Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 71-72/162 [i] 10:40 Vražedné vzťahy [i] 12:30 Odložený prípad I. 5/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 14/22 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 10/24 [i] 15:10 Čistá láska 65-66/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Svadobné trapasy [i] 22:15 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:25 Náhla smrť [i] 01:30 Americký ninja 5 [i] 03:30 Jake a Tlsťoch V. 14/22 [i] 04:15 Wolffov revír III. 13/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 11/18 [i] 08:50 Agatha Christie : Poirot [i] 10:35 Zima v srdci [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 175/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 176/224 [i] 15:25 FOKUS - práca - mimoriadne z BB [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 51/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 52/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Hviezda [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 10/17 [i] 22:40 Zúfalé manželky IV. 11/17 [i] 23:25 Ochranca 2/65 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 23 [i] 01:05 Svet v obrazoch [i] 01:30 Správy STV o 16:00 [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 175/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 176/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Veda zajtrajška 11/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:45 Profesionál [i] 05:55 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Mesačný svit IV. 4/14 [i] 07:30 Európska únia a Slovensko [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Luxusné hotely sveta 13/15 [i] 11:35 Prvá cesta Milana Rastislava Štefánika okolo sveta [i] 12:10 Živá panoráma [i] 13:00 Takto sme sa vydávali... [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Ranč Pri zelenej sedme 27/28 [i] 14:30 Klik [i] 14:50 TKN [i] 15:15 Odpískané [i] 15:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 Profesionál [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Magazín ligy majstrov [i] 23:30 Eurokino [i] 01:10 TKN [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 MacGyver [i] 06:00 Panelák 243 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 08:20 Dobrodružstvo, s. r. o. 5,6 [i] 10:15 Skúška odvahy [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 6 [i] 13:15 Chameleón 46 [i] 13:20 Chameleón 46 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 23/23 [i] 15:15 Kosti II 21/21 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 244 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 9 [i] 21:30 Profesionáli II. 9 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Nebezpečná partia [i] 02:00 Autosalón [i] 02:30 Trinástka [i] 04:00 Webmaster [i] 04:50 Kráľovská nemocnica [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 5,6 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 42 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank IV. 12,13/13 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 17,18 [i] 15:35 Casanova 1/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 113,114 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8 [i] 21:30 Filmová klasika: Atentát [i] 23:15 Derrick II. 42 [i] 00:15 Pobrežná hliadka IV. [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 5/13 [i] 07:00 All Saints V. 27/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 22/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 5/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 82/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 22/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 6/13 [i] 17:00 All Saints V. 28/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 1/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 5/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 23:00 Uklízeč 6/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 83/219 [i] 01:00 Vzkvétající město II. 5/6 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 5/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 03:40 Vzkvétající město II. 5/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Skok na sněžném skútru [i] 06:25 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 07:20 Jízda: Přidat plyn [i] 08:15 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 08:45 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Černé zlato 1 [i] 11:00 Pátá rychlost 7 [i] 11:30 Pátá rychlost 8 [i] 11:55 Jízda: Jádro [i] 12:50 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 13:45 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 14:40 Hry s časem: Pilot [i] 15:05 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 17:00 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 17:30 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 18:00 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 1 [i] 19:00 Týden prvotřídních epizod: Můj šokující příběh: Opravdové vlčí děti [i] 20:00 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 21:00 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 21:30 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 22:00 Nutné k přežití: Yukon [i] 23:00 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 00:00 Možné i nemožné 2 [i] 01:00 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 01:55 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 02:20 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 02:50 Americký chopper: Váleční zajatci/Nezvěstní - část 1 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 04:40 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Babičky ve víru lásky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 19,20/56 [i] 09:00 Zlá krev 2/7 [i] 10:15 Moje rodina III 5/13 [i] 10:50 Objevování planety Oceán 10/13 [i] 11:40 Film o filmu Musíme si pomáhat [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Krajem Chiang Mai [i] 13:50 Dotek anděla III 13/30 [i] 14:40 Soudkyně Amy VI 9/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 13/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lopuštík skloněný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 3/9 [i] 21:00 Na cestě po Madeiře [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 17/40 [i] 22:30 Bezva finta [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:50 Sex ve městě IV 5/18 [i] 01:20 Dotek anděla III 13/30 [i] 02:05 Poklady světa [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Ta naše povaha česká [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:45 AZ-kvíz [i] 12:10 Fürstenberská zahrada - Znovuzrození [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Drogy od A do Z 3/3 [i] 13:10 ETV 2 4/6 [i] 13:20 That´s me 4/6 [i] 13:35 Hledání přátel [i] 15:00 Medúza [i] 15:30 Toulavá kamera [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 AC Sparta Praha - FC Baník [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:40 Šupiny z AniFestu [i] 22:45 V odborné péči 30/43 [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Otec a syn [i] 02:05 Knižní svět [i] 02:30 Máte slovo 03:15 Den D 5/13 [i] 04:00 Československý filmový týdeník 727/2379 [i] 04:10 Mezi proudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 53 [i] 09:35 Na dně oceánu [i] 11:25 Beze stopy II 14 [i] 12:15 Komisař Rex II 9 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 46 [i] 14:10 Kobra 11 X 9 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 1 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla 5 [i] 18:30 Ulice 1311, 1312 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 9 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 17 [i] 22:40 Zoolander [i] 00:15 4400 II 3 [i] 01:00 DO-RE-MI [i] 01:45 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 5 [i] 07:55 Přátelé V 21 [i] 08:25 M*A*S*H 58 [i] 08:50 M*A*S*H 59 [i] 09:20 Odpadlík V 1 [i] 10:15 Právo a pořádek V 18 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 15 [i] 12:10 Drzá Jordan I 2 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 6 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 5 [i] 14:05 Čarodějky III 12 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 15 [i] 15:55 Rodný statek [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 22 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:20 Božská mrcha II 5 [i] 23:15 Žralok I 18 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu IV 5 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:45 Ve jménu zákona IV 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Šťastná ruka [i] 07:30 Bobule [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tajemství meče [i] 13:30 Zelený oblak [i] 15:10 Kouzelný puding [i] 16:30 Poslední obrněný vlak [i] 18:40 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:25 Stormbreaker [i] 22:00 Mezi nepřáteli [i] 23:50 Pokojný bojovník [i] 01:50 Buenos Aires 1977 [i] 03:35 Obraz Doriana Graye [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Stolní tenis [i] 13:45 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 19:15 Bowling [i] 20:15 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Armwrestling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 12 [i] 07:00 Dotek anděla II 13 [i] 08:00 Nesvatý Mikuláš [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 11:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 13:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 14:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 15:30 Rodina matky Flory 2/2 [i] 17:00 Dešťový stín 3 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý 8 [i] 21:00 Ochránce I 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 23:00 Tajná služba II 11 [i] 00:00 Tajná služba II 12 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 02:00 Tajemství mého muže [i] 04:00 Dotek anděla II 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 08 [i] 06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 06:50 Řeč hmyzí říše - Nemilovaní 10 [i] 07:10 Bonobové - Ztraceni v boji [i] 08:10 Na úvěr - Rhonda a Les 15 [i] 08:40 Na úvěr - Christine a Meredydd 16 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Elsyin nový domov 06 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Max 11 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Rex 12 [i] 11:10 Co nám prospívá 28 [i] 12:05 Na úvěr - Rhonda a Les 15 [i] 12:35 Na úvěr - Christine a Meredydd 16 [i] 13:05 Země krásná neznámá 01 [i] 14:05 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 15:05 Muž divočiny 11 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Elsyin nový domov 06 [i] 17:05 Co nám prospívá 28 [i] 18:05 Bonobové - Ztraceni v boji [i] 19:10 Buď já nebo pes - Max 11 [i] 19:40 Buď já nebo pes - Rex 12 [i] 20:10 Jsme zvědaví - Jak přežít 01 [i] 21:20 Proč je to tak? - Vrakoviště 11 [i] 22:20 Střety na moři - Středověké lodě 01 [i] 23:20 Podsvětí amerických měst 01 [i] 00:25 Boj o život - Narození 01 [i] 01:30 Sexuální revoluce - Sex až po svatbě 01 [i] 02:25 Střety na moři - Středověké lodě 01 [i] 03:20 Podsvětí amerických měst 01 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat - Datel / Rys 01 [i] 04:50 Jsme zvědaví - Jak přežít 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 19 [i] 06:00 Hvězdy padají na Henriettu [i] 07:50 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 08:15 Moje superbejvalka [i] 09:50 Hafan hasičem [i] 11:40 Stěhování pana McAllistera [i] 13:10 Příběh zrození [i] 14:50 Velký dům [i] 16:25 Flicka [i] 18:00 Hračky [i] 20:00 Eragon [i] 21:40 Zodiac [i] 00:15 Akta X [i] 02:15 Rezident Evil: Zánik [i] 03:45 Eragon [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ratatouille [i] 11:50 Maturita po sedmdesátce [i] 13:35 Robinsonovi [i] 15:10 Tsunami: Následky 1 [i] 16:45 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 17:15 Úžasná a milovaná [i] 19:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 20:30 Pijavice [i] 22:00 Osudová sázka [i] 23:50 Vincentův svět IV. : Promiň, Harvey 4 [i] 00:20 Číslo 23 [i] 01:55 Zloději a vyděrači [i] 03:20 Pijavice [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 8 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Nejjedovatější hadi Ameriky [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 11 [i]