Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 49-50/162 [i] 10:35 Pánu učiteľovi z lásky [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 17/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 3/22 [i] 14:25 Čarodejnice V. 22/23 [i] 15:15 Čistá láska 43-44/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 4/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 20 [i] 21:15 Rádio 8 [i] 22:25 Ľadová smrť [i] 00:20 Myšlienky vraha II. 14/23 [i] 01:10 Diabol v modrom [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 5/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 1/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 25/26 [i] 08:35 Život na mori 26/26 [i] 09:05 Miesto činu: Ničenie obrazov [i] 10:40 Ľoď lásky 16/25 [i] 11:25 Ľoď lásky 17/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 153/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 154/224 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 29/313 [i] 17:30 Sila lásky I. 30/313 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 14/25 [i] 22:05 Bremeno tajomstva [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:30 Prípad pre Samanthu I. 11/22 [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 153/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:45 Život na mori 25/26 [i] 04:20 Život na mori 26/26 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov - [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Mesačný svit II. 14/15 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Drevená krava [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Cez Karpaty [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 12:55 Mama to vie najlepšie [i] 13:20 Krokodílie kroniky II. 5/13 [i] 13:45 Ranč Pri zelenej sedme 15/28 [i] 14:15 Sila umenia 7/8 [i] 15:05 Horali [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 18 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 19 [i] 18:35 Separé [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Život v podraste 5/5 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Dobrodružstvá kriminalistiky 22/26 [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:55 Família [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:25 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MacGyver [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 231 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 116 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 15 [i] 11:15 Klaun 8 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 14 [i] 13:15 Chameleón 35 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 12 [i] 15:15 Kosti II 10 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 13 [i] 21:20 Panelák 232 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli 6 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 13 [i] 01:00 Unesený [i] 03:10 Pán šeliem [i] 04:35 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 88,89 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 30 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank III. 3,4 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Zmätok v srdci 5,6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 89,90 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 18 [i] 20:00 Hviezdne kino: Aféry mojej ženy [i] 21:30 Lampa [i] 00:00 Derrick II. 30 [i] 01:00 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 7/13 [i] 07:00 All Saints V. 16/43 [i] 08:00 Wildfire III. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 11/22 [i] 11:00 Vodní krysy 7/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 70/219 [i] 13:00 Wildfire III. 5/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 11/22 [i] 16:00 Vodní krysy 8/13 [i] 17:00 All Saints V. 17/43 [i] 18:00 Wildfire III. 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 12/22 [i] 21:00 Alias V. 9/17 [i] 22:00 Boj o čas 3/13 [i] 23:00 Slepá spravedlnost 7/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 71/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 11/18 [i] 01:55 Alias V. 9/17 [i] 02:50 Boj o čas 3/13 [i] 03:40 Vzkvétající město 11/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Rekordní vertikální jízda na skateboardu [i] 06:25 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 07:20 Jízda: XLR [i] 08:15 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 08:45 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 11:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Ford Fairlane Thunderbolt [i] 11:55 Jízda: Jízda dnešní noci [i] 12:50 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Arizonská poušť [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Arnhmemská země [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skok nákladního automobilu [i] 15:05 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 16:00 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 17:00 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 17:30 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 18:00 Americký chopper: Ohnivý motocykl - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 20:00 Špinavé práce: Krokodýlí farmář [i] 21:00 Vězněm v cizině 1 [i] 22:00 Posledních 24 hodin: Jim Morrison [i] 23:00 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Aljašská lavina [i] 01:00 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 01:55 Vězněm v cizině 1 [i] 02:50 Americký chopper: Ohnivý motocykl - část 2 [i] 03:45 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 04:40 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Funebrák [i] 10:30 Studio B [i] 10:55 První láska [i] 11:50 Písničky kolem nás [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla III 2/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 23/23 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:40 POKR [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Deadwood III 7/12 [i] 00:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:45 Dotek anděla III 2/30 [i] 01:30 Hotel Babylon II 7/8 [i] 02:25 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Návštěva ve varieté [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Vylodění - Den D 2/2 [i] 10:40 Neobyčejné životy 1/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 15/26 [i] 12:35 Kuchařská pohotovost [i] 13:00 Černé ovce [i] 13:15 Dobrodružné rybaření [i] 13:50 O hloupé havířce [i] 14:45 Bludiště [i] 15:15 Tak to vidím já 5/7 [i] 15:30 Toulavá kamera [i] 16:00 Království divočiny: Jednorožci ledových moří [i] 16:30 Prizma [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti [i] 17:20 Království prstenu 1/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Televizní klub neslyšících [i] 20:00 Romský král [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 7/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 aFokus [i] 23:20 Berlín, Alexandrovo náměstí 4/14 [i] 00:20 Olověná bublina 3/6 [i] 00:50 Hazard v Las Vegas [i] 01:50 Rota diriguje Rotu [i] 03:15 Film point [i] 04:15 Než přijede záchranka 8/13 [i] 04:30 Srdce nejen pro Markétku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 42 [i] 09:30 Honeymooners [i] 11:20 Beze stopy II 3 [i] 12:15 Komisař Rex 11 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 35 [i] 14:10 Kobra 11 IX 14 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 12 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 18:30 Ulice 1287, 1288 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 103 [i] 21:15 Druhá šance 8 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 14 [i] 23:05 Panika ve vzduchu [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas V 20 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Na vlastní oči [i] 02:25 Věštírna [i] 04:05 Zvěrokruh II 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 18 [i] 08:10 Přátelé V 3 [i] 08:35 M*A*S*H 35 [i] 09:05 M*A*S*H 36 [i] 09:35 Odpadlík IV 12 [i] 10:25 Právo a pořádek V 7 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 4 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 8 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice III 19 [i] 13:35 Will & Grace VIII 19 [i] 14:05 Čarodějky III 1 [i] 14:55 Zoufalé manželky II 4 [i] 15:50 Dvě sestry [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 4 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 66 [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 15 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 21 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu 16 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona IV 2 [i] 03:40 Helicops II 9 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Vítr do plachet [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tygří srdce [i] 13:30 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:00 Přistání naslepo [i] 16:40 Bratz [i] 18:35 Půlnoční střelec 1. [i] 20:10 Básník války [i] 21:50 Miluji tě k sežrání [i] 23:35 Projekt Viper [i] 01:05 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 02:50 Intermission [i] 04:35 Mladý dračí ninja 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:30 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Závér vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 32 [i] 06:00 Dotek anděla I 1 [i] 07:00 Dotek anděla I 2 [i] 08:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 11:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 14 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 15:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 17:00 Drzá Jordan III 9 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled 12 [i] 21:00 Médium IV 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 23:00 Médium IV 9 [i] 00:00 Tajná služba II 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 Dotek anděla I 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Kultura za pultem - Itálie 03 [i] 06:30 Kultura za pultem - Libye 04 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Delfín, kočkodan a opice 07 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Tři klokani / Prase bradavičnaté 08 [i] 08:05 Na úvěr - Jessica a Greg 17 [i] 08:35 Na úvěr - Graig a Adrienne 18 [i] 09:05 Jamie vaří doma 17 [i] 09:35 Jamie vaří doma 18 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 04 [i] 11:10 Co nám prospívá 16 [i] 12:05 Na úvěr - Jessica a Greg 17 [i] 12:35 Na úvěr - Graig a Adrienne 18 [i] 13:05 Hlavní města Tichomoří 09 [i] 14:05 Kultura za pultem - Itálie 03 [i] 14:40 Kultura za pultem - Libye 04 [i] 15:15 Řeč hmyzí říše - Baviči 07 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše - Opylovači 08 [i] 15:55 Jamie vaří doma 17 [i] 16:25 Jamie vaří doma 18 [i] 17:00 Co nám prospívá 16 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Delfín, kočkodan a opice 07 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Tři klokani / Prase bradavičnaté 08 [i] 19:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 04 [i] 20:10 Dítě naší doby - Vůle zvítězit 18 [i] 21:20 Boj o život 04 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie - Španělská Armada 04 [i] 23:30 Hvězdný fotbal - Sportovní podívaná 04 [i] 00:25 Forenzní laboratoř [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Pátrání po Výkřiku 04 [i] 02:20 Slavné bitvy Británie - Španělská Armada 04 [i] 03:25 Hvězdný fotbal - Sportovní podívaná 04 [i] 04:15 Toulky Maďarskem - Sárospatak - hrad Rákoczi/ hrad Siklós 04 [i] 04:50 Dítě naší doby - Vůle zvítězit 18 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 16 [i] 06:00 Létající Skot [i] 07:40 Před kamerou 16 [i] 08:15 Dobrý ročník [i] 10:10 Živoj jde dál [i] 12:00 Nikdo není sám [i] 13:45 Malí rošťáci [i] 15:15 Lady XXL [i] 16:55 Starší syn [i] 18:20 Eragon [i] 20:00 Na stojáka 56 [i] 20:30 Velkej biják [i] 21:55 Přízraky Abu Ghraib [i] 23:15 Zodiac [i] 01:50 Kylie X 2008 [i] 02:45 Úžasný svět hudby [i] 04:30 Velkej biják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 John Tucker musí zemřít [i] 11:30 Před kamerou 16 [i] 12:00 Úžasná a milovaná [i] 13:45 Betsyina svatba [i] 15:20 Neuvěřitelný příběh [i] 16:50 Poslední šance [i] 18:30 Báječný den [i] 20:20 Jen trošku štěstí [i] 22:00 Marion a Lucie [i] 23:35 Noční hlídka [i] 01:30 Transylvania [i] 03:10 Klub sbevrahů [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 8 [i] 06:00 Dospívání…: Jelínek ze Sitky [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Oni zabírají krokodýly, že? [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 17 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 18 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Veterinářova každoroční návštěva v zoo [i] 11:00 SOS živočišné říše 8 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Sláva, bohatství a šílenství [i] 12:00 Zoopark - africká dramata 2 [i] 13:00 Zvířecí policie: Navzdory všemu [i] 14:00 Corwinovo poslání: Orlí perspektiva (zrak) [i] 15:00 Život savců: Lovci hmyzu [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Od myši po lva [i] 16:30 SOS živočišné říše 9 [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Psi na řetězu [i] 18:00 SOS živočišné říše 9 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 19:00 Surikatí království: Daisyna volba [i] 19:30 Opičí život 9 [i] 20:00 Zoopark - africká dramata 2 [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 22:00 Veterinární policie Filadelfie: Bonnie a Clyde [i]