TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:20 FARMA [i] 23:20 Susedia [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:05 FARMA [i] 03:05 Cestovatelia v čase [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Raja Ampat - Indonézia [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Strmý pád 57/81 [i] 10:00 Zajtrajšie noviny 11/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Vlci okolo nás [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Kaštieľ v Seredi [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Národný park Komodo - Indonézia [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Ústup 58/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Špecialisti [i] 22:00 Duisburg [i] 23:45 Stará škola [i] 00:45 Duisburg [i] 02:30 Autosalón [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Včielka Maja [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Zoodom [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Spomíname na dramatika Jána Jonáša: Prvá nadovšetky [i] 11:05 Drotárske ozveny [i] 11:30 Obedníček: Chichi-chacha [i] 11:35 O dievčatku Makovičke [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladé Buky [i] 12:30 Projekt nacistická strana: Vojnové zbrojenie 3/6 [i] 13:25 Sergio Leone - mimo zákon [i] 14:30 Moja diagnóza: Zriedkavé ochorenie spoznali vďaka Slovákovi [i] 15:00 Laboda [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Mexiko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Nové srdce (transplantácia srdca) [i] 17:55 Palubovková streda: Basketbal - FIBA Europe Cup [i] 18:40 Večerníček: Chichi-chacha [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Brahmaputra: Himalájska rieka: Brahmaputra - Od lesa po planiny 2/3 [i] 21:05 Koniec pamäte? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:20 Slovenský bigbít 8 [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 9-1-1 II. 13,14 [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 ZÁCHRANÁRI [i] 16:55 NAŠI III. 2 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DELUKSE 9 [i] 21:35 ČAU, LUJZA! [i] 22:55 Myšlienky vraha V. 15,16 [i] 00:55 ZÁCHRANÁRI [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 Profesionáli III. 10 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 DIVOKÉ KONE II. 13 [i] 07:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 75,76 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19,20 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 18,19 [i] 14:00 Panelák 77,78 [i] 15:35 Profesionáli III. 9 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 20,21 [i] 17:25 9-1-1 II. 11,12 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 10 [i] 20:25 Skutočný Rocky Balboa [i] 22:50 Dekan Spanley [i] 01:00 Život po ľuďoch II. 9 [i] 01:55 Z LA do Vegas 15/15 [i] 02:20 Profesionáli III. 10 [i] 03:00 Panelák 77 [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Vražda podle Nicka Cullhanea [i] 09:45 HAŠLERKY [i] 10:10 Všechno, co mám ráda [i] 10:35 Dobrodružství kriminalistiky: Mechanoskopie [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechnopárty [i] 14:45 Columbo: Vražda na videu [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka [i] 16:45 Cestománie: Panama: Země vodní cesty [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:10 Svět pod hlavou: Smrt špióna 7/10 [i] 21:05 Neviditelní 7/13 [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Columbo: Vrah zavolá v deset [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X: Bude zle [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:30 Na stopě [i] 01:55 Veltrusy a Kačina [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 09:55 Hitler: Zrůda [i] 10:45 Válka nad zákopy: V pekelné vřavě 2/2 [i] 11:35 Velká válka: Pád impéria [i] 12:30 Náš venkov: Srny a senoseč [i] 12:55 Putování za muzikou [i] 13:25 Folklorika: Svatojánské žito [i] 13:55 Vesnicopis: Heřmánkovice, Vernéřovice [i] 14:15 Vzkaz Jana Sokola [i] 14:40 Trvalé bydliště venkov: Moravská Provence 7/16 [i] 15:00 Evropa dnes: Peníze, peníze, peníze [i] 15:30 Občan Havel: Kandidát [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Baťa, první globalista [i] 18:15 Pivní putování: Vysočina 6/12 [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Bezhlavá láska [i] 18:55 Babylon [i] 19:25 Metuzalém: O smrti [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kouzelný ostrov Mayotte [i] 21:00 Na cestě po nepálském Langtangu [i] 21:30 Trabantem z Indie až domů: Trabant vs. Himálaje [i] 22:00 Gomora III 7/12 [i] 22:45 Gomora III 8/12 [i] 23:35 Okupace II: Říjen 3/8 [i] 00:20 Dům z karet V 7/13 [i] 01:10 Starověký Egypt: Chrámy na horním Nilu 2/4 [i] 01:35 Chcete je? [i] 01:40 Zachraňme moudrou sovu [i] 02:00 Když trpí zvíře [i] 02:25 Abeceda komunistických zločinů: Cenzura [i] 02:40 Zašlapané projekty: Pražské metro [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Vesnice plná změn [i] 03:40 Hrozen [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Sila ženy II. 87 [i] 10:35 Neželaná nevesta 245 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 177-178 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:35 Odložený prípad [i] 18:20 Mentalista [i] 20:30 Sila ženy II. 88 [i] 21:30 Neželaná nevesta 246 [i] 22:30 Vymenené životy 179-180 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Milánsky Inter chce prvú výhru, Slavia hostí Barcelonu
Ilustračná snímka.

Boxer Gvozdyk utrpel v zápase s Beterbievom menší otras mozgu
Ukrajinský profesionálny boxer Oleksandr Gvozdyk utrpel pri prehre s Rusom Arturom Beterbievom menší otras mozgu. Niekoľko dní pobudol v nemocnici vo Philadelphii, kde sa ...

LM: Hetriky Mbappeho i Sterlinga, Real Madrid prvýkrát vyhral
Na snímke zľava hráč Realu Madrid Federico Valverde a hráč Galatasaray Jean Michael Seri v zápase A-skupiny 3. kola Ligy majstrov vo futbale Galatasaray Istanbul - Real Madrid v Istanbule 22. októbra 2019.

NHL: Detroit umiestnil Ericssona na listinu nechránených hráčov
Ilustračná snímka.

Aktuálne správy

V stredu si môžete dopriať dlhú prechádzku, teploty vám to umožnia
Ilustračná snímka.

Na výjazde bude rokovať vláda aj o financiách pre Spišský hrad
Na archívnej snímke vľavo premiér SR Peter Pellegrini a vpravo podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši (obaja SMER-SD).

Maďarsko sa pred 30 rokmi vydalo na cestu k demokracii
Ilustračná snímka.

Tusk odporučí EÚ, aby súhlasila s odkladom brexitu
Predseda Európskej rady Donald Tusk, archívna snímka.

Ofenzívu v Sýrii nie je potrebné obnoviť, vyhlásilo Turecko
Na archívnej snímke, ktorú vyhotovili z tureckej strany hraníc so Sýriou v meste Akcakale, dym stúpa počas pozemnej ofenzívy tureckej armády proti Kurdom a teroristickej organizácii Islamský štát (IS) na severovýchode Sýrie v stredu ...

USA pošlú sýrskym Bielym prilbám 4,5 milióna dolárov
Ilustračná snímka.

Mária Čírová a Bystrík predstavujú spoločný duet Páslo dievča pávy
Mária Čírová, archívna snímka.

Skupina Peter Bič Project vydáva nový singel, videoklip aj album
Na snímke skupina Peter Bič Project.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.