Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Cantervillské strašidlo [i] 06:55 Labakan [i] 08:10 Traja nindžovia v zábavnom parku [i] 10:00 Priatelia II. 16-17/24 [i] 10:50 Kyle XY II. 13/13 [i] 11:45 O.C. California IV. 1/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Kráčajúci v ohni [i] 16:10 Vráť mi moje deti! [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Počasie [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:05 Rádio 7 [i] 22:50 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:20 Mexičan [i] 01:45 Most, ktorý nevedie nikam [i] 03:10 Položte, prosím [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Motormagazín [i] 05:30 Postav dom, zasaď strom [i] 06:05 Pocoyo I. 13/52 [i] 06:10 Pocoyo I. 14/52 [i] 06:20 Svet králika Petra a jeho priateľov 8/9 [i] 06:45 Svet králika Petra a jeho priateľov 9/9 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 16/39 [i] 07:35 Zvedavý George 8/30 [i] 07:55 Vladárova nová škola 17/26 [i] 08:20 Elá hop! [i] 08:50 Góóól [i] 09:15 Pestrá rodinka 19/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:25 Amazonská priepasť [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:10 Eurosong 2009 [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Con Air [i] 22:15 Desať pravidiel zvodcu [i] 23:50 Krycie meno:DP 2/2 [i] 01:25 Chodili sme spolu [i] 02:10 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Test magazín [i] 05:55 Halali [i] 06:20 Mesačný svit III. 9/13 [i] 07:05 Lovci hadov II. 9/13 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Môj dom - môj hrad [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Osobnosti tv.obrazovky - Jozef Adamovič [i] 11:00 Taká normálna rodinka 2/8 [i] 12:00 Luxusné hotely sveta 12/15 [i] 12:25 Orientácie [i] 12:55 Fed Cup [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 Československý filmový týždenník [i] 19:15 Slovo [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Umenie 09 [i] 23:25 Ožiarení a zabudnutí - 20 rokov po Černobyle [i] 00:20 Noc v archíve [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zrodení pre zabíjanie 20/20 [i] 05:50 Veľký televízny príbeh: Oči teroru [i] 07:35 Dobrodružstvá pána Magooa 25,26 [i] 08:25 Spider-Man [i] 08:50 Tutenstein - malý faraón III. [i] 09:20 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše 3,4 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 13:45 Je to na hovno [i] 15:50 Nebezpečná krása [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Ako som prežil - skryté titulky [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 5 [i] 22:00 Kat [i] 00:45 Oči teroru [i] 02:15 Na pokraji smrti [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:00 Amélia z Montmartru [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 11,12 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 48,49 [i] 11:00 Zorro 32,33 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:35 ZDRAVIE+ [i] 14:00 Julie Lescautová III. 6,7 [i] 17:15 Krásavica [i] 19:10 Miazgovci 33,34 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 15,16 [i] 21:40 Skutočný príbeh: Peklo vo väznici [i] 23:10 V uliciach San Francisca 48,49 [i] 00:55 Zorro [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race X. 1/13 [i] 07:00 The Amazing Race X. 2/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 17/24 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 11:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 9/13 [i] 13:00 Vodní krysy 9/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XII. - Panama 15/15 [i] 16:00 Třeba mě sežer IV. 23/24 [i] 16:30 Třeba mě sežer IV. 24/24 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 9/13 [i] 18:00 Internát 4/6 [i] 19:25 Cable Guy [i] 21:15 Zachraň mě III. 12/13 [i] 22:20 Myšlenky zločince IV. 4/20 [i] 23:15 Pacovo mužstvo III. 3/26 [i] 01:00 The Shield - Policejní odznak VI. 8/10 [i] 01:55 Zachraň mě III. 12/13 [i] 02:50 Třeba mě sežer IV. 23/24 [i] 03:15 Třeba mě sežer IV. 24/24 [i] 03:40 Internát 4/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 06:00 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 06:55 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 07:50 Záchrana vraku 10 [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 9 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 10 [i] 09:10 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 10:05 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 11:00 Smrtonosná zóna: Bitva u Inchon: Korea [i] 11:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 12:50 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 13:45 Zničeno ve vteřině 9 [i] 14:10 Zničeno ve vteřině 10 [i] 14:40 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 15:05 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 15:35 Peklem a vodou 3 [i] 16:00 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Australské vnitrozemí [i] 16:30 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: RAF [i] 17:00 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 19:00 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 20:00 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 21:00 Lov na Chrise Ryana: Botswana [i] 22:00 Smrtonosná zóna: Grenadská invaze [i] 23:00 Posledních 24 hodin: Gianni Versace [i] 00:00 Vězněm v cizině 2 [i] 01:00 Nutné k přežití: Irsko [i] 01:55 Smrtonosná zóna: Grenadská invaze [i] 02:50 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 03:45 Záchrana vraku 10 [i] 04:10 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Unesli nám Leonarda 2/4 [i] 06:20 Garfield a přátelé II 26/26 [i] 06:45 Trojčátka 17/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Když se slunci nedaří 2/6 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dick Whittington [i] 14:25 Cesty víry [i] 14:45 Křesťanský magazín [i] 15:00 Sváteční slovo redaktora Radia Proglas Milana Tesaře [i] 15:05 Zlá krev 1/7 [i] 16:15 Vzhůru dolů! 6/7 [i] 16:35 Moje rodina III 4/13 [i] 17:05 Nehasit! Hořím! [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 30/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Šejdrem [i] 21:35 Žijeme digitalizací [i] 22:05 Zprávy 22:10 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:20 Dalziel a Pascoe XI 4/5 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Huff II 7/13 [i] 01:00 Svět umění: Hollywoodští rivalové 2/15 [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Na cestě po střední Barmě [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Klíč [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 726/2379 [i] 08:45 Grandfestival smíchu [i] 09:30 Tajemství Strážce duší [i] 09:45 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Až do rána [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Lobo - vlk, který změnil Ameriku [i] 12:00 Generál Eliáš [i] 13:15 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i] 13:45 POP ART [i] 14:25 Svět umění: Hollywoodští rivalové 2/15 [i] 15:15 Zasvěcení [i] 15:40 Poklady světa [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:45 Fathom - Thriller [i] 18:55 Simpsonovi XIX 12/20 [i] 19:20 Hudba na zámku Konopiště [i] 19:45 W. A. Mozart: Koncertantní árie, K.420 [i] 20:00 Lovec 21. století [i] 20:55 Přidej se [i] 21:05 Halali - v šlépějích Diany a Huberta [i] 21:40 Srnčí hody [i] 22:00 Na plovárně s Ivanou Trumpovou [i] 22:25 Dodes'ka den [i] 00:50 Příběh brazilské hudby 2/2 [i] 01:45 Zázraky přírody [i] 03:00 Čétéčko [i] 03:15 Kamera na cestách: Vládci začarované Afriky [i] 04:05 Vzhůru dolů! 6/7 [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Bolek a Lolek 10, 11 [i] 06:35 Baby Looney Tunes 5 [i] 07:00 Pirátova rodinka 25 [i] 07:30 Moto GP - Velká cena Japonska [i] 09:15 Poslední výstřel Davida Sandela [i] 09:55 Jane Doe: Zmizení [i] 11:40 Sázka na třináctku [i] 13:30 VC Bahrajnu [i] 16:30 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 9 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Temný stín nad L.A. [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas V 24 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Střepiny [i] 02:05 Volenka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 21 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 3 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé V 13 [i] 08:25 Svět ve válce 13 [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Krippendorfův kmen [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Slídilové [i] 16:05 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 14 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX [i] 22:00 Ned Kelly [i] 00:10 Rodinné spiknutí [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Partie [i] 04:35 Sinan Toprak II 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshop 12:00 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:30 Můj strýček mimozemšťan [i] 15:00 Vůle přežít [i] 16:40 Tajnosti [i] 18:20 Vášeň a cit [i] 20:20 Poslední plavky [i] 21:55 Čekání znamená smrt I. [i] 23:30 Láska a zvíře [i] 01:20 Armáda démonů: Matka slz [i] 03:05 Anděl strážný [i] 04:35 Můj strýček mimozemšťan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Maratón [i] 12:45 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Futsal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:15 Motorismus [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Box [i] 01:00 Motorismus [i] 01:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 10:00 Lásce neutečeš [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Válečná nevěsta [i] 22:00 Neklidný [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Lásce neutečeš [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť - Velká jezera 03 [i] 07:00 Geologická pouť - Skalisté hory 04 [i] 08:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 09:00 Design a designéři - Christophe Pillet 02 [i] 09:15 Následníci Jamieho 03 [i] 10:15 Následníci Jamieho 04 [i] 11:15 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 12:20 Design a designéři - Olivier Gagnére 03 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 03 [i] 13:40 Vzpruha pro tělo 07 [i] 14:10 Vzpruha pro tělo 08 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 07 [i] 15:35 Znovuobjevitelé - Létající auto 05 [i] 16:05 Znovuobjevitelé - Záchod 06 [i] 16:35 U2 - Poslání rockové kapely [i] 17:35 Maminka stávkuje 29 [i] 18:15 Buď já nebo pes - Učení poslušnosti [i] 19:15 Hubbleovy obrazy 05 [i] 19:50 Hubbleovy obrazy 06 [i] 20:25 Léto očima vědy [i] 21:30 Lodě, které změnily svět - Z moře do vzduchu 03 [i] 22:30 Válka - Dobrovolníci 08 [i] 23:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 07 [i] 00:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 08 [i] 00:30 Anatomie přírodní katastrofy - Zemětřesení 03 [i] 01:25 Výbušný náklad [i] 02:30 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 03:30 Divoká zvěř Karpat - Labuť / Noční ptáci 07 [i] 04:00 Divoká zvěř Karpat - Leknín / Vlaštovka 08 [i] 04:30 Ochránci džungle 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 07:55 Kylie X 2008 [i] 08:50 Štěstí ve hře [i] 10:50 Létající Skot [i] 12:30 Angel [i] 14:25 Bernard a Doris [i] 16:05 Starší syn [i] 17:35 Dobrý ročník [i] 19:30 Před kamerou 18 [i] 20:00 Gone Baby Gone [i] 21:50 Šprti [i] 23:40 True Blood - Pravá krev : Staneš se mou smrtí 12 [i] 00:35 Krvavá sklizeň [i] 02:15 Do pětadvaceti [i] 03:45 Lady XXL [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Dokonalý trik [i] 10:05 Robin Hood [i] 11:45 Před kamerou 17 [i] 12:15 Báječný den [i] 14:00 Pekař [i] 15:25 Něco na té Mary je [i] 17:20 Už jsme doma? [i] 18:50 Jen trošku štěstí [i] 20:30 Dohoda [i] 22:00 Krvavý diamant [i] 00:20 Černý srpen [i] 02:20 BAFTA Film Awards 2009 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 62 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 63 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 16 [i] 08:00 Opičí život 11 [i] 08:30 Opičí život 12 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Jménem Lany přestaňte [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Pod vlivem hvězd [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Nejsilnější článek [i] 10:30 SOS živočišné říše 8 [i] 11:00 Zvířecí policie: Rahebův mýval [i] 12:00 Zvířecí policie: Týmová záchrana [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana před ohněm ve Flagstaffu [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Vyhublá prasata [i] 15:00 Největší extrémy: Cesta na dno moře [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Velryba keporkak, gorily nížinné a leopardi [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Medvědi pyskatí, velcí bílí žraloci a pacifická chobotnice velká [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Kočka s dírou v krku [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Školka pro poldy [i] 19:00 Surikatí království: Láska visí ve vzduchu [i] 19:30 Surikatí království: Vycházející hvězda [i] 20:00 Velká námořní dobrodružství: Velryba zabiják [i] 21:00 Planeta Země: Sladkovodní živočichové [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Kočka s dírou v krku [i] 00:00 Veterinární policie Houston 17 [i] 01:00 Surikatí království: Láska visí ve vzduchu [i] 01:30 Surikatí království: Vycházející hvězda [i] 01:55 Velká námořní dobrodružství: Velryba zabiják [i] 02:50 Planeta Země: Sladkovodní živočichové [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Kočka s dírou v krku [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:00 Impostor: Živá zbraň [i] 12:35 Past na rosomáka [i] 14:15 V žáru slunce [i] 15:50 Žebrácká opera [i] 17:25 Ukradené léto [i] 19:00 Erasmus [i] 21:00 Klíče od domu [i] 22:50 Brontosaurus [i] 00:10 Kult hrůzy [i] 01:50 Čtyři pokoje