Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Yogiho veľký útek [i] 07:25 ...a zase tá Lucia! [i] 09:00 Pozri, kto to hovorí [i] 10:50 Šváby [i] 12:20 Ace Ventura: Volanie divočiny [i] 14:05 Medzi nami zvieratami [i] 15:40 Šialené rande [i] 17:15 Súkromné očko [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Reflex [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Ako sa krotia krokodíly [i] 22:50 Mladosť v ťahu [i] 00:35 Tím Amerika: Svetová polícia [i] 02:15 Súkromné očko [i] 03:50 PROMINENTI [i] 04:15 Wolffov revír II. 25/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Úsmevy z archívu 1/2 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Niečo z ničoho [i] 07:20 Lišiak Renart [i] 08:55 "Z pekla štěstí" 5/5 [i] 09:45 Dinosaurus [i] 11:10 102 Dalmatíncov [i] 12:45 Divoký Karibik 4/4 [i] 13:35 Pošta pre teba [i] 14:40 Hodina deťom [i] 15:10 Čierny Šíp 5/6 [i] 16:50 Anna zo zeleného domu-príbeh pokračuje 1/2 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 5 proti 5 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Notting Hill [i] 22:20 Spartakus 1/2 [i] 23:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:40 Prípad pre Samanthu I. 8/22 [i] 01:30 Čierny Šíp 5/6 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 04:00 Divoký Karibik 4/4 [i] 04:50 Úsmevy z archívu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Môj dom - môj hrad [i] 06:40 Cesty nádeje [i] 07:05 Jarné zvykoslovie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Rímske impérium 3 [i] 08:50 Folklór [i] 09:20 Poklady Slovenska 2002 [i] 09:30 Dunaj - slovenská veľrieka [i] 09:55 Posledné momenty Titanicu 1/2 [i] 10:45 Zbytočné trápenia [i] 11:45 Zlatý hlas [i] 13:10 Sila umenia 4/8 [i] 14:00 Krajina ľudí a dropa [i] 14:25 Slnečný cirkus - Alegria [i] 16:00 Ranč Pri zelenej sedme 12/28 [i] 16:25 Klenotnica ľudovej hudby [i] 16:55 Odpískané [i] 17:35 Životopis: ABBA [i] 18:20 Kamenný chodníček [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Neďaleko do neba [i] 21:15 Posledné momenty Titanicu 2/2 [i] 22:00 Diana Krall na Jazzovom festivale v Montreali [i] 23:00 Veľké kultúrne objavy 2/3 [i] 00:55 Anjeli strážni [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Skautský výlet [i] 07:40 Kráľovstvo nebeské [i] 11:20 Vojna anjelov 3/3 [i] 13:10 Trhni si! [i] 15:00 Ohnivá púšť 3/3 [i] 17:10 Beethoven a duchovia pokladu [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Niekto to rád blond [i] 22:30 Muž so znakom smrti [i] 00:40 Niekto to rád blond [i] 02:40 Pán šeliem [i] 03:20 Muž so znakom smrti [i] 04:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 82,83 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 27 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 13,14 [i] 12:40 Ohnivé ženy 3/3 [i] 13:50 Doktorka Quinnová 11,12 [i] 15:25 Životy svätých 1/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 83,84 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 15 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 21:35 Životy svätých 2/2 [i] 23:10 Derrick II. 27 [i] 00:10 Pobrežná hliadka XI. [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 4/13 [i] 07:00 All Saints V. 13/43 [i] 08:00 Wildfire III. 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 10/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 8/22 [i] 11:00 Buddy [i] 12:35 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 13:00 Wildfire III. 2/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 10/22 [i] 15:00 Dokonalý pár [i] 17:00 All Saints V. 14/43 [i] 18:00 Wildfire III. 3/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 9/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 2/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 23:00 Slepá spravedlnost 4/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 68/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 8/18 [i] 01:55 Lost - Ztraceni V. 2/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 03:40 Vzkvétající město 8/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Skok z vrtulníku [i] 06:25 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 07:20 Jízda: Hollywoodská rychlá kola [i] 08:15 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 08:45 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 09:10 Možné i nemožné 10 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 11:00 Pátá rychlost 1 [i] 11:30 Pátá rychlost 2 [i] 11:55 Jízda: Kůže [i] 12:50 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Hory [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Opuštěné ostrovy [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Nejrychlejší otočka na předním kole [i] 15:05 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 17:00 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 17:30 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 18:00 Americký chopper: Černá vdova - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 20:00 Špinavé práce: Kominík [i] 21:00 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 21:30 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 22:00 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 23:00 Nutné k přežití: Namibie [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 01:00 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 01:55 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 02:20 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 02:50 Americký chopper: Černá vdova - část 1 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 04:40 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:55 Počesku [i] 06:05 Domácí štěstí [i] 06:35 Tajemství Popelčina střevíčku [i] 07:00 Svět Elmo 13,14/56 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Studio Pomozte dětem [i] 09:45 Veříš si? s Kuřetem [i] 10:10 Studio Pomozte dětem 10:20 Anička s lískovými oříšky [i] 11:45 Zpívánky [i] 11:50 Studio Pomozte dětem 12:00 Zprávy [i] 12:05 Medvědí muž z Kamčatky [i] 12:55 Studio Pomozte dětem 13:00 Fišpánská jablíčka [i] 14:00 Chaloupka na vršku [i] 14:10 Fimfárum Jana Wericha [i] 15:50 Funebrák [i] 17:20 Studio Pomozte dětem 17:25 Kluci v akci [i] 17:45 Studio Pomozte dětem 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Zprávy 18:05 Pípej v rytmu bejbypanku! [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Pípni pro Kuře [i] 21:40 Veselé Velikonoce [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Murray Schisgal: Stenotypisté [i] 00:25 Sex ve městě IV 2/18 [i] 00:55 Lúčnica na fontáně [i] 01:45 The Opera Gala [i] 03:40 Cesty Cyrila a Metoděje [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kultura.cz Ostrava [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Správy STV 05:55 Kultura.cz [i] 06:15 Za školu [i] 06:40 Čétéčko [i] 07:00 Evropa dnes [i] 07:25 Kalendárium [i] 07:40 Putování Moravou a Slezskem [i] 08:00 Televizní klub neslyšících [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Studio Pomozte dětem [i] 09:15 Vzpomínka na Hamleta [i] 10:20 Když maškary mohou do chrámu [i] 11:20 Studio Pomozte dětem 11:25 Svatý týden v Andalusii [i] 11:50 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 12:40 Papež Jan Pavel II. 2/2 [i] 14:05 Studio Pomozte dětem 14:10 Vatikán papeže Benedikta XVI [i] 14:55 Studio Pomozte dětem 15:00 Mollové tóny Karla Kryla [i] 15:40 Studio Pomozte dětem 15:45 Grandfestival smíchu [i] 16:30 SK Slavia Praha - AC Sparta Praha [i] 19:20 Stop [i] 19:30 Za lidmi z ráje [i] 20:00 Radúz a Mahulena [i] 21:55 Cesta k Cestě [i] 22:55 Oscar Peterson: Velikonoční příběh [i] 23:45 Q [i] 00:10 Film point [i] 01:10 Clerks II: Muži za pultem [i] 02:45 Knižní svět [i] 03:10 Vráceno v restituci 6/8 [i] 03:25 Máte slovo 04:10 Folklorika [i] 04:35 Československý filmový týdeník 724/2379 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:35 Ošklivé káčátko a jeho velký závod [i] 07:50 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 09:35 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 10:55 Za humny je drak [i] 12:40 Ten svetr si nesvlíkej [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:40 Mušketýr [i] 16:40 Byl jednou jeden král [i] 18:25 Ulice: Velké finále 1281, 1282 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 7 [i] 21:30 Víkend [i] 22:10 Dr. House III 14 [i] 23:05 Začalo to v kuchyni [i] 00:45 4400 6 [i] 01:30 DO-RE-MI [i] 02:30 Novashopping 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:10 Maskovaný hrdina zasahuje [i] 07:20 Dexterova laboratoř II 3 [i] 07:45 O Malence [i] 09:25 Dobrodružství Hucka Finna [i] 11:25 Hotel Modrá hvězda [i] 13:00 Pták na drátě [i] 15:05 Podnikavá dívka [i] 17:15 Pyšná princezna [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 1 [i] 20:00 Ošklivka Katka 72 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:20 Božská mrcha II 2 [i] 23:15 Žralok I 15 [i] 00:05 Vraždy v Kitzbühelu 14 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Ve jménu zákona III 15 [i] 03:35 Autosalon [i] 04:20 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Doživotní šance [i] 06:50 Převtělená [i] 09:00 Teleshop 12:00 Buster [i] 13:40 Můj strýček mimozemšťan [i] 15:10 Vítr do plachet [i] 16:50 Říše hraček [i] 18:25 Závodní horečka [i] 20:00 Holíci [i] 21:30 Ohrožené druhy [i] 23:05 Údolí stínů [i] 01:20 Digitální muž [i] 02:55 Konec cesty [i] 04:35 Můj strýček mimozemšťan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 10:30 Curling [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:15 Závér vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Život v divočině 9 [i] 07:00 Život v divočině 10 [i] 08:00 Život v divočině 11 [i] 09:00 Život v divočině 12 [i] 10:00 Život v divočině 13 [i] 11:00 Svatební přání [i] 13:00 Život v divočině 9 [i] 14:00 Život v divočině 10 [i] 15:00 Život v divočině 11 [i] 16:00 Život v divočině 12 [i] 17:00 Život v divočině 13 [i] 18:00 Hodná čarodějka 9 [i] 21:00 Médium IV 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 23:00 Médium IV 6 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 05 [i] 06:00 Architektura islámu - Kypr a Etiopie 01 [i] 06:30 Architektura islámu - Burkina Faso, Jemen a Singapur 02 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Pavián, vombat 01 [i] 07:30 Chůvy divočiny - Kosatka, netopýři 02 [i] 08:05 Na úvěr - Adrienne 11 [i] 08:35 Na úvěr - Včas 12 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Nálev a zavařeniny 11 [i] 09:35 Jamie vaří doma - Cuketa 12 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 01 [i] 11:10 Co nám prospívá 13 [i] 12:05 Na úvěr - Adrienne 11 [i] 12:35 Na úvěr - Včas 12 [i] 13:05 Hlavní města Tichomoří 06 [i] 14:05 Architektura islámu - Kypr a Etiopie 01 [i] 14:30 Architektura islámu - Burkina Faso, Jemen a Singapur 02 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi: Dánsko - Království Kristiána IV. [i] 15:15 Řeč hmyzí říše - Podvržené děti 01 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše - Vynálezci 02 [i] 15:55 Jamie vaří doma - Nálev a zavařeniny 11 [i] 16:25 Jamie vaří doma - Cuketa 12 [i] 17:00 Co nám prospívá 13 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Pavián, vombat 01 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Kosatka, netopýři 02 [i] 19:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 01 [i] 20:10 Dítě naší doby 15 [i] 21:20 Boj o život - Narození 01 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie - Boudica 01 [i] 23:30 Hvězdný fotbal - Zářivé hvězdy 01 [i] 00:25 Ze soudních spisů - Pravdivé lži 27 [i] 00:55 Ze soudních spisů - Postel plná lsti 28 [i] 01:20 Mistrovské loupeže - Velká loupež 01 [i] 02:20 Slavné bitvy Británie - Boudica 01 [i] 03:25 Hvězdný fotbal - Zářivé hvězdy 01 [i] 04:15 Toulky Maďarskem - Tihany/ Ják 01 [i] 04:50 Dítě naší doby 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bernard a Doris [i] 07:45 Perfektní záskok [i] 09:25 Ratatouille [i] 11:15 Volání o pomoc [i] 13:20 Nové sčítání hlasů [i] 15:15 Rocky Balboa [i] 16:55 Bernard a Doris [i] 18:35 Umučení 2/2 [i] 20:00 Once [i] 21:25 Zápisky o skandálu [i] 22:55 Na stojáka 55 [i] 23:25 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 00:50 Krvavá laguna [i] 02:20 Paříži, miluji Tě [i] 04:20 Zápisky o skandálu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dokonalý trik [i] 12:10 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 12:45 Ďábel nosí Pradu [i] 14:35 Neuvěřitelný příběh [i] 16:05 Happy Feet [i] 17:50 Štěstí na dosah [i] 19:45 Spider-Man 3 [i] 22:00 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 23:30 Vincentův svět IV. : Vítejte v džungli 1 [i] 00:00 Řekni, že mě miluješ 9 [i] 00:50 Honička na playboye [i] 02:35 Spider-Man 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2 [i] 06:00 Dospívání…: Černý leopard [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Deníky velkého krokodýla - zvláštní vydání [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 11 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 12 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Když uhodí hlad [i] 11:00 SOS živočišné říše 5 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 12:00 Neporazitelní zabijáci: Chemičtí zabijáci [i] 12:30 Neporazitelní zabijáci: Lovci ve smečce [i] 13:00 Zvířecí policie: Právě včas [i] 14:00 Corwinovo poslání: Tah sardinek (obrana) [i] 15:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Citová houpačka [i] 16:30 SOS živočišné říše 6 [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 18:00 SOS živočišné říše 6 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Máš tu poštu [i] 19:00 Surikatí království: Kluci se nezapřou [i] 19:30 Opičí život 6 [i] 20:00 Neporazitelní zabijáci: Chemičtí zabijáci [i] 20:30 Neporazitelní zabijáci: Lovci ve smečce [i] 21:00 Masivní příroda: Past [i] 22:00 Veterinární policie Filadelfie: Kočka s dírou v krku [i] 23:00 Veterinární policie Phoenix: Vyhublá prasata [i] 00:00 SOS živočišné říše 6 [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata: Máš tu poštu [i] 01:00 Surikatí království: Kluci se nezapřou [i] 01:30 Opičí život 6 [i] 01:55 Neporazitelní zabijáci: Chemičtí zabijáci [i] 02:25 Neporazitelní zabijáci: Lovci ve smečce [i] 02:50 Masivní příroda: Past [i] 03:45 Veterinární policie Filadelfie: Kočka s dírou v krku [i] 04:40 Veterinární policie Phoenix: Vyhublá prasata [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    05:29 Závěr vysílání 11:55 Kůže anděla [i] 13:20 V žáru slunce