Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Cigánky 47-48/162 [i] 10:05 Rozum a cit [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 16/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 2/22 [i] 14:20 Čarodejnice V. 21/23 [i] 15:15 Čistá láska 41-42/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 3/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:15 Jediná, ktorá prežila [i] 00:20 Porotkyňa [i] 02:25 Jake a Tlsťoch V. 4/22 [i] 03:30 Wolffov revír: Musíš zabiť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 23/26 [i] 08:30 Život na mori 24/26 [i] 09:00 Capri 13/25 [i] 10:50 Ľoď lásky 14/25 [i] 11:30 Ľoď lásky 15/25 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 151/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 152/224 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 27/313 [i] 17:30 Sila lásky I. 28/313 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 16/24 [i] 21:00 Dr.House II. 17/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:20 Miesto činu: Ničenie obrazov [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:40 Prípad pre Samanthu I. 10/22 [i] 01:30 Správy STV [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 151/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 23/26 [i] 04:15 Život na mori 24/26 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Správy z regiónov - [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit II. 13/15 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:30 Uralské rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem I. 4/5 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Sila umenia 6/8 [i] 13:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 7/26 [i] 14:20 Ranč Pri zelenej sedme 14/28 [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:45 Elixír [i] 16:25 Diagnóza 132 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 5/13 [i] 18:35 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Test magazín [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Dobrodružstvá kriminalistiky 21/26 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 02:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 Panelák 230 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 115 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 14 [i] 11:15 Klaun 7 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 13 [i] 13:15 Chameleón 34 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 11 [i] 15:15 Kosti II 9 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 231 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 6 [i] 21:45 SEDEM [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Vyhral som 10 miliónov eur [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Runaway - Skrytá identita [i] 03:40 Pán šeliem [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 86,87 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 29 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank III. 1,2/16 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Chlapci a chlapi 2 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie II. 5 [i] 15:25 Posledný svedok 13,14 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 87,88 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 17 [i] 20:00 Romantická streda: Sila lásky 2/2 [i] 21:45 Zmätok v srdci 5,6 [i] 01:00 Derrick II. 29 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 6/13 [i] 07:00 All Saints V. 15/43 [i] 08:00 Wildfire III. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 10/22 [i] 11:00 Vodní krysy 6/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 69/219 [i] 13:00 Wildfire III. 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 10/22 [i] 16:00 Vodní krysy 7/13 [i] 17:00 All Saints V. 16/43 [i] 18:00 Wildfire III. 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 11/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 7/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 3/20 [i] 23:00 Slepá spravedlnost 6/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 70/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 10/18 [i] 01:55 CSI: New York V. 7/20 [i] 02:50 All Saints V. 2/43 [i] 03:40 Vzkvétající město 10/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Exploze [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Surfovací prkno tažené drakem [i] 06:25 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 07:20 Jízda: Rychlá kola na objednávku [i] 08:15 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 08:45 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 09:10 Možné i nemožné 12 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Exploze [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Craig Whitford proti Miku Longovi [i] 11:55 Jízda: XLR [i] 12:50 Nutné k přežití: Zambie [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Psychologie přežití [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Přežití na moři [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Rekordní vertikální jízda na skateboardu [i] 15:05 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Ford Fairlane Thunderbolt [i] 17:00 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 17:30 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 18:00 Americký chopper: Ohnivá motorka - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 20:00 Špinavé práce: Krůtí farmář [i] 21:00 Běsnící příroda: Tornáda [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 7 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 8 [i] 23:00 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotání [i] 01:00 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 01:55 Běsnící příroda: Tornáda [i] 02:50 Americký chopper: Ohnivá motorka - část 1 [i] 03:45 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Ford Fairlane Thunderbolt [i] 04:40 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:25 Sňatky z rozumu 4/5 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 1/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 22/23 [i] 15:15 Kde peníze pomáhají [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 15/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 5/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy 1/12 [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon II 7/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Past [i] 00:15 Dotek anděla III 1/30 [i] 01:00 Hledání ztraceného času [i] 01:20 Poklady světa [i] 01:35 Hanácké písně a tance [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kultura v regionech 04:35 Nehasit! Hořím! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Výtahy, na které je spolehnutí [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 10:00 Metropolitní muzeum umění 3/4 [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 18/26 [i] 11:20 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Do Paříže nejen za Prodankou [i] 13:35 Slavné klavírní přídavky [i] 14:05 Věda je zábava 22/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Smrt v Tichém oceánu [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Báječný svět k nepřežití 2/10 [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 8/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique III 2/9 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:35 aFokus [i] 23:45 Dokumentární klub: Hazard v Las Vegas [i] 00:45 Příběh o uplakaném velbloudovi [i] 02:15 Divadlo žije! [i] 02:45 Q [i] 03:10 POP ART [i] 03:50 Zoom [i] 04:05 Deset století architektury [i] 04:20 Recitál Jakuba Nohy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 41 [i] 09:25 Příslib smrti [i] 11:20 Beze stopy II 2 [i] 12:15 Komisař Rex 10 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 34 [i] 14:10 Kobra 11 IX 13 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 11 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 18:30 Ulice 1285, 1286 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:35 Beze stopy VII 14 [i] 21:30 Odložené případy VI 6 [i] 22:20 Na vlastní oči [i] 23:10 Podvodnice [i] 00:50 Novashopping 01:10 112 [i] 01:40 Věštírna [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Zvěrokruh II 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 17 [i] 08:10 Přátelé V 2 [i] 08:35 M*A*S*H 33 [i] 09:05 M*A*S*H 34 [i] 09:35 Odpadlík IV 11 [i] 10:25 Právo a pořádek V 6 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 3 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 7 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice III 18 [i] 13:35 Will & Grace VIII 18 [i] 14:05 Čarodějky II 22 [i] 14:55 Zoufalé manželky II 3 [i] 15:50 Mraky na obzoru [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 3 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince IV 10 [i] 23:15 Srdce v Atlantidě [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona IV 1 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Někdo musí z kola ven [i] 07:30 Holíci [i] 09:00 Teleshop 12:00 Vítr do plachet [i] 13:40 Mladý dračí ninja [i] 15:10 Závodní horečka [i] 16:45 Zelený oblak [i] 18:25 Tam, kde končí hvězdy [i] 20:00 Bratz [i] 21:55 Bouchači a bouchačky [i] 23:35 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 01:20 Drsná pomsta [i] 02:50 Ohrožené druhy [i] 04:25 Mladý dračí ninja [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Krasobruslení [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Vzpírání [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:30 Olympiáda [i] 21:10 Golf [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:45 Jachting [i] 00:00 Tanec [i] 01:15 Závér vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 31 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 32 [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 32 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Drzá Jordan III 8 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně 11 [i] 21:00 Médium IV 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 2 [i] 23:00 Médium IV 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 2 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 McLeodovy dcery V 31 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Kultura za pultem - Rusko 01 [i] 06:30 Kultura za pultem - Švédsko 02 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Nosorožčí holčička / Štěně Foxhaunda 05 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Veterinární ordinace v divočině / Sloni 06 [i] 08:05 Na úvěr - Rhonda a Les 15 [i] 08:35 Na úvěr - Christine a Meredydd 16 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Houby 15 [i] 09:35 Jamie vaří doma - Papriky a chilli 16 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 03 [i] 11:10 Co nám prospívá 15 [i] 12:05 Na úvěr - Rhonda a Les 15 [i] 12:35 Na úvěr - Christine a Meredydd 16 [i] 13:05 Hlavní města Tichomoří 08 [i] 14:05 Kultura za pultem - Rusko 01 [i] 14:40 Kultura za pultem - Švédsko 02 [i] 15:15 Řeč hmyzí říše - Cestovatelé 05 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše - Dravci 06 [i] 15:55 Jamie vaří doma - Houby 15 [i] 16:25 Jamie vaří doma - Papriky a chilli 16 [i] 17:00 Co nám prospívá 15 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Nosorožčí holčička / Štěně Foxhaunda 05 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Veterinární ordinace v divočině / Sloni 06 [i] 19:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 03 [i] 20:10 Dítě naší doby 17 [i] 21:20 Boj o život 03 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie - Bitva o Wales 03 [i] 23:30 Hvězdný fotbal - Fotbalová branže 03 [i] 00:25 Ze soudních spisů - Minulé životy 31 [i] 00:55 Ze soudních spisů - Bomba 32 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Padělatel a podvodník 03 [i] 02:20 Slavné bitvy Británie - Bitva o Wales 03 [i] 03:25 Hvězdný fotbal - Fotbalová branže 03 [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Zirc / Veszprém 03 [i] 04:55 Dítě naší doby 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 14 [i] 06:00 P.S. Miluji tě [i] 08:00 Marie [i] 09:25 MIG 21 - live show [i] 10:30 Angel [i] 12:25 Nevítaná návštěva [i] 14:10 Létající Skot [i] 15:50 Dobrý ročník [i] 17:45 Živoj jde dál [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 15 [i] 20:00 Edith Piaf [i] 22:15 Stav obležení [i] 00:10 Šikmá plocha [i] 01:35 Jako malé děti [i] 03:50 Do pětadvaceti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Podezřelý [i] 11:20 BAFTA Film Awards 2009 [i] 13:15 Jako mravenci [i] 14:35 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 15:00 John Tucker musí zemřít [i] 16:30 Úžasná a milovaná [i] 18:10 Divná sešlost [i] 20:00 Chlapi z karavanů [i] 21:30 Vincentův svět IV. : První střih bolí nejvíc 2 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Milovat znamená pohřbít 11 [i] 22:55 Poslední smích [i] 00:25 Dopravní apokalypsa [i] 01:20 Krvavý diamant [i] 03:40 Chlapi z karavanů