Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 73-74/162 [i] 10:45 Leto hrôzy [i] 12:35 Odložený prípad I. 6/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 15/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11/24 [i] 15:15 Čistá láska 67-68/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 25 [i] 21:25 Kráľovstvo tigra 1/2 [i] 23:25 Kráľovstvo tigra 2/2 [i] 01:15 Inšpektori [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 15/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 14/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 12/18 [i] 08:50 Wycliffe 5/22 [i] 09:45 Wycliffe 6/22 [i] 10:40 Danielle Steelová: Hviezda [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 177/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 178/224 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:45 Sila lásky I. 53/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 54/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Inšpektor Coliandro 4/4 [i] 00:05 Ochranca 3/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 24 [i] 01:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 177/224 [i] 03:05 Bianca - cesta za šťastím 178/224 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Veda zajtrajška 12/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:55 Mesačný svit IV. 5/14 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Bontón [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Slováci na bojiskách [i] 12:05 Slováci v Bihore I. [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Takto sme sa vydávali... [i] 13:30 Moja misia [i] 13:55 Ranč Pri zelenej sedme 28/28 [i] 14:25 Juraj Kubánka [i] 15:15 Smiem prosiť...? [i] 16:15 Magazín ligy majstrov [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 9/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem II. 6 [i] 20:55 Diagnóza 134 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy z regiónov - [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 MacGyver [i] 06:20 Panelák 244 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 125 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 3 [i] 11:15 Klaun 17 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 23 [i] 13:15 Chameleón 47 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 1/22 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 21:20 Panelák 245 [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 De Facto [i] 23:45 Odvaha pod paľbou [i] 00:00 Američan [i] 01:45 Policajt z L. A. II. 17 [i] 02:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 03:25 KRIMI NOVINY 03:35 KRIMI NOVINY 03:45 Kráľovská nemocnica [i] 03:55 Kráľovská nemocnica [i] 04:30 MacGyver [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 7,8 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 43 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 1,2/16 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8 [i] 15:20 Atentát [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 115,116 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Chlapci a chlapi 5 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 8 [i] 22:00 Posledný svedok 19,20 [i] 23:40 Derrick II. 43 [i] 00:40 Pobrežná hliadka IV. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 6/13 [i] 07:00 All Saints V. 28/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 1/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 6/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 83/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 1/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 7/13 [i] 17:00 All Saints V. 29/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 2/22 [i] 21:00 Dr. House III. 23/24 [i] 22:00 Dr. House III. 24/24 [i] 23:00 Uklízeč 7/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 84/219 [i] 01:00 Vzkvétající město II. 6/6 [i] 02:00 Dr. House III. 23/24 [i] 02:50 Dr. House III. 24/24 [i] 03:40 Vzkvétající město II. 6/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Můj šokující příběh: Opravdové vlčí děti [i] 06:00 Hry s časem: Pilot [i] 06:25 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 07:20 Jízda: Jádro [i] 08:15 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 08:45 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Můj šokující příběh: Opravdové vlčí děti [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 11:55 Jízda: Svazek [i] 12:50 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 13:45 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 14:40 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 15:05 Miami Ink: Na památku [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Paul Yaffe proti Davu Perewitzovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 17:30 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 18:00 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 2 [i] 19:00 Extrémní výbuchy 1 [i] 20:00 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 21:00 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 22:00 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 23:00 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 00:00 Možné i nemožné 3 [i] 01:00 Miami Ink: Na památku [i] 01:55 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 02:50 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 2 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Paul Yaffe proti Davu Perewitzovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:15 Milí Bakaláři [i] 11:15 Před líšeňskó kovárnó [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 14/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 10/22 [i] 15:20 Jak zvládnout drogy 1/3 [i] 15:45 Věda je zábava 25/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Prstnatec pleťový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Den D [i] 22:35 Byl to můj bratr 2/2 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Vltava v obrazech 14/86 [i] 00:40 Dotek anděla III 14/30 [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:40 Vzhůru dolů! 7/7 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Kněžna upír [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Exit 316 - Mise: Každý z jiné planety [i] 15:10 Vltava v obrazech 14/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Ushuaia 21/26 [i] 16:00 Soutine [i] 16:55 Benno a Irena [i] 17:20 Nekuř 1/4 [i] 17:25 To jsou věci! 9/10 [i] 17:50 Divnopis - Ublo [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 4/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 FC Arsenal - Manchester United [i] 23:05 Šupiny z AniFestu [i] 23:10 Krok za krokem k Eurovizi 3/3 [i] 23:40 Hudební studio M [i] 00:15 Tankisté [i] 01:15 Náš venkov [i] 01:30 Sváteční slovo velvyslance Pavla [i] 01:35 Cesty víry [i] 01:55 Křesťanský magazín [i] 02:10 Exit 316 - Mise: Každý z jiné planety [i] 02:30 Hudba pro Prahu 1968 [i] 03:10 Evropské hudební kořeny: Alpský roh, hudební symbol Švýcarska [i] 04:10 Izrael tančí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 54 [i] 09:35 Tančírna Podzimní úplněk [i] 11:20 Beze stopy II 15 [i] 12:15 Komisař Rex II 10 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 47 [i] 14:10 Kobra 11 X 10 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 2 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla 6 [i] 18:30 Ulice 1313, 1314 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 108 [i] 21:25 Kriminálka New York III 10 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Phoenix [i] 00:55 Kriminálka Miami II 3 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:15 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 6 [i] 07:55 Přátelé V 22 [i] 08:25 M*A*S*H 60 [i] 08:50 M*A*S*H 61 [i] 09:20 Odpadlík V 2 [i] 10:15 Právo a pořádek V 19 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 16 [i] 12:10 Drzá Jordan I 3 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 7 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 6 [i] 14:00 Čarodějky III 13 [i] 14:55 Zoufalé manželky II 16 [i] 15:50 Cornwallská romance [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 23 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 71 [i] 21:15 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí II 4 [i] 23:10 Kauzy z Bostonu II 1 [i] 00:05 Vraždy v Kitzbühelu IV 6 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:40 Ve jménu zákona IV 15 [i] 03:30 Svět 2009 [i] 04:00 Autosalon [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Zelený oblak [i] 06:45 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshop 12:00 Zloději času [i] 13:55 Bigfoot [i] 15:25 Podivné experimenty [i] 17:20 Stormbreaker [i] 18:55 Přistání naslepo [i] 20:35 Sólokapr [i] 22:15 Nula od Nuly pojde [i] 23:40 Freeman: Plačící drak [i] 01:20 Pokojný bojovník [i] 03:20 Čekání znamená smrt 2. [i] 04:55 Bigfoot [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Stolní tenis [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 20:15 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 14 [i] 07:00 Dotek anděla II 15 [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 11:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 13:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 1 [i] 16:00 Ochránce I 5 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 6 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 9 [i] 21:00 Ochránce I 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 02:00 Stín pochybnosti [i] 04:00 Dotek anděla II 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nejkrásnější místa pod hladinou - Saba v Karibiku 01 [i] 06:30 Nejkrásnější místa pod hladinou - Filipínské laguny 02 [i] 07:05 Národní park Addo Elephant [i] 08:10 Na úvěr - Jessica a Greg 17 [i] 08:40 Na úvěr - Graig a Adrienne 18 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Den otců 07 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Tallulah 13 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Ben 14 [i] 11:10 Co nám prospívá 29 [i] 12:05 Na úvěr - Jessica a Greg 17 [i] 12:35 Na úvěr - Graig a Adrienne 18 [i] 13:05 Země krásná neznámá 02 [i] 14:05 Nejkrásnější místa pod hladinou - Saba v Karibiku 01 [i] 14:35 Nejkrásnější místa pod hladinou - Filipínské laguny 02 [i] 15:05 Muž divočiny 12 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Den otců 07 [i] 17:05 Co nám prospívá 29 [i] 18:05 Národní park Addo Elephant [i] 19:10 Buď já nebo pes - Tallulah 13 [i] 19:40 Buď já nebo pes - Ben 14 [i] 20:10 Jsme zvědaví - Mysl, mozek a roboti 02 [i] 21:20 Proč je to tak? - Steak house 12 [i] 22:20 Střety na moři - Tudorovské námořnictvo 02 [i] 23:20 Podsvětí amerických měst - Miami 02 [i] 00:25 Boj o život 02 [i] 01:30 Sexuální revoluce - Velký třesk 02 [i] 02:25 Střety na moři - Tudorovské námořnictvo 02 [i] 03:20 Podsvětí amerických měst - Miami 02 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat - Žáby / Říční ptáci 02 [i] 04:50 Jsme zvědaví - Mysl, mozek a roboti 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 06:00 Stěhování pana McAllistera [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy 17 [i] 07:55 Příběh zrození [i] 09:35 Velký dům [i] 11:10 Flicka [i] 12:45 Americká kratochvíle [i] 14:30 Divoké vlny [i] 15:55 Návrat lásky [i] 17:50 Moulin Rouge [i] 19:55 Dva týdny [i] 21:30 Na stojáka 50 [i] 22:00 Tudorovci II. 3 [i] 22:50 Tudorovci II. 4 [i] 23:45 Odvrácená strana Jericha [i] 01:25 Propast [i] 03:45 Dva týdny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:35 To je náš hit! [i] 13:20 Všichni královi muži [i] 15:25 Tsunami: Následky 2 [i] 16:55 Nezkrotná Dee Dee [i] 18:15 Ghost Rider [i] 20:05 300: Bitva u Thermopyl [i] 22:00 Stephanie Daley