Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Cigánky 65-66/162 [i] 10:45 Nevera prináša smrť [i] 12:30 Odložený prípad I. 2/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 11/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7/24 [i] 15:10 Čistá láska 59-60/170 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 23 [i] 21:25 Sedem rokov v Tibete [i] 00:05 V poslednej chvíli [i] 01:40 Superbúrka [i] 02:30 Angeline oči I. 9/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 11/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Wolffov revír III. 9/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 8/18 [i] 08:50 Wycliffe 3/22 [i] 09:45 Wycliffe 4/22 [i] 10:40 Danielle Steelová: Premeny [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 169/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 170/224 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 45/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 46/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Inšpektor Coliandro 3/4 [i] 00:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:05 Prípad pre Samanthu 19 [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 169/224 [i] 03:15 Slovensko dnes [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Veda zajtrajška 8/18 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit III. 11/13 [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Diabetes [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Slovensko pre začiatočníkov [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Ozveny z hôr a dolín [i] 13:05 Ranč Pri zelenej sedme 23/28 [i] 13:35 Výlety v pamäti [i] 14:55 Magazín ligy majstrov [i] 15:20 Národnostný magazín [i] 15:50 Národnostné správy - mix [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Filmový klub [i] 00:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MacGyver [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 239 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 122 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 23 [i] 11:15 Klaun 14 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 20 [i] 13:15 Chameleón 43 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 20 [i] 15:15 Kosti II 18 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 16 [i] 21:20 Panelák 240 [i] 22:00 Dexter - skryté titulky 9 [i] 23:00 De Facto [i] 23:55 Policajt z L. A. II. 16 [i] 00:55 Dámska jazda [i] 02:55 Dexter - skryté titulky [i] 03:50 Kráľovská nemocnica [i] 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 15,16 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 38 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank IV. 3,4 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 15:00 Skalpel, prosím [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 105,106 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 4 [i] 20:00 Chlapci a chlapi 4 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 7 [i] 21:50 Posledný svedok 17,18 [i] 23:30 Derrick II. 38 [i] 00:30 Pobrežná hliadka III. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 2/13 [i] 07:00 All Saints V. 24/43 [i] 08:00 Wildfire III. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 19/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 2/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 78/219 [i] 13:00 Wildfire III. 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 19/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 3/13 [i] 17:00 All Saints V. 25/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 20/22 [i] 21:00 Dr. House III. 21/24 [i] 22:00 Dr. House III. 22/24 [i] 23:00 Můj nejhorší týden 16/16 [i] 23:30 Uklízeč 2/13 [i] 00:25 Noční show Davida Lettermana 79/219 [i] 01:20 Vzkvétající město II. 1/6 [i] 02:10 Dr. House III. 21/24 [i] 03:00 Dr. House III. 22/24 [i] 03:50 Vzkvétající město II. 1/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Přenos na skateboardu [i] 06:25 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 07:20 Jízda: Dojmy [i] 08:15 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 08:45 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 09:10 Možné i nemožné 3 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 11:55 Jízda: Pod tlakem [i] 12:50 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 13:45 Ray Mears v divočině: Africké safari [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skoky ralley automobilů [i] 15:05 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Brian Klock proti Jasonu Hartovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 17:30 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 18:00 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 19:00 Bořiči mýtů: Lidský projektil přes hranici [i] 20:00 Špinavé práce: Technik spalovny odpadů [i] 21:00 Mimořádné projekty: Lodě poháněné turbomotory [i] 22:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 23:00 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Do srdce temnoty [i] 01:00 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 01:55 Mimořádné projekty: Lodě poháněné turbomotory [i] 02:50 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Brian Klock proti Jasonu Hartovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:30 Milí Bakaláři [i] 11:30 Abaj a Žabaj [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:50 Dotek anděla III 10/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 6/22 [i] 15:20 Drogy od A do Z 3/3 [i] 15:45 Věda je zábava 24/26 [i] 16:10 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kamenárka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Midway [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 5/13 [i] 22:30 Byl to můj bratr 1/2 [i] 00:10 Chcete mě? [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Vltava v obrazech 13/86 [i] 00:50 Dotek anděla III 10/30 [i] 01:35 Vzhůru dolů! 6/7 [i] 01:50 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Lebka [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Lobo - vlk, který změnil Ameriku [i] 10:30 Žijeme digitalizací [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Exit 316 - Mise: Až do rána [i] 15:10 Vltava v obrazech 13/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Ushuaia 20/26 [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 3/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Studio fotbal [i] 23:05 Musilok [i] 23:35 Leonard Bernstein nahrává West [i] 01:00 Lovec 21. století [i] 02:00 Přidej se [i] 02:10 Halali - v šlépějích Diany a Huberta [i] 02:45 Srnčí hody [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 Zasvěcení [i] 03:50 Sváteční slovo redaktora Radia [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Exit 316 - Mise: Až do rána [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 50 [i] 09:30 Navždy mladý [i] 11:40 Beze stopy II 11 [i] 12:40 Komisař Rex II 6 [i] 13:40 Ženatý se závazky 43 [i] 14:10 Kobra 11 X 6 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 20 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla 2 [i] 18:30 Ulice 1303, 1304 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 106 [i] 21:20 Kriminálka New York III 9 [i] 22:15 112 [i] 22:50 V poslední chvíli [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas V 25 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 Občanské judo [i] 02:50 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 2 [i] 08:10 Přátelé V 15 [i] 08:35 M*A*S*H 51 [i] 09:05 M*A*S*H 52 [i] 09:35 Odpadlík IV 20 [i] 10:25 Právo a pořádek V 15 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 12 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 16 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 3 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 2 [i] 14:05 Čarodějky III 9 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 12 [i] 15:50 Děti štěstěny [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 16 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 69 [i] 21:15 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí II 2 [i] 23:10 Kauzy z Bostonu I 17 [i] 00:05 Vraždy v Kitzbühelu IV 3 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Ve jménu zákona IV 10 [i] 03:30 Svět 2009 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i] 04:45 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Lavina [i] 07:25 Poslední plavky [i] 09:00 Teleshop 12:00 Vůle přežít [i] 13:40 Tygří srdce [i] 15:10 Zkouška dospělosti [i] 16:45 Kariéristi [i] 18:20 Srdeční záležitosti [i] 19:55 Královna koření [i] 21:30 Zúčtování [i] 23:10 Drsná škola [i] 00:45 Nepřítel mého nepřítele [i] 02:20 Čekání znamená smrt I. [i] 03:55 Tygří srdce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Snooker [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 3 [i] 06:00 Dotek anděla II 4 [i] 07:00 Dotek anděla II 5 [i] 08:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 14:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 16:00 Ochránce I 1 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 1 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Drzá Jordan IV 5 [i] 21:00 Médium IV 16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 23:00 Médium IV 15 [i] 00:00 Tajná služba II 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 Dotek anděla II 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… - Všechno něco stojí 13 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Po nevyšlapaných stezkách 14 [i] 06:55 Řeč hmyzí říše - Dravci 06 [i] 07:15 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 08:15 Na úvěr - Nicola a Jason 07 [i] 08:40 Na úvěr - Regina a Elliot 08 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Shellyina ložnice 02 [i] 10:10 Buď já nebo pes 03 [i] 10:40 Buď já nebo pes 04 [i] 11:10 Co nám prospívá 24 [i] 12:05 Na úvěr - Nicola a Jason 07 [i] 12:35 Na úvěr - Regina a Elliot 08 [i] 13:05 Nomádi moří - Vezové 05 [i] 14:15 Chytrý průvodce po… - Všechno něco stojí 13 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Po nevyšlapaných stezkách 14 [i] 15:05 Muž divočiny 07 [i] 16:00 Renovace Debbie Travisové - Shellyina ložnice 02 [i] 17:00 Co nám prospívá 24 [i] 17:55 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 18:55 Buď já nebo pes 03 [i] 19:25 Buď já nebo pes 04 [i] 19:55 Design a designéři 05 [i] 20:10 Dítě génius - Mladí a nadaní 03 [i] 21:05 Limity měst - Iztapalapa 02 [i] 21:20 Záhadná diagnóza 05 [i] 22:15 Legendy kulatého stolu - Král Artuš 01 [i] 23:15 Sexuální revoluce 02 [i] 00:20 Pod dohledem kamer - Chytrá kamera 02 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Mona Lisa 12 [i] 02:25 Legendy kulatého stolu - Král Artuš 01 [i] 03:20 Sexuální revoluce 02 [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Esztergom - bazilika/ Gödöllö - královský zámek 12 [i] 04:55 Dítě génius - Mladí a nadaní 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Citové pouto [i] 07:40 Haló, tady Shirlee [i] 09:10 Noc v muzeu [i] 10:55 MIG 21 - live show [i] 12:00 Volání o pomoc [i] 14:00 Nikdo není sám [i] 15:45 Živoj jde dál [i] 17:35 Nové sčítání hlasů [i] 19:30 Akta X [i] 21:30 Na stojáka 49 [i] 22:00 Tudorovci II. 1 [i] 22:55 Tudorovci II. 2 [i] 23:55 Jako malé děti [i] 02:10 Stav obležení [i] 04:05 Superbad [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Princezna [i] 11:25 Návrat na vrchol [i] 13:30 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 13:55 Šťastná rodina [i] 15:15 Genesis - koncert v Římě [i] 16:45 Jako mravenci [i] 18:05 Před kamerou 18 [i] 18:35 Happy Feet [i] 20:20 Malá Miss Sunshine [i] 22:00 Transylvania [i] 23:40 Oktoberfest [i] 01:30 Prasáci [i] 02:55 Malá Miss Sunshine [i]