Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:45 Scooby Doo II. 1/16 [i] 06:10 Duck Dodgers 2/13 [i] 06:35 Kačenka a strašidlá [i] 08:05 Krásna mimozemšťanka [i] 10:05 Priatelia II. 9/24 [i] 10:35 Ace Ventura: Zvierací detektív [i] 12:10 Dvojičky [i] 14:15 Môj partner z K-9 [i] 16:15 Ženích na úteku [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Počasie [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Legenda o Zorrovi [i] 22:35 Osamelý pomstiteľ [i] 00:45 Viem, čo ste robili minulé leto 2 [i] 02:30 Kruté zúčtovanie [i] 03:55 Vražedný let 502 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:35 Taký bol ... [i] 06:00 Pocoyo I. 3/52 [i] 06:05 Pocoyo I. 4/52 [i] 06:15 Poštár Pat II 52 [i] 06:30 Poštár Pat II 53 [i] 06:45 Mickey Mouseov klub II. 11/39 [i] 07:10 Zvedavý George 3/30 [i] 07:35 Vladárova nová škola 12/26 [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Domáci majstri [i] 08:25 "Z pekla štěstí" 3/5 [i] 09:20 Snehová kráľovná 2/2 [i] 10:50 Maharadžova dcéra 2/3 [i] 12:20 Divoký Karibik 3/4 [i] 13:10 Ježiš Nazaretský 3/4 [i] 14:50 Čierny Šíp 3/6 [i] 16:25 Anna zo zeleného domu 5/8 [i] 17:25 Anna zo zeleného domu 6/8 [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Klára a František 2/2 [i] 23:10 Zelený svet [i] 01:25 Maharadžova dcéra 2/3 [i] 02:55 Čierny Šíp 3/6 [i] 04:30 Správy STV [i] 04:55 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Sviatok sviatkov [i] 07:15 Farmárska revue [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:00 Rímske impérium 1 [i] 08:50 Orlia škola - päť lekcii [i] 09:15 Dve balady [i] 09:55 Cesty nádeje [i] 10:20 Expres život [i] 11:00 Veľká noc s Bonifácom [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Sila umenia 2/8 [i] 13:55 Elixír [i] 14:20 Symbolika trojdnia [i] 14:35 Poltón [i] 15:00 Rímske impérium 2 [i] 15:50 Kapura [i] 16:30 Budmerické literárne rozhovory [i] 17:05 Premohol smrť [i] 17:40 Evanjelium o Márii [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Nedeľná chvíľka poézie [i] 20:05 Na Bukvovom dvore [i] 21:50 Anjeli strážni [i] 22:15 Retro noviny [i] 22:30 Starý včelár [i] 23:35 Veľké kultúrne objavy 1/3 [i] 01:35 Anjeli strážni [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:35 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Beethoven a zlodeji [i] 07:10 Záchranári [i] 08:40 Sheena [i] 11:10 Kráľovná ruží [i] 13:10 Podivné dedičstvo [i] 15:50 Bournov mýtus [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PREMIÉRA: Trhni si! [i] 22:15 PREMIÉRA: Boj o prežitie [i] 00:10 Podivné dedičstvo [i] 02:00 Mafstory [i] 02:40 Boj o prežitie [i] 04:10 Malý Indián [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka X. 22/22 [i] 08:35 Pobrežná hliadka XI. 1/22 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 38,39 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 14 [i] 12:00 Črepiny PLUS [i] 13:00 Chobotnica III. 2 [i] 14:10 Siska 26 [i] 15:10 Milenci v roku jeden [i] 16:45 Ohnivé ženy 1,2/3 [i] 19:10 Miazgovci 23,24 [i] 20:00 Julie Lescautová III. 2,3 [i] 23:35 V uliciach San Francisca 38,39 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race IX. 5/14 [i] 07:00 The Amazing Race IX. 6/14 [i] 08:00 Rodinné právo II. 12/24 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 11:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 4/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XII. - Panama 13/15 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 2/11 [i] 15:00 Vodní krysy 7/13 [i] 16:00 Lékařské záhady 10/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 4/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 10/16 [i] 19:00 Dr. House III. 15/24 [i] 20:00 Dr. House III. 16/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 4/20 [i] 22:00 Mr. Jones [i] 00:10 Lost - Ztraceni V. 1/15 [i] 01:05 CSI: New York V. 4/20 [i] 02:00 Dr. House III. 15/24 [i] 02:50 Dr. House III. 16/24 [i] 03:40 Jake 2.0 I. 10/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 06:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 06:55 Neskutečné velkoměsto [i] 07:50 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 08:15 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 08:45 Masivní stroje: Helikoptéry [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Boj v bezprostřední blízkosti [i] 10:05 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 11:00 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 1 [i] 12:25 Pátá rychlost 2 [i] 12:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 13:45 Neskutečné velkoměsto [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 6 [i] 15:35 Masivní stroje: Helikoptéry [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Mercury Cougar [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Boj v bezprostřední blízkosti [i] 18:00 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 19:00 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 4 [i] 20:00 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 23:00 Smrtonosná zóna: Záchrana hlídkového člunu: Vietnam [i] 00:00 Řádění tornád [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 5 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 6 [i] 01:55 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Mercury Cougar [i] 02:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 03:45 Masivní stroje: Helikoptéry [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cádizu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Evropa - výlet časem 06:10 Šikulové [i] 06:25 Trojčátka 15/26 [i] 06:50 Sezamová angličtina 11,12/52 [i] 07:20 Kromaňonec 15/21 07:40 Ovečka Shaun 4/40 [i] 07:50 Záhada hradu Černá růže 6/13 [i] 08:10 Doma chutná nejlépe: Šuncuki z Japonska [i] 08:25 Čtyři děti a jeden otec [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Princ Egyptský [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Pelikáni bílí [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 15/26 [i] 14:40 Doktor Martin 14/23 [i] 15:30 Northangerské opatství [i] 17:05 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Plány a touhy 3/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Gott a Bílá uvádějí nej z Miss [i] 21:25 Truman Show [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Zhubni! [i] 00:50 Hotel Rwanda [i] 02:50 13. komnata Alexandra Hemaly [i] 03:15 Pošta pro tebe [i] 04:10 Na moll
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 4/15 [i] 05:20 Tisíc let české myslivosti [i] 05:50 Joža Uprka - barvy a písně [i] 06:30 Správy STV 06:55 Písně domova [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Arachnománie [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Do samoty v tanci [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 13:00 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Dee Dee Bridgewater [i] 14:50 Slunce [i] 15:50 Kamera na cestách: Kamerun - na křižovatce Afriky [i] 16:45 Moře velryb [i] 17:35 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 César Franck: Sedm slov Kristových na kříži [i] 20:00 Zlatá šedesátá 14/26 [i] 21:00 Zabitá neděle [i] 22:20 Velikonoční vigilie [i] 01:20 Abbey Road: Live 10/12 [i] 02:10 Sešli se... [i] 03:10 ČT Live - Pavel Vrba [i] 04:00 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:25 Bolek a Lolek 1 [i] 06:35 Baby Looney Tunes 1 [i] 07:05 Pirátova rodinka 20 [i] 07:30 Admirál Bublina útočí 2 [i] 08:00 Odvrácená tvář hor 14 [i] 09:00 Eso [i] 10:15 Coneheads [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Pěnička a Paraplíčko [i] 14:35 Záhada bermudského trojúhelníku 1/3 [i] 16:25 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vratné lahve [i] 22:15 XXX: Nová dimenze [i] 00:15 Scary Movie 2 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Babicovy dobroty [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:30 Zvěrokruh II 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 16 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 11 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 17 [i] 08:00 Přátelé IV 22 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:30 Wolffův revír IV [i] 11:25 Closer II 6 [i] 12:30 Columbo [i] 14:25 Říjnové nebe [i] 16:40 Předehra k polibku [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 23 [i] 20:00 Pán prstenů: Návrat krále [i] 00:05 Vražda v dámském klubu [i] 01:45 Volejte Věštce 03:25 Helicops II 7 [i] 04:15 Helicops II 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Tátou proti své vůli [i] 07:25 Tajnosti [i] 09:00 Teleshop 12:00 Oddball Hall [i] 13:30 Zachraňte Mozarta [i] 14:45 Buster [i] 16:25 Poslední polibek [i] 18:10 Vítr do plachet [i] 19:50 Převtělená [i] 21:25 Bunkr smrti [i] 22:55 V zajetí mlhy [i] 00:35 Poslední tanec [i] 02:25 Márnice [i] 04:00 Zachraňte Mozarta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Fotbal [i] 12:00 Vzpírání [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Vzpírání [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Curling [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 06:00 Život v divočině 1 [i] 07:00 Život v divočině 2 [i] 08:00 Život v divočině 3 [i] 09:00 Život v divočině 4 [i] 10:00 Život v divočině 1 [i] 11:00 Život v divočině 2 [i] 12:00 Život v divočině 3 [i] 13:00 Život v divočině 4 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 18:00 Detektiv Monroe [i] 20:00 Hodná čarodějka [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Jak ukrást Sinatru [i] 04:00 Jasperský lynč [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Britské muzeum - Britské muzeum a Orient 03 [i] 06:35 Britské muzeum - Budova praskající ve švech 04 [i] 07:10 Příběh o Indii - Počátky 01 [i] 08:15 Králové a královny - Vilém Dobyvatel 01 [i] 08:45 Králové a královny - Jindřich II. 02 [i] 09:15 Když se Země zatřese - Úder hyperkánu 03 [i] 10:10 Když se Země zatřese - Probuzení Pacifického ohnivého kruhu 04 [i] 11:10 Anatomie přírodní katastrofy - Tornádo 02 [i] 12:10 Mysleti zeleně 06 [i] 12:40 Renovace Debbie Travisové - Prázdninový speciál 24 [i] 13:40 Vzpruha pro tělo 01 [i] 14:10 Vzpruha pro tělo 02 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 04 [i] 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 10 [i] 16:25 Manchester United - Vzestup Rudých ďáblů [i] 17:30 Maminka stávkuje 26 [i] 18:10 Řeč hmyzí říše - Podvržené děti 01 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Bumble a Doogle 24 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Teo 25 [i] 19:30 Smrtící plavba [i] 20:30 Jsme zvědaví - Jak přežít 01 [i] 21:35 Rozhodující bitvy 03 [i] 22:35 Válka - Mizerná válka 05 [i] 23:35 Jednotka pro vyšetřování nehod 01 [i] 00:05 Jednotka pro vyšetřování nehod 02 [i] 00:35 Kultura za pultem - Rusko 01 [i] 01:10 Kultura za pultem - Švédsko 02 [i] 01:45 Rudy Maxou po Tichomoří - Vancouver 05 [i] 02:15 Rudy Maxou po Tichomoří - Šanghaj 06 [i] 02:45 S Rudy Maxou po Tichomoří - Hong Kong 07 [i] 03:15 S Rudy Maxou po Tichomoří - Sidney 08 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat - Datel / Rys 01 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat - Žáby / Říční ptáci 02 [i] 04:55 Buď já nebo pes - Bumble a Doogle 24 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Angel [i] 08:00 Nikdo není sám [i] 09:45 Bláznivej tábor [i] 11:15 Štěstí ve hře [i] 13:15 Marie [i] 14:40 Last minute Maroko [i] 16:10 Angel [i] 18:05 Michael Clayton [i] 20:00 Zodiac [i] 22:35 Mé druhé já [i] 00:35 Šikmá plocha [i] 01:55 Šprti [i] 03:45 Vycházející slunce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Jako mravenci [i] 09:20 Život umělce [i] 11:05 Wall Street [i] 13:05 Jen trošku štěstí [i] 14:45 Otisk [i] 16:10 Před kamerou 15 [i] 16:40 Báječný den [i] 18:25 Marion a Lucie [i] 20:00 Černý srpen [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 9 [i] 22:50 Statečné srdce [i] 01:45 Pekař [i] 03:10 Krvavá tvář velkoměsta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 52 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 53 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 11 [i] 08:00 Opičí život 1 [i] 08:30 Opičí život 2 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Jménem Lany přestaňte [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Pod vlivem hvězd [i] 10:00 Největší extrémy: Neúnavní pracanti [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Hvězdy a kanadské žertíky 1 [i] 12:00 Zvířecí bojiště: Řeky [i] 12:30 Zvířecí bojiště: Pouště [i] 13:00 Zvířecí bojiště: Moře [i] 13:30 Zvířecí bojiště: Vzduch [i] 14:00 Zvířecí bojiště: Mokřady [i] 14:30 Zvířecí bojiště: Louky a pastviny [i] 15:00 Zvířecí bojiště: Zamrzlá moře [i] 15:30 Zvířecí bojiště: Džungle [i] 16:00 Zvířecí bojiště: Pobřeží [i] 16:30 Zvířecí bojiště: Ostrovy [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Specialisté [i] 19:00 Největší extrémy: Kopáči [i] 20:00 Bílý útočí nad hladinou 2 [i] 21:00 Nebezpečí zblízka: Africký slon, polární medvědi a bizoni [i] 21:30 Nebezpečí zblízka: Tuleni levhartí, lvi a kalmar peruánský [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Gepardí útok [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i] 00:00 Veterinární policie Houston 12 [i] 01:00 Největší extrémy: Kopáči [i] 01:55 Bílý útočí nad hladinou 2 [i] 02:50 Nebezpečí zblízka: Africký slon, polární medvědi a bizoni [i] 03:20 Nebezpečí zblízka: Tuleni levhartí, lvi a kalmar peruánský [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Gepardí útok [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:55 Krásní a úžasní [i] 12:25 Hollywoodský hmyz [i] 13:55 Tři sestry a jeden pohřeb [i] 15:35 Mama Jack [i] 17:15 Good Bye Lenin! [i] 19:20 Stíny horkého léta [i] 21:00 Muž, který zabil [i] 22:40 Adaptace [i] 00:35 Mimic [i] 02:20 House of the Dead