Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 55-56/162 [i] 10:45 Tajný život mestečka Condor 2/4 [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 20/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 6/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i] 15:15 Čistá láska 49-50/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 7/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 21 [i] 21:25 Dokonalá vražda [i] 23:30 Sleduje ťa vrah [i] 01:20 Zavraždená nevinnosť [i] 02:45 Paľba [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 7/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 4/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 3/18 [i] 08:50 Wycliffe 1/22 [i] 09:45 Wycliffe 2/22 [i] 10:40 Záber zblízka [i] 12:15 Dámsky magazín STV - 70min [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 159/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 160/224 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 35/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 36/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Inšpektor Coliandro 2/4 [i] 00:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:55 Prípad pre Samanthu I. 14 [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 159/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Veda zajtrajška 3/18 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit III. 4/13 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 6/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:30 Z lásky k zvieratám 14 [i] 14:00 VAT [i] 14:25 Ranč Pri zelenej sedme 18/28 [i] 14:55 Škandál v Melodias banke [i] 16:05 Magazín ligy majstrov [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 8/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:05 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem I. 5/5 [i] 20:55 Diagnóza 133 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:55 Dobrodružstvá kriminalistiky 25/26 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 234 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 118 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 18 [i] 11:15 Klaun 10 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 16 [i] 13:15 Chameleón 38 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 15 [i] 15:15 Kosti II 13 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 14 [i] 21:20 Panelák 235 [i] 22:00 Dexter - skryté titulky 8 [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 14 [i] 01:00 Súkromné záležitosti [i] 02:40 Dexter - skryté titulky 8 [i] 03:35 KRIMI NOVINY 03:55 Kráľovská nemocnica [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka III. 1,2/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 33 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank III. 9,10 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Vraždy v Midsomeri IX. 6 [i] 15:30 Všetko alebo nič [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 95,96 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 21 [i] 20:00 Chlapci a chlapi 3 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 6 [i] 21:50 Posledný svedok 15,16 [i] 23:25 Derrick II. 33 [i] 00:25 Pobrežná hliadka XI. [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 10/13 [i] 07:00 All Saints V. 19/43 [i] 08:00 Wildfire III. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 16/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 14/22 [i] 11:00 Vodní krysy 10/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 73/219 [i] 13:00 Wildfire III. 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 16/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 14/22 [i] 16:00 Vodní krysy 11/13 [i] 17:00 All Saints V. 20/43 [i] 18:00 Wildfire III. 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 15/22 [i] 21:00 Dr. House III. 19/24 [i] 22:00 Dr. House III. 20/24 [i] 23:00 Můj nejhorší týden 15/16 [i] 23:30 Slepá spravedlnost 10/13 [i] 00:30 Noční show Davida Lettermana 74/219 [i] 01:25 Vzkvétající město 14/18 [i] 02:20 Dr. House III. 19/24 [i] 03:10 Dr. House III. 20/24 [i] 04:00 Vzkvétající město 14/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Jak vychladit šest piv [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Po kolejích na kole BMX [i] 06:25 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 07:20 Jízda: Terrible Baja [i] 08:15 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 08:45 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Jak vychladit šest piv [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 11:55 Jízda: Prásk [i] 12:50 Nutné k přežití - Pilot [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Hory [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Opuštěné ostrovy [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Přeskok vodního zřídla [i] 15:05 Opravdu velké věci: Jeřáb pro stavbu mrakodrapu [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Detroit Bros proti Jasonu Kangasovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 17:30 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 18:00 Americký chopper: Chopper ze staré školy - část 2/Komanč - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 20:00 Špinavé práce: Instalatér [i] 21:00 Potopení letadlové lodi [i] 22:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 23:00 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztraceni na moři [i] 01:00 Opravdu velké věci: Jeřáb pro stavbu mrakodrapu [i] 01:55 Potopení letadlové lodi [i] 02:50 Americký chopper: Chopper ze staré školy - část 2/Komanč - část 1 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Detroit Bros proti Jasonu Kangasovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:20 Milí Bakaláři [i] 11:15 Studio B [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:50 Dotek anděla III 5/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 2/22 [i] 15:20 Drogy od A do Z 2/3 [i] 15:50 Věda je zábava 23/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Nový rybník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Pearl Harbor [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:50 Den D 4/13 [i] 22:35 Kód Aurora 2/2 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Vltava v obrazech 12/86 [i] 00:35 Dotek anděla III 5/30 [i] 01:20 Chcete mě? [i] 01:35 Poklady světa [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Adidas versus Puma [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Exit 316 - Mise: Láska naší plavovlásky [i] 15:15 Vltava v obrazech 12/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Ushuaia 19/26 [i] 16:05 Metropolitní muzeum umění 4/4 [i] 16:55 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 10/10 [i] 17:25 To jsou věci! 8/10 [i] 17:50 Divnopis - Postoloprty [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 2/30 [i] 19:30 M ČR v půlmaratonu Pardubice [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Poslední dny Sophie Schollové [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Plzeňské bublinky 2009 [i] 23:20 Ženy Charty 77 [i] 23:40 Hudební studio M [i] 00:10 Magnesia Litera [i] 01:25 Všude samé Hlubočepy [i] 02:10 Pakt s ďáblem [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 Zasvěcení [i] 03:45 Sváteční slovo teologa Daniela [i] 03:50 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:25 Exit 316 - Mise: Láska naší plavovlásky [i] 04:45 L. v. Beethoven: Sedm variací na téma z opery W. A. Mozarta [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 45 [i] 09:30 Dům harmonie 1/2 [i] 11:20 Beze stopy II 6 [i] 12:15 Komisař Rex II 1 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 38 [i] 14:10 Kobra 11 X 1 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 15 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 18:30 Ulice 1293, 1294 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 104 [i] 21:20 Kriminálka New York III 8 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Narkotika [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V 22 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 21 [i] 08:10 Přátelé V 8 [i] 08:35 M*A*S*H 41 [i] 09:05 M*A*S*H 42 [i] 09:35 Odpadlík IV 15 [i] 10:25 Právo a pořádek V 10 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 7 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 11 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice III 22 [i] 13:35 Will & Grace VIII 22 [i] 14:05 Čarodějky III 4 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 7 [i] 15:55 Zbloudilá srdce [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 9 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 67 [i] 21:15 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 22 [i] 23:10 Kauzy z Bostonu I 16 [i] 00:05 Vraždy v Kitzbühelu 18 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Ve jménu zákona IV 5 [i] 03:30 Svět 2009 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i] 04:45 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Půlnoční střelec 1. [i] 09:00 Teleshop 12:00 Půlnoční střelec 2. [i] 13:35 Skejťák 2. [i] 15:05 Fixlování [i] 16:55 Kdo je Cletis Tout? [i] 18:30 Synův pokoj [i] 20:10 Druhá míza [i] 22:05 Ruská ruleta [i] 23:40 Libertin [i] 01:35 Útočná Síla T [i] 03:15 Soudný den [i] 04:50 Skejťák 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 6 [i] 06:00 Dotek anděla I 7 [i] 07:00 Dotek anděla I 8 [i] 08:00 Sama na lásku [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 11:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 15:00 Sama na lásku [i] 17:00 Drzá Jordan III 11 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují 1 [i] 21:00 Médium IV 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 23:00 Médium IV 11 [i] 00:00 Tajná služba II 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 Dotek anděla I 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… - Eko dobrodružství 03 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Víkendy 04 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Kotul veverovitý / Miniprasátka 13 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Klokan / Antilopa 14 [i] 08:10 Na úvěr - Christine a Ross 23 [i] 08:40 Na úvěr - Karen 24 [i] 09:10 Jamie vaří doma 23 [i] 09:40 Jamie vaří doma 24 [i] 10:10 Jimmova farma - Farmářské historky - Někdo má víru, jiný vepře 05 [i] 10:45 Jimmova farma - Farmářské historky - Pořiďte si farmu přímo v Londýně 06 [i] 11:20 Co nám prospívá 19 [i] 12:15 Na úvěr - Christine a Ross 23 [i] 12:40 Na úvěr - Karen 24 [i] 13:10 Hlavní města Tichomoří - Nouméa 12 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Eko dobrodružství 03 [i] 14:35 Chytrý průvodce po… - Víkendy 04 [i] 15:00 Muž divočiny - Dávní predátoři 02 [i] 16:00 Jamie vaří doma 23 [i] 16:30 Jamie vaří doma 24 [i] 17:00 Co nám prospívá 19 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Kotul veverovitý / Miniprasátka 13 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Klokan / Antilopa 14 [i] 19:00 Jimmova farma - Farmářské historky - Někdo má víru, jiný vepře 05 [i] 19:35 Jimmova farma - Farmářské historky - Pořiďte si farmu přímo v Londýně 06 [i] 20:10 Dítě naší doby - Rozdíly pohlaví 21 [i] 21:20 První pomoc [i] 22:20 Slavné bitvy Británie - Culloden 07 [i] 23:25 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 00:25 Vyšetřovatelé nehod 02 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Faraonova hlava 07 [i] 02:20 Slavné bitvy Británie - Culloden 07 [i] 03:25 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Hegyhát - vinné sklepy/ Tiszahát - mlýny 07 [i] 04:55 Dítě naší doby - Rozdíly pohlaví 21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 15 [i] 06:00 Nezkrotná Dee Dee [i] 07:20 Velkej biják [i] 08:40 Citové pouto [i] 10:20 Edith Piaf [i] 12:35 Ratatouille [i] 14:20 Plán hry [i] 16:10 Malí rošťáci [i] 17:35 Anna a král [i] 20:00 Hrdinové a zbabělci [i] 21:30 Na stojáka 56 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Staneš se mou smrtí 12 [i] 22:55 Vycházející slunce [i] 01:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 02:55 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 04:05 Šprti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vražda je tak snadná [i] 11:25 Jako mravenci [i] 12:45 Jak jíst smažené žížaly [i] 14:05 Dokonalý trik [i] 16:10 Už jsme doma? [i] 17:40 Kylie X 2008 [i] 18:35 Úžasná a milovaná [i] 20:20 Hudbu složil, slova napsal [i] 22:00 Z úst do úst