Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Cigánky 61-62/162 [i] 10:40 Komisár Rex III. 10/12 [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 23/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 9/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5/24 [i] 15:15 Čistá láska 55-56/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 11/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Časovaná bomba [i] 23:00 Biely tiger [i] 00:45 V zajatí mimozemšťanov [i] 02:25 Hlbočina [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 6/18 [i] 08:50 To je vražda,napísala X 11/22 [i] 09:40 To je vražda,napísala X 12/22 [i] 10:25 Capri 15/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV - 70min [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 165/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 166/224 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 41/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 42/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:40 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Štyri svadby a jeden pohreb [i] 23:20 Žĺtok z vajca [i] 00:50 Prípad pre Samanthu I. 17 [i] 01:35 Správy STV [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 165/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Reportéri [i] 04:10 Veda zajtrajška 6/18 [i] 04:55 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit III. 7/13 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Bontón [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Osudy šimpanzej rodiny 1/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Test magazín [i] 13:00 Míľniky vedy a techniky 20 [i] 13:20 Míľniky vedy a techniky 21 [i] 13:35 Sociálny zápisník [i] 13:45 Ranč Pri zelenej sedme 21/28 [i] 14:15 Večer na tému . . [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 Európska únia a Slovensko [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Lode slobody 2/2 [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 237 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 121 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 21 [i] 11:15 Klaun 13 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 19 [i] 13:15 Chameleón 41 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 18 [i] 15:15 Kosti II 16 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 238 [i] 20:45 PREMIÉRA: Rande mesiaca [i] 23:00 Pod ochranou štátu [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 22 [i] 01:40 Kosti II 16 [i] 02:25 Chameleón 41 [i] 03:10 Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 7,8 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 36 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank III. 15,16/16 [i] 12:25 Lampa [i] 15:00 Črepiny PLUS [i] 15:30 "Holka na zabití" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 101,102 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 2 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL JOJ PLUS: Sanitka 1/11 [i] 21:00 Siska 28 [i] 22:10 Chobotnica III. 4 [i] 23:20 Derrick II. 36 [i] 00:20 Pobrežná hliadka III. [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 13/13 [i] 07:00 All Saints V. 22/43 [i] 08:00 Wildfire III. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 17/22 [i] 11:00 Vodní krysy 13/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 76/219 [i] 13:00 Wildfire III. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 17/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 1/13 [i] 17:00 All Saints V. 23/43 [i] 18:00 Wildfire III. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 18/22 [i] 21:00 Můj nejhorší týden 16/16 [i] 21:30 Úkryt [i] 23:40 Slepá spravedlnost 13/13 [i] 00:35 Noční show Davida Lettermana 77/219 [i] 01:30 Vzkvétající město 17/18 [i] 02:25 Můj nejhorší týden 16/16 [i] 02:55 Úkryt [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Průlet hangárem [i] 06:25 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 07:20 Jízda: Obyčejné blues [i] 08:15 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 08:45 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 11:00 Opravna vraků: Camaro [i] 11:55 Jízda: Časové bubliny [i] 12:50 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 13:45 Ray Mears v divočině: Cestování džunglí [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skok na křídlovém člunu [i] 15:05 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 16:00 Pátá rychlost 5 [i] 16:30 Pátá rychlost 6 [i] 17:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 17:30 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 18:00 Americký chopper: Mikova motorka - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 20:00 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 21:00 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 22:00 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Irsko [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztuhlý mrazem ve 6096 metrech [i] 01:00 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 01:55 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 02:50 Americký chopper: Mikova motorka - část 1 [i] 03:45 Pátá rychlost 5 [i] 04:10 Pátá rychlost 6 [i] 04:40 Jak se to dělá: Filmové kamery [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na plovárně s Ivanem Vyskočilem [i] 09:25 V. V. Štech vypravuje a vzpomíná [i] 09:55 Kouzelný hrášek [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 10:25 Příště u vás s jubilantem Janem [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla III 8/30 [i] 14:25 Haf! 60/62 [i] 14:50 Benjamin Kvítko 3/26 [i] 15:20 Záhada hradu Černá růže 8/13 [i] 15:40 Kde peníze pomáhají [i] 15:50 Svět Elmo 49/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 10/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zmije obecná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 16/21 [i] 21:00 13. komnata Vlastimila Petržely [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě IV 4/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Krevní pouto [i] 00:55 Dotek anděla III 8/30 [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Ajťáci 6/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 3/10 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Medúza [i] 13:30 Šikulové [i] 13:50 Byla jednou jedna planeta 16/26 [i] 14:15 Sportovci světa: LOH Soul 1988 [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:40 Braňme se! [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 60/62 [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 Finále Plzeň 2009 [i] 23:50 Ajťáci 6/6 [i] 00:15 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 00:35 Gorodok 7/20 [i] 01:00 Na moll [i] 01:45 Ženy Charty 77 [i] 02:00 Tankisté [i] 02:55 Krajina osudu [i] 04:00 Hledám práci [i] 04:20 Svět na kolejích [i] 04:40 Cukrové kostky a čokoláda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 48 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 7 [i] 11:20 Beze stopy II 9 [i] 12:15 Komisař Rex II 4 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 41 [i] 14:10 Kobra 11 X 4 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 18 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 18:30 Ulice 1299, 1300 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Duch [i] 22:30 Bratrstvo vlků - Hon na bestii [i] 01:00 Zakázané radovánky [i] 02:35 Novashopping 02:55 Tabu [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 24 [i] 08:10 Přátelé V 11 [i] 08:35 M*A*S*H 47 [i] 09:05 M*A*S*H 48 [i] 09:35 Odpadlík IV 18 [i] 10:25 Právo a pořádek V 13 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 10 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 14 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky 1 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 25 [i] 14:05 Čarodějky III 7 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 10 [i] 15:55 Pobřeží snů [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 12 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:15 12 opic [i] 23:50 Podezřelá [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Ve jménu zákona IV 8 [i] 04:05 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywoodské safari [i] 06:35 Fixlování [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tetovaná Tereza [i] 13:30 Fantom opery [i] 15:50 Loupežník Hotzenplotz [i] 17:20 Mistr zázraků [i] 18:50 Vůle přežít [i] 20:30 Holky to chtěj taky [i] 22:00 Smrt modelky [i] 23:30 Nikomu nevěř [i] 00:55 Zabiják bez tváře [i] 02:30 Vzácný gen [i] 04:10 Fantom opery [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Futsal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Extrémní sporty [i] 23:30 Futsal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Armwrestling [i] 02:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 12 [i] 06:00 Dotek anděla I 13 [i] 07:00 Dotek anděla II 1 [i] 08:00 Lidé moře [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 15:00 Nezdolné město 1/2 [i] 16:30 Nezdolné město 2/2 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 22:00 Hříšné město [i] 00:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 02:00 Jasperský lynč [i] 04:00 Dotek anděla I 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… - Aktivní dovolená 09 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Krátké výlety 10 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Tuleni / Orel bělohlavý 19 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Klokan / Psík mývalovitý 20 [i] 08:10 Na úvěr - Kirk a Lenka 03 [i] 08:40 Na úvěr - Jen a Jay 04 [i] 09:10 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 10:10 Životospráva na chalupě 03 [i] 11:10 Co nám prospívá 22 [i] 12:05 Na úvěr - Kirk a Lenka 03 [i] 12:35 Na úvěr - Jen a Jay 04 [i] 13:05 Nomádi moří - Moken 03 [i] 14:15 Chytrý průvodce po… - Aktivní dovolená 09 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Krátké výlety 10 [i] 15:05 Muž divočiny - Přežít v Africe 05 [i] 16:00 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 17:00 Co nám prospívá 22 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Tuleni / Orel bělohlavý 19 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Klokan / Psík mývalovitý 20 [i] 19:00 Životospráva na chalupě 03 [i] 19:55 Design a designéři - Olivier Gagnére 03 [i] 20:10 Dítě génius 01 [i] 20:50 Limity měst - Rabat 04 [i] 21:05 Limity měst 10 [i] 21:20 Záhadná diagnóza 03 [i] 22:15 Rozhodující bitvy - Waterloo 02 [i] 23:15 Lewis Hamilton - Neautorizovaný příběh [i] 00:20 Rekonstrukce dopravní nehody 05 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Zmizelé obrazy 10 [i] 02:25 Rozhodující bitvy - Waterloo 02 [i] 03:20 Lewis Hamilton - Neautorizovaný příběh [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Vas - zámky/ Nagycenk - zámek 10 [i] 04:55 Dítě génius 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Když se smůla lepí na paty [i] 07:25 Umučení 1/2 [i] 08:50 Umučení 2/2 [i] 10:15 Volání o pomoc [i] 12:15 S mafií v patách [i] 13:55 Marie Antoinetta [i] 15:55 Věřte mi [i] 17:40 O rodičích a dětech [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 20:00 Absurdistán [i] 21:25 Zodiac [i] 23:55 Hříšné svědectví [i] 01:35 Shred [i] 03:10 Šikmá plocha [i] 04:30 Za zdí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Srdce v roztoužení [i] 11:35 Život umělce [i] 13:25 Říkej mi strýčku [i] 14:55 Poslední šance [i] 16:35 Spider-Man 3 [i] 18:50 Děsnej doják [i] 20:15 Neznámý svůdce [i] 22:00 Portrét šílenství [i] 23:20 True Blood - Pravá krev : Staneš se mou smrtí 12 [i] 00:15 Vincentův svět IV. : Hříšné Malibu 3 [i] 00:40 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:15 Slezský byznys [i] 03:15 Krvavá tvář velkoměsta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 14 [i] 06:00 Výchova mláděte pandy velké [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Jak prolomit ledy [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 29 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 30 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Hurikán Dennis a Katrina [i] 11:00 SOS živočišné říše 14