Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 DNES [i] 05:50 Cliffordovo neobyčajné dobrodružstvo [i] 07:05 Lucia, postrach ulice [i] 08:25 Pán zlodejov [i] 10:10 Prasiatko Babe [i] 11:50 Soľ nad zlato [i] 13:30 Dračie srdce [i] 15:30 Princ a bedár [i] 17:20 Moderná Popoluška [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 Reflex [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Tajný agent [i] 23:25 Texaskí rangeri [i] 01:05 Vzácny gén [i] 02:45 Chvenie 4 [i] 04:30 Wolffov revír II. 24/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Taký bol ... [i] 06:00 Domáci majstri [i] 06:05 Tintin v chráme slnka [i] 07:20 Pinocchio [i] 08:05 "Z pekla štěstí" 2/5 [i] 09:00 Snehová kráľovná 1/2 [i] 10:25 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 11:55 Divoký Karibik 2/4 [i] 12:50 Ježiš Nazaretský 2/4 [i] 14:30 Čierny Šíp 2/6 [i] 16:05 Anna zo zeleného domu 3/8 [i] 17:10 Anna zo zeleného domu 4/8 [i] 18:10 Večerníček [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Evanjelium podľa Matúša [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Klára a František 1/2 [i] 21:55 Most do ticha [i] 23:35 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 01:05 Čierny Šíp 2/6 [i] 02:40 Evanjelium podľa Matúša [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:15 Divoký Karibik 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Správy z regiónov - [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Bože môj, prečo si ma opustil [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Orlí pár - päť inštinktov [i] 08:55 Veľká Noc [i] 09:05 Veľká noc v Európe [i] 09:40 Posolstvá z kríža [i] 10:00 Pašiové služby Božie z Lučenca [i] 11:35 Do Tvojích rúk vkladám svojho ducha [i] 12:00 O sile miesta a modlitby [i] 12:30 Pater mi [i] 12:45 Sila umenia 1/8 [i] 13:35 S Bohom v Rusku [i] 14:25 Tanec modrých anjelov [i] 14:50 Balada o Vojtovej Maríne [i] 15:55 Rímske impérium 1 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo na Veľký piatok [i] 20:05 Cesta do Compostely [i] 21:10 Krížová cesta z Kolosea [i] 23:00 Veľké ticho [i] 01:40 Československý filmový týždenník [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 PROMI NOVINY [i] 05:35 Tanec na vlnách [i] 07:35 Roboti [i] 09:20 Krokodíl Dandy v Nemecku [i] 11:20 Navždy stratené dieťa [i] 13:20 Vojna anjelov 1/3 [i] 15:10 Ohnivá púšť 1/3 [i] 17:00 Beethoven a zlodeji [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PREMIÉRA: Bournov mýtus [i] 22:25 Ťažké prachy [i] 00:30 Krokodíl Dandy v Nemecku [i] 02:15 Navždy stratené dieťa [i] 03:45 Ťažké prachy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 80,81 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 26 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 11,12 [i] 12:35 Páli vám to? [i] 13:00 Pol domu bez ženícha [i] 14:25 Vlčia jama [i] 15:55 Dotknutie [i] 17:30 Esmeralda 81,82 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 14 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 14 [i] 21:00 Siska 26 [i] 22:00 Chobotnica III. 2 [i] 23:15 Derrick II. 26 [i] 00:10 Pobrežná hliadka X. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 4/13 [i] 07:00 All Saints V. 12/43 [i] 08:00 Wildfire III. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 9/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 7/22 [i] 11:00 Vodní krysy 4/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 66/219 [i] 13:00 Wildfire III. 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 9/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 7/22 [i] 16:00 Vodní krysy 5/13 [i] 17:00 All Saints V. 13/43 [i] 18:00 Wildfire III. 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 10/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 8/22 [i] 21:00 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 21:30 Schůzka naslepo [i] 23:20 Slepá spravedlnost 3/13 [i] 00:15 Noční show Davida Lettermana 67/219 [i] 01:15 Vzkvétající město 7/18 [i] 02:10 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 02:40 Schůzka naslepo [i] 04:15 Vzkvétající město 7/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Jízda po hořící kolejnici [i] 06:25 Opravdu velké věci 6 [i] 07:20 Jízda: Zuřící býk [i] 08:15 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 08:45 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 09:10 Možné i nemožné 9 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 11:00 Opravna vraků: Procitnutí [i] 11:55 Jízda: Hollywoodská rychlá kola [i] 12:50 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Australské vnitrozemí [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: RAF [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skok z vrtulníku [i] 15:05 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 16:00 Pátá rychlost 1 [i] 16:30 Pátá rychlost 2 [i] 17:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 17:30 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Bureau Farm - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 20:00 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 21:00 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 22:00 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 01:00 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 01:55 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Bureau Farm - část 2 [i] 03:45 Pátá rychlost 1 [i] 04:10 Pátá rychlost 2 [i] 04:40 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tři životy [i] 10:25 Příště u Vás z Výstaviště v Praze [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 34/35 [i] 14:30 Haf! 58/62 [i] 14:55 Zpívánky [i] 15:00 Benjamin Kvítko 1/26 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 6/13 [i] 15:50 Svět Elmo 47/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 8/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 14/21 [i] 21:00 13. komnata Alexandra Hemaly [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 2/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Hlavní podezřelý [i] 00:55 Dotek anděla 34/35 [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Na cestě po Sabu [i] 04:30 Ajťáci 4/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 1/10 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 14:00 Byla jednou jedna planeta 14/26 [i] 14:30 Sportovci světa: Lillehammer 1994 3/4 [i] 15:25 Evropa dnes [i] 15:55 Kus dřeva ze stromu [i] 16:15 Vítejte v Tate galerii 4/15 [i] 16:20 Rodina a já [i] 16:40 Barokní noc na zámku [i] 17:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 18:00 City Folk - Split, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 58/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Arachnománie [i] 20:55 Rota diriguje Rotu [i] 22:20 Tibet v Nepálu: Lidé z Dolpa [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci 4/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Fantomem archivu [i] 23:55 Gorodok 5/20 [i] 00:20 Samizdat 15/15 [i] 01:20 Slunce [i] 02:20 Do samoty v tanci [i] 03:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:45 Krásný ztráty [i] 04:10 Rodina a já [i] 04:30 Barokní noc na zámku [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 39 [i] 09:30 Malý Indián ve městě [i] 11:15 Beze stopy 23 [i] 12:10 Komisař Rex 8 [i] 13:05 Lenssen & spol. [i] 13:35 Ženatý se závazky 32 [i] 14:10 Kobra 11 IX 11 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 9 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 18:30 Ulice 1279, 1280 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno a pár facek [i] 22:20 Presumpce viny [i] 00:25 Vosy útočí [i] 01:55 Novashopping 02:15 Tabu [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:35 Zvěrokruh II 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 2 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 15 [i] 07:55 Přátelé IV 21 [i] 08:25 M*A*S*H 30 [i] 08:55 Odpadlík IV 9 [i] 09:55 Právo a pořádek V 4 [i] 10:55 To je vražda, napsala VI 1 [i] 11:55 Drzá Jordan VI 5 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 16 [i] 13:25 Will & Grace VIII 16 [i] 13:55 Čarodějky II 20 [i] 14:50 Zoufalé manželky II 1 [i] 15:45 Druhá šance [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 22 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Pán prstenů: Dvě věže [i] 00:55 Smrtelné vydírání [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Ve jménu zákona III 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Mistr zázraků [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tátou proti své vůli [i] 13:30 Malý lord Fauntleroy [i] 15:15 Doživotní šance [i] 16:50 Tajnosti [i] 18:25 Holky to chtěj taky [i] 19:55 Poslední polibek [i] 21:40 Opravdový život [i] 23:15 Poslední tanec [i] 01:05 Čtvrtý anděl [i] 02:40 Žít v nebezpečí [i] 04:10 Malý lord Fauntleroy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 09:30 Curling [i] 11:00 Fotbal [i] 12:15 Watts [i] 12:30 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Timbersports [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 08:00 Lidé moře [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 30 [i] 11:00 Expert na vraždu [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 15:00 Lidé moře [i] 17:00 Drzá Jordan III 6 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 22:00 Nápadník [i] 00:00 Dotek hrůzy [i] 02:00 Stín pochybnosti [i] 04:00 McLeodovy dcery V 27 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Města ve výškách - Katedrála v Kolíně nad Rýnem 09 [i] 06:30 Města ve výškách - Canary Wharf, Londýn 10 [i] 07:05 Fotografové v divočině [i] 08:05 Na úvěr - Karen a Caitlin 09 [i] 08:35 Na úvěr - Prázdninový speciál 10 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Fazole 09 [i] 09:35 Jamie vaří doma - Rajčata 10 [i] 10:05 Jamieho drůbeží hostina [i] 11:00 Co nám prospívá 12 [i] 12:00 Na úvěr - Karen a Caitlin 09 [i] 12:30 Na úvěr - Prázdninový speciál 10 [i] 13:00 Hlavní města Tichomoří 05 [i] 14:00 Města ve výškách - Katedrála v Kolíně nad Rýnem 09 [i] 14:35 Města ve výškách - Canary Wharf, Londýn 10 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem - Konec cesty 05 [i] 16:00 Jamie vaří doma - Fazole 09 [i] 16:30 Jamie vaří doma - Rajčata 10 [i] 17:00 Co nám prospívá 12 [i] 17:55 Fotografové v divočině [i] 18:55 Jamieho drůbeží hostina [i] 19:50 Řeč hmyzí říše - Zbraně 04 [i] 20:10 Dítě naší doby 14 [i] 21:20 Smrtící plavba [i] 22:20 Válka v severní Evropě - Spálená země 02 [i] 23:20 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 00:25 Ze soudních spisů - Znamení zvěrokruhu 25 [i] 00:55 Ze soudních spisů - Dopis 26 [i] 01:20 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 02:20 Válka v severní Evropě - Spálená země 02 [i] 03:15 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 04:15 Cestování světem porcelánu 02 [i] 04:50 Dítě naší doby 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Uranya [i] 07:35 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 09:25 Věřte mi [i] 11:15 Létající Skot [i] 12:55 Lady XXL [i] 14:30 Malí rošťáci [i] 16:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 17:50 Přehlížený [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 20:00 Živoj jde dál [i] 21:50 Dobrý ročník [i] 23:45 Superbad [i] 01:35 Do pětadvaceti [i] 03:00 Stav obležení [i] 04:55 MIG 21 - live show [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Návrat na vrchol [i] 12:05 Genesis - koncert v Římě [i] 13:35 Mořská panna, Aquamarine [i] 15:15 Už jsme doma? [i] 16:45 Most do země Terabithia [i] 18:20 Něco na té Mary je [i] 20:20 Lady Jane [i] 22:00 Jen na sex [i] 23:40 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10 [i] 00:30 Vincentův svět IV. : Vítejte v džungli 1 [i] 01:00 Z úst do úst [i] 02:40 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Dospívání…: Tučňák [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Řeka prokletých [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie: Zeus bojuje o přežití [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Ze země vzhůru... [i] 11:00 SOS živočišné říše 4 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Láska je slepá [i] 12:00 Setkání s kobrou královskou [i] 13:00 Zvířecí policie: Týmová záchrana [i] 14:00 Corwinovo poslání: Šimpanzí politika (týmová práce) [i] 15:00 Trhlý Mike a Mark: Akce dravci [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Vše pod kontrolou [i] 16:30 SOS živočišné říše 5 [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Zeus bojuje o přežití [i] 18:00 SOS živočišné říše 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 19:00 Surikatí království: Konec dětství [i] 19:30 Opičí život 5 [i] 20:00 Setkání s kobrou královskou [i] 21:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 22:00 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 23:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana před ohněm ve Flagstaffu [i] 00:00 SOS živočišné říše 5 [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 01:00 Surikatí království: Konec dětství [i] 01:30 Opičí život 5 [i] 01:55 Setkání s kobrou královskou [i] 02:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 03:45 Veterinární policie Filadelfie: Napadení mačetou [i] 04:40 Veterinární policie Phoenix: Záchrana před ohněm ve Flagstaffu [i]