Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Cigánky 63-64/162 [i] 10:40 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 12:30 Odložený prípad I. 1/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 10/22 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 6/24 [i] 15:10 Čistá láska 57-58/170 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 12/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Zámena manželiek 7 [i] 22:00 Paľba [i] 22:30 112 [i] 23:15 Zúčtovanie v Malom Tokiu [i] 00:40 Duniaci hrom [i] 02:15 Angeline oči I. 8/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 10/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Wolffov revír III. 8/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 7/18 [i] 08:50 Agatha Christie : Poirot [i] 09:45 Agatha Christie : Poirot [i] 10:40 Newtonovo jablko [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 167/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 168/224 [i] 15:25 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 43/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 44/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Premeny [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 8/17 [i] 22:40 Zúfalé manželky IV. 9/17 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 18 [i] 01:05 Svet v obrazoch [i] 01:35 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 167/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Veda zajtrajška 7/18 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Profesionál [i] 05:40 Polícia [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Mesačný svit III. 10/13 [i] 07:15 Eurovirtuál [i] 07:30 Sociálny zápisník [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Luxusné hotely sveta 12/15 [i] 11:35 Ožiarení a zabudnutí - 20 rokov po Černobyle [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Orientácie [i] 13:25 Ranč Pri zelenej sedme 22/28 [i] 13:55 Klik [i] 14:10 Umenie 09 [i] 14:45 Cesty nádeje [i] 15:15 Odpískané [i] 15:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Magazín ligy majstrov [i] 23:30 Eurokino [i] 01:10 Cesty nádeje [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:45 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MacGyver [i] 06:00 Panelák 238 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Simpsonovci VII. 3, 4 [i] 08:20 Stratené duše 3,4 [i] 10:15 Vražedná minulosť [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 5 [i] 13:15 Chameleón 42 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 19 [i] 15:15 Kosti II 17 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 239 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 8 [i] 21:30 Profesionáli II. 8 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Podsvetie [i] 02:00 Autosalón [i] 02:30 Kráľovská nemocnica [i] 03:15 Tom White [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 13,14 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 37 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank IV. 1,2/13 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 15,16 [i] 15:35 Skutočný príbeh: Peklo vo väznici [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 103,104 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 3 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 21:35 Filmová klasika: Skalpel, prosím [i] 23:35 Derrick II. 37 [i] 00:35 Pobrežná hliadka III. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 1/13 [i] 07:00 All Saints V. 23/43 [i] 08:00 Wildfire III. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 18/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 1/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 77/219 [i] 13:00 Wildfire III. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 18/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 2/13 [i] 17:00 All Saints V. 24/43 [i] 18:00 Wildfire III. 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 19/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 4/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 23:00 Uklízeč 1/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 78/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 18/18 [i] 01:55 Lost - Ztraceni V. 4/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 03:40 Vzkvétající město 18/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Skok na křídlovém člunu [i] 06:25 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 07:20 Jízda: Časové bubliny [i] 08:15 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 08:45 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 11:00 Pátá rychlost 5 [i] 11:30 Pátá rychlost 6 [i] 11:55 Jízda: Dojmy [i] 12:50 Nutné k přežití: Irsko [i] 13:45 Ray Mears v divočině: Africký tábor [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Přenos na skateboardu [i] 15:05 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 17:00 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 17:30 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 18:00 Americký chopper: Mikova motorka - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 20:00 Špinavé práce: Montér přehlídkových vorů [i] 21:00 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 21:30 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 22:00 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 23:00 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí pod ledem [i] 01:00 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 01:55 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 02:20 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 02:50 Americký chopper: Mikova motorka - část 2 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 04:40 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 17,18/56 [i] 09:00 Zlá krev 1/7 [i] 10:10 Velkofilm - film o filmu [i] 10:25 Moje rodina III 4/13 [i] 10:55 Objevování planety Oceán 9/13 [i] 11:40 Poklady světa [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Nehasit! Hořím! [i] 13:50 Dotek anděla III 9/30 [i] 14:40 Soudkyně Amy VI 5/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 12/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hlízovec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 2/9 [i] 21:00 Na cestě po Matanzas [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 16/40 [i] 22:25 V hlavní roli Belmondo [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě IV 4/18 [i] 01:05 Dotek anděla III 9/30 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Islám po česku [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Drogy od A do Z 2/3 [i] 13:05 ETV 2 3/6 [i] 13:15 That´s me 3/6 [i] 13:30 Taková nenormální rodinka [i] 14:50 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Divnopis - Postoloprty [i] 15:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:40 Gambrinus liga [i] 21:15 Tajemství Strážce duší [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 29/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:35 Matka a syn [i] 01:45 Knižní svět [i] 02:10 Vráceno v restituci 8/8 [i] 02:25 Po stopách [i] 02:40 Máte slovo 03:25 Den D 4/13 [i] 04:10 Revolver Revue - 5 let v podzemí, 5 let na zemi [i] 04:40 Československý filmový týdeník 726/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 49 [i] 09:30 Ptačí chřipka [i] 11:45 Beze stopy II 10 [i] 12:40 Komisař Rex II 5 [i] 13:40 Ženatý se závazky 42 [i] 14:10 Kobra 11 X 5 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 19 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla 1 [i] 18:30 Ulice 1301, 1302 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 8 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 16 [i] 22:35 Láska plná omylů [i] 00:15 4400 II 2 [i] 01:00 DO-RE-MI [i] 01:50 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 1 [i] 08:10 Přátelé V 14 [i] 08:35 M*A*S*H 49 [i] 09:05 M*A*S*H 50 [i] 09:35 Odpadlík IV 19 [i] 10:25 Právo a pořádek V 14 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 11 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 15 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 2 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 1 [i] 14:05 Čarodějky III 8 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 11 [i] 15:55 Vítr nad řekou [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 15 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:20 Božská mrcha II 4 [i] 23:15 Žralok I 17 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu IV 2 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Ve jménu zákona IV 9 [i] 03:35 Autosalon [i] 04:15 Trní [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 09:00 Teleshop 12:00 Lavina [i] 13:45 Pojízdná show [i] 15:10 Pik and Amadeus [i] 16:40 Poslední plavky [i] 18:15 Zabít Elizabeth [i] 19:50 Kariéristi [i] 21:25 Šikana [i] 23:15 Nepřítel mého nepřítele [i] 00:50 Láska a zvíře [i] 02:40 Zuřivost [i] 04:15 Pojízdná show [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Futsal [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Snooker [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 2 [i] 07:00 Dotek anděla II 3 [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 11:00 McBride: Rekviem [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 14:00 Nezdolné město 1/2 [i] 15:30 Nezdolné město 2/2 [i] 17:00 Dešťový stín 2 [i] 18:00 McBride: Rekviem 4 [i] 21:00 Médium IV 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 23:00 Médium IV 14 [i] 00:00 Tajná služba II 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Dotek anděla II 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 07 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Cesty 11 [i] 06:25 Chytrý průvodce po… - Hory 12 [i] 06:55 Řeč hmyzí říše - Cestovatelé 05 [i] 07:15 Sancho - vydří sirotek [i] 08:10 Na úvěr - Yvonne a David 05 [i] 08:40 Na úvěr - Valerie a Jason 06 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Andyho kuchyně 01 [i] 10:10 Buď já nebo pes 01 [i] 10:40 Buď já nebo pes 02 [i] 11:10 Co nám prospívá 23 [i] 12:05 Na úvěr - Yvonne a David 05 [i] 12:35 Na úvěr - Valerie a Jason 06 [i] 13:05 Nomádi moří - Inuité 04 [i] 14:15 Chytrý průvodce po… - Cesty 11 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Hory 12 [i] 15:05 Muž divočiny 06 [i] 16:00 Renovace Debbie Travisové - Andyho kuchyně 01 [i] 17:00 Co nám prospívá 23 [i] 17:55 Sancho - vydří sirotek [i] 18:55 Buď já nebo pes 01 [i] 19:25 Buď já nebo pes 02 [i] 19:55 Design a designéři - Ruedi Baur 04 [i] 20:10 Dítě génius 02 [i] 21:05 Limity měst - New York 01 [i] 21:20 Záhadná diagnóza 04 [i] 22:15 Rozhodující bitvy 03 [i] 23:15 Sexuální revoluce 01 [i] 00:20 Pod dohledem kamer - Zachyceni kamerami 01 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Léčka v Miami 11 [i] 02:25 Rozhodující bitvy 03 [i] 03:20 Sexuální revoluce 01 [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Nagyvázsony - zámek/ Keszthely - zámek 11 [i] 04:55 Dítě génius 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 18 [i] 06:00 Starší syn [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy 16 [i] 07:50 Dobrý ročník [i] 09:45 Nevítaná návštěva [i] 11:30 Malí rošťáci [i] 13:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 14:50 Citové pouto [i] 16:30 Perfektní záskok [i] 18:10 Noc v muzeu [i] 20:00 Michael Clayton [i] 21:55 Na stojáka 56 [i] 22:25 Stephanie Daley [i] 23:55 Ďáblův deník [i] 01:30 DESmod [i] 02:30 Bratři Solomonovi [i] 04:00 Michael Clayton [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Něco na té Mary je [i] 12:05 Už jsme doma? [i] 13:35 Podezřelý [i] 15:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 16:45 Princezna [i] 18:10 Návrat na vrchol [i] 20:20 Klub sbevrahů [i] 22:00 Poslední smích [i] 23:30 Vincentův svět IV. : Hříšné Malibu 3 [i] 23:55 U ledu [i] 01:30 Jen na sex [i] 03:15 Klub sbevrahů [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 6 [i] 06:00 Dospívání…: Zebra [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Vzpomínky lovce krokodýlů [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 2 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Následky... [i] 11:00 SOS živočišné říše 1 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 12:00 Neporazitelní zabijáci: Rychlost [i] 12:30 Neporazitelní zabijáci: Síla [i] 13:00 Zvířecí policie: Léčitelé a naděje - část II [i] 14:00 Corwinovo poslání: Medvědí hlad (dieta) [i] 15:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Jde do tuhého