Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 DNES 05:40 Scooby-Doo a strašidelní bratia [i] 07:10 Akcia kačica [i] 08:45 Kšefty s otcom [i] 10:45 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 13:25 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 15:20 Hrbáč [i] 17:20 Princezná a námorník [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 19:55 Kabrioleto s Markízou 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:15 Muzika [i] 23:15 Posledný skaut [i] 01:15 Samurajovia [i] 02:50 K 2 [i] 04:35 Wolffov revír III. 12/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Capri 16/25 [i] 07:15 Popoluška [i] 08:45 Princezná na hrášku [i] 10:10 Šampióni [i] 11:55 Josie a pussycats [i] 13:30 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i] 14:30 Pán ľadu 1/2 [i] 15:15 Arabský princ 1/2 [i] 16:50 Arabský princ 2/2 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Pesničky z Eurosongu 2009 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:20 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 23:45 Prípad pre Samanthu 22 [i] 00:30 Miesto činu:Manila [i] 02:00 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Pán ľadu 1/2 [i] 04:40 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit IV. 1/14 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 História Tatier [i] 09:10 Ej,máj,máj,zelený... [i] 09:55 Fidlibumove rozprávky [i] 10:25 Zlatohláska [i] 11:45 Kačička Modropierko [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Bolo nás šesť 3/6 [i] 13:50 Krištáľové krídlo 2008 [i] 15:20 Ranč Pri zelenej sedme 26/28 [i] 15:45 Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 17:10 Jaskyňa žltého psa [i] 18:40 Euromaxx - Architektúra 12/18 [i] 19:10 Táraninky [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Československý filmový týždenník [i] 23:10 Nočný filmový klub [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Strieľajte na Francúzov! [i] 07:00 Bink v meste [i] 09:00 Vlak smrti [i] 11:00 Formula! [i] 13:35 Jastrabia žena [i] 16:00 Pre hrsť dolárov [i] 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 243 [i] 20:45 Cez noc tridsiatničkou [i] 23:00 Vražedné vidiny [i] 00:50 Vlak smrti [i] 02:30 Terč: Zabijak [i] 04:30 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 21,22/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 41 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank IV. 9,10 [i] 12:35 Extrémne svahy [i] 14:20 Hurá za ním [i] 15:30 Zelená vlna [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 111,112 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 7 [i] 20:00 Sanitka 2 [i] 21:00 Siska 29 [i] 22:00 Chobotnica III. 5 [i] 23:00 Derrick II. 41 [i] 00:00 Pobrežná hliadka III. [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Noční show Davida Lettermana 80/219 [i] 07:10 Blankman [i] 09:00 Dr. House II. 1/24 [i] 10:00 Dr. House II. 2/24 [i] 11:00 Dr. House II. 3/24 [i] 12:00 Dr. House II. 4/24 [i] 13:00 Dr. House II. 5/24 [i] 14:00 Dr. House II. 6/24 [i] 15:00 Dr. House II. 7/24 [i] 16:00 Dr. House II. 8/24 [i] 17:00 Dr. House II. 9/24 [i] 18:00 Dr. House II. 10/24 [i] 19:00 Dr. House II. 11/24 [i] 20:00 Dr. House II. 12/24 [i] 21:00 Krásná pokojská [i] 23:00 Uklízeč 5/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 82/219 [i] 01:00 Vzkvétající město II. 4/6 [i] 01:50 Krásná pokojská [i] 03:40 Vzkvétající město II. 4/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Únik z letadla skluzavkou a padákem [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Sjet na kajaku vodopády El Salto [i] 06:25 Opravdu velké věci 2 [i] 07:20 Jízda: Projetí [i] 08:15 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 08:45 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Únik z letadla skluzavkou a padákem [i] 11:00 Opravna vraků: A je to! [i] 11:55 Jízda: Přidat plyn [i] 12:50 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 13:45 Špinavé práce: Farmář mlžů [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skok na sněžném skútru [i] 15:05 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 16:00 Pátá rychlost 7 [i] 16:30 Pátá rychlost 8 [i] 17:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 17:30 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro New York Jets [i] 19:00 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 20:00 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 21:00 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 22:00 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 00:00 Možné i nemožné 1 [i] 01:00 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 01:55 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro New York Jets [i] 03:45 Pátá rychlost 7 [i] 04:10 Pátá rychlost 8 [i] 04:40 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Totální Monteverdi [i] 06:55 O doktorovi Vševědovi [i] 07:10 Děti kreslí písničky [i] 07:15 Kouzelná školka [i] 07:45 Šikulové [i] 08:00 O Držgrešlovi a Drždukátovi [i] 09:00 Malý televizní kabaret [i] 09:50 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 10:40 Ať se lidi mají rádi...aspoň dnes [i] 11:35 Zdenka Hůly Svěcení jara [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Láska je makačka [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 O perlové panně [i] 14:45 Kde peníze pomáhají [i] 14:55 Bludiště [i] 15:25 Jarní píseň [i] 16:55 Láska včera, dnes a zítra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Brno Open 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 17/21 [i] 20:55 Vůně vanilky [i] 22:25 Uvolněte se, prosím [i] 23:10 Sex ve městě IV 5/18 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Losování Euromiliony 23:50 Strašidelné léto [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Bolkoviny [i] 03:05 Jarní píseň [i] 04:35 I BBC se utne [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 4/10 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:55 Sochař [i] 06:45 Na plovárně s Ivanou Trumpovou [i] 07:10 Žena v trysku století [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:30 Experiment [i] 10:00 Babičky ve víru lásky [i] 11:00 Evropský koncert 2009 [i] 13:05 Byla jednou jedna planeta 17/26 [i] 13:40 Sportovci světa: LOH Soul 1988 [i] 14:35 Evropa dnes [i] 15:05 City Folk - Praha, 2007 [i] 15:35 Kosmopolis - Speciál [i] 16:00 Zlatá brána [i] 17:00 Chcete mě? [i] 17:15 Leopardí žena [i] 18:55 Slavnostní koncert z Pražského hradu [i] 19:30 Magazín Ligy mistrů [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 I BBC se utne [i] 23:05 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 23:25 Gorodok 8/20 [i] 23:50 Dlouhý půst Marty Kubišové [i] 00:50 60. Mezinárodní hudební festival [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Hledám práci [i] 03:00 Český národní symfonický orchestr [i] 04:25 Vokolek [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Království surikat 1 [i] 06:25 FernGully: Poslední deštný prales [i] 07:45 Lucie, postrach ulice [i] 09:10 Kouzelný měšec [i] 10:55 Císařův pekař [i] 12:25 Hlava rodiny [i] 14:20 Flek [i] 16:15 Z pekla štěstí [i] 18:30 Ulice 1309, 1310 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hříšný tanec [i] 21:55 Kráčející skála [i] 23:35 Jdi za svým srdcem [i] 01:35 Novashopping 01:55 Tabu [i] 02:45 Věštírna [i] 03:25 Áčko [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Teleshopping 06:40 Dexterova laboratoř II 17 [i] 07:05 Alvin a Chipmunkové - Setkání s Frankensteinem [i] 08:25 Král a pták [i] 09:55 Šípková Růženka [i] 11:45 Jarčin profesor [i] 13:35 Maska [i] 15:30 Škola základ života [i] 17:10 Hrátky s čertem [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 19 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:15 Bokovka [i] 23:45 Pavoučí teror [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Ve jménu zákona IV 13 [i] 04:10 Škola základ života [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Zkouška dospělosti [i] 07:10 Srdeční záležitosti [i] 09:00 Teleshop 12:00 Zabít Elizabeth [i] 13:35 Hotýlek [i] 15:10 Šťastná ruka [i] 16:45 Baltimorský zázrak [i] 18:30 Zloději času FILM+ PREMIÉRA! [i] 20:25 Básník války [i] 22:05 Bestie Karla [i] 23:50 Paranoia [i] 01:30 Svědkem zločinu [i] 03:00 Odplata [i] 04:35 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 9 [i] 06:00 Dotek anděla II 10 [i] 07:00 Dotek anděla II 11 [i] 08:00 Rozvodoví advokáti [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 11:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 13:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 14:00 Rozvodoví advokáti [i] 16:00 Ochránce I 4 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 4 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 22:00 Shania [i] 00:00 Vždyť je tak mladá [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Dotek anděla II 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 06:50 Řeč hmyzí říše - Rodiče 09 [i] 07:10 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 08:10 Na úvěr - Shannon 13 [i] 08:40 Na úvěr - Marybell 14 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Gregoryho ložnice 05 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Rufus 09 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Bailey 10 [i] 11:10 Co nám prospívá 27 [i] 12:05 Na úvěr - Shannon 13 [i] 12:35 Na úvěr - Marybell 14 [i] 13:05 Kultura za pultem - USA 05 [i] 13:40 Kultura za pultem - Japonsko 06 [i] 14:15 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 15:05 Muž divočiny 10 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Gregoryho ložnice 05 [i] 17:00 Co nám prospívá 27 [i] 17:55 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 18:55 Buď já nebo pes - Rufus 09 [i] 19:25 Buď já nebo pes - Bailey 10 [i] 19:55 Design a designéři 08 [i] 20:10 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 21:05 Limity měst 05 [i] 21:20 Hypochondři [i] 22:15 Nebezpečná sklizeň [i] 23:15 Ženy JFK – odhalené skandály [i] 00:20 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 01:20 Záhada stradivárek [i] 02:20 Nebezpečná sklizeň [i] 03:20 Ženy JFK – odhalené skandály [i] 04:20 Budapešť nadivoko [i] 04:55 Chlapec, který vidí i bez očí [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 17 [i] 06:00 Kněz je poděs [i] 07:30 BAFTA Film Awards 2009 [i] 09:25 Jack [i] 11:15 Fontána [i] 12:50 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 14:00 Řeč nepřítele [i] 15:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:00 Kněz je poděs [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 20:00 Skrytá identita [i] 22:30 Rezident Evil: Zánik [i] 00:00 Voják [i] 01:30 Dva týdny [i] 03:05 Deník zabijáka [i] 04:35 Velkej biják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jako mravenci [i] 11:20 Seznam [i] 12:50 Góóól! II [i] 14:40 Všichni královi muži [i] 16:45 Divočáci [i] 18:25 X-Men: Poslední vzdor [i] 20:05 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 22:00 Satan přichází [i] 23:50 Vincentův svět IV. : Promiň, Harvey 4 [i] 00:20 Leda ve snu [i] 01:50 Svatby jako řemen [i] 03:30 Přízraky Abu Ghraib [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Dospívání…: Tučňák [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Galapážské legendy [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Neupadnou v zapomnění [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Den otevření se blíží [i] 11:00 SOS živočišné říše 4 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 12:00 Závody na velbloudech [i] 12:30 Nahánění sobů [i] 13:00 Zvířecí policie: Dům bíglů [i] 14:00 Corwinovo poslání: Sloní chobot (čich) [i] 15:00 Trhlý Mike a Mark: Prázdniny Křováků [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Vše pod kontrolou [i] 16:30 SOS živočišné říše 7 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Neupadnou v zapomnění [i] 18:00 SOS živočišné říše 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 19:00 Surikatí království: Dvojí loajalita [i] 19:30 Opičí život 20 [i] 20:00 Závody na velbloudech [i] 20:30 Nahánění sobů [i] 21:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 22:00 Veterinární policie Houston: Zavření útulku pro psy [i] 23:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana před ohněm ve Flagstaffu [i] 00:00 SOS živočišné říše 5 [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 01:00 Surikatí království: Dvojí loajalita [i] 01:30 Opičí život 20 [i] 01:55 Závody na velbloudech [i] 02:25 Nahánění sobů [i] 02:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 03:45 Veterinární policie Houston: Zavření útulku pro psy [i] 04:40 Veterinární policie Phoenix: Záchrana před ohněm ve Flagstaffu [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:35 Adaptace [i] 12:30 Zachránci moře [i] 13:50 Ztraceno v překladu [i] 15:30 Karcoolka [i] 16:50 Erasmus [i] 18:55 Erasmus 2 [i] 21:00 Evžen mezi námi [i] 22:20 Zkažená nevinnost [i] 23:55 Fandy ó Fandy [i] 01:25 Ztraceno v překladu [i] 03:09 Závěr vysílání

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.