Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Cigánky 41-42/162 [i] 10:10 Dieťa Medúzy 1/2 [i] 11:45 Dieťa Medúzy 2/2 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 19/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 16/23 [i] 15:15 Čistá láska 31-32/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Zámena manželiek 5 [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:10 Červená horúčava [i] 01:10 Škola v bikinách [i] 02:50 Paľba [i] 03:15 Jake a Tlsťoch IV. 24/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 20/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 18/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 12/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 6/22 [i] 09:50 Agatha Christie : Poirot [i] 10:40 Agatha Christie : Poirot [i] 11:30 Ľoď lásky 11/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 148/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 21/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 22/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska hory prenáša [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 7/17 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 21/22 [i] 23:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:20 Prípad pre Samanthu I. 4/22 [i] 01:05 Svet v obrazoch [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 148/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 18/26 [i] 04:20 Prírodná brigáda 12/12 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Profesionál [i] 05:40 Polícia [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Mesačný svit II. 8/15 [i] 07:15 Štvorlístok [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Retro noviny [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Drapéria [i] 11:25 Akcia Vír 2/2 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Veľký múr okolo Pekingu [i] 13:50 Ranč Pri zelenej sedme 8/28 [i] 14:20 Klik [i] 14:35 TKN [i] 15:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 15:40 Test magazín [i] 15:45 Odpískané [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 5/6 [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Eurokino [i] 23:40 Dobrodružstvá kriminalistiky 17/26 [i] 00:25 TKN [i] 00:55 Anjeli strážni [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy z regiónov - [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:15 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 Črepiny PLUS [i] 06:20 Panelák 225 [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Zlodej zostane zlodejom [i] 09:50 Bohovia sa museli zblázniť [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 3 [i] 13:15 Ako som prežil [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 6 [i] 15:15 Kosti II 4 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 226 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 6 [i] 21:30 Profesionáli II. 6 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Narušiteľ [i] 02:00 Autosalón [i] 02:30 Pevnosť Apačov v Bronxe [i] 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch IV. 72,73 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 22 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 3,4 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Doktorka Quinnová 9,10 [i] 15:20 Skutočný príbeh: Nevyslovená pravda [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 73,74 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 10 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 21:35 Filmová klasika: "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 23:00 Derrick II. 22 [i] 00:00 Pobrežná hliadka X. [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 07:00 All Saints V. 8/43 [i] 08:00 Wildfire II. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 10:00 Třetí hlídka IV. 3/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 62/219 [i] 13:00 Wildfire II. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 3/22 [i] 16:00 Vodní krysy 1/13 [i] 17:00 All Saints V. 9/43 [i] 18:00 Wildfire II. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 1/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 23:00 Satisfakce 9/10 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 63/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 3/18 [i] 01:55 Lost - Ztraceni V. 1/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 03:40 Vzkvétající město 3/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Grand Kaňonem na bruslích [i] 06:25 Opravdu velké věci 2 [i] 07:20 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana [i] 08:15 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 08:45 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 11:00 Pátá rychlost 9 [i] 11:30 Pátá rychlost 10 [i] 11:55 Jízda: Odvrácená strana [i] 12:50 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 13:45 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Kostarika [i] 14:10 Ray Mears - Jak přežít v divočině: Přežití v extrémních podmínkách: Polární kruh [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skoky na kajaku [i] 15:05 Opravdu velké věci 3 [i] 16:00 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 17:00 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 17:30 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 18:00 Americký chopper: Byron Nelson 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 20:00 Špinavé práce: Výrobce sýra [i] 21:00 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 21:30 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 22:00 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 23:00 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i] 01:00 Opravdu velké věci 3 [i] 01:55 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 02:20 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 02:50 Americký chopper: Byron Nelson 2 [i] 03:45 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 04:40 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 11,12/56 [i] 09:00 Sňatky z rozumu 3/5 [i] 10:35 Moje rodina III 1/13 [i] 11:05 Objevování planety Oceán 7/13 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 30/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 17/23 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 10/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Saturnin [i] 21:45 Na cestě po Sabu [i] 22:20 Reportéři ČT [i] 23:00 Tajné akce StB 14/40 [i] 23:15 Kmotr III 2/2 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Politické spektrum [i] 01:10 Dotek anděla 30/35 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Po stopách izraelských králů [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Den D 1/13 [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Dětská encyklopedie světa II [i] 12:45 Z rodu Lucemburků [i] 13:05 ETV 2 1/6 [i] 13:15 That´s me 1/6 [i] 13:30 Král Babar [i] 14:45 Fokus ČT24 [i] 15:05 Vesmírná inventura [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Barack Obama, cesta do Bílého domu [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 22:00 V odborné péči 27/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Pozdrav z bodu nula [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:45 Vráceno v restituci 5/8 [i] 03:00 Máte slovo 03:45 POKR [i] 04:10 Československý filmový týdeník 723/2379 [i] 04:25 Po stopách amazonských [i] 04:50 Tibet v Nepálu: Muzikanti
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 35 [i] 09:30 K2 [i] 11:40 Beze stopy 19 [i] 12:35 Komisař Rex 4 [i] 13:35 Ženatý se závazky 28 [i] 14:10 Kobra 11 IX 7 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 5 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 18:30 Ulice 1271, 1272 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 6 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 13 [i] 22:40 Já jsem ty a ty jsi já [i] 00:20 4400 5 [i] 01:05 DO-RE-MI [i] 01:50 Novashopping 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 11 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 11 [i] 07:55 Přátelé IV 17 [i] 08:25 M*A*S*H 26 [i] 08:55 Odpadlík IV 5 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 22 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 19 [i] 11:55 Drzá Jordan VI 1 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 12 [i] 13:25 Will & Grace VIII 12 [i] 13:55 Čarodějky II 16 [i] 14:50 Médium IV 13 [i] 15:45 Konec jednoho léta [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 18 [i] 20:00 Ošklivka Katka 71 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha II 1 [i] 23:25 Žralok I 14 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu 11 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona III 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Padělatel [i] 07:35 Cvokař [i] 09:00 Teleshop 12:00 Zabít Elizabeth [i] 13:35 Baltimorský zázrak [i] 15:20 Lavina [i] 17:05 Bratz [i] 19:00 Loupežník Hotzenplotz [i] 20:30 Po čem ženy touží [i] 22:35 Návrat elitního agenta [i] 00:05 Chuť melounů [i] 02:00 Skandál [i] 04:00 Předtucha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:05 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Fotbal [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 08:00 Dynastie: Rub a líc [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 26 [i] 11:00 McBride: Vždy věrný [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 15:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 16:30 10,5 stupně: Apokalypsa 2/2 [i] 18:15 McBride: Vždy věrný [i] 20:00 Drzá Jordan III 5 [i] 21:00 Médium IV 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 23:00 Médium IV 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 02:00 Stín pochybnosti [i] 04:00 McLeodovy dcery V 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 04 [i] 06:00 Města ve výškách - Sears Tower, Chicago 01 [i] 06:30 Města ve výškách - Turning Torso, Malmö 02 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 26 [i] 08:05 Na úvěr 01 [i] 08:35 Na úvěr 02 [i] 09:05 Jamie vaří doma - Brambory 01 [i] 09:35 Jamie vaří doma - Fazole 02 [i] 10:05 Podzim na chalupě 01 [i] 11:00 Co nám prospívá 08 [i] 12:00 Na úvěr 01 [i] 12:30 Na úvěr 02 [i] 13:00 Hlavní města Tichomoří - Hanga Roa 01 [i] 14:00 Města ve výškách - Sears Tower, Chicago 01 [i] 14:35 Města ve výškách - Turning Torso, Malmö 02 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem - Příchod jara a nového života 01 [i] 16:00 Jamie vaří doma - Brambory 01 [i] 16:30 Jamie vaří doma - Fazole 02 [i] 17:00 Co nám prospívá 08 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 26 [i] 18:55 Podzim na chalupě 01 [i] 19:50 Dítě naší doby - Krize identity 10 [i] 20:55 Doktorologie - Traumatologie 13 [i] 21:20 Vychytávky 11 [i] 21:50 Vychytávky 12 [i] 22:20 Bitva o Atlantik - Šedí vlci 01 [i] 23:20 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 00:15 Ze soudních spisů - Bratrství 17 [i] 00:45 Ze soudních spisů - Psí chlupy 18 [i] 01:15 Interpol 02 [i] 02:15 Bitva o Atlantik - Šedí vlci 01 [i] 03:10 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 04:00 Stalo se lidem - Maďarsko v letech 1919-1944 01 [i] 04:50 Dítě naší doby - Krize identity 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy 13 [i] 08:15 Volání o pomoc [i] 10:20 Malí rošťáci [i] 11:50 Uranya [i] 13:30 Přehlížený [i] 15:10 Angel [i] 17:05 Když se smůla lepí na paty [i] 18:30 Bláznivej tábor [i] 20:00 Křižovatka smrti 3 [i] 21:30 Jako malé děti [i] 23:45 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 01:40 Stav obležení [i] 03:35 Jako malé děti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Spider-Man 3 [i] 12:15 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 12:40 Štěstí na dosah [i] 14:35 Kylie X 2008 [i] 15:30 Betsyina svatba [i] 17:00 Divná sešlost [i] 18:50 Srdce v roztoužení [i] 20:20 Transylvania [i] 22:00 Klub sbevrahů [i] 23:40 Řekni, že mě miluješ 8 [i] 00:30 Krvavá tvář velkoměsta [i] 02:10 Dopravní apokalypsa [i] 03:05 Transylvania [i]