Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Scooby Doo II. 2/16 [i] 06:20 Duck Dodgers 3/13 [i] 06:45 Kačenka a zase tie strašidlá [i] 08:15 Superhviezda Hayley [i] 10:00 Lov na myš [i] 11:55 Legenda o Zorrovi [i] 14:15 Dannyho dvanástka [i] 16:35 Pacho, hybský zbojník [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Počasie [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:35 Iluzionista [i] 00:40 Wyatt Earp [i] 03:55 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Divoký Karibik 3/4 [i] 05:55 Extra [i] 06:20 Pocoyo I. 5/52 [i] 06:30 Pocoyo I. 6/52 [i] 06:35 Poštár Pat II 54 [i] 06:50 Svet králika Petra a jeho priateľov 1/9 [i] 07:15 Mickey Mouseov klub II. 12/39 [i] 07:40 Zvedavý George 4/30 [i] 08:05 Vladárova nová škola 13/26 [i] 08:30 "Z pekla štěstí" 4/5 [i] 09:20 Góóól [i] 09:50 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 Veľkonočné požehnanie Urbi et Orbi [i] 12:40 Ježiš Nazaretský 4/4 [i] 14:45 Čierny Šíp 4/6 [i] 16:30 Anna zo zeleného domu 7/8 [i] 17:35 Anna zo zeleného domu 8/8 [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Denník princeznej: kráľovské povinnosti [i] 22:10 Pán Magor [i] 23:40 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 01:10 Čierny Šíp 4/6 [i] 02:50 Anna zo zeleného domu 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:45 Halali [i] 07:10 Jar [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Rímske impérium 2 [i] 09:05 Kapura [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:00 Tajomstvo vzkriesenia [i] 10:30 Svätá omša na Veľkonočnú nedeľu [i] 12:00 Drotári [i] 12:50 Sila umenia 3/8 [i] 13:45 Slnečný cirkus - Dralion [i] 15:15 O svätej zemi [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Rímske impérium 3 [i] 17:00 Futbalová Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo na Veľkonočnú nedeľu [i] 20:05 Chvíľka poézie [i] 20:30 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Posledné momenty Titanicu 1/2 [i] 22:20 Storočnica dramatika Štefana Králika [i] 23:50 Pozvánka do divadla [i] 00:50 Európska klasika [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:45 Správy STV [i] 03:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Pán šeliem [i] 06:00 Sheena [i] 08:15 Herkules [i] 10:10 Pekelný dážď [i] 12:15 Vojna anjelov 2 [i] 14:00 Ohnivá púšť 2 [i] 16:00 Beethoven a Michelangelo [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 PREMIÉRA: Kráľovstvo nebeské [i] 00:00 Pekelný dážď [i] 01:45 Pán šeliem [i] 03:10 MacGyver [i] 03:55 KRIMI NOVINY 04:20 PRVÉ NOVINY 04:30 Beethoven a Michelangelo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka XI. 2,3 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 40,41 [i] 11:00 Zorro 27,28,29 [i] 12:10 Ohnivé ženy 1,2/3 [i] 14:30 Julie Lescautová III. 2,3 [i] 17:50 Ohnivé ženy 3/3 [i] 19:00 Miazgovci 25,26 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 11,12 [i] 21:35 Životy svätých 1/2 [i] 23:00 V uliciach San Francisca [i] 00:45 Zorro [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race IX. 7/14 [i] 07:00 The Amazing Race IX. 8/14 [i] 08:00 Rodinné právo II. 13/24 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 11:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 5/13 [i] 13:00 Vodní krysy 7/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XII. - Panama 13/15 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 2/11 [i] 16:00 Třeba mě sežer IV. 19/24 [i] 16:30 Třeba mě sežer IV. 20/24 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 5/13 [i] 18:00 Internát 2/6 [i] 19:25 Krotitelé duchů [i] 21:20 Zachraň mě III. 10/13 [i] 22:20 Myšlenky zločince IV. 2/20 [i] 23:20 Pacovo mužstvo III. 1/26 [i] 00:55 The Shield - Policejní odznak VI. 6/10 [i] 01:55 Zachraň mě III. 10/13 [i] 02:50 Třeba mě sežer IV. 19/24 [i] 03:15 Třeba mě sežer IV. 20/24 [i] 03:40 Internát 2/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 06:00 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 06:55 Opravdu velké věci 3 [i] 07:50 Záchrana vraku 8 [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 5 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 6 [i] 09:10 Řádění tornád [i] 10:05 Zbraně budoucnosti: Boj v bezprostřední blízkosti [i] 11:00 Smrtonosná zóna: Grenadská invaze [i] 11:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 12:50 Řádění tornád [i] 13:45 Zničeno ve vteřině 5 [i] 14:10 Zničeno ve vteřině 6 [i] 14:40 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 15:05 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 15:35 Peklem a vodou 1 [i] 16:00 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Kostarika [i] 16:30 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Polární kruh [i] 17:00 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 19:00 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 20:00 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 21:00 Lov na Chrise Ryana: Honduras [i] 22:00 Smrtonosná zóna: V nebezpečí: Pouštní bouře [i] 23:00 Posledních 24 hodin: Tupac Shakur [i] 00:00 Vězněm v cizině 4 [i] 01:00 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 01:55 Smrtonosná zóna: V nebezpečí: Pouštní bouře [i] 02:50 Opravdu velké věci 3 [i] 03:45 Záchrana vraku 8 [i] 04:10 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 Počesku [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Pejsvídek a Medvísek [i] 06:25 Garfield a přátelé II 24/26 [i] 06:50 Trojčátka 15/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Stříbrná paruka 5/5 [i] 11:45 Kde peníze pomáhají [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Rozdělení konta Adventních koncertů 2008 [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O hloupé havířce [i] 14:00 Cesty víry [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:35 Sváteční slovo faráře Pavla Klineckého [i] 14:40 Sňatky z rozumu 4/5 [i] 16:15 Vzhůru dolů! 4/7 [i] 16:35 Nehasit! Hořím! [i] 16:55 Moje rodina III 2/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 28/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zapomenuté světlo [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Zprávy 22:20 Branky, body, vteřiny 22:25 Losování Sportky a Šance 22:30 Dalziel a Pascoe XI 2/5 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Huff II 5/13 [i] 01:15 GRAMMY AWARDS 2009 [i] 02:45 Uvolněte se, prosím [i] 03:30 Eurovizní soutěž mladých tanečníků 2005 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Janem Valou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk - Split, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 724/2379 [i] 08:45 Křížová cesta Vladimíra Komárka [i] 09:10 Knižní svět [i] 09:40 Film 2009 [i] 10:05 Chcete je? [i] 10:10 Exit 316 - Mise: Nejvyšší princip [i] 10:30 Velikonoční bohoslužba [i] 11:40 Mýty a fakta historie: Svatí válečníci 1/2 [i] 12:35 Papež Jan Pavel II. 1/2 [i] 14:00 Nenávist [i] 15:10 POP ART [i] 15:50 Zasvěcení [i] 16:15 Poklady světa [i] 16:30 Kalendář [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Kultura.cz [i] 20:00 Neohrožení ohrožení [i] 20:55 Sedm statečných [i] 21:55 Na plovárně s Františkem Líznou [i] 22:20 Žít [i] 00:45 Till Brönner: A Night In Berlin [i] 01:55 Gott a Bílá uvádějí nej z Miss [i] 03:10 Čétéčko [i] 03:30 Kamera na cestách: Kamerun - na křižovatce Afriky [i] 04:20 Vzhůru dolů! 4/7 [i] 04:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 2, 3 [i] 06:35 Pirátova rodinka 21 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 2 [i] 07:30 Dobrodružství Zacha a Annie [i] 08:25 Moje druhá láska [i] 10:20 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 12:05 Dobrá voda 6 [i] 13:25 Diagnóza smrti [i] 15:10 Po čem ženy touží [i] 17:40 Tři veteráni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Za plotem [i] 21:40 Dvojí obvinění [i] 23:40 Pod hladinou [i] 01:25 Novashopping 01:45 Volenka [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:40 Zvěrokruh II 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 17 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 12 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé IV 23 [i] 08:00 Svět ve válce 11 [i] 09:10 Svět 2009 [i] 09:40 Takový je byznys [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Promiň, jsi ženatý [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 24 [i] 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:15 Láska přes internet [i] 23:40 Šarlatové písmeno [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Svět ve válce 11 [i] 04:45 Sinan Toprak II 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Oddball Hall [i] 06:45 Poslední polibek [i] 09:00 Teleshop 12:00 Doživotní šance [i] 13:35 Pojízdná show [i] 15:00 Holky to chtěj taky [i] 16:30 Převtělená [i] 18:05 Kouzelný puding [i] 19:25 Říše hraček [i] 21:00 Zítra nehrajeme! [i] 22:45 Kořeny mafie [i] 00:35 V zajetí mlhy [i] 02:15 Opravdový život [i] 03:50 Pojízdná show [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Curling [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Život v divočině 5 [i] 07:00 Život v divočině 6 [i] 08:00 Život v divočině 7 [i] 09:00 Život v divočině 8 [i] 10:00 Život v divočině 5 [i] 11:00 Život v divočině 6 [i] 12:00 Život v divočině 7 [i] 13:00 Život v divočině 8 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 11 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 18:00 Svatební přání [i] 20:00 Detektiv Monroe [i] 22:00 George Gently [i] 00:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Společná řeč [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Buď já nebo pes - Teo 25 [i] 06:00 Prehistorický park 05 [i] 07:00 Prehistorický park 06 [i] 07:55 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 08:45 Malí mniši [i] 09:15 Jamie se vrací do školní jídelny 01 [i] 09:30 amie se vrací do školní jídelny 02 [i] 09:55 Jamie se vrací do školní jídelny 03 [i] 10:20 Jamie se vrací do školní jídelny 04 [i] 10:45 Islandské gejzíry [i] 11:10 Manchester United - Vzestup Rudých ďáblů [i] 12:15 Design a designéři - Jean-Marie Massaud 01 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 01 [i] 13:40 Vzpruha pro tělo 03 [i] 14:10 Vzpruha pro tělo 04 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 05 [i] 15:35 Znovuobjevitelé - Záchranná vesta 01 [i] 16:05 Znovuobjevitelé - Únikový padák 02 [i] 16:35 Zinedine Zidane - Božský Zizou [i] 17:40 Maminka stávkuje 27 [i] 18:15 Buď já nebo pes - Jimi a Duke ještě jednou 26 [i] 18:45 Islandské gejzíry [i] 19:15 Hubbleovy obrazy 01 [i] 19:45 Hubbleovy obrazy 02 [i] 20:20 Jsme zvědaví - Mysl, mozek a roboti 02 [i] 21:30 Lodě, které změnily svět - Titanic a závod o Atlantik 01 [i] 22:30 Válka - Volání smrti 06 [i] 23:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 03 [i] 00:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 04 [i] 00:30 Když se Země zatřese - Úder hyperkánu 03 [i] 01:25 Když se Země zatřese - Probuzení Pacifického ohnivého kruhu 04 [i] 02:20 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 03:10 Design a designéři - Jean-Marie Massaud 01 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat - Kamzík / Svišť 03 [i] 03:55 Divoká zvěř Karpat - Vrány 04 [i] 04:30 Ochránci džungle 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Plán hry [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy 14 [i] 08:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 11:00 O rodičích a dětech [i] 12:50 Film o filmu: O rodičích a dětech [i] 13:10 Citové pouto [i] 14:50 Hrdinové a zbabělci [i] 16:20 Plán hry [i] 18:05 Umučení 1/2 [i] 19:30 Před kamerou 16 [i] 20:00 Edith Piaf [i] 22:15 Strážce [i] 00:00 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10 [i] 00:50 Kdo je tady ředitel? [i] 02:25 300: Bitva u Thermopyl [i] 04:20 Hříšné svědectví [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Divná sešlost [i] 09:45 Šťastná rodina [i] 11:05 Rihanna [i] 12:25 Betsyina svatba [i] 13:55 Hudbu složil, slova napsal [i] 15:35 Vražda je tak snadná [i] 17:05 Dokonalý trik [i] 19:10 Dr. Dolittle [i] 20:35 Nula od Nuly pojde [i] 22:00 Malá Miss Sunshine [i] 23:40 Neznámý svůdce [i] 01:25 Po stopách zabijáka [i] 03:00 Smrt s lidskou tváří [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 54 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 55 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 12 [i] 08:00 Opičí život 3 [i] 08:30 Opičí život 4 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Zuřivost sopky [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Láska je slepá [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Tváří v tvář neznámému [i] 10:30 SOS živočišné říše 6 [i] 11:00 Zvířecí policie: Láska v Bronxu [i] 12:00 Zvířecí policie: Bonnie a Clyde [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Modelování z hlíny [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Trojnohý závod [i] 15:00 Největší extrémy: Kopáči [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Africký slon, polární medvědi a bizoni [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Tuleni levhartí, lvi a kalmar peruánský [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Příští generace [i] 19:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 19:30 Surikatí království: Sám doma [i] 20:00 Velká námořní dobrodružství: Liškoun [i] 21:00 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Mečoun útočí [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i] 00:00 Veterinární policie Houston 13 [i] 01:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 01:30 Surikatí království: Sám doma [i] 01:55 Velká námořní dobrodružství: Liškoun [i] 02:50 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Mečoun útočí [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:25 Adaptace [i] 12:20 Vometáci [i] 14:00 Půlnoční míle