Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Wolffov revír III. 7/26 [i] 05:45 DNES [i] 06:10 Malý zajac Bugs a priatelia I. 26/40 [i] 06:30 Scooby Doo II. 5/16 [i] 07:00 Duck Dodgers 6/13 [i] 07:25 Ahoj, Robbie! III. 10/10 [i] 08:15 Nový karate kid [i] 10:20 Priatelia II. 14-15/24 [i] 11:15 Posledný akčný hrdina [i] 13:55 LET'S DANCE 3 [i] 16:25 Pravá láska [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Počasie [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Moja krásna čarodejnica [i] 22:10 Vražda podľa plánu [i] 00:35 Americké psycho [i] 02:25 Solo [i] 03:55 112 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Malý zajac Bugs a priatelia I. 27/40 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Extra [i] 05:45 Pocoyo I. 11/52 [i] 05:55 Pocoyo I. 12/52 [i] 06:00 Svet králika Petra a jeho priateľov 6/9 [i] 06:30 Svet králika Petra a jeho priateľov 7/9 [i] 06:55 Mickey Mouseov klub II. 15/39 [i] 07:20 Zvedavý George 7/30 [i] 07:40 Vladárova nová škola 16/26 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Si v obraze? [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:55 Tajomstvá Palm Springs 6/8 [i] 10:35 Hopla! [i] 11:05 Zlaté hity [i] 11:50 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 11/20 [i] 12:40 Klik [i] 12:55 Motormagazín [i] 13:20 Robin Hood II 2/13 [i] 14:05 Sharpeovi strelci [i] 15:50 Karamelka [i] 17:40 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Stratené deti 1/2 [i] 23:20 Noci s diablom [i] 00:45 Sharpeovi strelci [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 11/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Marcela [i] 06:45 Mesačný svit III. 8/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Família [i] 08:35 Red Bull Air Race World Championship 2009 [i] 09:30 Zdravíčko, pán doktor - Diabetes [i] 10:00 Elixír [i] 10:30 Kapura [i] 11:15 Farmárska revue [i] 11:30 Cesty nádeje [i] 12:00 5 minút po dvanástej [i] 12:55 Poltón [i] 13:25 Fed Cup [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 Retro noviny [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Marcela [i] 00:00 Slovenský bigbít 10 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:35 Súdna sieň - skryté titulky [i] 07:30 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:25 Tutenstein - malý faraón III. [i] 08:50 Spider-Man [i] 09:20 Panelák 238 [i] 10:00 Kadetka Kelly [i] 12:00 Pokrvní bratia [i] 14:00 Rande mesiaca [i] 16:15 Náhodné stretnutie [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Je to na hovno [i] 22:20 Zlodeji pamäti [i] 00:15 Kutyil s. r. o. 7 [i] 01:00 Pokrvní bratia [i] 02:40 KRIMI NOVINY 03:00 MacGyver [i] 03:50 Kráľovstvo mačiek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 9,10 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 46,47 [i] 11:00 Sanitka 1/11 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:20 Chobotnica III. 4 [i] 14:25 Siska 28 [i] 15:25 Živá voda [i] 16:50 "Kdyby tisíc klarinetů" [i] 19:10 Miazgovci 31,32 [i] 20:00 Julie Lescautová III. 6,7 [i] 23:15 V uliciach San Francisca 46,47 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race IX. 13/14 [i] 07:00 The Amazing Race IX. 14/14 [i] 08:00 Rodinné právo II. 16/24 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 11:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 8/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XII. - Panama 15/15 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 4/11 [i] 16:00 Lékařské záhady 12/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 8/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 12/16 [i] 19:00 Dr. House III. 19/24 [i] 20:00 Dr. House III. 20/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 6/20 [i] 22:00 Zánik světa [i] 23:40 Lost - Ztraceni V. 3/15 [i] 00:35 CSI: New York V. 6/20 [i] 01:30 Dr. House III. 19/24 [i] 02:20 Dr. House III. 20/24 [i] 03:10 Jake 2.0 I. 12/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 06:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 06:55 Potopení letadlové lodi [i] 07:50 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 08:15 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 08:45 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 10:05 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 11:00 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 5 [i] 12:25 Pátá rychlost 6 [i] 12:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 13:45 Potopení letadlové lodi [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:35 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 18:00 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 19:00 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 2 [i] 20:00 Opravna vraků: A je to! [i] 21:00 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 23:00 Smrtonosná zóna: Bitva u Inchon: Korea [i] 00:00 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 9 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 10 [i] 01:55 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 02:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 03:45 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 17/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 15,16/52 [i] 07:10 Kromaňonec 17/21 07:35 Záhada hradu Černá růže 8/13 [i] 07:55 Doma chutná nejlépe: Rosita z Mexika [i] 08:10 Taková nenormální rodinka [i] 09:30 Ovečka Shaun 6/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Phar Lap [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Kachničky mandarinské [i] 13:35 Fürstenberská zahrada - Znovuzrození [i] 13:55 Mezi námi zvířaty [i] 14:25 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 17/26 [i] 14:50 Doktor Martin 16/23 [i] 15:40 Probuzení Šípkové Růženky [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:45 Plány a touhy 5/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:25 Porota [i] 23:30 Zprávy 23:35 Branky, body, vteřiny 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sexbomba od vedle [i] 01:30 Šeherezáda [i] 03:00 13. komnata Vlastimila Petržely [i] 03:30 Pošta pro tebe [i] 04:25 Folklorika [i] 04:45 Věda v Evropě: AIDS [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JOO! To je cirkus [i] 05:25 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 10/10 [i] 05:55 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 06:55 U nás v Evropě [i] 07:05 Silnější než rozum 1/6 [i] 07:20 To jsou věci! 8/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Osudové okamžiky [i] 08:45 Na plovárně s Ivanem Trojanem [i] 09:10 Po stopách [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:35 Hledání ztraceného času [i] 10:55 Krajina osudu [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:45 Interpol: Live [i] 14:50 Kamera na cestách: Vládci začarované Afriky [i] 15:40 O češtině [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:45 Divadlo žije! [i] 19:10 Kultura.cz [i] 19:35 Tactum flaminis [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 Krok za krokem k Eurovizi 1/3 [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:45 Abbey Road: Live 12/12 [i] 01:35 Sešli se ... [i] 02:35 Klobouček [i] 03:10 ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně [i] 04:05 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 8, 9 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 4 [i] 07:05 Pirátova rodinka 24 [i] 07:35 Admirál Bublina útočí 4 [i] 08:05 Čarodějky VIII 2 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Matilda [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Vražda v hotelu Excelsior [i] 14:35 Záhada bermudského trojúhelníku 3/3 [i] 16:20 Hop - a je tu lidoop [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tvoje, moje a naše [i] 21:45 7 vteřin [i] 23:35 Od soumraku do úsvitu [i] 01:25 Novashopping 01:45 Volejte Novu [i] 02:15 Babicovy dobroty [i] 02:40 Věštírna [i] 03:40 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 20 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 2 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 19 [i] 08:25 Přátelé V 12 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:50 Wolffův revír IV [i] 10:50 Agentura Jasno 15 [i] 11:40 Closer II 8 [i] 12:40 Columbo [i] 14:25 Svatebčané [i] 16:50 Ženich na útěku [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 13 [i] 20:00 Král Artuš [i] 22:30 Kiss Kiss Bang Bang [i] 00:35 Halloween H2O [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Helicops II 13 [i] 04:40 Helicops III 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Tetovaná Tereza [i] 09:00 Teleshop 12:00 Synův pokoj [i] 13:40 Sni svůj krátký sen 2. [i] 15:15 Lavina [i] 17:00 Holky to chtěj taky [i] 18:30 Pik a Amadeus [i] 20:00 Tajnosti [i] 21:35 Pocit viny [i] 23:05 Armáda démonů: Matka slz [i] 00:50 Nikomu nevěř [i] 02:15 Demolice [i] 03:40 Sni svůj krátký sen 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Futsal [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Motorismus [i] 12:15 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Futsal [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Snooker [i] 04:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 1 [i] 06:00 Cesta za Vánocemi [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Rodinné záležitosti [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 18:00 Válečná nevěsta [i] 20:00 Kolébka lží [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 00:00 Dotek hrůzy [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Cesta za Vánocemi [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:35 Limity měst - Rabat 04 [i] 06:00 Britské muzeum - Muzeum pro současnost 07 [i] 06:35 Britské muzeum - Hádanky vyřešené i odložené 08 [i] 07:10 Příběh o Indii - Cesty koření a hedvábí 03 [i] 08:15 Králové a královny - Richard III. 05 [i] 08:45 Králové a královny - Jindřich VIII. 06 [i] 09:15 Geologická pouť - Velká jezera 03 [i] 10:15 Geologická pouť - Skalisté hory 04 [i] 11:15 Budoucnost vody - Vládci vody 01 [i] 12:15 Mysleti zeleně 08 [i] 12:40 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 02 [i] 13:40 Vzpruha pro tělo 05 [i] 14:10 Vzpruha pro tělo 06 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 06 [i] 15:35 Znovuobjevitelé - Střílející helma 03 [i] 16:00 Znovuobjevitelé - Šlapací vrtulník 04 [i] 16:25 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 17:30 Maminka stávkuje 28 [i] 18:10 Řeč hmyzí říše - Rozkladači 03 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 19:30 Hubbleovy obrazy 03 [i] 20:00 Hubbleovy obrazy 04 [i] 20:30 Zima očima vědy [i] 21:35 Lodě, které změnily svět - Válečné lodě 02 [i] 22:20 Limity měst - Rabat 04 [i] 22:35 Válka - Pýcha našeho národa 07 [i] 23:35 Jednotka pro vyšetřování nehod 05 [i] 00:05 Jednotka pro vyšetřování nehod 06 [i] 00:35 Kultura za pultem - USA 05 [i] 01:10 Kultura za pultem - Japonsko 06 [i] 01:45 S Rudy Maxou po Tichomoří - Mexico City a Zihuatanejo 13 [i] 02:15 Globální kmen - Filipíny 01 [i] 02:45 Globální kmen - Mexiko 02 [i] 03:15 Globální kmen - Jižní Afrika 03 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat - Kolpík bílý / Planika 05 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat - Rezervace lesní zvěře Gemenc 06 [i] 04:50 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Eragon [i] 07:45 Pravý Američan [i] 09:20 Nové sčítání hlasů [i] 11:15 Velkej biják [i] 12:40 Paříži, miluji Tě [i] 14:35 Edith Piaf [i] 16:55 Eragon [i] 18:35 Once [i] 20:00 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 21:35 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 23:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 00:55 Shred 2 [i] 02:30 Superbad [i] 04:20 Kdo je tady ředitel? [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Spider-Man 3 [i] 10:15 Šťastná rodina [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 12:00 Dr. Dolittle [i] 13:20 Vražda je tak snadná [i] 14:50 Úžasná a milovaná [i] 16:30 Betsyina svatba [i] 18:05 Dokonalý trik [i] 20:10 Noční hlídka [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Chlapi z karavanů [i] 01:10 Lady Jane [i] 02:50 Z úst do úst [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 60 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 61 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 15 [i] 08:00 Opičí život 9 [i] 08:30 Opičí život 10 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 10:00 Největší extrémy: Mýty o zvířatech [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Divocí hoši - divocí krokodýlové [i] 12:00 Veterinární policie Houston: Zoufalé kroky [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Náhodná setkání [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Nad rámec povinností [i] 15:00 Veterinární policie Houston: Extrémní záchranné akce [i] 16:00 Veterinární policie Houston: Záchrana před utrpením [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Policisté [i] 19:00 Největší extrémy: Cesta na dno moře [i] 20:00 Žraločí muž 2 [i] 21:00 Nebezpečí zblízka: Velryba keporkak, gorily nížinné a leopardi [i] 21:30 Nebezpečí zblízka: Medvědi pyskatí, velcí bílí žraloci a pacifická chobotnice velká [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 00:00 Veterinární policie Houston 16 [i] 01:00 Největší extrémy: Cesta na dno moře [i] 01:55 Žraločí muž 2 [i] 02:50 Nebezpečí zblízka: Velryba keporkak, gorily nížinné a leopardi [i] 03:20 Nebezpečí zblízka: Medvědi pyskatí, velcí bílí žraloci a pacifická chobotnice velká [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:05 Divoká jízda [i] 12:45 Noci mystické a boje pirátské [i] 14:30 Cesta ke štěstí [i] 16:20 Bůh je velký, já ne [i] 18:05 Karcoolka [i] 19:25 Trhák [i] 21:00 Prach a popel [i] 22:40 Impostor: Živá zbraň [i] 00:15 Experiment [i] 02:10 Aréna samurajů