Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 59-60/162 [i] 10:45 Tajný život mestečka Condor 4/4 [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 22/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 8/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 4/24 [i] 15:15 Čistá láska 53-54/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 9/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 22 [i] 21:25 Catwoman [i] 23:25 Myšlienky vraha II. 16/23 [i] 00:15 Zvieracia kazajka [i] 02:10 Angeline oči I. 7/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 9/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 6/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 5/18 [i] 09:00 Miesto činu:Hra s ohňom [i] 10:35 Ľoď lásky 20/25 [i] 11:25 Ľoď lásky 21/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV - 70min [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 163/224 [i] 14:35 Bianca - cesta za šťastím 164/224 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 39/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 40/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:40 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 15/25 [i] 22:05 Útek 1/2 [i] 23:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:40 Prípad pre Samanthu I. 16 [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 163/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Veda zajtrajška 5/18 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy z regiónov - [i] 05:25 Správy - Hírek [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit III. 6/13 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 MEDZI 4 - 5, 6 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:20 Zdravíčko, pán doktor - Diabetes [i] 13:50 Krokodílie kroniky II. 6/13 [i] 14:10 Litánie pro XXI [i] 14:40 Ranč Pri zelenej sedme 20/28 [i] 15:10 Sféry dôverné [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 20 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 21 [i] 18:35 Sociálny zápisník [i] 18:50 Európska únia a Slovensko [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 1/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Halali [i] 00:05 Família [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 MacGyver [i] 06:20 Panelák 236 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 120 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 20 [i] 11:15 Klaun 12 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 18 [i] 13:15 Chameleón 40 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 17 [i] 15:15 Kosti II 15 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 15 [i] 21:20 Panelák 237 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli II. 6 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 15 [i] 01:00 Unesený [i] 03:10 Kráľovská nemocnica [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 5,6 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 35 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank III. 13,14 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Zmätok v srdci 7,8 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 99,100 [i] 19:10 Newyorskí policajti II. 1/22 [i] 20:00 Hviezdne kino: Holka na zabití [i] 21:40 Lampa [i] 00:15 Derrick II. 35 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 12/13 [i] 07:00 All Saints V. 21/43 [i] 08:00 Wildfire III. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 16/22 [i] 11:00 Vodní krysy 12/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 75/219 [i] 13:00 Wildfire III. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 16/22 [i] 16:00 Vodní krysy 13/13 [i] 17:00 All Saints V. 22/43 [i] 18:00 Wildfire III. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 17/22 [i] 21:00 Alias V. 10/17 [i] 22:00 Boj o čas 4/13 [i] 23:00 Slepá spravedlnost 12/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 76/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 16/18 [i] 02:00 Alias V. 10/17 [i] 02:50 Boj o čas 4/13 [i] 03:40 Vzkvétající město 16/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Bungee jumping po zpátku [i] 06:25 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 07:20 Jízda: Nový prototyp Fordu: Syn [i] 08:15 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 08:45 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 11:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 11:55 Jízda: Obyčejné blues [i] 12:50 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 13:45 Ray Mears v divočině: Tábor v džungli [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Průlet hangárem [i] 15:05 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 16:00 Opravna vraků: Camaro [i] 17:00 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 17:30 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 18:00 Americký chopper: Comanche - část 3 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 20:00 Špinavé práce: Sběrač zbytků jídla z Kasina [i] 21:00 Vězněm v cizině 2 [i] 22:00 Posledních 24 hodin: Gianni Versace [i] 23:00 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen v africkém pralese [i] 01:00 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 01:55 Vězněm v cizině 2 [i] 02:50 Americký chopper: Comanche - část 3 [i] 03:45 Opravna vraků: Camaro [i] 04:40 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Viva Maria! [i] 10:55 Lístky vytržené z památníku [i] 11:45 Toulky krajem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla III 7/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 4/22 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Pětiprstka hustokvětá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:40 POKR [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Deadwood III 8/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla III 7/30 [i] 01:35 Hotel Babylon II 8/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech Brno 03:50 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 ...hlavně, když kape [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letadlová loď Enterprise: Pearl [i] 10:40 Neobyčejné životy 2/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:10 Kuchařská pohotovost [i] 12:40 Černé ovce [i] 12:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 16/26 [i] 13:15 Kde peníze pomáhají [i] 13:25 Les Království [i] 13:50 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 14:10 Červený kamínek [i] 15:00 Bludiště [i] 15:30 Tak to vidím já 6/7 [i] 15:50 Svět na kolejích [i] 16:05 Království divočiny: Kachničky mandarinské [i] 16:35 Prizma [i] 16:55 Tisíc let české myslivosti [i] 17:25 Království prstenu 2/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hokejista sezony O2 extraligy ledního hokeje [i] 20:00 Krajina osudu [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 8/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Plzeňské bublinky 2009 [i] 23:20 Berlín, Alexandrovo náměstí 5/14 [i] 00:20 Olověná bublina 4/6 [i] 00:50 Srdce nad Hradem [i] 01:40 Svatováclavský hudební festival [i] 03:35 Film point [i] 04:35 Než přijede záchranka 9/13 [i] 04:45 Věda v Evropě: Srdeční infarkt [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 47 [i] 09:30 Dům harmonie 2/2 [i] 11:20 Beze stopy II 8 [i] 12:15 Komisař Rex II 3 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 40 [i] 14:10 Kobra 11 X 3 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 17 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 18:30 Ulice 1297, 1298 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 105 [i] 21:20 Druhá šance 9 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 15 [i] 23:05 Zastav a nepřežiješ [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas V 23 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Na vlastní oči [i] 02:20 Věštírna [i] 03:00 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Sauna - Někdo to rád horké [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 23 [i] 08:10 Přátelé V 10 [i] 08:35 M*A*S*H 45 [i] 09:05 M*A*S*H 46 [i] 09:35 Odpadlík IV 17 [i] 10:25 Právo a pořádek V 12 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 9 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 13 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice III 24 [i] 13:35 Will & Grace VIII 24 [i] 14:05 Čarodějky III 6 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 9 [i] 15:55 Ve svitu ohně [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 11 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 68 [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 16 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 1 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 1 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona IV 7 [i] 03:40 Helicops II 12 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Padělatel [i] 06:40 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshop 12:00 Fixlování [i] 13:50 Hollywoodské safari [i] 15:20 Synův pokoj [i] 17:00 Po čem ženy touží [i] 19:05 Lavina [i] 20:50 Mistr zázraků [i] 22:20 Krvavá volba [i] 00:25 Zabiják bez tváře [i] 02:00 Neviditelná smrt [i] 03:30 Rudé komando [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:35 Fotbal [i] 11:50 Watts [i] 12:05 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:30 Biliárd [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Pro Wrestling [i] 00:30 Snooker [i] 04:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 10 [i] 06:00 Dotek anděla I 11 [i] 07:00 Dotek anděla I 12 [i] 08:00 Cesta lásky a naděje [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 11:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 15:00 Cesta lásky a naděje [i] 17:00 Drzá Jordan III 13 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád 3 [i] 21:00 Médium IV 14 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 23:00 Médium IV 13 [i] 00:00 Tajná služba II 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 02:00 Primadona v ohrožení [i] 04:00 Dotek anděla I 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… - Přepych 07 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Dobrodružství 08 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Lev / Tučňák africký 17 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Žralok, rejnok a liška 18 [i] 08:10 Na úvěr 01 [i] 08:40 Na úvěr 02 [i] 09:10 Jamie vaří doma o vánocích [i] 10:10 Životospráva na chalupě 02 [i] 11:10 Co nám prospívá 21 [i] 12:05 Na úvěr 01 [i] 12:35 Na úvěr 02 [i] 13:05 Nomádi moří - Domov na člunu 02 [i] 14:15 Chytrý průvodce po… - Přepych 07 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Dobrodružství 08 [i] 15:05 Muž divočiny 04 [i] 16:00 Jamie vaří doma o vánocích [i] 17:00 Co nám prospívá 21 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Lev / Tučňák africký 17 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Žralok, rejnok a liška 18 [i] 19:00 Životospráva na chalupě 02 [i] 19:55 Design a designéři - Christophe Pillet 02 [i] 20:10 Dítě naší doby - 24 hodin 23 [i] 21:20 Záhadná diagnóza 02 [i] 22:15 Rozhodující bitvy - Alexandr Veliký 01 [i] 23:20 Beckham [i] 00:20 Rekonstrukce dopravní nehody 04 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Zlatá Adele 09 [i] 02:25 Rozhodující bitvy - Alexandr Veliký 01 [i] 03:20 Beckham [i] 04:15 Toulky Maďarskem - Fertöd - zámek/ Hédervár 09 [i] 04:50 Dítě naší doby - 24 hodin 23 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Last minute Maroko [i] 07:30 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 10:15 Michael Clayton [i] 12:15 Haló, tady Shirlee [i] 13:45 Když se smůla lepí na paty [i] 15:10 Umučení 1/2 [i] 16:35 Umučení 2/2 [i] 18:00 Volání o pomoc [i] 20:00 Na stojáka 49 [i] 20:25 Skafandr a motýl [i] 22:15 Smrt s lidskou tváří [i] 23:25 Stav obležení [i] 01:15 MIG 21 - live show [i] 02:20 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 04:15 Vstupní brána [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Marion a Lucie [i] 11:35 Před kamerou 17 [i] 12:10 Neuvěřitelný příběh [i] 13:40 Na rybách [i] 15:15 Genesis - koncert v Římě [i] 16:45 Srdce v roztoužení [i] 18:20 Život umělce [i] 20:05 Štěstí na dosah [i] 22:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 00:00 Smrt s lidskou tváří [i] 01:10 Oktoberfest [i] 03:00 Štěstí na dosah [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 13 [i] 06:00 Péče o malého Iwaniho [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Hledání superkrokodýla [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 27 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 28 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie 13 [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Hurikán Ivan