Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Wolffov revír III. 7/26 [i] 05:45 DNES [i] 06:10 Malý zajac Bugs a priatelia I. 26/40 [i] 06:30 Scooby Doo II. 5/16 [i] 07:00 Duck Dodgers 6/13 [i] 07:25 Ahoj, Robbie! III. 10/10 [i] 08:15 Nový karate kid [i] 10:20 Priatelia II. 14-15/24 [i] 11:15 Posledný akčný hrdina [i] 13:55 LET'S DANCE 3 [i] 16:25 Pravá láska [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Počasie [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Moja krásna čarodejnica [i] 22:10 Vražda podľa plánu [i] 00:35 Americké psycho [i] 02:25 Solo [i] 03:55 112 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Malý zajac Bugs a priatelia I. 27/40 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Extra [i] 05:45 Pocoyo I. 11/52 [i] 05:55 Pocoyo I. 12/52 [i] 06:00 Svet králika Petra a jeho priateľov 6/9 [i] 06:30 Svet králika Petra a jeho priateľov 7/9 [i] 06:55 Mickey Mouseov klub II. 15/39 [i] 07:20 Zvedavý George 7/30 [i] 07:40 Vladárova nová škola 16/26 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Si v obraze? [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:55 Tajomstvá Palm Springs 6/8 [i] 10:35 Hopla! [i] 11:05 Zlaté hity [i] 11:50 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 11/20 [i] 12:40 Klik [i] 12:55 Motormagazín [i] 13:20 Robin Hood II 2/13 [i] 14:05 Sharpeovi strelci [i] 15:50 Karamelka [i] 17:40 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Stratené deti 1/2 [i] 23:20 Noci s diablom [i] 00:45 Sharpeovi strelci [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 11/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Marcela [i] 06:45 Mesačný svit III. 8/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Família [i] 08:35 Red Bull Air Race World Championship 2009 [i] 09:30 Zdravíčko, pán doktor - Diabetes [i] 10:00 Elixír [i] 10:30 Kapura [i] 11:15 Farmárska revue [i] 11:30 Cesty nádeje [i] 12:00 5 minút po dvanástej [i] 12:55 Poltón [i] 13:25 Fed Cup [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 Retro noviny [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Marcela [i] 00:00 Slovenský bigbít 10 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:35 Súdna sieň - skryté titulky [i] 07:30 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:25 Tutenstein - malý faraón III. [i] 08:50 Spider-Man [i] 09:20 Panelák 238 [i] 10:00 Kadetka Kelly [i] 12:00 Pokrvní bratia [i] 14:00 Rande mesiaca [i] 16:15 Náhodné stretnutie [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Je to na hovno [i] 22:20 Zlodeji pamäti [i] 00:15 Kutyil s. r. o. 7 [i] 01:00 Pokrvní bratia [i] 02:40 KRIMI NOVINY 03:00 MacGyver [i] 03:50 Kráľovstvo mačiek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 9,10 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 46,47 [i] 11:00 Sanitka 1/11 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:20 Chobotnica III. 4 [i] 14:25 Siska 28 [i] 15:25 Živá voda [i] 16:50 "Kdyby tisíc klarinetů" [i] 19:10 Miazgovci 31,32 [i] 20:00 Julie Lescautová III. 6,7 [i] 23:15 V uliciach San Francisca 46,47 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race IX. 13/14 [i] 07:00 The Amazing Race IX. 14/14 [i] 08:00 Rodinné právo II. 16/24 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 11:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 8/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XII. - Panama 15/15 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 4/11 [i] 16:00 Lékařské záhady 12/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 8/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 12/16 [i] 19:00 Dr. House III. 19/24 [i] 20:00 Dr. House III. 20/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 6/20 [i] 22:00 Zánik světa [i] 23:40 Lost - Ztraceni V. 3/15 [i] 00:35 CSI: New York V. 6/20 [i] 01:30 Dr. House III. 19/24 [i] 02:20 Dr. House III. 20/24 [i] 03:10 Jake 2.0 I. 12/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 06:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 06:55 Potopení letadlové lodi [i] 07:50 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 08:15 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 08:45 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 10:05 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 11:00 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 5 [i] 12:25 Pátá rychlost 6 [i] 12:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 13:45 Potopení letadlové lodi [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:35 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 18:00 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 19:00 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 2 [i] 20:00 Opravna vraků: A je to! [i] 21:00 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 23:00 Smrtonosná zóna: Bitva u Inchon: Korea [i] 00:00 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 9 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 10 [i] 01:55 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 02:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 03:45 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 17/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 15,16/52 [i] 07:10 Kromaňonec 17/21 07:35 Záhada hradu Černá růže 8/13 [i] 07:55 Doma chutná nejlépe: Rosita z Mexika [i] 08:10 Taková nenormální rodinka [i] 09:30 Ovečka Shaun 6/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Phar Lap [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Kachničky mandarinské [i] 13:35 Fürstenberská zahrada - Znovuzrození [i] 13:55 Mezi námi zvířaty [i] 14:25 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 17/26 [i] 14:50 Doktor Martin 16/23 [i] 15:40 Probuzení Šípkové Růženky [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:45 Plány a touhy 5/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:25 Porota [i] 23:30 Zprávy 23:35 Branky, body, vteřiny 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sexbomba od vedle [i] 01:30 Šeherezáda [i] 03:00 13. komnata Vlastimila Petržely [i] 03:30 Pošta pro tebe [i] 04:25 Folklorika [i] 04:45 Věda v Evropě: AIDS [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JOO! To je cirkus [i] 05:25 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 10/10 [i] 05:55 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 06:55 U nás v Evropě [i] 07:05 Silnější než rozum 1/6 [i] 07:20 To jsou věci! 8/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Osudové okamžiky [i] 08:45 Na plovárně s Ivanem Trojanem [i] 09:10 Po stopách [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:35 Hledání ztraceného času [i] 10:55 Krajina osudu [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:45 Interpol: Live [i] 14:50 Kamera na cestách: Vládci začarované Afriky [i] 15:40 O češtině [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:45 Divadlo žije! [i] 19:10 Kultura.cz [i] 19:35 Tactum flaminis [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 Krok za krokem k Eurovizi 1/3 [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:45 Abbey Road: Live 12/12 [i] 01:35 Sešli se ... [i] 02:35 Klobouček [i] 03:10 ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně [i] 04:05 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 8, 9 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 4 [i] 07:05 Pirátova rodinka 24 [i] 07:35 Admirál Bublina útočí 4 [i] 08:05 Čarodějky VIII 2 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Matilda [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Vražda v hotelu Excelsior [i] 14:35 Záhada bermudského trojúhelníku 3/3 [i] 16:20 Hop - a je tu lidoop [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tvoje, moje a naše [i] 21:45 7 vteřin [i] 23:35 Od soumraku do úsvitu [i] 01:25 Novashopping 01:45 Volejte Novu [i] 02:15 Babicovy dobroty [i] 02:40 Věštírna [i] 03:40 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 20 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 2 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 19 [i] 08:25 Přátelé V 12 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:50 Wolffův revír IV [i] 10:50 Agentura Jasno 15 [i] 11:40 Closer II 8 [i] 12:40 Columbo [i] 14:25 Svatebčané [i] 16:50 Ženich na útěku [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 13 [i] 20:00 Král Artuš [i] 22:30 Kiss Kiss Bang Bang [i] 00:35 Halloween H2O [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Helicops II 13 [i] 04:40 Helicops III 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Tetovaná Tereza [i] 09:00 Teleshop 12:00 Synův pokoj [i] 13:40 Sni svůj krátký sen 2. [i] 15:15 Lavina [i] 17:00 Holky to chtěj taky [i] 18:30 Pik a Amadeus [i] 20:00 Tajnosti [i] 21:35 Pocit viny [i] 23:05 Armáda démonů: Matka slz [i] 00:50 Nikomu nevěř [i] 02:15 Demolice [i] 03:40 Sni svůj krátký sen 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Futsal [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Motorismus [i] 12:15 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Futsal [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Snooker [i] 04:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 1 [i] 06:00 Cesta za Vánocemi [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Rodinné záležitosti [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 18:00 Válečná nevěsta [i] 20:00 Kolébka lží [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 00:00 Dotek hrůzy [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Cesta za Vánocemi [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:35 Limity měst - Rabat 04 [i] 06:00 Britské muzeum - Muzeum pro současnost 07 [i] 06:35 Britské muzeum - Hádanky vyřešené i odložené 08 [i] 07:10 Příběh o Indii - Cesty koření a hedvábí 03 [i] 08:15 Králové a královny - Richard III. 05 [i] 08:45 Králové a královny - Jindřich VIII. 06 [i] 09:15 Geologická pouť - Velká jezera 03 [i] 10:15 Geologická pouť - Skalisté hory 04 [i] 11:15 Budoucnost vody - Vládci vody 01 [i] 12:15 Mysleti zeleně 08 [i] 12:40 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 02 [i] 13:40 Vzpruha pro tělo 05 [i] 14:10 Vzpruha pro tělo 06 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 06 [i] 15:35 Znovuobjevitelé - Střílející helma 03 [i] 16:00 Znovuobjevitelé - Šlapací vrtulník 04 [i] 16:25 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 17:30 Maminka stávkuje 28 [i] 18:10 Řeč hmyzí říše - Rozkladači 03 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 19:30 Hubbleovy obrazy 03 [i] 20:00 Hubbleovy obrazy 04 [i] 20:30 Zima očima vědy [i] 21:35 Lodě, které změnily svět - Válečné lodě 02 [i] 22:20 Limity měst - Rabat 04 [i] 22:35 Válka - Pýcha našeho národa 07 [i] 23:35 Jednotka pro vyšetřování nehod 05 [i] 00:05 Jednotka pro vyšetřování nehod 06 [i] 00:35 Kultura za pultem - USA 05 [i] 01:10 Kultura za pultem - Japonsko 06 [i] 01:45 S Rudy Maxou po Tichomoří - Mexico City a Zihuatanejo 13 [i] 02:15 Globální kmen - Filipíny 01 [i] 02:45 Globální kmen - Mexiko 02 [i] 03:15 Globální kmen - Jižní Afrika 03 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat - Kolpík bílý / Planika 05 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat - Rezervace lesní zvěře Gemenc 06 [i] 04:50 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Eragon [i] 07:45 Pravý Američan [i] 09:20 Nové sčítání hlasů [i] 11:15 Velkej biják [i] 12:40 Paříži, miluji Tě [i] 14:35 Edith Piaf [i] 16:55 Eragon [i] 18:35 Once [i] 20:00 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 21:35 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 23:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 00:55 Shred 2 [i] 02:30 Superbad [i] 04:20 Kdo je tady ředitel? [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Spider-Man 3 [i] 10:15 Šťastná rodina [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 12:00 Dr. Dolittle [i] 13:20 Vražda je tak snadná [i] 14:50 Úžasná a milovaná [i] 16:30 Betsyina svatba [i] 18:05 Dokonalý trik [i] 20:10 Noční hlídka [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Chlapi z karavanů [i] 01:10 Lady Jane [i] 02:50 Z úst do úst [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 60 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 61 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 15 [i] 08:00 Opičí život 9 [i] 08:30 Opičí život 10 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 10:00 Největší extrémy: Mýty o zvířatech [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Divocí hoši - divocí krokodýlové [i] 12:00 Veterinární policie Houston: Zoufalé kroky [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Náhodná setkání [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Nad rámec povinností [i] 15:00 Veterinární policie Houston: Extrémní záchranné akce [i] 16:00 Veterinární policie Houston: Záchrana před utrpením [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Policisté [i] 19:00 Největší extrémy: Cesta na dno moře [i] 20:00 Žraločí muž 2 [i] 21:00 Nebezpečí zblízka: Velryba keporkak, gorily nížinné a leopardi [i] 21:30 Nebezpečí zblízka: Medvědi pyskatí, velcí bílí žraloci a pacifická chobotnice velká [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 00:00 Veterinární policie Houston 16 [i] 01:00 Největší extrémy: Cesta na dno moře [i] 01:55 Žraločí muž 2 [i] 02:50 Nebezpečí zblízka: Velryba keporkak, gorily nížinné a leopardi [i] 03:20 Nebezpečí zblízka: Medvědi pyskatí, velcí bílí žraloci a pacifická chobotnice velká [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:05 Divoká jízda [i] 12:45 Noci mystické a boje pirátské [i] 14:30 Cesta ke štěstí [i] 16:20 Bůh je velký, já ne [i] 18:05 Karcoolka [i] 19:25 Trhák [i] 21:00 Prach a popel [i] 22:40 Impostor: Živá zbraň [i] 00:15 Experiment [i] 02:10 Aréna samurajů [i] 03:39 Závěr vysílání

Hernandez prestupuje do West Hamu za 16 miliónov libier
Mexický futbalista Javier Hernandez prestúpil z Bayeru Leverkusen do West Hamu United. Anglický klub zaplatil nemeckému za jeho služby šestnásť miliónov libier, útočník ...

Vo veku 87 rokov zomrel grandslamový a daviscupový víťaz M.Rose
Vo veku 87 rokov zomrel bývalý tenisový grandslamový a daviscupový šampión a neskôr úspešný tréner Mervyn Rose z Austrálie. O smrti člena Medzinárodnej tenisovej siene ...

Bernardeschi podpísal s Juventusom kontrakt do 30. júna 2022
Federico Bernardeschi, archívne foto.

NBA: Koby Altman riadnym generálnym manažérom Clevelandu
Koby Altman sa stal riadnym generálnym manažérom basketbalového tímu NBA Cleveland Cavaliers. Toto leto najprv pracoval na dočasnej báze, po neúspešnom finále play off ...

Aktuálne správy

FOTO: Trojnásobný expremiér Mečiar sa dožíva 75 rokov
Vladimír Mečiar, archívne foto.

Od podpisu zákona o národnej bezpečnosti a vzniku CIA uplynie 70 rokov
Ilustračná snímka

Vatikánsky kardinál Pell sa postavil pred súd pre sexuálne obvinenia
Kardinál George Pell, archívne foto.

Trump prisľúbil Libanonu pomoc s utečencami: Nie som Asadov fanúšik
Donald Trump, archívne foto.

Arabské krajiny rozšírili zoznam teroristov napojených na Katar
Skupina štyroch arabských krajín, ktoré sa snažia izolovať Katar pre údajnú podporu extrémizmu, oznámili včera zaradenie ďalších 18 jednotlivcov a organizácií na svoj ...

Senát schválil začatie debaty o zrušení Obamacare. Trump pocítil úľavu
Na archívnej snímke nový prezident Donald Trump kráča po boku odchádzajúceho Baracka Obamu.

Mnohostranný umelec Albert Marenčin sa dožíva úctyhodného jubilea
Albert Marenčin, archívne foto.