Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Smotánka [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Scooby Doo II. 4/16 [i] 06:45 Duck Dodgers 5/13 [i] 07:10 Obušok, z vreca von! [i] 08:25 Tlsťoch z Beverly Hills [i] 10:00 Priatelia II. 12-13/24 [i] 10:50 Kyle XY II. 11-12/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Pásla kone na betóne [i] 15:45 Robin Hood: Kráľ zbojníkov [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Počasie [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:40 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:00 Americká krása [i] 01:15 Tootsie [i] 03:10 Smršť nad Pacifikom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Motormagazín [i] 05:35 Postav dom, zasaď strom [i] 06:05 Pocoyo I. 9/52 [i] 06:10 Pocoyo I. 10/52 [i] 06:20 Svet králika Petra a jeho priateľov 4/9 [i] 06:45 Svet králika Petra a jeho priateľov 5/9 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 14/39 [i] 07:35 Zvedavý George 6/30 [i] 07:55 Vladárova nová škola 15/26 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:45 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 19/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:25 Zem - sila planéty 5/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Anjel rodiny [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lovci pokladov [i] 22:30 Loganov boj - Vec cti [i] 00:05 Krycie meno:DP 1/2 [i] 01:35 Chodili sme spolu [i] 02:20 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:10 Test magazín [i] 06:20 Lovci hadov II. 8/13 [i] 06:45 Mesačný svit III. 2/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 11:00 Môj otec De Gaulle 1/2 [i] 11:50 Kapura [i] 12:30 Farmárska revue [i] 12:45 Československý filmový týždenník [i] 12:55 Loktibrada [i] 14:05 Retro noviny [i] 14:20 Taká normálna rodinka 1/8 [i] 15:05 Luxusné hotely sveta 11/15 [i] 15:30 Sviatočné slovo na sviatok Božieho milosrdenstva [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Môj otec De Gaulle 2/2 [i] 17:00 Futbalová Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:20 Umenie 09 [i] 21:45 Televízne osobnosti - Alojz Hanúsek, kameraman [i] 23:10 Poltón [i] 23:35 Umenie 09 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Zrodení pre zabíjanie 19 [i] 06:10 Veľký televízny príbeh: Nezvaný hosť [i] 08:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:30 Spider-Man [i] 08:55 Tutenstein - malý faraón III. [i] 09:20 Návrat Simpsonovcov 1, 2/25 [i] 10:20 NOVÝ SERIÁL: Na pokraji smrti 1/12 [i] 10:50 NOVÝ SERIÁL: Stratené duše 1,2/22 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 13:50 Kráľ Škorpión [i] 15:55 Nedospievaná uspávanka [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Ako som prežil [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 4 [i] 22:00 Modrý blesk [i] 00:00 Nezvaný hosť [i] 01:50 Pán šeliem [i] 02:35 MacGyver [i] 04:10 Kráľovská nemocnica [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka XI. 16,17 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 44,45 [i] 11:00 Zorro 30,31 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:45 ZDRAVIE+ [i] 14:20 Julie Lescautová III. 4,5 [i] 17:30 Nebezpečné diamanty [i] 19:10 Miazgovci 29,30 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 13,14 [i] 21:45 Skutočný príbeh: Právo na pravdu [i] 23:20 V uliciach San Francisca 44,45 [i] 01:00 Zorro [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race IX. 11/14 [i] 07:00 The Amazing Race IX. 12/14 [i] 08:00 Rodinné právo II. 15/24 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 11:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 7/13 [i] 13:00 Vodní krysy 8/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XII. - Panama 14/15 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 3/11 [i] 16:00 Třeba mě sežer IV. 21/24 [i] 16:30 Třeba mě sežer IV. 22/24 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 7/13 [i] 18:00 Internát 3/6 [i] 19:25 Pomsta ženy středního věku [i] 21:10 Zachraň mě III. 11/13 [i] 22:10 Myšlenky zločince IV. 3/20 [i] 23:10 Pacovo mužstvo III. 2/26 [i] 00:50 The Shield - Policejní odznak VI. 7/10 [i] 01:50 Zachraň mě III. 11/13 [i] 02:45 Třeba mě sežer IV. 21/24 [i] 03:10 Třeba mě sežer IV. 22/24 [i] 03:35 Internát 3/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 06:00 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 06:55 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 07:50 Záchrana vraku 9 [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 7 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 8 [i] 09:10 Běsnící příroda: Tornáda [i] 10:05 Zbraně budoucnosti: Okamžitá akce [i] 11:00 Smrtonosná zóna: V nebezpečí: Pouštní bouře [i] 11:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 12:50 Běsnící příroda: Tornáda [i] 13:45 Zničeno ve vteřině 7 [i] 14:10 Zničeno ve vteřině 8 [i] 14:40 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 15:05 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 15:35 Peklem a vodou 2 [i] 16:00 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Hory [i] 16:30 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Opuštěné ostrovy [i] 17:00 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 19:00 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 20:00 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 21:00 Lov na Chrise Ryana: Sibiř [i] 22:00 Smrtonosná zóna: Bitva u Inchon: Korea [i] 23:00 Posledních 24 hodin: Jim Morrison [i] 00:00 Vězněm v cizině 1 [i] 01:00 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 01:55 Smrtonosná zóna: Bitva u Inchon: Korea [i] 02:50 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 03:45 Záchrana vraku 9 [i] 04:10 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Unesli nám Leonarda 1/4 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 25/26 [i] 06:50 Trojčátka 16/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Když se slunci nedaří 1/6 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Červený kamínek [i] 13:55 Cesty víry [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:30 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana z Izraele [i] 14:40 Sňatky z rozumu 5/5 [i] 16:15 Vzhůru dolů! 5/7 [i] 16:35 Nehasit! Hořím! [i] 16:55 Moje rodina III 3/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 29/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hrobník [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Zprávy 22:05 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:20 Dalziel a Pascoe XI 3/5 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Huff II 6/13 [i] 01:05 Svět umění: Hollywoodští rivalové 1/15 [i] 01:55 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Malíři se rodí vousatí [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Bělehrad, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 725/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Láska naší plavovlásky [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Adidas versus Puma [i] 11:50 Tibet v Nepálu: Lidé z Dolpa [i] 12:00 Jejich den [i] 14:15 Notes [i] 15:00 Svět umění: Hollywoodští rivalové 1/15 [i] 15:55 Zasvěcení [i] 16:25 Zvoník od Matky Boží [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 11/20 [i] 19:15 Návraty Jaroslava Krčka [i] 19:45 C. Monteverdi: Canti guerrieri e amorosi [i] 20:00 Magnesia Litera [i] 21:15 Všude samé Hlubočepy [i] 22:00 aFokus [i] 22:10 Na plovárně s Ivanem Trojanem [i] 22:35 Plzeňské bublinky 2009 [i] 22:45 Zlý chlap spí dobře [i] 01:20 Příběh brazilské hudby 1/2 [i] 02:20 Hodina pravdy [i] 03:15 Čétéčko [i] 03:30 Kamera na cestách: Na vietnamsko-čínském pomezí [i] 04:25 Vzhůru dolů! 5/7 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Bolek a Lolek 6, 7 [i] 06:25 Pirátova rodinka 23 [i] 06:55 Velký tlustý lhář [i] 08:30 VC Číny [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:45 Dobrá voda 7 [i] 13:20 Čas pracuje pro vraha [i] 15:05 Jak na věc [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 8 [i] 21:25 Střepiny [i] 21:55 Mr.GS [i] 22:25 Hranice zoufalství [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas V 21 [i] 00:55 Novashopping 01:20 Střepiny [i] 01:40 Volenka [i] 03:30 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 19 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 1 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé V 6 [i] 08:00 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Svět ve válce 12 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:50 Vichřice [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Půlnoční běh [i] 16:10 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 7 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX [i] 22:05 Líbánky bez ženicha [i] 00:05 Julie [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Partie [i] 04:30 Sinan Toprak II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Přistání naslepo [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:35 Zelený oblak [i] 15:15 Půlnoční střelec [i] 16:50 Bobule [i] 18:25 Fixlování [i] 20:15 Fantom opery [i] 22:40 Král videoher [i] 00:15 Exes [i] 01:40 Krutý trest [i] 03:15 Bestie Karla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Motorismus [i] 11:15 Snooker [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Box [i] 01:15 Motorismus [i] 02:15 Závér vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Merlin 2/2 [i] 10:00 Anděl v rodině [i] 12:00 Merlin 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 14 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 18:00 Shania [i] 20:00 Síla odpuštění [i] 22:00 Hříšné město [i] 00:00 Na mou čest [i] 02:00 Anděl v rodině [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Limity měst - Taškent 03 [i] 05:35 Limity měst 05 [i] 06:00 Geologická pouť - Kanadský štít 01 [i] 07:00 Geologická pouť - Appalačské pohoří 02 [i] 08:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 08:55 Design a designéři - Jean-Marie Massaud 01 [i] 09:15 Následníci Jamieho [i] 10:15 Následníci Jamieho 02 [i] 11:15 Zinedine Zidane - Božský Zizou [i] 12:20 Design a designéři - Christophe Pillet 02 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 02 [i] 13:40 Vzpruha pro tělo 05 [i] 14:10 Vzpruha pro tělo 06 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 06 [i] 15:35 Znovuobjevitelé - Střílející helma 03 [i] 16:05 Znovuobjevitelé - Šlapací vrtulník 04 [i] 16:35 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 17:35 Maminka stávkuje 28 [i] 18:15 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 19:15 Hubbleovy obrazy 03 [i] 19:50 Hubbleovy obrazy 04 [i] 20:25 Zima očima vědy [i] 21:30 Lodě, které změnily svět - Válečné lodě 02 [i] 22:30 Válka - Pýcha našeho národa 07 [i] 23:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 05 [i] 00:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 06 [i] 00:30 Anatomie přírodní katastrofy - Povodně 01 [i] 01:25 Anatomie přírodní katastrofy - Tornádo 02 [i] 02:20 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 03:10 Design a designéři - Christophe Pillet 02 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat - Kolpík bílý / Planika 05 [i] 03:55 Divoká zvěř Karpat - Rezervace lesní zvěře Gemenc 06 [i] 04:30 Ochránci džungle 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 06:00 Marie [i] 07:25 Nevítaná návštěva [i] 09:15 Last minute Maroko [i] 10:45 Úžasný svět hudby [i] 12:30 Přehlížený [i] 14:10 Živoj jde dál [i] 16:00 Bláznivej tábor [i] 17:30 Marie Antoinetta [i] 19:30 Před kamerou 17 [i] 20:00 Noc v muzeu [i] 21:45 Jako malé děti [i] 00:00 True Blood - Pravá krev : Milovat znamená pohřbít 11 [i] 00:55 Vlajky našich otců [i] 03:05 Dopisy z Iwo Jimy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Podezřelý [i] 09:20 Obchod století [i] 10:40 Mořská panna, Aquamarine [i] 12:20 Princezna [i] 13:45 Život umělce [i] 15:30 Happy Feet [i] 17:15 Na ostří nože [i] 19:10 John Tucker musí zemřít [i] 20:35 Umučení 1/2 [i] 22:00 Umučení 2/2 [i] 23:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:40 Portrét šílenství [i] 03:00 Honička na playboye [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 58 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 59 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 14 [i] 08:00 Opičí život 7 [i] 08:30 Opičí život 8 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Zpráva v lahvi [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Sláva, bohatství a šílenství [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Nabývání zkušeností [i] 10:30 SOS živočišné říše 7 [i] 11:00 Zvířecí policie: Postaven před soud [i] 12:00 Zvířecí policie: Útulný dům [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Pepe miluje Chachee [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Pád do odpadové roury [i] 15:00 Největší extrémy: Záchvaty vzteku [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Žralok útesový, varan komodský a nosorožec bílý [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Velký bílý žralok, mořští krokodýli, šimpanzi a Weddellovi tuleni [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Zeus bojuje o přežití [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Národní bezpečnost [i] 19:00 Surikatí království: Nejhorší den [i] 19:30 Surikatí království: Mít či nemít [i] 20:00 Velká námořní dobrodružství: Keporkakova píseň [i] 21:00 Planeta Země: Hory [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Gepardí útok [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Zeus bojuje o přežití [i] 00:00 Veterinární policie Houston 15 [i] 01:00 Surikatí království: Nejhorší den [i] 01:30 Surikatí království: Mít či nemít [i] 01:55 Velká námořní dobrodružství: Keporkakova píseň [i] 02:50 Planeta Země: Hory [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Gepardí útok [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Zeus bojuje o přežití [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:15 Hollywoodský hmyz [i] 12:45 Bůh je velký, já ne [i] 14:30 Noc bláznů [i] 16:10 Zrcadlo pro Kristýnu [i] 17:45 Past na rosomáka [i] 19:20 Zápisník hvězdné oblohy [i] 21:00 Karcoolka [i] 22:20 Vracenky