Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Kočičí princ [i] 07:20 Traja nindžovia a vynález storočia [i] 09:00 Wallace a Gromit: Pomsta králikolaka [i] 10:25 Preteky so slnkom [i] 12:20 Skejterský záťah [i] 14:20 Čarodejnice V. 19/23 [i] 15:10 Čistá láska 37-38/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex III. 1/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 18 [i] 21:15 Rádio 6 [i] 22:15 Ostrov [i] 00:55 Netvor z púšte [i] 02:25 Angeline oči I. 6/13 [i] 03:30 Jake a Tlsťoch V. 3/22 [i] 04:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:35 Wolffov revír II. 23/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 5 proti 5 [i] 05:50 Taký bol ... [i] 06:20 Noddy: Dobrodružstvo na ostrove [i] 06:45 Mama, ľúbiš ma? [i] 07:15 Odysseus [i] 08:45 "Z pekla štěstí" 1/5 [i] 09:40 Peter Pan - Návrat do krajiny nekrajiny [i] 10:55 Lietajúci slon [i] 12:30 Divoký Karibik 1/4 [i] 13:20 Ježiš Nazaretský 1/4 [i] 15:00 Čierny Šíp 1/6 [i] 16:30 Anna zo zeleného domu 1/8 [i] 17:30 Anna zo zeleného domu 2/8 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 13/25 [i] 22:00 Biblia [i] 23:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:25 Prípad pre Samanthu I. 7/22 [i] 01:20 Čierny Šíp 1/6 [i] 02:50 Slovensko dnes [i] 03:00 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Divoký Karibik 1/4 [i] 04:25 Turínske plátno [i] 04:55 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov - [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Mesačný svit II. 11/15 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Sociálny zápisník [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Dies irae [i] 10:20 Mlyny na Slovensku [i] 11:10 Tri stromy [i] 11:40 Missa Liberorum in F [i] 12:05 Podoby vzkriesenia [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Krokodílie kroniky II. 4/13 [i] 14:05 Ranč Pri zelenej sedme 11/28 [i] 14:35 Keď sa lámal rok [i] 15:20 Profesionál [i] 15:35 Polícia [i] 15:45 Halali [i] 16:10 Slovenské ľudové umenie [i] 16:45 Zdravíčko, pán doktor [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 16 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 17 [i] 18:40 Kvarteto [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Štvrtok Veľkého týždňa [i] 20:20 Viditeľné slovo - Večera Pánova [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Nočný filmový klub [i] 00:00 Família [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy z regiónov - [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:20 Panelák 228 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 114 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 12 [i] 11:15 Klaun 4 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 11 [i] 13:15 Chameleón 30 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 9 [i] 15:15 Kosti II 7 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 PREMIÉRA: Roboti [i] 21:40 Panelák 229 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Votrelec vs. Predátor [i] 01:30 Tanec na vlnách [i] 03:15 Unesený [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 78,79 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 25 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 9,10 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Zmätok v srdci 3,4 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 79,80 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 13 [i] 20:00 Hviezdne kino: Pol domu bez ženícha [i] 21:20 Lampa [i] 23:55 Derrick II. 25 [i] 00:55 Pobrežná hliadka X. [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 3/13 [i] 07:00 All Saints V. 11/43 [i] 08:00 Wildfire II. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 11:00 Vodní krysy 3/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 65/219 [i] 13:00 Wildfire II. 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 16:00 Vodní krysy 4/13 [i] 17:00 All Saints V. 12/43 [i] 18:00 Wildfire III. 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 9/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 7/22 [i] 21:00 Alias V. 8/17 [i] 22:00 Boj o čas 2/13 [i] 23:00 Slepá spravedlnost 2/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 66/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 6/18 [i] 01:55 Alias V. 8/17 [i] 02:50 Boj o čas 2/13 [i] 03:40 Vzkvétající město 6/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Nejnižší skok z rampy [i] 06:25 Opravdu velké věci 5 [i] 07:20 Jízda: Projekt černý Ford [i] 08:15 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 08:45 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 09:10 Možné i nemožné 8 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 11:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Mercury Cougar [i] 11:55 Jízda: Zuřící býk [i] 12:50 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Sahara, Maroko [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Skalisté hory [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Jízda po hořící kolejnici [i] 15:05 Opravdu velké věci 6 [i] 16:00 Opravna vraků: Procitnutí [i] 17:00 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 17:30 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Farm Bureau - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 20:00 Špinavé práce: Pěstitel vodních řas [i] 21:00 Vězněm v cizině 4 [i] 22:00 Posledních 24 hodin: Tupac Shakur [i] 23:00 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 01:00 Opravdu velké věci 6 [i] 01:55 Vězněm v cizině 4 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Farm Bureau - část 1 [i] 03:45 Opravna vraků: Procitnutí [i] 04:40 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cádizu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sedmero krkavců [i] 10:20 Vonička z domova [i] 10:50 Via dolorosa [i] 11:05 Lístky vytržené z památníku - Rudolf Rokl [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla 33/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 20/23 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:40 POKR [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Deadwood III 6/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla 33/35 [i] 01:35 Hotel Babylon II 6/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Nehasit! Hořím! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Vylodění - Den D 1/2 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 14/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Pětka v Pomeranči [i] 13:15 O rybáři a rybce [i] 14:10 Kde peníze pomáhají [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Tak to vidím já 4/7 [i] 15:05 Tykadlo [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:50 Království divočiny: Pelikáni bílí [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Tisíc let české myslivosti [i] 17:10 Můj život ve vzduchu [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Klíč [i] 20:00 Do samoty v tanci [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 6/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 3/14 [i] 00:10 Olověná bublina 2/6 [i] 00:40 Čtyři živly [i] 02:10 Posedlost šermem [i] 02:35 Brno Open 2008 [i] 03:20 Film point [i] 04:20 Zoom [i] 04:35 Deset století architektury [i] 04:50 Chvilka hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 38 [i] 09:30 Pozor, hodný pes! [i] 11:15 Beze stopy 22 [i] 12:10 Komisař Rex 7 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:35 Ženatý se závazky 31 [i] 14:10 Kobra 11 IX 10 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 8 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 18:30 Ulice 1277, 1278 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 101 [i] 21:20 Druhá šance 7 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 13 [i] 23:05 Okovy moci [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas V 18 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Na vlastní oči [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 04:15 Zvěrokruh II 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 1 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 14 [i] 07:55 Přátelé IV 20 [i] 08:25 M*A*S*H 29 [i] 08:55 Odpadlík IV 8 [i] 09:55 Právo a pořádek V 3 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 22 [i] 11:55 Drzá Jordan VI 4 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 15 [i] 13:25 Will & Grace VIII 15 [i] 13:55 Čarodějky II 19 [i] 14:50 Médium IV 16 [i] 15:45 Cena lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 21 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 64 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 14 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 19 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 13 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona III 13 [i] 03:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Lavina [i] 07:10 Posledni plavky [i] 09:00 Teleshop 12:00 Kariéristi [i] 13:35 Tajemství meče [i] 15:05 Oddball Hall [i] 16:35 Mistr zázraků [i] 18:05 Buster [i] 19:45 Tajnosti [i] 21:20 Gambler [i] 22:45 Čtvrtý anděl [i] 00:20 Jízda na střele [i] 02:00 Proti mužům zákona [i] 03:25 Tajemství meče [i] 04:55 Kariéristi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Fotbal [i] 15:30 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Curling [i] 23:00 Pro Wrestling [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 25 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 08:00 Drsné městečko [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 29 [i] 11:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 30 [i] 15:00 Drsné městečko [i] 17:00 Drzá Jordan III 5 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan III 8 [i] 21:00 Médium IV 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 23:00 Médium IV 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 02:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 04:00 McLeodovy dcery V 25 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Města ve výškách - Q1 07 [i] 06:30 Města ve výškách - Cira Center, Philadelphia 08 [i] 07:05 Krugerův národní park [i] 08:05 Na úvěr - Nicola a Jason 07 [i] 08:35 Na úvěr - Regina a Elliot 08 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Na rožni 07 [i] 09:35 Jamie vaří doma - Saláty 08 [i] 10:05 Podzim na chalupě 04 [i] 11:00 Co nám prospívá 11 [i] 12:00 Na úvěr - Nicola a Jason 07 [i] 12:30 Na úvěr - Regina a Elliot 08 [i] 13:00 Hlavní města Tichomoří - Auckland 04 [i] 14:00 Města ve výškách - Q1 07 [i] 14:35 Města ve výškách - Cira Center, Philadelphia 08 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem - Obnova ledu 04 [i] 16:00 Jamie vaří doma - Na rožni 07 [i] 16:30 Jamie vaří doma - Saláty 08 [i] 17:00 Co nám prospívá 11 [i] 18:00 Krugerův národní park [i] 18:55 Podzim na chalupě 04 [i] 19:50 Řeč hmyzí říše - Rozkladači 03 [i] 20:10 Dítě naší doby - První zkouška 13 [i] 21:20 Pod dohledem kamer - Chytrá kamera 02 [i] 22:20 Válka v severní Evropě 01 [i] 23:20 Velká čínská zeď 02 [i] 00:25 Ze soudních spisů - Sféra vlivu 23 [i] 00:55 Ze soudních spisů - Smrt za nehty 24 [i] 01:20 Smrtící plavba [i] 02:20 Válka v severní Evropě 01 [i] 03:15 Velká čínská zeď 02 [i] 04:15 Cestování světem porcelánu 01 [i] 04:50 Dítě naší doby - První zkouška 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marie Antoinetta [i] 08:00 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 09:10 Nezkrotná Dee Dee [i] 10:30 Paříži, miluji Tě [i] 12:25 Anna a král [i] 14:50 Uranya [i] 16:25 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 18:15 Věřte mi [i] 20:00 Na stojáka 48 [i] 20:30 Takoví normální puberťáci [i] 22:05 Ježíš je normální! [i] 23:15 Dopisy z Iwo Jimy [i] 01:30 Ďáblův deník [i] 03:05 Za zdí [i] 04:30 Krvavá laguna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Divoký Stomp [i] 11:50 Kylie X 2008 [i] 12:45 Princezna [i] 14:10 Hudbu složil, slova napsal [i] 15:50 Návrat na vrchol [i] 18:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 19:40 Casino Royale [i] 22:00 U ledu [i] 23:35 Po stopách zabijáka [i] 01:05 Prasáci [i] 02:30 Casino Royale [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Dospívání…: Nosorožec [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Caspar - bílý krokodýl [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 8 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie: Nový začátek [i] 10:00