Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 57-58/162 [i] 10:40 Tajný život mestečka Condor 3/4 [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 21/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 7/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3/24 [i] 15:15 Čistá láska 51-52/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 8/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:20 Súmrak nad Afrikou [i] 00:40 Diabolská hra [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 8/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír III. 5/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 4/18 [i] 08:55 Inšpektor Coliandro 2/4 [i] 10:35 Ľoď lásky 18/25 [i] 11:25 Ľoď lásky 19/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV - 70min [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 161/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 162/224 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 37/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 38/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 18/24 [i] 21:00 Dr.House II. 19/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Miesto činu:Hra s ohňom [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:50 Prípad pre Samanthu I. 15 [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 161/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Veda zajtrajška 4/18 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Správy z regiónov - [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit III. 5/13 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Bontón [i] 08:30 Čierny vlas [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem I. 5/5 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 8/26 [i] 13:50 Môj dom - môj hrad [i] 14:15 Ranč Pri zelenej sedme 19/28 [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:45 Elixír [i] 16:25 Diagnóza 133 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 6/13 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Diabetes [i] 19:05 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 MEDZI 4 - 5, 6 [i] 20:55 Malá domov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Noc v archíve [i] 00:40 Dobrodružstvá kriminalistiky 26/26 [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 235 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 119 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 19 [i] 11:15 Klaun 11 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 17 [i] 13:15 Chameleón 39 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 16 [i] 15:15 Kosti II 14 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 236 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 7 [i] 21:45 SEDEM [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Emmetov cieľ [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Inštitút Godsend [i] 04:00 Runaway - Skrytá identita [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 3,4 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 34 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank III. 11,12 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Chlapci a chlapi 3 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie II. 6 [i] 15:25 Posledný svedok 15,16 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 97,98 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 22/22 [i] 20:00 Romantická streda: Zasiahnuté srdce [i] 21:35 Zmätok v srdci 7,8 [i] 00:40 Derrick II. 34 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 11/13 [i] 07:00 All Saints V. 20/43 [i] 08:00 Wildfire III. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 15/22 [i] 11:00 Vodní krysy 11/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 74/219 [i] 13:00 Wildfire III. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 15/22 [i] 16:00 Vodní krysy 12/13 [i] 17:00 All Saints V. 21/43 [i] 18:00 Wildfire III. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 16/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 8/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 4/20 [i] 23:00 Slepá spravedlnost 11/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 75/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 15/18 [i] 02:00 CSI: New York V. 8/20 [i] 02:50 All Saints V. 3/43 [i] 03:40 Vzkvétající město 15/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Přeskok vodního zřídla [i] 06:25 Opravdu velké věci: Jeřáb pro stavbu mrakodrapu [i] 07:20 Jízda: Prásk [i] 08:15 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 08:45 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Detroit Bros proti Jasonu Kangasovi [i] 11:55 Jízda: Nový prototyp Fordu: Syn [i] 12:50 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 13:45 Ray Mears v divočině: Domorodá Británie [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Bungee jumping po zpátku [i] 15:05 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 17:00 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 17:30 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 18:00 Americký chopper: Comanche - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 20:00 Špinavé práce: Hubitel termitů [i] 21:00 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 9 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 10 [i] 23:00 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Srážka ve vulkánu [i] 01:00 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 01:55 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 02:50 Americký chopper: Comanche - část 2 [i] 03:45 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Plymouth Satellite Roadrunner [i] 04:40 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:25 Malý bílý koníček [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 6/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 3/22 [i] 15:15 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 16/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 6/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čáp černý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy 2/12 [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon II 8/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Smrt pedofila [i] 00:50 Dotek anděla III 6/30 [i] 01:35 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 15/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Vítr v černých brýlích [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 09:55 Metropolitní muzeum umění 4/4 [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 19/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava 23/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Muž, který přežil svou smrt [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Báječný svět k nepřežití 3/10 [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 9/13 [i] 17:05 Silnější než rozum 1/6 [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique III 3/9 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Gustáv Husák [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Plzeňské bublinky 2009 [i] 23:20 Dokumentární klub: Srdce nad Hradem [i] 00:10 Hudba pro svatby a pohřby [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:10 Q [i] 02:40 Notes 03:20 Zoom [i] 03:35 Deset století architektury [i] 03:50 Vzhůru dolů! 5/7 [i] 04:10 Nehasit! Hořím! [i] 04:25 Dobrodružství vědy a techniky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 46 [i] 09:30 Okruh přátel [i] 11:20 Beze stopy II 7 [i] 12:15 Komisař Rex II 2 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 39 [i] 14:10 Kobra 11 X 2 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 16 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 18:30 Ulice 1295, 1296 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 15 [i] 21:30 Odložené případy VI 7 [i] 22:20 Na vlastní oči [i] 23:05 Zrada [i] 00:45 Novashopping 01:05 112 [i] 01:35 Věštírna [i] 02:15 Áčko [i] 03:00 Gulášek [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 22 [i] 08:10 Přátelé V 9 [i] 08:35 M*A*S*H 43 [i] 09:05 M*A*S*H 44 [i] 09:35 Odpadlík IV 16 [i] 10:25 Právo a pořádek V 11 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 8 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 12 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice III 23 [i] 13:35 Will & Grace VIII 23 [i] 14:05 Čarodějky III 5 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 8 [i] 15:55 Růže z Kerrymoru [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 10 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince IV 11 [i] 23:15 Honkytonk Man [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Ve jménu zákona IV 6 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Půlnoční střelec 2. [i] 09:00 Teleshop 12:00 Podivné experimenty [i] 13:55 Padělatel [i] 15:25 Tetovaná Tereza [i] 16:55 Crash [i] 18:50 Loupežník Hotzenplotz [i] 20:20 Po čem ženy touží [i] 22:25 Nevyřčené tajemství [i] 00:15 Neviditelná smrt [i] 01:45 Libertin [i] 03:40 Domobrana [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:20 Jezdectví [i] 19:25 Golf [i] 20:00 Jachting [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:00 Snooker [i] 03:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 8 [i] 06:00 Dotek anděla I 9 [i] 07:00 Dotek anděla I 10 [i] 08:00 Život v Liberty Street [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 11:00 Jane Doeová: Oči [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 15:00 Život v Liberty Street [i] 17:00 Drzá Jordan III 12 [i] 18:00 Jane Doeová: Oči 2 [i] 21:00 Médium IV 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 23:00 Médium IV 12 [i] 00:00 Tajná služba II 4 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 02:00 Dotek hrůzy [i] 04:00 Dotek anděla I 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… - Tajné destinace 05 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Ostrovy 06 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Vlk obecný / Vombat 15 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Klokan pademelon / Kaloň egyptský 16 [i] 08:10 Na úvěr - Ron a Jennifer 25 [i] 08:40 Na úvěr - Mike a Julia 26 [i] 09:10 Jamie vaří doma 25 [i] 09:40 Jamie vaří doma 26 [i] 10:10 Životospráva na chalupě 01 [i] 11:10 Co nám prospívá 20 [i] 12:05 Na úvěr - Ron a Jennifer 25 [i] 12:35 Na úvěr - Mike a Julia 26 [i] 13:05 Nomádi moří - Sibiř 01 [i] 14:15 Chytrý průvodce po… - Tajné destinace 05 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Ostrovy 06 [i] 15:05 Muž divočiny - Plavání s velrybami 03 [i] 16:00 Jamie vaří doma 25 [i] 16:30 Jamie vaří doma 26 [i] 17:00 Co nám prospívá 20 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Vlk obecný / Vombat 15 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Klokan pademelon / Kaloň egyptský 16 [i] 19:00 Životospráva na chalupě 01 [i] 19:55 Design a designéři - Jean-Marie Massaud 01 [i] 20:10 Dítě naší doby - Období stresu 22 [i] 21:20 Záhadná diagnóza 01 [i] 22:15 Slavné bitvy Británie - Bitva o Británii 08 [i] 23:25 Zinedine Zidane - Božský Zizou [i] 00:25 Vyšetřovatelé nehod 03 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Don Juan 08 [i] 02:20 Slavné bitvy Británie - Bitva o Británii 08 [i] 03:25 Zinedine Zidane - Božský Zizou [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Szatmárcseke / Nyirbátor 08 [i] 04:55 Dítě naší doby - Období stresu 22 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ratatouille [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy 15 [i] 08:15 Malí rošťáci [i] 09:45 Perfektní záskok [i] 11:25 Hrdinové a zbabělci [i] 12:55 Štěstí ve hře [i] 14:55 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 17:40 Michael Clayton [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 16 [i] 20:00 Noc v muzeu [i] 21:45 Krvavá sklizeň [i] 23:25 Stephanie Daley [i] 00:55 Svatby jako řemen [i] 02:35 Kdo je tady ředitel? [i] 04:15 Krvavá sklizeň [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dr. Dolittle [i] 11:20 Otisk [i] 12:45 Číslo 2 [i] 14:15 Marion a Lucie [i] 15:50 Rihanna [i] 17:05 Neuvěřitelný příběh [i] 18:35 Na rybách [i] 20:05 Pekař [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Hříšné Malibu 3 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Staneš se mou smrtí 12 [i] 22:55 Nula od Nuly pojde [i] 00:20 Transylvania