Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Snívala som o Afrike [i] 10:55 Blázniví únoscovia [i] 12:30 Škola hada [i] 14:25 Čarodejnice V. 20/23 [i] 15:15 Čistá láska 39-40/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 2/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 19 [i] 21:15 Rádio 7 [i] 22:20 Mimo zákona [i] 00:15 Prízraky zo snov [i] 02:00 Pui pui [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 26/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Merlin a duchovia [i] 06:25 Herkules [i] 08:00 Zlatý chlieb [i] 09:10 Mačky aristokratky [i] 10:30 Klokan Joey [i] 12:15 Let bociana [i] 13:15 Bibi Blocksbergová [i] 15:05 Čierny Šíp 6/6 [i] 16:40 Anna zo zeleného domu-príbeh pokračuje 2/2 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:25 Spartakus 2/2 [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:45 Prípad pre Samanthu I. 9/22 [i] 01:30 Čierny Šíp 6/6 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Let bociana [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit II. 12/15 [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Slniečko [i] 08:45 Veľkonočný sen [i] 09:05 Slnečný cirkus - Alegria [i] 10:45 Posledné momenty Titanicu 2/2 [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:10 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 12:35 Sila umenia 5/8 [i] 13:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:50 TEPUY [i] 14:50 Ranč Pri zelenej sedme 13/28 [i] 15:20 Piesne nosím [i] 15:55 Teleantikvárium [i] 16:15 Magazín ligy majstrov [i] 16:40 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 7/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Planéta Zem I. 4/5 [i] 20:55 Diagnóza 132 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:10 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:50 Dobrodružstvá kriminalistiky 20/26 [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 Panelák 229 [i] 07:15 Súdna sieň [i] 08:00 Beethoven a duchovia pokladu [i] 10:15 Klaun 5, 6 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 12 [i] 13:15 Chameleón 33 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 10 [i] 15:15 Kosti II 8 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 12 [i] 21:20 Panelák 230 [i] 22:00 Dexter 7 [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 12 [i] 00:50 Ródeo v Mexiku [i] 02:30 Dexter [i] 03:20 Pán šeliem [i] 04:45 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 84,85 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 28 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 15,16/16 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 15:25 Životy svätých 2/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 85,86 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 16 [i] 20:00 Chlapci a chlapi 2 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 5 [i] 21:45 Posledný svedok 13,14 [i] 23:20 Derrick II. 28 [i] 00:25 Pobrežná hliadka XI. [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 5/13 [i] 07:00 All Saints V. 14/43 [i] 08:00 Wildfire III. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 9/22 [i] 11:00 Vodní krysy 5/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 68/219 [i] 13:00 Wildfire III. 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 9/22 [i] 16:00 Vodní krysy 6/13 [i] 17:00 All Saints V. 15/43 [i] 18:00 Wildfire III. 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 10/22 [i] 21:00 Dr. House III. 17/24 [i] 22:00 Dr. House III. 18/24 [i] 23:00 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 23:30 Slepá spravedlnost 5/13 [i] 00:30 Noční show Davida Lettermana 69/219 [i] 01:30 Vzkvétající město 9/18 [i] 02:25 Dr. House III. 17/24 [i] 03:20 Dr. House III. 18/24 [i] 04:10 Vzkvétající město 9/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Nejrychlejší otočka na předním kole [i] 06:25 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 07:20 Jízda: Kůže [i] 08:15 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 08:45 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 09:10 Možné i nemožné 11 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 11:55 Jízda: Rychlá kola na objednávku [i] 12:50 Nutné k přežití: Namibie [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Kostarika [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Polární kruh [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Surfovací prkno tažené drakem [i] 15:05 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Craig Whitford proti Miku Longovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 17:30 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 18:00 Americký chopper: Černá vdova - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Exploze [i] 20:00 Špinavé práce: Expert na ptačí zvratky [i] 21:00 Konstrukce obřího letounu USS George H. W. Bush 1 [i] 22:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Zambie [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Přimáčknuti balvanem [i] 01:00 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 01:55 Konstrukce obřího letounu USS George H. W. Bush 1 [i] 02:50 Americký chopper: Černá vdova - část 2 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Craig Whitford proti Miku Longovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 POKR [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Budulínek Mandelinka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:15 Milí Bakaláři [i] 11:15 Za svědky minulosti [i] 11:30 Moje rodina III 2/13 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 35/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 21/23 [i] 15:20 Drogy od A do Z 1/3 [i] 15:45 Věda je zábava 22/26 [i] 16:10 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Vylodění - Den D 2/2 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 3/13 [i] 22:30 Kód Aurora 1/2 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Chcete mě? [i] 00:30 Vltava v obrazech 11/86 [i] 00:50 Dotek anděla 35/35 [i] 01:35 Vzhůru dolů! 4/7 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Zajímavosti z regionů [i] 04:00 Zajímavosti z regionů Brno 04:25 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Svatí válečníci 2/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i] 11:20 Mezi námi zvířaty [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Exit 316 - Mise: Nejvyšší princip [i] 15:10 Vltava v obrazech 11/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Ushuaia 18/26 [i] 15:55 Metropolitní muzeum umění 3/4 [i] 16:50 Buly [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:35 aFokus [i] 23:45 Musilok [i] 00:15 Neohrožení ohrožení [i] 01:10 Sedm statečných [i] 02:10 Den D 2/13 [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Zasvěcení [i] 03:40 Sváteční slovo faráře Pavla [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:20 Exit 316 - Mise: Nejvyšší princip [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 40 [i] 09:25 Felix a Rose [i] 11:15 Beze stopy II 1 [i] 12:10 Komisař Rex 9 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 33 [i] 14:10 Kobra 11 IX 12 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 10 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 18:30 Ulice 1283, 1284 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 102 [i] 21:20 Kriminálka New York III 7 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Andělé pomsty [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas V 19 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Věštírna [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Zvěrokruh II 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VIII 16 [i] 08:10 Přátelé V 1 [i] 08:35 M*A*S*H 31 [i] 09:05 M*A*S*H 32 [i] 09:35 Odpadlík IV 10 [i] 10:25 Právo a pořádek V 5 [i] 11:20 To je vražda, napsala VI 2 [i] 12:15 Drzá Jordan VI 6 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice III 17 [i] 13:35 Will & Grace VIII 17 [i] 14:05 Čarodějky II 21 [i] 14:55 Zoufalé manželky II 2 [i] 15:50 Dům na pobřeží [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 2 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 65 [i] 21:15 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 20 [i] 23:10 Kauzy z Bostonu I 15 [i] 00:00 Vraždy v Kitzbühelu 15 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Ve jménu zákona III 16 [i] 03:25 Svět 2009 [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i] 04:45 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Buster [i] 09:00 Teleshop 12:00 Někdo musí z kola ven [i] 13:35 Real je naše vášeň [i] 15:10 Kouzelný puding [i] 16:30 Holíci [i] 18:00 Přistání naslepo [i] 19:40 Zelený oblak [i] 21:20 Intermission [i] 23:05 Guantanamero [i] 00:35 Údolí stínů [i] 02:50 Umění lovu [i] 04:20 Real je naše vášeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Watts [i] 11:15 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Fotbal [i] 16:45 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Vzpírání [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Watts [i] 02:15 Závér vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 08:00 Společný dům [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 11:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 32 [i] 15:00 Společný dům [i] 17:00 Drzá Jordan III 7 [i] 18:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě 10 [i] 21:00 Médium IV 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 23:00 Médium IV 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 02:00 Tajemství mého muže [i] 04:00 McLeodovy dcery V 29 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Architektura islámu - Malajsie a Bangladéš 03 [i] 06:30 Architektura islámu - Jemen a Libanon 04 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Tygr bengálský / Lachtani 03 [i] 07:30 Chůvy divočiny - Koala, losí mládě a lvíčata 04 [i] 08:05 Na úvěr - Shannon 13 [i] 08:35 Na úvěr - Marybell 14 [i] 09:05 amie vaří doma - Pizza 13 [i] 09:35 Jamie vaří doma 14 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 02 [i] 11:10 Co nám prospívá 14 [i] 12:05 Na úvěr - Shannon 13 [i] 12:35 Na úvěr - Marybell 14 [i] 13:05 Hlavní města Tichomoří 07 [i] 14:05 Architektura islámu - Malajsie a Bangladéš 03 [i] 14:30 Architektura islámu - Jemen a Libanon 04 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi: Skotsko - Loch Ness [i] 15:15 Řeč hmyzí říše - Rozkladači 03 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše - Zbraně 04 [i] 15:55 amie vaří doma - Pizza 13 [i] 16:25 Jamie vaří doma 14 [i] 17:00 Co nám prospívá 14 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Tygr bengálský / Lachtani 03 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Koala, losí mládě a lvíčata 04 [i] 19:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 02 [i] 20:10 Dítě naší doby 16 [i] 21:20 Boj o život 02 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie - Hastings 02 [i] 23:30 Hvězdný fotbal - Ligy, kluby a fanoušci 02 [i] 00:25 Ze soudních spisů - Kouř v očích 29 [i] 00:55 Ze soudních spisů - Mocné rostliny 30 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Největší loupěž na světě 02 [i] 02:25 Slavné bitvy Británie - Hastings 02 [i] 03:30 Hvězdný fotbal - Ligy, kluby a fanoušci 02 [i] 04:20 Toulky Maďarskem - Visegrád 02 [i] 04:50 Dítě naší doby 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 07:50 Rocky Balboa [i] 09:30 Umučení 2/2 [i] 10:55 S mafií v patách [i] 12:35 Once [i] 14:00 P.S. Miluji tě [i] 16:05 Marie [i] 17:30 Angel [i] 19:25 Pod povrchem [i] 21:30 Na stojáka 48 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Milovat znamená pohřbít 11 [i] 22:55 Bratři Solomonovi [i] 00:25 Za zdí [i] 01:55 Pod povrchem [i] 04:00 Absurdistán [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Happy Feet [i] 11:50 Štěstí na dosah [i] 13:45 Děsnej doják [i] 15:10 Podezřelý [i] 16:35 Na ostří nože [i] 18:30 BAFTA Film Awards 2009 [i] 20:25 Most do země Terabithia [i] 22:00 Krvavá tvář velkoměsta [i] 23:35 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 01:10 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 03:10 Most do země Terabithia [i]
  • TV program Animal Planet