Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Cigánky 67-68/162 [i] 10:45 Obchodníci s deťmi [i] 12:30 Odložený prípad I. 3/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 12/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 8/24 [i] 15:10 Čistá láska 61-62/170 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:20 Dokonalá manželka [i] 23:15 Svetlo v tme [i] 01:20 Lambada, zakázaný tanec [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 12/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Wolffov revír III. 10/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 9/18 [i] 08:55 Inšpektor Coliandro 3/4 [i] 10:40 Ľoď lásky 22/25 [i] 11:25 Ľoď lásky 23/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 171/224 [i] 14:35 Bianca - cesta za šťastím 172/224 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 47/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 48/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:05 Miesto činu:Medzi nebom a zemou [i] 00:45 Prípad pre Samanthu 20 [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 171/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Veda zajtrajška 9/18 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Mesačný svit III. 12/13 [i] 07:10 Národnostný magazín bulharský [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Najlepšie želanie [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Mydajky [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Ej,zavrť sa mi dievča [i] 13:30 Kontajner náš každodenný [i] 13:55 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 14:20 Ranč Pri zelenej sedme 24/28 [i] 14:50 5 minút po dvanástej [i] 15:50 Imaginácie [i] 16:05 Elixír [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 7/13 [i] 18:35 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Správy z regiónov - [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV [i] 00:15 Správy z regiónov - [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 240 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 123 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 24/24 [i] 11:15 Klaun 15 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 21 [i] 13:15 Chameleón 44 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 21 [i] 15:15 Kosti II 19 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 1/21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 241 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 8 [i] 21:45 SEDEM [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Kým sa staneš superstar [i] 01:55 Črepiny [i] 02:25 Unesený [i] 03:10 Runaway - Skrytá identita [i] 03:50 Kráľovská nemocnica [i] 04:35 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 17,18 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 39 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank IV. 5,6 [i] 12:30 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Chlapci a chlapi 4 [i] 14:40 Mravnostné oddelenie II. 7 [i] 15:30 Posledný svedok 17,18 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 107,108 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 5 [i] 20:00 Romantická streda: Putá lásky [i] 21:30 Zmätok v srdci 9,10 [i] 00:40 Derrick II. 39 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 3/13 [i] 07:00 All Saints V. 25/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 20/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 3/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 79/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 20/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 4/13 [i] 17:00 All Saints V. 26/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 21/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 9/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 5/20 [i] 23:00 Uklízeč 3/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 80/219 [i] 01:00 Vzkvétající město II. 2/6 [i] 01:55 CSI: New York V. 9/20 [i] 02:50 All Saints V. 4/43 [i] 03:40 Vzkvétající město II. 2/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Lidský projektil přes hranici [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Skoky ralley automobilů [i] 06:25 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 07:20 Jízda: Pod tlakem [i] 08:15 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 08:45 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Lidský projektil přes hranici [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Brian Klock proti Jasonu Hartovi [i] 11:55 Jízda: Foose 1969 [i] 12:50 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 13:45 Ray Mears v divočině: Kánoe z březové kůry [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Okřídlené skoky na motorce [i] 15:05 Opravdu velké věci 1 [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl 5 [i] 17:00 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 17:30 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 18:00 Americký chopper: Motorka sestavená z nářadí - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Smrtící krabice s ubrousky [i] 20:00 Špinavé práce: Čistič lebek [i] 21:00 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 11 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 12 [i] 23:00 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Krvavá voda [i] 01:00 Opravdu velké věci 1 [i] 01:55 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 02:50 Americký chopper: Motorka sestavená z nářadí - část 1 [i] 03:45 Z ubožáka boháčem, americký styl 5 [i] 04:40 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Za svědky minulosti [i] 10:50 Herec [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 11/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 7/22 [i] 15:15 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 17/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 7/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Modrásek černoskvrnný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy 3/12 [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 1/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Kobova garáž 1/2 [i] 00:50 Dotek anděla III 11/30 [i] 01:35 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 16/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na pomoc životu - cukrovka [i] 09:30 Fokus ČT24 [i] 09:55 Nejznámější Čech - Jan Nepomucký [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 20/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 24/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:05 Osudná vrtule [i] 16:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 1/13 [i] 16:20 Báječný svět k nepřežití 4/10 [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 10/13 [i] 17:05 Silnější než rozum 2/6 [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique III 4/9 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:40 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 00:25 Jarní příběh [i] 02:10 Divadlo žije! [i] 02:35 Q [i] 03:00 Hudební klub [i] 03:45 POP ART 04:25 Zoom [i] 04:40 Sardinie aneb 13 božských šlápot 1/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 51 [i] 09:30 Seznam dnů [i] 11:20 Beze stopy II 12 [i] 12:15 Komisař Rex II 7 [i] 13:10 Lenssen & spol. 76 [i] 13:40 Ženatý se závazky 44 [i] 14:10 Kobra 11 X 7 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 21 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla 3 [i] 18:30 Ulice 1305, 1306 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:35 Beze stopy VII 16 [i] 21:30 Odložené případy VI 8 [i] 22:20 Na vlastní oči [i] 23:10 Hrátky s nebezpečím [i] 00:45 Novashopping 01:05 112 [i] 01:35 Věštírna [i] 02:15 Áčko [i] 02:50 Gulášek [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 3 [i] 08:10 Přátelé V 16 [i] 08:35 M*A*S*H 53 [i] 09:05 M*A*S*H 54 [i] 09:35 Odpadlík IV 21 [i] 10:25 Právo a pořádek V 16 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 13 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 17 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 4 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 3 [i] 14:05 Čarodějky III 10 [i] 14:55 Zoufalé manželky II 13 [i] 15:50 To hlavní je láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 17 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince IV 12 [i] 23:15 Divoká krása [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona IV 11 [i] 03:35 TOP STAR magazín [i] 04:30 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Vůle přežít [i] 07:05 Kariéristi [i] 09:00 Teleshop 12:00 Pik and Amadeus [i] 13:30 Holky to chtěj taky [i] 15:00 Zabít Elizabeth [i] 16:35 Královna koření [i] 18:10 Šťastná ruka [i] 19:45 Podivné experimenty [i] 21:40 Proroctví z temnot [i] 23:40 Noční můra [i] 01:05 Drsná škola [i] 02:40 Šikana [i] 04:30 Holky to chtěj taky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Armwrestling [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 5 [i] 06:00 Dotek anděla II 6 [i] 07:00 Dotek anděla II 7 [i] 08:00 Společný dům [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 11:00 McBride: Jako buldok [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 14:00 Společný dům [i] 16:00 Ochránce I 2 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 2 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Drzá Jordan IV 6 [i] 21:00 Ochránce I 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 23:00 Médium IV 16 [i] 00:00 Tajná služba II 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 Dotek anděla II 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 06:50 Řeč hmyzí říše - Baviči 07 [i] 07:10 Delfíni záchranáři [i] 08:10 Na úvěr - Karen a Caitlin 09 [i] 08:40 Na úvěr - Prázdninový speciál 10 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Susanina kuchyně 03 [i] 10:10 Buď já nebo pes 05 [i] 10:40 Buď já nebo pes 06 [i] 11:10 Co nám prospívá 25 [i] 12:05 Na úvěr - Karen a Caitlin 09 [i] 12:35 Na úvěr - Prázdninový speciál 10 [i] 13:05 Kultura za pultem - Rusko 01 [i] 13:40 Kultura za pultem - Švédsko 02 [i] 14:15 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 15:05 Muž divočiny 08 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Susanina kuchyně 03 [i] 17:00 Co nám prospívá 25 [i] 17:55 Delfíni záchranáři [i] 18:55 Buď já nebo pes 05 [i] 19:25 Buď já nebo pes 06 [i] 19:55 Design a designéři 06 [i] 20:10 Dítě génius - Géniem ve třinácti 04 [i] 21:05 Limity měst - Taškent 03 [i] 21:20 Záhadná diagnóza 06 [i] 22:15 Legendy kulatého stolu - Camelot 02 [i] 23:15 Sexuální revoluce 03 [i] 00:20 Podvody s identitou: Ukradený život 01 [i] 01:25 Mistrovské loupeže - Ruská konspirace 13 [i] 02:25 Legendy kulatého stolu - Camelot 02 [i] 03:20 Sexuální revoluce 03 [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Hollókö/ Památky tureckého období 13 [i] 04:55 Dítě génius - Géniem ve třinácti 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 S mafií v patách [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy 16 [i] 08:05 Živoj jde dál [i] 09:55 Nové sčítání hlasů [i] 11:50 Když se smůla lepí na paty [i] 13:15 Umučení 1/2 [i] 14:40 Úžasný svět hudby [i] 16:25 Pravý Američan [i] 18:00 Uranya [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 17 [i] 20:00 Gone Baby Gone [i] 21:50 Absurdistán [i] 23:15 Takoví normální puberťáci [i] 00:50 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 02:45 Gone Baby Gone [i] 04:35 Absurdistán [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Happy Feet [i] 11:45 Kylie X 2008 [i] 12:40 Život umělce [i] 14:25 Štěstí na dosah [i] 16:20 Jen trošku štěstí [i] 18:00 Někdo jiný [i] 19:15 Spider-Man 3 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Promiň, Harvey 4 [i] 22:00 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 00:10 Lady Jane