Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:20 Malý zajac Bugs a priatelia I. 25/40 [i] 06:45 Scooby Doo I. 24/24 [i] 07:10 Duck Dodgers 1/13 [i] 07:40 Xena II. 11/22 [i] 08:30 Traja nindžovia zasahujú [i] 10:00 Prezidentské voľby 2009 [i] 11:00 Kyle XY II. 9-10/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Postrach Dennis opäť zasahuje [i] 15:40 Godzilla [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Smiem prosiť? [i] 22:05 Kapitán Alatriste [i] 00:50 Vlk [i] 03:00 Anděl svádí ďábla [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Pocoyo I. 1/52 [i] 06:30 Pocoyo I. 2/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 50 [i] 06:55 Poštár Pat II 51 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 10/39 [i] 07:35 Zvedavý George 2/30 [i] 07:55 Vladárova nová škola 11/26 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 19/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Zem - sila planéty 4/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Otec a syn [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Sabrina [i] 22:25 Ohnivé oči [i] 00:20 Nukleárne nebezpečenstvo [i] 01:50 Chodili sme spolu [i] 02:30 O 5 minút 12 [i] 03:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Test magazín [i] 05:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:50 Lovci hadov II. 7/13 [i] 06:15 Mesačný svit II. 13/15 [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Kapura [i] 08:45 Farmárska revue [i] 09:00 Akcia Vír I.časť [i] 09:30 Kvetná nedeľa z Vatikánu [i] 12:15 Pravda [i] 13:05 Námestíčko 10/10 [i] 13:55 Sviatočné slovo na Kvetnú nedeľu [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Umenie 09 [i] 22:00 televízne osobnosti - režisér Vido Horňák [i] 23:40 Hlas [i] 00:10 Európska klasika [i] 01:40 Noc v archíve [i] 03:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MacGyver [i] 05:50 Kráľovstvo surikát III. 13/13 [i] 06:10 Zrodení pre zabíjanie 18 [i] 07:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:00 Spider-Man [i] 08:25 Tutenstein - malý faraón III. [i] 08:50 Veľký televízny príbeh: Nebezpečná aféra [i] 10:50 Črepiny PLUS [i] 11:20 Skutočné CSI 6/6 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:45 Anakonda: Honba za krvavou orchideou [i] 15:45 Bohovia sa museli zblázniť [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Ako som prežil [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 3 [i] 22:00 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 00:00 Zlodej zostane zlodejom [i] 01:40 Nebezpečná aféra [i] 03:10 Pán šeliem [i] 03:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka X. 10,11 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 36,37 [i] 11:00 Zorro 25,26 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 ZDRAVIE+ [i] 14:30 Julie Lescautová II. 13/13 [i] 16:00 Julie Lescautová III. 1/13 [i] 17:30 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 19:00 Miazgovci 21,22 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 9,10 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Nevyslovená pravda [i] 23:10 V uliciach San Francisca 36,37 [i] 00:55 Zorro [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race IX. 3/14 [i] 07:00 The Amazing Race IX. 4/14 [i] 08:00 Rodinné právo II. 11/24 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 18/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 19/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 20/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 3/13 [i] 13:00 Vodní krysy 6/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XII. - Panama 12/15 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 1/11 [i] 16:00 Třeba mě sežer IV. 17/24 [i] 16:30 Třeba mě sežer IV. 18/24 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 3/13 [i] 18:00 Internát 1/6 [i] 19:25 Křupan [i] 21:20 Zachraň mě III. 9/13 [i] 22:20 Myšlenky zločince IV. 1/20 [i] 23:20 Pacovo mužstvo II. 13/13 [i] 01:00 The Shield - Policejní odznak VI. 5/10 [i] 01:55 Zachraň mě III. 9/13 [i] 02:45 Třeba mě sežer IV. 17/24 [i] 03:10 Třeba mě sežer IV. 18/24 [i] 03:35 Internát 1/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 06:00 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 06:55 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 07:50 Záchrana vraku 7 [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 3 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 4 [i] 09:10 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 10:05 Zbraně budoucnosti: Inteligentní ničitelé [i] 11:00 Smrtonosná zóna: Přepadení u jezera Tharthar: Irák [i] 11:55 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 12:50 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 13:45 Zničeno ve vteřině 3 [i] 14:10 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 15:05 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 16:00 Nutné k přežití: Mexiko [i] 17:00 Nutné k přežití: Namibie [i] 18:00 Nutné k přežití: Zambie [i] 19:00 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 20:00 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 21:00 Ross Kemp v Afghánistánu 5 [i] 22:00 Smrtonosná zóna: Záchrana hlídkového člunu: Vietnam [i] 23:00 Posledních 24 hodin: Anna Nicole Smith [i] 00:00 Vězněm v cizině 3 [i] 01:00 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 01:55 Smrtonosná zóna: Záchrana hlídkového člunu: Vietnam [i] 02:50 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 03:45 Záchrana vraku 7 [i] 04:10 Svět budoucnosti: Inteligence [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pejsvídek a Medvísek [i] 06:25 Garfield a přátelé II 23/26 [i] 06:50 Trojčátka 14/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Stříbrná paruka 4/5 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O rybáři a rybce [i] 14:00 Cesty víry [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:35 Sváteční slovo generálního vikáře královéhradecké diecéze Tomáše Holuba [i] 14:40 Sňatky z rozumu 3/5 [i] 16:15 Vzhůru dolů! 3/7 [i] 16:35 Nehasit! Hořím! [i] 16:55 Moje rodina III 1/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 27/39 [i] 18:35 Zpívánky: Já mám svou panenku v Roudnici 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Zprávy 22:05 Branky, body, vteřiny 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Dalziel a Pascoe XI 1/5 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Huff II 4/13 [i] 00:55 Svět umění: Pierre Richard [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Na cestě po Ománu [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou Panýrkovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Folklorní magazín [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 723/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Oběti v objetí [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Úpadek [i] 12:00 Neviditelný [i] 13:45 Terra musica [i] 14:30 Svět umění: Pierre Richard [i] 15:30 Znamení a rituály [i] 15:40 Světci a svědci [i] 15:55 Počesku [i] 16:05 Melodie slávy [i] 17:55 Tajemství Strážce duší [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 10/20 [i] 19:20 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 19:30 Magazín Ligy mistrů [i] 20:00 Krajina [i] 20:10 Příběh ztraceného velkorybníka [i] 20:25 Aleje [i] 20:35 Kostel sv. Bartoloměje v Kolíně [i] 20:50 Počesku [i] 21:00 Nedej se [i] 21:15 Šumné Ústí nad Labem [i] 21:40 Vždy zbývá tajemství [i] 22:00 Na plovárně s Pavlem Olivou [i] 22:25 Toulavý pes [i] 00:30 Michel Legrand 2/2 [i] 01:30 Kniha mého srdce [i] 02:50 Čétéčko [i] 03:10 Kamera na cestách: K ekvádorským sopkám [i] 04:00 Vzhůru dolů! 3/7 [i] 04:20 Krásný ztráty [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Dobrodružství Antje a jejích přátel 26 [i] 06:30 Pirátova rodinka 19 [i] 07:00 Odvážné srdce [i] 08:50 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 10:30 VC Malajsie [i] 13:35 Dobrá voda 5 [i] 15:00 Četník a četnice [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 6 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Sedmý hřích [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas V 16 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Střepiny [i] 02:00 Volenka [i] 04:05 Ohnivé léto 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 15 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 10 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé IV 16 [i] 08:30 Svět ve válce 10 [i] 09:35 Svět 2009 [i] 10:05 Holky v akci [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 Tanec na vlnách [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 17 [i] 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:15 Dva v tom [i] 23:25 Čínský hlavolam [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Svět ve válce 10 [i] 04:00 Partie [i] 04:35 Sinan Toprak I 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshop 12:00 Padělatel [i] 13:30 Kdo je Cletis Tout? [i] 15:05 Vůle přežít [i] 16:45 Cvokař [i] 18:10 Kariéristi [i] 19:45 Skandál [i] 21:45 Blízko nebe [i] 23:25 Smrtící Avalon [i] 01:10 Skandál [i] 03:10 Lekce umírání [i] 04:35 Kdo je Cletis Tout? [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maratón [i] 11:15 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 14:05 Cyklistika [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Gymnastika [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:50 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Směr východ [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 11 [i] 11:00 Námořní hlídka II 12 [i] 12:00 Námořní hlídka II 13 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 18:00 Námořní hlídka II 11 [i] 19:00 Námořní hlídka II 12 [i] 20:00 Námořní hlídka II 13 [i] 21:00 Nebezpečná seznamka [i] 23:00 Nápadník [i] 01:00 Hříbě [i] 03:00 Směr východ [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Buď já nebo pes - Lucy 22 [i] 05:25 Buď já nebo pes - Pixie a Tyson 23 [i] 06:00 Prehistorický park 03 [i] 07:00 Prehistorický park 04 [i] 07:55 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 08:45 Limity měst - Iztapalapa 02 [i] 09:00 Limity měst 09 [i] 09:15 Jamie vaří doma o vánocích [i] 10:15 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 11:15 Hvězdný fotbal - Fotbal na titulních stránkách 05 [i] 12:10 Everest - člověk proti hoře 05 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové - Prázdninový speciál 24 [i] 13:40 Vzpruha pro tělo 01 [i] 14:10 Vzpruha pro tělo 02 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 04 [i] 15:40 Pravda, povinnost, udatnost 10 [i] 16:35 Manchester United - Vzestup Rudých ďáblů [i] 17:35 Maminka stávkuje 26 [i] 18:15 Buď já nebo pes - Bumble a Doogle 24 [i] 18:45 Buď já nebo pes - Teo 25 [i] 19:15 Smrtící plavba [i] 20:20 Jsme zvědaví - Jak přežít 01 [i] 21:25 Rozhodující bitvy 03 [i] 22:25 Válka - Mizerná válka 05 [i] 23:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 01 [i] 00:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 02 [i] 00:30 Když se Země zatřese - Meteor zrodu i zániku 01 [i] 01:25 Když se Země zatřese - Hrozba z vesmíru 02 [i] 02:20 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 03:05 Limity měst 09 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat - Datel / Rys 01 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat - Žáby / Říční ptáci 02 [i] 04:25 Ochránci džungle 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Věřte mi [i] 07:50 Anna a král [i] 10:20 Lady XXL [i] 12:00 P.S. Miluji tě [i] 14:05 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 15:55 Volání o pomoc [i] 17:55 Uranya [i] 19:30 Před kamerou 15 [i] 20:00 Eragon [i] 21:40 Krvavá laguna [i] 23:05 True Blood - Pravá krev : Požitek z lásky 9 [i] 00:00 Na stojáka 53 [i] 00:25 Na stojáka 54 [i] 00:55 Vstupní brána [i] 02:40 Dopisy z Iwo Jimy [i] 04:55 DESmod [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Marion a Lucie [i] 09:30 Úžasná a milovaná [i] 11:15 Most do země Terabithia [i] 12:45 Někdo jiný [i] 14:00 Spider-Man 3 [i] 16:15 Před kamerou 14 [i] 16:45 Děsnej doják [i] 18:05 Štěstí na dosah [i] 20:00 Hollywoodland [i] 22:00 Chlapi z karavanů [i] 23:35 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 01:35 Slezský byznys [i] 02:35 Z úst do úst [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Nejsilnější článek [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 50 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 51 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 10 [i] 08:00 Koňská síla 4 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 9 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 10 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Nové problémy [i] 10:30 SOS živočišné říše 5 [i] 11:00 Zvířecí policie: Dům bíglů [i] 12:00 Zvířecí policie: Lepší život [i] 13:00 Velká námořní dobrodružství 1 [i] 14:00 Výcvikový tábor K9: Psí hlídka - nejlepší z nejlepších [i] 15:00 Největší extrémy: Gurmáni [i] 16:00 Znovu u goril s Davidem Attenboroughem [i] 17:00 Austin Stevens: Nejnebezpečnější…: Chřestýši Divokého západu [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Psí pátrači - partneři na celý život [i] 19:00 Surikatí království: Narozeni v království [i] 19:30 Surikatí království: Ptáci [i] 20:00 Velká námořní dobrodružství: Liškoun [i] 21:00 Planeta Země: Poušť [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Msta býka Shortyho [i] 23:00 Veterinární policie Phoenix: Uvězněný v podzemí [i] 00:00 Veterinární policie Houston 11 [i] 01:00 Surikatí království: Narozeni v království [i] 01:30 Surikatí království: Ptáci [i] 01:55 Velká námořní dobrodružství: Liškoun [i] 02:50 Planeta Země: Poušť [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Msta býka Shortyho [i] 04:40 Veterinární policie Phoenix: Uvězněný v podzemí [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:30 Životní jistoty [i] 12:30 Mama Jack [i] 14:15 "O" / Othello [i] 15:50 Radost až do rána [i] 17:25 Vometáci [i]