Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Cigánky 69-70/162 [i] 10:45 Opustená a oklamaná [i] 12:30 Odložený prípad I. 4/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 13/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9/24 [i] 15:10 Čistá láska 63-64/170 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 19:55 Kabrioleto s Markízou 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 24 [i] 21:25 Parfum: Príbeh vraha [i] 00:15 Myšlienky vraha II. 17/23 [i] 01:05 Utečenci [i] 02:40 Angeline oči I. 10/13 [i] 03:20 Jake a Tlsťoch V. 13/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Wolffov revír III. 11/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 10/18 [i] 08:55 Miesto činu:Medzi nebom a zemou [i] 10:35 Ľoď lásky 24/25 [i] 11:25 Ľoď lásky 25/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 173/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 174/224 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 49/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 50/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 16/25 [i] 22:05 Útek 2/2 [i] 23:40 Ochranca 1/65 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 21 [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:55 Bianca - cesta za šťastím 173/224 [i] 02:40 Slovensko dnes [i] 02:55 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 04:00 Veda zajtrajška 10/18 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy z regiónov - [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit III. 13/13 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Slováci na Ukrajine [i] 11:50 Alexander Hanuška [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Ej, keď si zanôtime [i] 13:35 Krokodílie kroniky II. 7/13 [i] 14:00 Ten istý svet [i] 14:30 Ranč Pri zelenej sedme 25/28 [i] 15:05 Profesionál [i] 15:20 Polícia [i] 15:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Večer na tému . . [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 241 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 124 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 1/21 [i] 11:15 Klaun 16 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 22 [i] 13:15 Chameleón 45 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 22 [i] 15:15 Kosti II 20 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PREMIÉRA: Lišiak a pes [i] 21:40 Panelák 242 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Blackjack [i] 01:25 C. S. I. : Kriminálka New York IV. [i] 02:00 Kosti II [i] 02:40 Kráľovská nemocnica [i] 03:25 Blackjack [i] 04:55 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 19,20 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 40 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank IV. 7,8 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Zmätok v srdci 9,10 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 109,110 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 6 [i] 20:00 Hviezdne kino: Zelená vlna [i] 21:30 Lampa [i] 00:00 Derrick II. 40 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 4/13 [i] 07:00 All Saints V. 26/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 21/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 4/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 80/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 21/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 5/13 [i] 17:00 All Saints V. 27/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 22/22 [i] 21:00 Alias V. 11/17 [i] 22:00 Boj o čas 5/13 [i] 23:00 Uklízeč 4/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 81/219 [i] 01:00 Vzkvétající město II. 3/6 [i] 01:55 Alias V. 11/17 [i] 02:50 Boj o čas 5/13 [i] 03:40 Vzkvétající město II. 3/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Smrtící krabice s ubrousky [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Okřídlené skoky na motorce [i] 06:25 Opravdu velké věci 1 [i] 07:20 Jízda: Foose 1969 [i] 08:15 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 08:45 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Smrtící krabice s ubrousky [i] 11:00 Z ubožáka boháčem, americký styl 5 [i] 11:55 Jízda: Projetí [i] 12:50 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 13:45 Ray Mears v divočině: Putování kánoí [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Sjet na kajaku vodopády El Salto [i] 15:05 Opravdu velké věci 2 [i] 16:00 Opravna vraků: A je to! [i] 17:00 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 17:30 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 18:00 Americký chopper: Motorka sestavená z nářadí - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Únik z letadla skluzavkou a padákem [i] 20:00 Špinavé práce: Farmář mlžů [i] 21:00 Vězněm v cizině 3 [i] 22:00 Posledních 24 hodin: David Koresh [i] 23:00 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Skok do nebezpečí [i] 01:00 Opravdu velké věci 2 [i] 01:55 Vězněm v cizině 3 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka sestavená z nářadí - část 2 [i] 03:45 Opravna vraků: A je to! [i] 04:40 Jak to dělají?: Silnice/mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letíme do Ria [i] 10:35 Proudy lásku odnesou [i] 10:55 Vstupujeme do Evropské unie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla III 12/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 8/22 [i] 15:20 Chcete je? [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Violka žlutá sudetská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood III 9/12 [i] 00:00 Sólo pro... Teagrass [i] 00:40 Dotek anděla III 12/30 [i] 01:25 Hotel Babylon III 1/8 [i] 02:20 Pětka v Pomeranči [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech Brno 03:35 Události v regionech Ostrava [i] 04:00 Regiony ČT24 04:25 Madeira - historie ve víně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letadlová loď Enterprise: Midway [i] 10:40 Neobyčejné životy 3/12 [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Kuchařská pohotovost [i] 12:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 13:00 Černé ovce [i] 13:15 Tak to vidím já 7/7 [i] 13:30 Jak se peče štěstí [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:40 David Vršecký: 10 let k titulu [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Království divočiny: Karety zelenavé [i] 19:35 Game Page [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 Zašlapané projekty [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 6/14 [i] 00:05 Olověná bublina 5/6 [i] 00:35 Film point [i] 01:30 Sladká labuť avonská [i] 03:20 Záhadná smrt korunního prince Rudolfa [i] 04:15 Pokus o portrét básníka Václava Hraběte [i] 04:40 Než přijede záchranka 10/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 52 [i] 09:30 Listopadová romance [i] 11:45 Beze stopy II 13 [i] 12:40 Komisař Rex II 8 [i] 13:40 Ženatý se závazky 45 [i] 14:10 Kobra 11 X 8 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 22 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla 4 [i] 18:30 Ulice 1307, 1308 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 107 [i] 21:20 Druhá šance 10 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 16 [i] 23:05 Retrograde [i] 00:45 Kriminálka Miami II 1 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Na vlastní oči [i] 02:30 Věštírna [i] 03:05 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 4 [i] 08:10 Přátelé V 17 [i] 08:35 M*A*S*H 55 [i] 09:05 M*A*S*H 56 [i] 09:35 Odpadlík IV 22 [i] 10:25 Právo a pořádek V 17 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 14 [i] 12:15 Drzá Jordan I 1 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 5 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 4 [i] 14:05 Čarodějky III 11 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 14 [i] 15:55 Květiny v dešti [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 18 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 70 [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 17 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 3 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 4 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona IV 12 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Pik and Amadeus [i] 09:00 Teleshop 12:00 Zkouška dospělosti [i] 13:35 Dokonalí andílkové [i] 15:10 Srdeční záležitosti [i] 16:45 Podivné experimenty [i] 18:40 Tajemství meče [i] 20:10 Baltimorský zázrak [i] 21:55 Chci to! [i] 23:25 Svědkem zločinu [i] 00:55 Noční můra [i] 02:20 Zúčtování [i] 04:00 Dokonalí andílkové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Pro Wrestling [i] 00:00 Fotbal [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 7 [i] 06:00 Dotek anděla II 8 [i] 07:00 Dotek anděla II 9 [i] 08:00 Čítárna [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 11:00 McBride: Vždy věrný [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 14:00 Čítárna [i] 16:00 Ochránce I 3 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 3 [i] 18:00 McBride: Vždy věrný [i] 20:00 Drzá Jordan IV 7 [i] 21:00 Ochránce I 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 23:00 Tajná služba II 9 [i] 00:00 Tajná služba II 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 02:00 Rezidence Jericho [i] 04:00 Dotek anděla II 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 06:50 Řeč hmyzí říše - Opylovači 08 [i] 07:10 Levhart sněžný [i] 08:10 Na úvěr - Adrienne 11 [i] 08:40 Na úvěr - Včas 12 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Karenin suterén 04 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Pugsley 07 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Toadie, Smartie 08 [i] 11:10 Co nám prospívá 26 [i] 12:05 Na úvěr - Adrienne 11 [i] 12:35 Na úvěr - Včas 12 [i] 13:05 Kultura za pultem - Itálie 03 [i] 13:40 Kultura za pultem - Libye 04 [i] 14:15 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 15:05 Muž divočiny 09 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Karenin suterén 04 [i] 17:00 Co nám prospívá 26 [i] 17:55 Levhart sněžný [i] 18:55 Buď já nebo pes - Pugsley 07 [i] 19:25 Buď já nebo pes - Toadie, Smartie 08 [i] 19:55 Design a designéři 07 [i] 20:10 Alex [i] 21:05 Limity měst - Rabat 04 [i] 21:20 Záhadná diagnóza 07 [i] 22:15 Legendy kulatého stolu - Merlin 03 [i] 23:15 Sexuální revoluce 04 [i] 00:20 Podvody s identitou: Ukradený život 02 [i] 01:25 Mistrovské loupeže - Zlato Močiků 14 [i] 02:25 Legendy kulatého stolu - Merlin 03 [i] 03:20 Sexuální revoluce 04 [i] 04:15 Žabí království [i] 04:55 Alex [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umučení 1/2 [i] 07:25 DESmod [i] 08:25 Perfektní záskok [i] 10:05 Uranya [i] 11:45 Kdekoli, jen ne tady [i] 13:35 Umučení 2/2 [i] 15:00 Bláznivej tábor [i] 16:30 Ratatouille [i] 18:20 Bernard a Doris [i] 20:00 Na stojáka 50 [i] 20:30 Velký dům [i] 22:05 Města plná sexu 2 [i] 22:55 Motel smrti [i] 00:20 Do pětadvaceti [i] 01:50 Pod povrchem [i] 03:55 Velký dům [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jen trošku štěstí [i] 11:40 Před kamerou 18 [i] 12:10 Někdo jiný [i] 13:25 Něco na té Mary je [i] 15:20 Děsnej doják [i] 16:40 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 17:05 Otisk [i] 18:25 Říkej mi strýčku [i] 19:55 Dokonalý trik [i] 22:00 Honička na playboye [i] 23:45 Nula od Nuly pojde [i] 01:10 Krvavá tvář velkoměsta [i] 02:50 Dokonalý trik [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Dospívání…: Nosorožec [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Ostrov hadů [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i]