Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Reflex [i] 09:00 Cigánky 45-46/162 [i] 10:40 Malé ženy [i] 12:55 Starosti s Mr. Beanom [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 1/22 [i] 14:25 Čarodejnice V. 18/23 [i] 15:15 Čistá láska 35-36/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:20 Čierna vdova [i] 23:10 Anatómia [i] 01:05 Piraňa 2 [i] 03:20 Jake a Tlsťoch V. 2/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Wolffov revír II. 22/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 21/26 [i] 08:35 Život na mori 22/26 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 8/22 [i] 09:50 Inšpektor Coliandro 1/4 [i] 11:25 Ľoď lásky 13/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 150/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 25/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 26/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:15 Dr.House II. 14/24 [i] 21:00 Dr.House II. 15/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Biblia [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:45 Prípad pre Samanthu I. 6/22 [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 150/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:45 Reportéri [i] 04:15 Život na mori 21/26 [i] 04:45 Život na mori 22/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy z regiónov - [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit II. 10/15 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Uralské rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Židia - dejiny jedného národa [i] 12:40 Regionálny denník [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 6/26 [i] 14:15 Môj dom - môj hrad [i] 14:40 Ranč Pri zelenej sedme 10/28 [i] 15:15 Elixír [i] 15:45 Sociálny zápisník [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 GEN.sk [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Dobrodružstvá kriminalistiky 19/26 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy z regiónov - [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 227 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 113 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 11 [i] 11:15 Klaun 3 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 10 [i] 13:15 Chameleón 29 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 8 [i] 15:15 Kosti II 6 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 228 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 5 [i] 21:45 SEDEM [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Vražda v spánku [i] 01:30 Črepiny [i] 02:00 Runaway - Skrytá identita [i] 03:30 Pán šeliem [i] 04:10 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 76,77 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 24 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 7,8 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Chlapci a chlapi 1/11 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie II. 4 [i] 15:25 Posledný svedok 11,12 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 77,78 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 12 [i] 20:00 Romantická streda: Sila lásky 1/2 [i] 21:45 Zmätok v srdci 3,4 [i] 01:10 Derrick II. 24 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 2/13 [i] 07:00 All Saints V. 10/43 [i] 08:00 Wildfire II. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 11:00 Vodní krysy 2/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 64/219 [i] 13:00 Wildfire II. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 16:00 Vodní krysy 3/13 [i] 17:00 All Saints V. 11/43 [i] 18:00 Wildfire II. 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 6/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 2/20 [i] 23:00 Slepá spravedlnost 1/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 65/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 5/18 [i] 01:55 CSI: New York V. 6/20 [i] 02:50 All Saints V. 1/43 [i] 03:40 Vzkvétající město 5/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Střemhlavý let mezi žraloky [i] 06:25 Opravdu velké věci 4 [i] 07:20 Jízda: Závod Power Tour [i] 08:15 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 08:45 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 09:10 Možné i nemožné 7 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Gypsy Charros proti Kimu Suterovi [i] 11:55 Jízda: Projekt černý Ford [i] 12:50 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Arizonská poušť [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Arnhmemská země [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Nejnižší skok z rampy [i] 15:05 Opravdu velké věci 5 [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Mercury Cougar [i] 17:00 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 17:30 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 18:00 Americký chopper: Chopper pro Silver State 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 20:00 Špinavé práce: Výrobce bionafty [i] 21:00 Řádění tornád [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 5 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 23:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Přežil jsem útok žraloka [i] 01:00 Opravdu velké věci 5 [i] 01:55 Řádění tornád [i] 02:50 Americký chopper: Chopper pro Silver State 2 [i] 03:45 Z ubožáka boháčem, americký styl: Automobil Mercury Cougar [i] 04:40 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Venca [i] 11:30 Chléb a sůl [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 32/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 19/23 [i] 15:20 Chcete je? [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 14/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 4/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon II 6/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Vrah jsi ty! [i] 00:15 Dotek anděla 32/35 [i] 01:00 Hledání ztraceného času 2 [i] 01:20 Události v regionech [i] 01:45 Události v regionech Brno 02:10 Události v regionech Ostrava [i] 02:35 Poklady světa [i] 02:50 Vzhůru dolů! 3/7 [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 14/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Živé sny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na plovárně s Pavlem Olivou [i] 09:35 Exit 316 - Mise: Oběti v objetí [i] 09:50 Metropolitní muzeum umění 2/4 [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 17/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 21/26 [i] 14:25 Chcete mě? [i] 14:45 Závod s bouří [i] 15:45 Deset století architektury [i] 16:00 Báječný svět k nepřežití 1/10 [i] 16:20 Zoom [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Pique-nique III 1/10 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:25 FC Barcelona – Bayern Mnichov [i] 23:35 Dokumentární klub: Čtyři živly [i] 01:05 Solino [i] 03:05 Divadlo žije! [i] 03:30 Q [i] 03:55 Terra musica [i] 04:40 Nebojte se hlíny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 37 [i] 09:30 Ochránce [i] 11:10 Beze stopy 21 [i] 12:10 Komisař Rex 6 [i] 13:05 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 30 [i] 14:10 Kobra 11 IX 9 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 7 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 11 [i] 18:30 Ulice 1275, 1276 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 13 [i] 21:30 Odložené případy VI 5 [i] 22:20 Na vlastní oči [i] 23:10 Nekalé úmysly [i] 00:55 Novashopping 01:15 112 [i] 01:45 DO-RE-MI [i] 02:30 Áčko [i] 04:10 Zvěrokruh II 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 13 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 13 [i] 07:55 Přátelé IV 19 [i] 08:25 M*A*S*H 28 [i] 08:55 Odpadlík IV 7 [i] 09:55 Právo a pořádek V 2 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 21 [i] 11:55 Drzá Jordan VI 3 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 14 [i] 13:25 Will & Grace VIII 14 [i] 13:55 Čarodějky II 18 [i] 14:55 Médium IV 15 [i] 15:50 Hodina rozhodnutí [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 20 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 9 [i] 23:20 Nebezpečný muž [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona III 12 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Vůle přežít [i] 09:00 Teleshop 12:00 Lavina [i] 13:45 Artušův meč [i] 15:15 Tátou proti své vůli [i] 16:45 Posledni plavky [i] 18:20 Doživotní šance [i] 19:55 Mistr zázraků [i] 21:25 Osudný den [i] 23:00 Jízda na střele [i] 00:40 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 02:25 Návrat elitního agenta [i] 03:55 Artušův meč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Vzpírání [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Krasobruslení [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Curling [i] 23:00 Wednesday Selection [i] 23:20 Jachting [i] 00:00 Sports Destination [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 22 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 08:00 Čítárna [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 11:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 29 [i] 15:00 Čítárna [i] 17:00 Drzá Jordan III 4 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Drzá Jordan III 7 [i] 21:00 Médium IV 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 23:00 Médium IV 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 02:00 Primadona v ohrožení [i] 04:00 McLeodovy dcery V 23 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Města ve výškách - Heureka, Melbourne 05 [i] 06:35 Města ve výškách - Torre Mayor, Mexico City 06 [i] 07:10 Králové plazů [i] 08:05 Na úvěr - Yvonne a David 05 [i] 08:35 Na úvěr - Valerie a Jason 06 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Brukve 05 [i] 09:35 Jamie vaří doma - Mrkev a řepa 06 [i] 10:05 Podzim na chalupě 03 [i] 11:00 Co nám prospívá 10 [i] 12:00 Na úvěr - Yvonne a David 05 [i] 12:30 Na úvěr - Valerie a Jason 06 [i] 13:00 Hlavní města Tichomoří - Honolulu 03 [i] 14:00 Města ve výškách - Heureka, Melbourne 05 [i] 14:35 Města ve výškách - Torre Mayor, Mexico City 06 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem - Vrchol léta 03 [i] 16:00 Jamie vaří doma - Brukve 05 [i] 16:30 Jamie vaří doma - Mrkev a řepa 06 [i] 17:05 Co nám prospívá 10 [i] 18:00 Králové plazů [i] 18:55 Podzim na chalupě 03 [i] 19:50 Řeč hmyzí říše - Vynálezci 02 [i] 20:10 Dítě naší doby - K čemu jsou tatínkové 12 [i] 21:20 Pod dohledem kamer - Zachyceni kamerami 01 [i] 22:20 Bitva o Atlantik - Štvanci 03 [i] 23:20 Velká čínská zeď 01 [i] 00:20 Ze soudních spisů - Studená sprcha 21 [i] 00:50 Ze soudních spisů - Svázaný vězením 22 [i] 01:20 Pod dohledem kamer - Chytrá kamera 02 [i] 02:15 Bitva o Atlantik - Štvanci 03 [i] 03:10 Velká čínská zeď 01 [i] 04:05 Stále jsem ženou - Přechod z lékařského hlediska [i] 04:50 Dítě naší doby - K čemu jsou tatínkové 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Plán hry [i] 07:50 Nové sčítání hlasů [i] 09:40 Před kamerou 15 [i] 10:15 S mafií v patách [i] 11:55 Mig 21: Ze zákulisí koncertu [i] 12:05 Bernard a Doris [i] 13:45 Ratatouille [i] 15:35 Marie Antoinetta [i] 17:35 Paříži, miluji Tě [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 14 [i] 20:00 Eragon [i] 21:40 Vlajky našich otců [i] 23:45 Motel smrti [i] 01:10 Shred [i] 02:45 Shred 2 [i] 04:15 Eragon [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Číslo 2 [i] 11:30 Pekař [i] 12:55 Před kamerou 15 [i] 13:25 Obchod století [i] 14:45 Robin Hood [i] 16:30 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 16:55 Divoký Stomp [i] 18:45 Princezna [i] 20:10 Deset položek a méně [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Vítejte v džungli 1 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10 [i] 22:50 Neznámý svůdce [i] 00:35 Portrét šílenství [i] 01:55 Smrt s lidskou tváří [i] 03:10 Deset položek a méně [i] 04:30 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2 [i] 06:00 Dospívání…: Puma [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Z australského vnitrozemí do Hollywoodu [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 6 [i] 09:00 Veterinární policie Filadelfie: Tajná operace [i] 10:00 Velká vítězství malé zoo: Následky... [i] 11:00 SOS živočišné říše 2 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Pod vlivem hvězd