Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Smotánka [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 29/40 [i] 06:40 Scooby Doo II. 7/16 [i] 07:05 Duck Dodgers 8/13 [i] 07:30 Xena II. 12/22 [i] 08:25 Papagáj Paulie [i] 10:00 Priatelia II. 20-21/24 [i] 10:55 O.C. California IV. 2-3/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Dom harmónie 1/2 [i] 16:00 Dom harmónie 2/2 [i] 17:45 Odpáľ loptičku, Mr. Bean! [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie 19:50 Športové noviny 19:55 Kabrioleto s Markízou 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:00 Rádio 8 [i] 22:40 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:05 Mimo zákona [i] 00:55 Jazda na strele [i] 02:45 Osudová príťažlivosť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Motormagazín [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:30 Pocoyo I. 17/52 [i] 06:35 Pocoyo I. 18/52 [i] 06:45 Mickey Mouseov klub II. 18/39 [i] 07:10 Zvedavý George 10/30 [i] 07:30 Vladárova nová škola 19/26 [i] 07:55 Elá hop! [i] 08:30 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:40 Škrečok v nočnej košeli 1/6 [i] 10:25 Hlboký oceán 1/2 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Deti mojej sestry v Egypte [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:34 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Májové nedele s Jackie Chanom [i] 22:10 Niečo za niečo [i] 23:25 Tlak v kabíne [i] 01:25 Chodili sme spolu [i] 02:10 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Test magazín [i] 05:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:05 Mesačný svit IV. 3/14 [i] 06:55 Lovci hadov II. 10/13 [i] 07:15 Československý filmový týždenník [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:25 Umenie predaja [i] 10:25 Krkavci [i] 11:50 Eros a Psyché [i] 12:55 Taká normálna rodinka 3/8 [i] 13:40 Folklórne slávnosti Myjava 99;Trenčín, dolinečka [i] 14:35 Orientácie [i] 15:00 Luxusné hotely sveta 13/15 [i] 15:30 Milan Rastislav Štefánik [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:10 Slovo [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Na križovatke SK + CZ [i] 00:05 Poltón [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:35 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:15 Veľký televízny príbeh: Nebezpečné prebudenie [i] 07:55 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:25 Spider-Man [i] 08:50 Tutenstein - malý faraón III. [i] 09:20 Simpsonovci VII. 5, 6 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše 5, 6 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 13:50 Dokonalé manželstvo [i] 15:55 Veľký televízny príbeh: Nebezpečné prebudenie [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Ako som prežil - skryté titulky [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 6 [i] 22:00 Legionár [i] 00:15 Rýchly ako blesk [i] 01:55 Na pokraji smrti [i] 02:20 Fantóm z megaplexu [i] 03:45 Kráľovská nemocnica [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 3,4 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 52,53 [i] 11:00 Zorro 34,35 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Ako sa stavia sen I. [i] 14:25 Julie Lescautová III. 8,9 [i] 17:30 Príbeh Elizabeth Taylorovej 2/2 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 9 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 17,18 [i] 21:35 Casanova 1/2 [i] 23:00 V uliciach San Francisca 52,53 [i] 00:45 Zorro [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race X. 5/13 [i] 07:00 The Amazing Race X. 6/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 19/24 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 10/13 [i] 13:00 Vodní krysy 10/13 [i] 14:00 Dr. House III. 21/24 [i] 15:00 Dr. House III. 22/24 [i] 16:00 Lékařské záhady 13/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 10/13 [i] 18:00 Internát 5/6 [i] 19:35 Jen blázni spěchají [i] 21:40 Zachraň mě III. 13/13 [i] 22:40 Myšlenky zločince IV. 5/20 [i] 23:40 Pacovo mužstvo III. 4/26 [i] 01:25 The Shield - Policejní odznak VI. 9/10 [i] 02:20 Zachraň mě III. 13/13 [i] 03:15 Internát 5/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 06:00 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 06:55 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 07:50 Masivní rychlost: Bojové letouny [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 11 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 12 [i] 09:10 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 10:05 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 10:35 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 11:00 Smrtonosná zóna: Grenadská invaze [i] 11:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 12:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 12 [i] 13:45 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 14:40 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 15:05 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 15:35 Peklem a vodou 4 [i] 16:00 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 17:00 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 19:00 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 20:00 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 21:00 Videokazety z války 1 [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 23:00 Posledních 24 hodin: David Koresh [i] 00:00 Vězněm v cizině 3 [i] 01:00 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 02:50 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 03:45 Masivní rychlost: Bojové letouny [i] 04:10 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Unesli nám Leonarda 3/4 [i] 06:20 Ferda 1/26 [i] 06:45 Trojčátka 18/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Když se slunci nedaří 3/6 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 14:55 Sváteční slovo velvyslance Pavla Jajtnera [i] 15:00 Zlá krev 2/7 [i] 16:15 Vzhůru dolů! 7/7 [i] 16:35 Moje rodina III 5/13 [i] 17:05 Nehasit! Hořím! [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 31/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Na rozchodnou [i] 21:05 168 hodin [i] 21:35 Kde peníze pomáhají [i] 21:45 Zprávy 21:50 Branky, body, vteřiny 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Dalziel a Pascoe XI 5/5 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Huff II 8/13 [i] 00:45 Svět umění: Hollywoodští rivalové 3/15 [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:15 Na cestě po Matanzas [i] 02:45 Náš člověk na Seychellách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk - Praha, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 727/2379 [i] 08:40 Děti okamžiku [i] 09:00 Tuláci po hvězdách [i] 09:30 Knižní svět [i] 10:00 Film 2009 [i] 10:30 Exit 316 - Mise: Každý z jiné planety [i] 10:50 Chcete je? [i] 10:55 Mýty a fakta historie: Kněžna upír [i] 11:50 Johanka z Arku [i] 14:05 Terra musica [i] 14:50 Svět umění: Hollywoodští rivalové 3/15 [i] 15:40 Poklady světa [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:40 Simpsonovi XIX 13/20 [i] 19:05 Česká filharmonie mládeži [i] 19:35 Hudební skvosty ze 16. Hudebních slavností Emy Destinnové. [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:40 Šupiny z AniFestu 2009 [i] 22:45 Všichni do jednoho [i] 00:35 Dave Brubeck Quartet [i] 01:30 Trapasy [i] 02:40 Čétéčko [i] 03:00 Kamera na cestách: Královský Londýn [i] 03:50 Vzhůru dolů! 7/7 [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:35 Jožka Kubík [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Království surikat 2 [i] 06:40 Kamarádi z lesa 1, 2 [i] 07:15 Bolek a Lolek 14, 15 [i] 07:40 Baby Looney Tunes 7 [i] 08:05 Pirátova rodinka 27 [i] 08:35 Čarodějky z předměstí [i] 10:10 Jane Doe: Deklarace nezávislosti [i] 11:55 Noc klavíristy [i] 13:30 Moto GP - Velká cena Španělska [i] 15:20 Hříšný tanec 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mezi námi děvčaty [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Mr.GS [i] 23:05 Osudový dotek [i] 01:10 Kriminálka Miami II 2 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 Volenka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 23 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 5 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé V 20 [i] 08:30 Svět ve válce 14 [i] 09:35 Svět 2009 [i] 10:10 Tajemná paní Pollifaxová [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 M*A*S*H 57 [i] 14:15 Americký princ JFK Jr. [i] 16:05 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 21 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:00 Pomsta [i] 00:25 Americké graffiti [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Partie [i] 04:45 Sinan Toprak II 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Srdeční záležitosti [i] 06:50 Básník války [i] 09:00 Teleshop 12:00 Šťastná ruka [i] 13:35 Zachraňte Mozarta [i] 14:50 Zloději času [i] 16:45 Bobule [i] 18:20 Poslední obrněný vlak [i] 20:30 Protiklady se přitahují [i] 22:00 Čekání znamená smrt II. [i] 23:35 Převrat [i] 01:10 Rovnice smrti [i] 02:55 Bestie Karla [i] 04:40 Zachraňte Mozarta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Stolní tenis [i] 12:00 Snooker [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Motorismus [i] 16:00 Snooker [i] 19:00 Tenis [i] 20:30 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Box [i] 01:15 Motorismus [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 08:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 10:00 Novou cestou [i] 12:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 18:00 Svatební horečka [i] 20:00 Rozvodoví advokáti [i] 22:00 Rezidence Jericho [i] 00:00 Rodinná farma [i] 02:00 Novou cestou [i] 04:00 Stín pochybnosti [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť - Atlantické pobřeží 05 [i] 07:00 Meze poznání [i] 08:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 08:55 Design a designéři - Olivier Gagnére 03 [i] 09:15 Jamie v Austrálii [i] 10:10 Nigella vaří narychlo - Snadno a rychle 01 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo - Čas pracuje proti nám 02 [i] 11:20 Lewis Hamilton - Neautorizovaný příběh [i] 12:25 Od podlahy s Debbie Travisovou - Bod zlomu 04 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 09 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 10 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 08 [i] 15:25 Znovuobjevitelé - Da Vinciho kulomet 07 [i] 15:55 Znovuobjevitelé - Jednokolka 08 [i] 16:20 Rolling Stones - Rocková stálice [i] 17:15 Maminka stávkuje 34 [i] 17:55 Maminka stávkuje 35 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Widget a Gizmo 27 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Chaos 28 [i] 19:30 Alternativní zdroje energie [i] 20:30 Co opravdu jíme - Kuře 01 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Ryby 02 [i] 21:30 Pevnosti Británie [i] 22:30 Válka - FUBAR 09 [i] 23:30 Jednotka pro vyšetřování nehod - Jenny Francová 09 [i] 00:00 Jednotka pro vyšetřování nehod - Normanhurst 10 [i] 00:30 Meze poznání [i] 01:30 Věk vodíku [i] 02:35 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat - Jeřáb / Žáby 09 [i] 03:55 Divoká zvěř Karpat - Ptáci / Racek 10 [i] 04:30 Ochránci džungle 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Láska na druhý pohled [i] 07:45 Budiž světlo [i] 09:15 Superman: Soudný den [i] 10:30 Hairspray [i] 12:25 Dokonalý trik [i] 14:30 Mimzy [i] 16:05 Moje superbejvalka [i] 17:40 Hafan hasičem [i] 19:30 Před kamerou 19 [i] 20:00 Pan tělocvikář [i] 21:25 Lookout [i] 23:00 Na stojáka 55 [i] 23:30 Na stojáka 56 [i] 00:00 Polibek smrti [i] 01:40 Gorila [i] 03:25 BAFTA Film Awards 2009 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Evropské filmové ceny 2008 [i] 09:30 Poslední den na obzoru [i] 11:00 Na rybách [i] 12:35 Volání o pomoc [i] 14:40 V křesle režiséra [i] 16:25 Ratatouille [i] 18:15 Maturita po sedmdesátce [i] 19:55 Vlajky našich otců [i] 22:00 Tudorovci II. 1 [i] 22:55 Tudorovci II. 2 [i] 23:55 Nezničitelná láska [i] 01:30 Hříšné svědectví [i] 03:05 Blízká setkání třetího druhu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 7 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 53 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 54 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 18 [i] 08:00 Opičí život 1 [i] 08:30 Opičí život 2 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Máš tu poštu [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Vítězství ducha [i] 10:30 SOS živočišné říše 9 [i] 11:00 Zvířecí policie: Právě včas [i] 12:00 Zvířecí policie: V pravý čas [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Šťastné konce [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana kotěte [i] 15:00 Největší extrémy: Držíme dietu [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Tuleni grónští, mrož, slon indický a žralok modrý [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Vorvani, hroch a žralok měděný [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu [i] 18:00 Ostrov orangutanů: Nové začátky [i] 18:30 Ostrov orangutanů: Nezvaný host [i] 19:00 Surikatí království: Tak se to dělá u nás [i] 19:30 Surikatí království: Zorrovo znamení [i] 20:00 Velká námořní dobrodružství: Velká britská mořská příšera [i] 21:00 Planeta Země: Jeskyně [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu [i] 00:00 Veterinární policie Houston 19 [i] 01:00 Surikatí království: Tak se to dělá u nás [i] 01:30 Surikatí království: Zorrovo znamení [i] 01:55 Velká námořní dobrodružství: Velká britská mořská příšera [i] 02:50 Planeta Země: Jeskyně [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:55 Noci mystické a boje pirátské [i] 12:40 Ukradené léto [i] 14:10 Životní jistoty [i] 16:10 Ďábelské líbánky [i] 17:40 Tři sestry a jeden pohřeb [i] 19:15 Kámoš [i] 21:00 Karate Dog