Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY 05:50 Malý zajac Bugs a priatelia I. 28/40 [i] 06:15 Scooby Doo II. 6/16 [i] 06:40 Duck Dodgers 7/13 [i] 07:05 Alf I. 1-2/25 [i] 08:00 Veľmi nešťastný škriatok [i] 09:40 Priatelia II. 18-19/24 [i] 10:35 Klamár, klamár [i] 12:10 LET'S DANCE 3 [i] 14:00 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 16:00 Zbožňujem svadby [i] 17:35 Späť do školy, Mr. Bean! [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie 19:50 Športové noviny 19:55 Kabrioleto s Markízou 20:00 Smotánka [i] 20:25 Čo to dievča chce? [i] 22:25 Koniec hry [i] 00:20 Smrtiaca nenávisť 2 [i] 02:15 Gladiátorky [i] 03:40 Zachráň ma [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Zmenáreň [i] 06:10 Extra [i] 06:35 Hopla! [i] 07:05 Pocoyo I. 15/52 [i] 07:10 Pocoyo I. 16/52 [i] 07:15 Mickey Mouseov klub II. 17/39 [i] 07:40 Zvedavý George 9/30 [i] 08:05 Vladárova nová škola 18/26 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Superchyty [i] 09:20 Si v obraze? [i] 09:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:15 Tajomstvá Palm Springs 7/8 [i] 11:00 Zlaté hity [i] 11:45 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 12/20 [i] 12:40 Klik [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:20 Robin Hood II 3/13 [i] 14:10 Sharpeova česť [i] 15:55 Bogus [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Stratené deti 2/2 [i] 23:25 Adam a Eva [i] 00:55 Sharpeova česť [i] 02:35 Takí sme boli [i] 03:45 Správy STV [i] 04:05 Góly body sekundy [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:45 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 12/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Mesačný svit IV. 2/14 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Dolný tok Váhu [i] 08:40 Euromaxx - Architektúra 12/18 [i] 09:10 Stať sa mužom 1 [i] 10:00 Elixír [i] 10:30 Matúš Jakabčic Tentet a Greg Hopkins [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Poltón [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Bolo nás šesť 4/6 [i] 14:05 Okienko študentských filmov: Krídla Mira Sanigu [i] 14:20 Čas pirátov [i] 14:23 Kde sme! [i] 14:45 Kapura [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:50 Test magazín [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:05 Retro noviny [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Umenie predaja [i] 00:00 BJD 2008 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Jastrabia žena [i] 07:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:30 Barbie v Luskáčikovi [i] 09:00 Panelák 243 [i] 09:45 Náčelník Veľký Had [i] 11:40 Pre hrsť dolárov [i] 13:45 Sieť [i] 16:00 Sokyne [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Zberateľ kostí [i] 22:45 Dokonalé manželstvo [i] 00:45 Kutyil s. r. o. II. 8 [i] 01:25 Črepiny [i] 01:55 Zberateľ kostí [i] 03:50 Sieť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 1,2/22 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 50,51 [i] 11:00 Sanitka 2 [i] 12:00 Dr. Stefan Frank IV. 11 [i] 12:50 Črepiny PLUS [i] 13:25 Chobotnica III. 5 [i] 14:20 Siska 29 [i] 15:25 Tak sa láska začína… [i] 17:00 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1/2 [i] 18:30 Miazgovci 35/35 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 8 [i] 20:00 Julie Lescautová III. 8,9 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 50,51 [i] 00:50 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1/2 [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race X. 3/13 [i] 07:00 The Amazing Race X. 4/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 18/24 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 12:00 Dr. House II. 13/24 [i] 13:00 Dr. House II. 14/24 [i] 14:00 Dr. House II. 15/24 [i] 15:00 Dr. House II. 16/24 [i] 16:00 Dr. House II. 17/24 [i] 17:00 Dr. House II. 18/24 [i] 18:00 Dr. House II. 19/24 [i] 19:00 Dr. House II. 20/24 [i] 20:00 Dr. House II. 21/24 [i] 21:00 Dr. House II. 22/24 [i] 22:00 Dr. House II. 23/24 [i] 23:00 Dr. House II. 24/24 [i] 00:00 Sniper 2 [i] 01:45 Lost - Ztraceni V. 4/15 [i] 02:40 Dr. House III. 21/24 [i] 03:30 Dr. House III. 22/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 06:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 06:55 Mimořádné projekty: Lodě poháněné turbomotory [i] 07:50 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 08:15 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 08:45 Masivní stroje: Obojživelníci [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Těžký útok [i] 10:05 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 11:00 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 7 [i] 12:25 Pátá rychlost 8 [i] 12:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 13:45 Mimořádné projekty: Lodě poháněné turbomotory [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 12 [i] 15:35 Masivní stroje: Obojživelníci [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl 5 [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Smrtonosná zóna [i] 18:00 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 19:00 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 3 [i] 20:00 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 23:00 Smrtonosná zóna: Grenadská invaze [i] 00:00 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 11 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 12 [i] 01:55 Z ubožáka boháčem, americký styl 5 [i] 02:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 03:45 Masivní stroje: Obojživelníci [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Krásný ztráty [i] 05:25 Labuť a kočička: Jiří [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 18/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 17,18/52 [i] 07:10 Kromaňonec 18/21 07:35 Rozhodni obraze krásný [i] 07:55 Doma chutná nejlépe: Mik z Thajska [i] 08:10 Hledání přátel [i] 09:35 Ovečka Shaun 7/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Úplně vzhůru [i] 11:45 Velkofilm - film o filmu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Karety zelenavé [i] 13:30 Chcete je? [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 18/26 [i] 14:30 Doktor Martin 17/23 [i] 15:20 Luční harfa [i] 17:05 Kde peníze pomáhají [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Plány a touhy 6/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:20 Romeo a Julie [i] 23:20 Zprávy 23:25 Branky, body, vteřiny 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Pevnost [i] 01:10 Hon na člověka [i] 02:45 Pošta pro tebe [i] 03:35 Sólo pro... Teagrass 04:15 Folklorní magazín [i] 04:35 Kde se žije dlouho [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Poslední vojáci [i] 05:30 Láska včera, dnes a zítra [i] 06:30 Správy STV 07:00 Silnější než rozum 2/6 [i] 07:20 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Codex Gigas - Ďáblova bible [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:00 Čtyři okamžiky ticha [i] 11:55 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Kanye West: Live [i] 14:45 Kamera na cestách: Královský Londýn [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: V [i] 15:45 O češtině [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:40 Divadlo žije! [i] 19:05 Kultura.cz [i] 19:30 Recitál skupiny Mascara [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:40 Krok za krokem k Eurovizi 2/3 [i] 23:10 Noc s Andělem [i] 00:40 Pointer Sisters: Live 1/2 [i] 01:20 Sešli se ... [i] 02:20 Klobouček [i] 02:55 ČT Live - Michal Hrůza [i] 03:50 Ladí neladí [i] 04:40 Mezi proudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 12, 13 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 6 [i] 07:05 Pirátova rodinka 26 [i] 07:35 Admirál Bublina útočí 5 [i] 08:05 Čarodějky VIII 3 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Mlhy Avalonu 1/2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Anděl na horách [i] 13:55 Chceme žít s Vámi [i] 14:25 Hořké sladkosti [i] 16:15 Postřižiny [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Růžový panter [i] 21:50 Žoldáci spravedlnosti [i] 23:35 Pustina [i] 01:15 Novashopping 01:35 Volejte Novu [i] 02:05 Babicovy dobroty [i] 02:30 Věštírna [i] 03:10 Áčko [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 22 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 4 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 20 [i] 08:00 Přátelé V 19 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Knight Rider I 1 [i] 10:30 Wolffův revír IV [i] 11:30 Policejní vyjednavači 1 [i] 12:25 Columbo [i] 14:20 Corky Romano: Noční můra mafie [i] 16:05 Den nezávislosti [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 20 [i] 20:00 Den poté [i] 22:30 Mstitel [i] 00:15 Bouřlivý příliv [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Helicops III 2 [i] 04:20 Helicops III 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Zabít Elizabeth [i] 09:00 Teleshop 12:00 Srdeční záležitosti [i] 13:35 Kariéristi [i] 15:10 Tajemství meče [i] 16:40 Básník války [i] 18:20 Kouzelný puding [i] 19:40 Bobule [i] 21:15 Obraz Doriana Graye FILM+ PREMIÉRA! [i] 22:45 Rovnice smrti [i] 00:30 Paranoia [i] 02:10 Chci to! [i] 03:40 Kariéristi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Stolní tenis [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 11 [i] 06:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 08:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 10:00 Obyčejné zázraky [i] 12:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 18:00 Shania [i] 20:00 Svatební horečka [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 00:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 02:00 Obyčejné zázraky [i] 04:00 Jasperský lynč [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Britské muzeum - Není všechno zlato, co se třpytí 09 [i] 06:35 Britské muzeum - Nejen v centru Londýna 10 [i] 07:10 Příběh o Indii - Zlaté věky 04 [i] 08:10 Králové a královny - Alžběta I 07 [i] 08:35 Králové a královny - Karel I. 08 [i] 09:05 Geologická pouť - Atlantické pobřeží 05 [i] 10:05 Meze poznání [i] 11:05 Budoucnost vody - Nová nejistota 02 [i] 12:05 Mysleti zeleně 09 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou - Respekt 03 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 07 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 08 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 07 [i] 15:30 Znovuobjevitelé - Létající auto 05 [i] 16:00 Znovuobjevitelé - Záchod 06 [i] 16:30 U2 - Poslání rockové kapely [i] 17:25 Maminka stávkuje 32 [i] 18:00 Maminka stávkuje 33 [i] 18:35 Buď já nebo pes - Učení poslušnosti [i] 19:30 Hubbleovy obrazy 05 [i] 20:00 Hubbleovy obrazy 06 [i] 20:30 Léto očima vědy [i] 21:35 Lodě, které změnily svět - Z moře do vzduchu 03 [i] 22:20 Limity měst 05 [i] 22:35 Válka - Dobrovolníci 08 [i] 23:35 Jednotka pro vyšetřování nehod 07 [i] 00:05 Jednotka pro vyšetřování nehod 08 [i] 00:35 Venku v zimě - Sněžný pilot 01 [i] 01:05 Venku v zimě - Zkušební řidič 02 [i] 01:35 Země krásná neznámá 01 [i] 02:30 Země krásná neznámá 02 [i] 03:30 Limity měst 05 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat - Labuť / Noční ptáci 07 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat - Leknín / Vlaštovka 08 [i] 04:55 Buď já nebo pes - Učení poslušnosti [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Skafandr a motýl [i] 07:55 Divoké vlny [i] 09:20 U mě dobrý [i] 11:05 Propast [i] 13:30 Superpes [i] 14:55 Malý zrádce [i] 16:25 Kouzelná romance [i] 18:10 Skafandr a motýl [i] 20:00 Once [i] 21:25 Klikař Charlie [i] 23:05 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 01:05 Netopýři: Chuť krve [i] 02:30 Řetězová reakce [i] 04:15 Přistižen při činu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 09:45 Kylie X 2008 [i] 10:40 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 13:25 Spider-Man 3 [i] 15:40 Život v překladu [i] 17:25 Přijít a zazářit [i] 19:05 Hra na svádění [i] 20:30 Závan smrti [i] 22:00 Dopisy z Iwo Jimy [i] 00:15 Tři malá prasátka [i] 02:20 Jako malé děti [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 51 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 52 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 17 [i] 08:00 Opičí život 13 [i] 08:30 Opičí život 14 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Zuřivost sopky [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Láska je slepá [i] 10:00 Největší extrémy: Gurmáni [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Holky taky loví krokodýly [i] 12:00 Dospívání…: Lev [i] 13:00 Dospívání…: Tygr [i] 14:00 Dospívání…: Slon [i] 15:00 Péče o malého Iwaniho [i] 16:00 Výchova mláděte pandy velké [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Pomocné ruce [i] 18:00 Výstavní kočky [i] 19:00 Největší extrémy: Držíme dietu [i] 20:00 Návrat do svatyně tygrů [i] 20:30 Deník velkých koček 1 [i] 21:00 Nebezpečí zblízka: Tuleni grónští, mrož, slon indický a žralok modrý [i] 21:30 Nebezpečí zblízka: Vorvani, hroch a žralok měděný [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Šokovaný slon [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Pomocné ruce [i] 00:00 Veterinární policie Houston 18 [i] 01:00 Největší extrémy: Držíme dietu [i] 01:55 Návrat do svatyně tygrů [i] 02:25 Deník velkých koček 1 [i] 02:50 Nebezpečí zblízka: Tuleni grónští, mrož, slon indický a žralok modrý [i] 03:20 Nebezpečí zblízka: Vorvani, hroch a žralok měděný [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Šokovaný slon [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Pomocné ruce [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:10 Mama Jack [i] 11:55 Věčný svit neposkvrněné mysli [i] 13:40 Pret - a - Porter [i] 15:50 Past na rosomáka [i] 17:30 Klíče od domu [i] 19:20 Mladé víno [i] 21:00 Symetrie [i] 22:40 Noci mystické a boje pirátské [i] 00:25 Dracula 2: Vzkřísení