Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Cigánky 51-52/162 [i] 10:15 Podozrivý [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 18/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 4/22 [i] 14:20 Čarodejnice V. 23/23 [i] 15:15 Čistá láska 45-46/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 5/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Miss 2009 [i] 22:30 DOA: Na život a na smrť [i] 00:05 Smršť nad Pacifikom [i] 01:40 Tichá zúrivosť [i] 03:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:55 Wolffov revír III. 2/26 [i] 04:40 DNES [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 1/18 [i] 08:50 To je vražda,napísala X 9/22 [i] 09:40 To je vražda,napísala X 10/22 [i] 10:30 Capri 14/25 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 155/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 156/224 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 31/313 [i] 17:30 Sila lásky I. 32/313 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Pomóc,moja dcéra sa vydáva [i] 23:00 Superlux [i] 00:30 Prípad pre Samanthu I. 12/22 [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 155/224 [i] 02:45 Slovensko dnes [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Reportéri [i] 04:00 Veda zajtrajška 1/18 [i] 04:45 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit II. 15/15 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Život v podraste 5/5 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Sila umenia 8/8 [i] 13:50 Separé [i] 14:20 Família [i] 14:45 Ranč Pri zelenej sedme 16/28 [i] 15:15 Večer na tému . . [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 11/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Dobrodružstvo zvané sloboda [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov - [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:30 Dobrodružstvá kriminalistiky 23/26 [i] 01:20 Lode slobody 1/2 [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 232 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 117 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 16 [i] 11:15 Klaun 9 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 15 [i] 13:15 Chameleón 36 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 13 [i] 15:15 Kosti II 11 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 233 [i] 20:45 PREMIÉRA: Posledný templár 1,2/2 [i] 00:35 C. S. I. : Kriminálka New York III. [i] 01:20 Kosti II [i] 02:00 Chameleón [i] 02:50 Tajná vojna [i] 04:30 Pán šeliem [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 90,91 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 31 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank III. 5,6 [i] 12:35 Lampa [i] 15:00 Črepiny PLUS [i] 15:35 Aféry mojej ženy [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 91,92 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 19 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 15/15 [i] 21:00 Siska 27 [i] 22:00 Chobotnica III. 3 [i] 23:10 Derrick II. 31 [i] 00:10 Pobrežná hliadka XI. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 8/13 [i] 07:00 All Saints V. 17/43 [i] 08:00 Wildfire III. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 12/22 [i] 11:00 Vodní krysy 8/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 71/219 [i] 13:00 Wildfire III. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 12/22 [i] 16:00 Vodní krysy 9/13 [i] 17:00 All Saints V. 18/43 [i] 18:00 Wildfire III. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 13/22 [i] 21:00 Můj nejhorší týden 15/16 [i] 21:30 Na pokraji smrti [i] 23:25 Slepá spravedlnost 8/13 [i] 00:20 Noční show Davida Lettermana 72/219 [i] 01:15 Vzkvétající město 12/18 [i] 02:05 Můj nejhorší týden 15/16 [i] 02:30 Na pokraji smrti [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Skok nákladního automobilu [i] 06:25 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 07:20 Jízda: Jízda dnešní noci [i] 08:15 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 08:45 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 11:00 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 11:55 Jízda: Kladivo [i] 12:50 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Sahara, Maroko [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Skalisté hory [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Vodní lyžování začíná [i] 15:05 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 16:00 Pátá rychlost 3 [i] 16:30 Pátá rychlost 4 [i] 17:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 17:30 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 18:00 Americký chopper: Motocyklový týden v Daytoně [i] 19:00 Bořiči mýtů: Je zívání nakažlivé? [i] 20:00 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 21:00 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 22:00 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Přežil v ledové jeskyni [i] 01:00 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 01:55 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 02:50 Americký chopper: Motocyklový týden v Daytoně [i] 03:45 Pátá rychlost 3 [i] 04:10 Pátá rychlost 4 [i] 04:40 Jak se to dělá: Oštěpy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá hodinka s Jaroslavem [i] 09:40 Zločin v obrazárně [i] 10:20 Jarní výlet [i] 10:55 Kde peníze pomáhají [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla III 3/30 [i] 14:30 Haf! 59/62 [i] 14:55 Zpívánky [i] 15:00 Benjamin Kvítko 2/26 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 7/13 [i] 15:50 Svět Elmo 48/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 9/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 15/21 [i] 20:55 13. komnata Petra Novotného [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 3/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Santa je úchyl! [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Dotek anděla III 3/30 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 American Art ze sbírky Goetz [i] 03:50 Grandfestival smíchu [i] 04:30 Ajťáci 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 2/10 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Svět miniaturních modelů [i] 10:30 Rodinné křižovatky [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Františkem Líznou [i] 13:35 Medúza [i] 14:00 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 15/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Lillehammer 1994 4/5 [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Vítejte v Tate galerii 5/15 [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Les Království [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Bělehrad, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 59/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Smrt v kapce jedu [i] 20:50 Evžen Oněgin [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 aFokus [i] 23:20 Ajťáci 5/6 [i] 23:45 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 00:05 Gorodok 6/20 [i] 00:25 Polibek Alexandra Dubčeka [i] 01:25 Romský král [i] 02:20 Hledám práci [i] 02:45 Rodina a já [i] 03:05 Christian Hosoi: Vycházející slunce [i] 04:45 Malíř Vladimír Svobodník [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 43 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 6 [i] 11:20 Beze stopy II 4 [i] 12:15 Komisař Rex 12 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 36 [i] 14:10 Kobra 11 IX 15 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 13 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 18:30 Ulice 1289, 1290 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, erotika [i] 21:55 Drsnej Shaft [i] 23:45 Bílí zabijáci [i] 01:15 Novashopping 01:40 Tabu [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 Zvěrokruh II 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 19 [i] 08:10 Přátelé V 4 [i] 08:35 M*A*S*H 37 [i] 09:05 M*A*S*H 38 [i] 09:35 Odpadlík IV 13 [i] 10:25 Právo a pořádek V 8 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 5 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 9 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice III 20 [i] 13:35 Will & Grace VIII 20 [i] 14:05 Čarodějky III 2 [i] 14:55 Zoufalé manželky II 5 [i] 15:50 Neobyčejná láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 5 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:15 Specialista [i] 23:35 Psycho [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Ve jménu zákona IV 3 [i] 04:10 Helicops II 10 [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Tygří srdce [i] 09:00 Teleshop 12:00 Závodní horečka [i] 13:35 Sni svůj krátký sen 2. [i] 15:10 Tam, kde končí hvězdy [i] 16:45 Básník války [i] 18:25 Půlnoční střelec [i] 20:00 Padělatel [i] 21:30 Bestie Karla [i] 23:15 Slunovrat [i] 00:45 Projekt Viper [i] 02:15 Elitní komando [i] 03:45 Sni svůj krátký sen 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Watts [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 22:30 Armwrestling [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Závér vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 2 [i] 06:00 Dotek anděla I 3 [i] 07:00 Dotek anděla I 4 [i] 08:00 Novou cestou [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 11:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 15:00 Novou cestou [i] 17:00 Drzá Jordan III 10 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 22:00 George Gently [i] 00:00 Tajemství mého muže [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 Dotek anděla I 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Kultura za pultem - USA 05 [i] 06:30 Kultura za pultem - Japonsko 06 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Vlčata / Bojovníci divočiny 09 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Mýval / Žralok bílý 10 [i] 08:05 Na úvěr - Lisa a AJ 19 [i] 08:35 Na úvěr - Brooke 20 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Moučník 19 [i] 09:35 Jamie vaří doma 20 [i] 10:05 Jimmova farma - Farmářské historky - Farmaření na vlastní pěst 01 [i] 10:40 Jimmova farma - Farmářské historky - Musím se uživit 02 [i] 11:15 Co nám prospívá 17 [i] 12:05 Na úvěr - Lisa a AJ 19 [i] 12:35 Na úvěr - Brooke 20 [i] 13:05 Hlavní města Tichomoří 10 [i] 14:05 Kultura za pultem - USA 05 [i] 14:40 Kultura za pultem - Japonsko 06 [i] 15:15 Řeč hmyzí říše - Rodiče 09 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše - Nemilovaní 10 [i] 15:55 Jamie vaří doma - Moučník 19 [i] 16:25 Jamie vaří doma 20 [i] 17:00 Co nám prospívá 17 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Vlčata / Bojovníci divočiny 09 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Mýval / Žralok bílý 10 [i] 18:55 Jimmova farma - Farmářské historky - Farmaření na vlastní pěst 01 [i] 19:30 Jimmova farma - Farmářské historky - Musím se uživit 02 [i] 20:10 Dítě naší doby - Konformita 19 [i] 21:20 Boj o život 05 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie - Bitva u Naseby 05 [i] 23:30 Hvězdný fotbal - Fotbal na titulních stránkách 05 [i] 00:25 Márnice [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 02:20 Slavné bitvy Británie - Bitva u Naseby 05 [i] 03:25 Hvězdný fotbal - Fotbal na titulních stránkách 05 [i] 04:15 Toulky Maďarskem - Kostely Szabolcs/ Csaroda 05 [i] 04:50 Dítě naší doby - Konformita 19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lady XXL [i] 07:35 Starší syn [i] 09:00 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 09:25 Pravý Američan [i] 11:00 Eragon [i] 12:45 Nezkrotná Dee Dee [i] 14:05 Anna a král [i] 16:30 DESmod [i] 17:30 Štěstí ve hře [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 20:00 Skafandr a motýl [i] 21:50 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 23:45 Vstupní brána [i] 01:30 Krvavá laguna [i] 03:00 Svatby jako řemen [i] 04:40 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Neuvěřitelný příběh [i] 11:30 Poslední šance [i] 13:10 Báječný den [i] 15:00 Někdo jiný [i] 16:15 Pekař [i] 17:40 Casino Royale [i] 20:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 22:00 Prasáci [i] 23:25 True Blood - Pravá krev : Milovat znamená pohřbít 11 [i] 00:20 Vincentův svět IV. : První střih bolí nejvíc 2