Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 43-44/162 [i] 10:40 Ivanhoe [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 20/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 17/23 [i] 15:10 Čistá láska 33-34/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 14/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 17 [i] 21:15 Rádio 5 [i] 22:25 Drsný Shaft [i] 00:20 Smrtiaci dohľad [i] 02:00 Ako prežiť haváriu lietadla [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 1/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 21/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 19/26 [i] 08:40 Život na mori 20/26 [i] 09:05 To je vražda,napísala X 7/22 [i] 09:55 Láska hory prenáša [i] 11:25 Ľoď lásky 12/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 149/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 23/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 24/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Inšpektor Coliandro 1/4 [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:55 Prípad pre Samanthu I. 5/22 [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 149/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 19/26 [i] 04:20 Život na mori 20/26 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit II. 9/15 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 5/6 [i] 12:00 Návraty [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:15 Umenie v kove [i] 13:45 Cez Karpaty [i] 14:05 VAT [i] 14:35 Ranč Pri zelenej sedme 9/28 [i] 15:00 Tak nekonečne krásna [i] 15:30 Umenie 09 [i] 15:55 Magazín ligy majstrov [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 6/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:05 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 19:59 Slovo [i] 20:05 Židia - dejiny jedného národa [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Správy z regiónov - [i] 22:20 Filmový klub [i] 00:25 Liga majstrov - zostrihy [i] 01:05 Dobrodružstvá kriminalistiky 18/26 [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Správy z regiónov - [i] 03:10 Správy - Hírek [i] 03:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 226 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 112 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 10 [i] 11:15 Klaun 2 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 9 [i] 13:15 Chameleón 28 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 7 [i] 15:15 Kosti II 5 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 11 [i] 21:20 Panelák 227 [i] 22:00 Dexter 6 [i] 23:00 De Facto [i] 23:50 Policajt z L. A. II. 11 [i] 00:50 Bojovník [i] 03:00 Dexter [i] 04:00 Pán šeliem [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 74,75 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 23 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 5,6 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 15:30 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 75,76 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 11 [i] 20:00 Chlapci a chlapi 1/11 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 4 [i] 21:50 Posledný svedok 11,12 [i] 23:25 Derrick II. 23 [i] 00:25 Pobrežná hliadka X. [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy 1/13 [i] 07:00 All Saints V. 9/43 [i] 08:00 Wildfire II. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 11:00 Vodní krysy 1/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 63/219 [i] 13:00 Wildfire II. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 16:00 Vodní krysy 2/13 [i] 17:00 All Saints V. 10/43 [i] 18:00 Wildfire II. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 21:00 Dr. House III. 15/24 [i] 22:00 Dr. House III. 16/24 [i] 23:00 Můj nejhorší týden 13/16 [i] 23:30 Satisfakce 10/10 [i] 00:30 Noční show Davida Lettermana 64/219 [i] 01:30 Vzkvétající město 4/18 [i] 02:25 Dr. House III. 15/24 [i] 03:15 Dr. House III. 16/24 [i] 04:05 Vzkvétající město 4/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Skoky na kajaku [i] 06:25 Opravdu velké věci 3 [i] 07:20 Jízda: Odvrácená strana [i] 08:15 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 08:45 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 11:00 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 11:55 Jízda: Závod Power Tour [i] 12:50 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Psychologie přežití [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Přežití na moři [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Střemhlavý let mezi žraloky [i] 15:05 Opravdu velké věci 4 [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Gypsy Charros proti Kimu Suterovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 17:30 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 18:00 Americký chopper: Chopper pro Silver State 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 20:00 Špinavé práce: Lovec korýšů [i] 21:00 Neskutečné velkoměsto [i] 22:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 23:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 01:00 Opravdu velké věci 4 [i] 01:55 Neskutečné velkoměsto [i] 02:50 Americký chopper: Chopper pro Silver State 1 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Gypsy Charros proti Kimu Suterovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:10 Milí Bakaláři [i] 11:10 Takový malý bar [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 31/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 18/23 [i] 15:20 Dětská encyklopedie světa II [i] 15:25 Z rodu Lucemburků [i] 15:45 Věda je zábava 21/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Vylodění - Den D 1/2 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 2/13 [i] 22:30 Případy inspektora Lynleyho VI 2/2 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Chcete mě? [i] 00:25 Vltava v obrazech 11/86 [i] 00:45 Sex ve městě IV 1/18 [i] 01:15 Dotek anděla 31/35 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kultura.cz [i] 09:35 Mýty a fakta historie: Úpadek [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Vltava v obrazech 11/86 [i] 15:15 Svět zázraků: Ushuaia 17/26 [i] 15:45 Metropolitní muzeum umění 2/4 [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Manchester United – FC Porto [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:05 Krajina [i] 00:15 Příběh ztraceného velkorybníka [i] 00:30 Aleje [i] 00:45 Kostel sv. Bartoloměje v Kolíně [i] 00:55 Počesku [i] 01:05 Nedej se [i] 01:20 Šumné Ústí nad Labem [i] 01:45 Vždy zbývá tajemství [i] 02:05 Barack Obama, cesta do Bílého domu [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Znamení a rituály [i] 03:25 Světci a svědci [i] 03:40 Sváteční slovo generálního vikáře královéhradecké diecéze Tomáše Holuba [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 Exit 316 - Mise: Oběti v objetí [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 36 [i] 09:30 Dokonalý pár [i] 11:20 Beze stopy 20 [i] 12:15 Komisař Rex 5 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 29 [i] 14:10 Kobra 11 IX 8 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 6 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 18:30 Ulice 1273, 1274 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 100 [i] 21:20 Kriminálka New York III 6 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Hodina pravdy [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V 17 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 Zvěrokruh II 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 12 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 12 [i] 07:55 Přátelé IV 18 [i] 08:25 M*A*S*H 27 [i] 08:55 Odpadlík IV 6 [i] 09:55 Právo a pořádek V 1 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 20 [i] 11:55 Drzá Jordan VI 2 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 13 [i] 13:25 Will & Grace VIII 13 [i] 13:55 Čarodějky II 17 [i] 14:50 Médium IV 14 [i] 15:45 Hra světel [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 19 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 63 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 18 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu I 14 [i] 00:05 Vraždy v Kitzbühelu 12 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:40 Ve jménu zákona III 11 [i] 03:30 Svět 2009 [i] 04:00 Autosalon [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Baltimorský zázrak [i] 07:15 Zabít Elizabeth [i] 09:00 Teleshop 12:00 Vůle přežít [i] 13:40 Hotýlek [i] 15:15 Kariéristi [i] 16:50 Po čem ženy touží [i] 18:55 Oddball Hall [i] 20:25 Posledni plavky [i] 22:00 Proti mužům zákona [i] 23:25 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 01:10 Chuť melounů [i] 03:05 Blizko nebe [i] 04:45 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Vzpírání [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Curling [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 22 [i] 08:00 Lásce neutečeš [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 11:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 15:00 Lásce neutečeš [i] 17:00 Drzá Jordan III 3 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Drzá Jordan III 6 [i] 21:00 Médium IV 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 23:00 Médium IV 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 02:00 Dotek hrůzy [i] 04:00 McLeodovy dcery V 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Města ve výškách - 7 World Trade, New York 03 [i] 06:30 Města ve výškách - Commerzbank, Frankfurt 04 [i] 07:05 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 08:05 Na úvěr - Kirk a Lenka 03 [i] 08:35 Na úvěr - Jen a Jay 04 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Cibule 03 [i] 09:35 Jamie vaří doma - Jahody 04 [i] 10:05 Podzim na chalupě 02 [i] 11:00 Co nám prospívá 09 [i] 12:00 Na úvěr - Kirk a Lenka 03 [i] 12:30 Na úvěr - Jen a Jay 04 [i] 13:00 Hlavní města Tichomoří - Port-Vila 02 [i] 14:00 Města ve výškách - 7 World Trade, New York 03 [i] 14:35 Města ve výškách - Commerzbank, Frankfurt 04 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem - Období tání 02 [i] 16:00 Jamie vaří doma - Cibule 03 [i] 16:30 Jamie vaří doma - Jahody 04 [i] 17:00 Co nám prospívá 09 [i] 18:00 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 18:55 Podzim na chalupě 02 [i] 19:50 Řeč hmyzí říše - Podvržené děti 01 [i] 20:10 Dítě naší doby - Stav hry 11 [i] 21:20 Vychytávky 13 [i] 21:45 Limity měst - Iztapalapa 02 [i] 22:00 Limity měst - Taškent 03 [i] 22:20 Bitva o Atlantik - Udržet v tajnosti 02 [i] 23:20 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 00:15 Ze soudních spisů - Mimořádná zpráva 19 [i] 00:45 Ze soudních spisů - Svět je divadelní scéna 20 [i] 01:15 Pod dohledem kamer - Zachyceni kamerami 01 [i] 02:15 Bitva o Atlantik - Udržet v tajnosti 02 [i] 03:10 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 03:55 Stalo se lidem - Maďarsko v letech 1919-1944 02 [i] 04:50 Dítě naší doby - Stav hry 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Přehlížený [i] 07:40 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 08:05 Angel [i] 10:00 Když se smůla lepí na paty [i] 11:25 Bláznivej tábor [i] 12:50 Plán hry [i] 14:40 Nové sčítání hlasů [i] 16:35 Bernard a Doris [i] 18:15 Nevítaná návštěva [i] 20:00 Stephanie Daley [i] 21:30 Na stojáka 55 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10 [i] 22:50 Šikmá plocha [i] 00:10 Mé druhé já [i] 02:10 Kylie X 2008 [i] 03:05 Stephanie Daley [i] 04:35 Šikmá plocha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Betsyina svatba [i] 11:30 Srdce v roztoužení [i] 13:00 Rihanna [i] 14:15 Síly temna [i] 15:50 Říkej mi strýčku [i] 17:20 Číslo 2 [i] 18:50 Pekař [i] 20:15 Honička na playboye [i] 22:00 Noční hlídka [i] 23:50 Otisk [i] 01:15 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek