Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 DNES 05:40 Scooby-Doo a strašidelní bratia [i] 07:10 Akcia kačica [i] 08:45 Kšefty s otcom [i] 10:45 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 13:25 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 15:20 Hrbáč [i] 17:20 Princezná a námorník [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 19:55 Kabrioleto s Markízou 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:15 Muzika [i] 23:15 Posledný skaut [i] 01:15 Samurajovia [i] 02:50 K 2 [i] 04:35 Wolffov revír III. 12/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Capri 16/25 [i] 07:15 Popoluška [i] 08:45 Princezná na hrášku [i] 10:10 Šampióni [i] 11:55 Josie a pussycats [i] 13:30 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i] 14:30 Pán ľadu 1/2 [i] 15:15 Arabský princ 1/2 [i] 16:50 Arabský princ 2/2 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Pesničky z Eurosongu 2009 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:20 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 23:45 Prípad pre Samanthu 22 [i] 00:30 Miesto činu:Manila [i] 02:00 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Pán ľadu 1/2 [i] 04:40 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit IV. 1/14 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 História Tatier [i] 09:10 Ej,máj,máj,zelený... [i] 09:55 Fidlibumove rozprávky [i] 10:25 Zlatohláska [i] 11:45 Kačička Modropierko [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Bolo nás šesť 3/6 [i] 13:50 Krištáľové krídlo 2008 [i] 15:20 Ranč Pri zelenej sedme 26/28 [i] 15:45 Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 17:10 Jaskyňa žltého psa [i] 18:40 Euromaxx - Architektúra 12/18 [i] 19:10 Táraninky [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Československý filmový týždenník [i] 23:10 Nočný filmový klub [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Strieľajte na Francúzov! [i] 07:00 Bink v meste [i] 09:00 Vlak smrti [i] 11:00 Formula! [i] 13:35 Jastrabia žena [i] 16:00 Pre hrsť dolárov [i] 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 243 [i] 20:45 Cez noc tridsiatničkou [i] 23:00 Vražedné vidiny [i] 00:50 Vlak smrti [i] 02:30 Terč: Zabijak [i] 04:30 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 21,22/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 41 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank IV. 9,10 [i] 12:35 Extrémne svahy [i] 14:20 Hurá za ním [i] 15:30 Zelená vlna [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 111,112 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 7 [i] 20:00 Sanitka 2 [i] 21:00 Siska 29 [i] 22:00 Chobotnica III. 5 [i] 23:00 Derrick II. 41 [i] 00:00 Pobrežná hliadka III. [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Noční show Davida Lettermana 80/219 [i] 07:10 Blankman [i] 09:00 Dr. House II. 1/24 [i] 10:00 Dr. House II. 2/24 [i] 11:00 Dr. House II. 3/24 [i] 12:00 Dr. House II. 4/24 [i] 13:00 Dr. House II. 5/24 [i] 14:00 Dr. House II. 6/24 [i] 15:00 Dr. House II. 7/24 [i] 16:00 Dr. House II. 8/24 [i] 17:00 Dr. House II. 9/24 [i] 18:00 Dr. House II. 10/24 [i] 19:00 Dr. House II. 11/24 [i] 20:00 Dr. House II. 12/24 [i] 21:00 Krásná pokojská [i] 23:00 Uklízeč 5/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 82/219 [i] 01:00 Vzkvétající město II. 4/6 [i] 01:50 Krásná pokojská [i] 03:40 Vzkvétající město II. 4/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Únik z letadla skluzavkou a padákem [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Sjet na kajaku vodopády El Salto [i] 06:25 Opravdu velké věci 2 [i] 07:20 Jízda: Projetí [i] 08:15 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 08:45 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Únik z letadla skluzavkou a padákem [i] 11:00 Opravna vraků: A je to! [i] 11:55 Jízda: Přidat plyn [i] 12:50 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 13:45 Špinavé práce: Farmář mlžů [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skok na sněžném skútru [i] 15:05 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 16:00 Pátá rychlost 7 [i] 16:30 Pátá rychlost 8 [i] 17:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 17:30 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro New York Jets [i] 19:00 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 20:00 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 21:00 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 22:00 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 00:00 Možné i nemožné 1 [i] 01:00 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 01:55 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro New York Jets [i] 03:45 Pátá rychlost 7 [i] 04:10 Pátá rychlost 8 [i] 04:40 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Totální Monteverdi [i] 06:55 O doktorovi Vševědovi [i] 07:10 Děti kreslí písničky [i] 07:15 Kouzelná školka [i] 07:45 Šikulové [i] 08:00 O Držgrešlovi a Drždukátovi [i] 09:00 Malý televizní kabaret [i] 09:50 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 10:40 Ať se lidi mají rádi...aspoň dnes [i] 11:35 Zdenka Hůly Svěcení jara [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Láska je makačka [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 O perlové panně [i] 14:45 Kde peníze pomáhají [i] 14:55 Bludiště [i] 15:25 Jarní píseň [i] 16:55 Láska včera, dnes a zítra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Brno Open 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 17/21 [i] 20:55 Vůně vanilky [i] 22:25 Uvolněte se, prosím [i] 23:10 Sex ve městě IV 5/18 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Losování Euromiliony 23:50 Strašidelné léto [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Bolkoviny [i] 03:05 Jarní píseň [i] 04:35 I BBC se utne [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 4/10 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:55 Sochař [i] 06:45 Na plovárně s Ivanou Trumpovou [i] 07:10 Žena v trysku století [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:30 Experiment [i] 10:00 Babičky ve víru lásky [i] 11:00 Evropský koncert 2009 [i] 13:05 Byla jednou jedna planeta 17/26 [i] 13:40 Sportovci světa: LOH Soul 1988 [i] 14:35 Evropa dnes [i] 15:05 City Folk - Praha, 2007 [i] 15:35 Kosmopolis - Speciál [i] 16:00 Zlatá brána [i] 17:00 Chcete mě? [i] 17:15 Leopardí žena [i] 18:55 Slavnostní koncert z Pražského hradu [i] 19:30 Magazín Ligy mistrů [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 I BBC se utne [i] 23:05 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 23:25 Gorodok 8/20 [i] 23:50 Dlouhý půst Marty Kubišové [i] 00:50 60. Mezinárodní hudební festival [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Hledám práci [i] 03:00 Český národní symfonický orchestr [i] 04:25 Vokolek [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Království surikat 1 [i] 06:25 FernGully: Poslední deštný prales [i] 07:45 Lucie, postrach ulice [i] 09:10 Kouzelný měšec [i] 10:55 Císařův pekař [i] 12:25 Hlava rodiny [i] 14:20 Flek [i] 16:15 Z pekla štěstí [i] 18:30 Ulice 1309, 1310 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hříšný tanec [i] 21:55 Kráčející skála [i] 23:35 Jdi za svým srdcem [i] 01:35 Novashopping 01:55 Tabu [i] 02:45 Věštírna [i] 03:25 Áčko [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Teleshopping 06:40 Dexterova laboratoř II 17 [i] 07:05 Alvin a Chipmunkové - Setkání s Frankensteinem [i] 08:25 Král a pták [i] 09:55 Šípková Růženka [i] 11:45 Jarčin profesor [i] 13:35 Maska [i] 15:30 Škola základ života [i] 17:10 Hrátky s čertem [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 19 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:15 Bokovka [i] 23:45 Pavoučí teror [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Ve jménu zákona IV 13 [i] 04:10 Škola základ života [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Zkouška dospělosti [i] 07:10 Srdeční záležitosti [i] 09:00 Teleshop 12:00 Zabít Elizabeth [i] 13:35 Hotýlek [i] 15:10 Šťastná ruka [i] 16:45 Baltimorský zázrak [i] 18:30 Zloději času FILM+ PREMIÉRA! [i] 20:25 Básník války [i] 22:05 Bestie Karla [i] 23:50 Paranoia [i] 01:30 Svědkem zločinu [i] 03:00 Odplata [i] 04:35 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 9 [i] 06:00 Dotek anděla II 10 [i] 07:00 Dotek anděla II 11 [i] 08:00 Rozvodoví advokáti [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 11:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 13:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 14:00 Rozvodoví advokáti [i] 16:00 Ochránce I 4 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 4 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 22:00 Shania [i] 00:00 Vždyť je tak mladá [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Dotek anděla II 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 06:50 Řeč hmyzí říše - Rodiče 09 [i] 07:10 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 08:10 Na úvěr - Shannon 13 [i] 08:40 Na úvěr - Marybell 14 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Gregoryho ložnice 05 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Rufus 09 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Bailey 10 [i] 11:10 Co nám prospívá 27 [i] 12:05 Na úvěr - Shannon 13 [i] 12:35 Na úvěr - Marybell 14 [i] 13:05 Kultura za pultem - USA 05 [i] 13:40 Kultura za pultem - Japonsko 06 [i] 14:15 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 15:05 Muž divočiny 10 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Gregoryho ložnice 05 [i] 17:00 Co nám prospívá 27 [i] 17:55 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 18:55 Buď já nebo pes - Rufus 09 [i] 19:25 Buď já nebo pes - Bailey 10 [i] 19:55 Design a designéři 08 [i] 20:10 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 21:05 Limity měst 05 [i] 21:20 Hypochondři [i] 22:15 Nebezpečná sklizeň [i] 23:15 Ženy JFK – odhalené skandály [i] 00:20 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 01:20 Záhada stradivárek [i] 02:20 Nebezpečná sklizeň [i] 03:20 Ženy JFK – odhalené skandály [i] 04:20 Budapešť nadivoko [i] 04:55 Chlapec, který vidí i bez očí [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 17 [i] 06:00 Kněz je poděs [i] 07:30 BAFTA Film Awards 2009 [i] 09:25 Jack [i] 11:15 Fontána [i] 12:50 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 14:00 Řeč nepřítele [i] 15:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:00 Kněz je poděs [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 20:00 Skrytá identita [i] 22:30 Rezident Evil: Zánik [i] 00:00 Voják [i] 01:30 Dva týdny [i] 03:05 Deník zabijáka [i] 04:35 Velkej biják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jako mravenci [i] 11:20 Seznam [i] 12:50 Góóól! II [i] 14:40 Všichni královi muži [i] 16:45 Divočáci [i] 18:25 X-Men: Poslední vzdor [i] 20:05 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 22:00 Satan přichází [i] 23:50 Vincentův svět IV. : Promiň, Harvey 4 [i] 00:20 Leda ve snu [i] 01:50 Svatby jako řemen [i] 03:30 Přízraky Abu Ghraib [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Dospívání…: Tučňák [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Galapážské legendy [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Neupadnou v zapomnění [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Den otevření se blíží [i] 11:00 SOS živočišné říše 4 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 12:00 Závody na velbloudech [i] 12:30 Nahánění sobů [i] 13:00 Zvířecí policie: Dům bíglů [i] 14:00 Corwinovo poslání: Sloní chobot (čich) [i] 15:00 Trhlý Mike a Mark: Prázdniny Křováků [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Vše pod kontrolou [i] 16:30 SOS živočišné říše 7 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Neupadnou v zapomnění [i] 18:00 SOS živočišné říše 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 19:00 Surikatí království: Dvojí loajalita [i] 19:30 Opičí život 20 [i] 20:00 Závody na velbloudech [i] 20:30 Nahánění sobů [i] 21:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 22:00 Veterinární policie Houston: Zavření útulku pro psy [i] 23:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana před ohněm ve Flagstaffu [i] 00:00 SOS živočišné říše 5 [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 01:00 Surikatí království: Dvojí loajalita [i] 01:30 Opičí život 20 [i] 01:55 Závody na velbloudech [i] 02:25 Nahánění sobů [i] 02:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 03:45 Veterinární policie Houston: Zavření útulku pro psy [i] 04:40 Veterinární policie Phoenix: Záchrana před ohněm ve Flagstaffu [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:35 Adaptace [i] 12:30 Zachránci moře [i] 13:50 Ztraceno v překladu [i] 15:30 Karcoolka [i] 16:50 Erasmus [i] 18:55 Erasmus 2 [i] 21:00 Evžen mezi námi [i] 22:20 Zkažená nevinnost [i] 23:55 Fandy ó Fandy [i] 01:25 Ztraceno v překladu [i] 03:09 Závěr vysílání

NY Rangers zdolal Boston, Chára asistoval, Budaj chytal pri výhre
Brankár Peter Budaj z tímu Tampa Bay Lightning blokuje strelu krídelníka tímu Colorado Avalanche Blakea Comeaua.

Hráči Rockets oslavujú trináste víťazstvo za sebou
Hráči Milwaukee Bucks Malcolm Brogdon a John Henson počas posledných sekúnd zápasu roti Houston Rockets.

Boxer Saunders obhájil titul WBO v strednej váhe
Billy Joe Saunders oslavuje víťazstvo nad Davidom Lemieuxom.

Nominácie na ZOH prídu o mesiac, Šatan má z niektorých hráčov radosť
Na archívnej snímke generálny manažér slovenských hokejových reprezentácií Miroslav Šatan. - Slovensko na hokejovom turnaji MECA Hockey Games 2017 v nórskom Hamare 16. decembra 2017.