Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Wolffov revír II. 19/26 [i] 05:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 24/40 [i] 06:40 Scooby Doo I. 23/24 [i] 07:05 Flintstonovci II. 25/25 [i] 07:35 Ahoj, Robbie! III. 9/10 [i] 08:30 Cesta do divočiny [i] 10:15 Priatelia II. 7-8/24 [i] 11:10 Utajené bratstvo [i] 12:45 Smoliar [i] 14:35 Juwanna vie hrať [i] 16:30 Hriešny tanec 2: Havanské noci [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Blast [i] 21:55 Prezidentské voľby 2009 - prvé reakcie [i] 22:20 Prezidentské voľby 2009 - prvé výsledky [i] 23:30 Prepadnutie vo vzduchu [i] 01:00 Krvavá pomsta [i] 02:30 Nástraha [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Tainá - Dobrodružstvo na Amazonke [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:15 Pocoyo II. 51/52 [i] 06:25 Pocoyo II. 52/52 [i] 06:30 Poštár Pat II 48 [i] 06:45 Poštár Pat II 49 [i] 07:00 Mickey Mouseov klub II. 9/39 [i] 07:25 Zvedavý George 1/30 [i] 07:50 Vladárova nová škola 10/26 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Superchyty [i] 09:10 Si v obraze? [i] 09:40 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:05 Klik [i] 10:20 Tajomstvá Palm Springs 4/8 [i] 11:05 Zlaté hity [i] 11:55 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 9/20 [i] 12:45 Motormagazín [i] 13:10 Robin Hood I 13/13 [i] 14:00 Don Camillio [i] 16:00 Prvých 20 miliónov je najťažších [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Newtonovo jablko [i] 22:55 Zločiny lásky [i] 00:25 Don Camillio [i] 02:25 Takí sme boli [i] 03:30 Tajomstvá Palm Springs 4/8 [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 9/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Kým prídeme na svet ... [i] 06:20 Mesačný svit II. 12/15 [i] 07:05 Euromaxx - Architektúra 10/18 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Extr@ English 29/30 [i] 08:55 Následky vojen [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 Elixír [i] 11:20 TKN [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Bolo nás šesť 1/6 [i] 13:55 Luxusné hotely sveta 10/15 [i] 14:25 Lovci mamutov [i] 15:15 Poltón [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokejová reprezentácia:Slovensko-Česko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Putovanie tučniakov [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:50 Retro noviny [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 00:00 Slovenský bigbít 8 [i] 00:40 GEN.sk [i] 00:55 Anjeli strážni [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Záver vysielania 04:15 Správy STV [i] 04:40 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Kráľovstvo surikát III. 12 [i] 06:30 Súdna sieň [i] 07:25 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:25 Spider-Man [i] 08:50 Tutenstein - malý faraón III. [i] 09:20 Panelák 225 [i] 10:10 Vražedný spánok [i] 12:00 Synovia Veľkej Medvedice [i] 14:00 Dievča mojich snov [i] 16:00 Skutočný príbeh: Útek pred pravdou [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Anakonda: Honba za krvavou orchideou [i] 22:15 Za nepriateľskou líniou [i] 00:30 Kutyil s. r. o. II. 5 [i] 01:20 Črepiny [i] 01:50 Nebezpečné priania [i] 03:30 Synovia Veľkej Medvedice [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka X. 8,9 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 34,35 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 13 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Chobotnica III. 1/7 [i] 14:40 Siska 25 [i] 15:40 Nie som blázon [i] 17:30 Mladý a ja [i] 19:00 Miazgovci 19,20 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 13/13 [i] 21:35 Julie Lescautová III. 1/13 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 34,35 [i] 00:55 Mladý a ja [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race IX. 1/14 [i] 07:00 The Amazing Race IX. 2/14 [i] 08:00 Rodinné právo II. 10/24 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 16/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 17/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 2/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XII. - Panama 12/15 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 1/11 [i] 15:00 Vodní krysy 6/13 [i] 16:00 Lékařské záhady 9/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 2/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 9/16 [i] 19:00 Dr. House III. 13/24 [i] 20:00 Dr. House III. 14/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 3/20 [i] 22:00 Legenda o vášni [i] 00:25 CSI: New York V. 3/20 [i] 01:20 Dr. House III. 13/24 [i] 02:10 Dr. House III. 14/24 [i] 03:00 Jake 2.0 I. 9/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 06:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 06:55 Rizikové stavby: Vlaky [i] 07:50 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 08:15 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 08:45 Masivní stroje: Jeřáby [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Inteligentní ničitelé [i] 10:05 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 11:00 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 11:55 Pátá rychlost 9 [i] 12:25 Pátá rychlost 10 [i] 12:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 13:45 Rizikové stavby: Vlaky [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:35 Masivní stroje: Jeřáby [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Chevrolet El Camino [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Inteligentní ničitelé [i] 18:00 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 19:00 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 3 [i] 20:00 Opravna vraků: Procitnutí [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 22:00 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 23:00 Smrtonosná zóna: Přepadení u jezera Tharthar: Irák [i] 00:00 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 3 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 4 [i] 01:55 Z ubožáka boháčem, americký styl: Chevrolet El Camino [i] 02:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 03:45 Masivní stroje: Jeřáby [i] 04:10 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 14/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 9,10/52 [i] 07:10 Kromaňonec 14/21 07:35 Ovečka Shaun 3/40 [i] 07:40 Záhada hradu Černá růže 5/13 [i] 08:05 Doma chutná nejlépe: Raphael z Bretaně [i] 08:20 Král Babar [i] 09:35 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Prostě úžasná! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Království divočiny: Poklady [i] 13:30 Dobrá rada nad zlato [i] 14:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 14/26 [i] 14:30 Doktor Martin 13/23 [i] 15:20 Pán odnaproti [i] 16:45 Tajemství skrytá v ulitách [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:45 Plány a touhy 2/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Kniha mého srdce [i] 21:30 Nebezpečný klient [i] 23:30 Zprávy 23:35 Branky, body, vteřiny 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Navždy má [i] 01:40 Čas přání 2/2 [i] 03:10 13. komnata Miroslava Etzlera [i] 03:35 Pošta pro tebe [i] 04:30 Ta naša kapela
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Vítejte v Tate galerii 3/15 [i] 05:25 Tisíc let české myslivosti [i] 05:50 Švédové před Brnem [i] 06:25 Divnopis - Čeložnice [i] 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:15 Na plovárně s Jiřím Weissem [i] 07:40 U nás v Evropě [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Buddha, včely a obří sršně [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času 2 [i] 11:00 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 12:00 PORT [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:45 Phil Collins & His Big Band [i] 14:45 Vesmírná inventura [i] 15:40 Kamera na cestách: K ekvádorským sopkám [i] 16:35 O češtině [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Divadlo žije! [i] 20:00 Zlatá šedesátá 13/26 [i] 21:00 Slávnosť v botanickej záhrade [i] 22:25 Filmopolis [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:50 Abbey Road: Live 9/12 [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:25 Na koštěti do nebe [i] 03:05 ČT Live - Anna K. [i] 03:55 Sólo pro... Iva Křižana [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:30 Dobrodružství Antje a jejích přátel 25 [i] 06:50 3-2-1 Tučňáci! 26 [i] 07:15 Pirátova rodinka 18 [i] 07:45 Admirál Bublina útočí 1 [i] 08:15 Odvrácená tvář hor 13 [i] 09:15 Eso [i] 10:30 Agent WC40 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Partie krásného dragouna [i] 14:20 Yellowstone v plamenech [i] 16:05 Byl jednou jeden polda [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Do hlubiny [i] 22:15 Vnitřní nepřítel [i] 00:00 Děsnej biják [i] 01:30 Novashopping 01:50 Volejte Novu [i] 02:15 Babicovy dobroty [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:20 Ohnivé léto 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 14 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 9 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 16 [i] 08:00 Přátelé IV 15 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 Agentura Jasno 13 [i] 10:35 Closer II 5 [i] 11:35 Columbo [i] 13:30 Grand Canyon [i] 16:15 Dokonalá bouře [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 16 [i] 20:00 Prachy dělaj člověka [i] 22:25 Flákači [i] 00:20 Úsvit mrtvých [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Helicops II 5 [i] 04:40 Helicops II 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Šťastná ruka [i] 07:15 Padělatel [i] 09:00 Teleshop 12:00 Sladká pomsta [i] 13:30 Tetovaná Tereza [i] 15:00 Zabít Elizabeth [i] 16:35 Měsíc a hvězdy [i] 18:15 Lavina [i] 20:00 Cvokař [i] 21:25 Babel [i] 23:45 Zabiják bez tváře [i] 01:20 Anatomie pekla [i] 02:35 Babel [i] 04:55 Tetovaná Tereza [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Gymnastika [i] 18:30 Tenis [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:45 Snooker [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:30 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 06:00 Lidé moře [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 9 [i] 11:00 Námořní hlídka II 10 [i] 12:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Volání krve [i] 18:00 Námořní hlídka II 9 [i] 19:00 Námořní hlídka II 10 [i] 20:00 Obviněná [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Obviněná [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Lewis Hamilton - Neautorizovaný příběh [i] 06:00 Britské muzeum - Starost o budoucnost minulosti 01 [i] 06:35 Britské muzeum - Těla zdrojem poznání 02 [i] 07:10 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 08:05 Legendy kulatého stolu - Merlin 03 [i] 09:00 Když se Země zatřese - Meteor zrodu i zániku 01 [i] 09:55 Když se Země zatřese - Hrozba z vesmíru 02 [i] 10:50 Anatomie přírodní katastrofy - Povodně 01 [i] 11:50 Mysleti zeleně 05 [i] 12:20 Design a designéři 11 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové - Z koupelny do ložnice 23 [i] 13:30 Podzim na chalupě 04 [i] 14:25 Lidé a místa na Zemi: Dánsko - Království Kristiána IV. [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 03 [i] 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 09 [i] 16:25 Hvězdný fotbal - Fotbal na titulních stránkách 05 [i] 17:20 Pod dohledem kamer - Chytrá kamera 02 [i] 18:15 Limity měst 09 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Lucy 22 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Pixie a Tyson 23 [i] 19:30 Když se Země zatřese - Probuzení Pacifického ohnivého kruhu 04 [i] 20:25 Fyziologie duše - Stres 03 [i] 21:20 Limity měst - New York 01 [i] 21:35 Rozhodující bitvy - Waterloo 02 [i] 22:35 Válka - V těžkých časech 04 [i] 23:35 Meze poznání [i] 00:35 Asiemut [i] 01:40 S Rudy Maxou po Tichomoří - Maui a Hawaii 01 [i] 02:10 Rudy Maxou po Tichomoří - Aoahu a Kauai 02 [i] 02:40 Rudy Maxou po Tichomoří - San Francisco 03 [i] 03:10 Rudy Maxou po Tichomoří - Seattle 04 [i] 03:40 Toulky Maďarskem - Hollókö/ Památky tureckého období 13 [i] 04:15 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi: Dánsko - Království Kristiána IV. [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 12 [i] 06:00 Úžasný svět hudby [i] 07:50 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 08:15 Ratatouille [i] 10:05 Bernard a Doris [i] 11:50 Marie Antoinetta [i] 13:50 Dobrý ročník [i] 15:45 Létající Skot [i] 17:25 Citové pouto [i] 19:05 Kylie X 2008 [i] 20:00 Plán hry [i] 21:50 Hrdinové a zbabělci [i] 23:20 Svatby jako řemen [i] 01:00 Absurdistán [i] 02:20 Vlajky našich otců [i] 04:30 Za zdí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Neuvěřitelný příběh [i] 09:30 Mořská panna, Aquamarine [i] 11:10 Happy Feet [i] 12:55 Rihanna [i] 14:15 Poslední šance [i] 15:55 Princezna [i] 17:20 Robin Hood [i] 19:00 Síly temna [i] 20:35 Prasáci [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 8 [i] 22:50 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 00:20 Na ostří nože [i] 02:15 Nula od Nuly pojde [i] 03:40 Jen na sex [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Postavit se strachu [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 48 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 49 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 9 [i] 08:00 Koňská síla 3 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 7 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 8 [i] 10:00 Největší extrémy: Mistři proměn [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Záchrana krokodýlů v Jižním Pacifiku [i] 12:00 Přirozený svět: Echo, vůdčí slonice [i] 13:00 Přirozený svět: Echo, vůdčí slonice - další generace [i] 14:00 Přirozený svět: Echo, vůdčí slonice - poslední kapitola [i] 15:00 Deníky slonů 1 [i] 15:30 Deníky slonů 2 [i] 16:00 Deníky slonů 3 [i] 16:30 Deníky slonů 4 [i] 17:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana v poušti [i] 18:00 Výcvikový tábor K9: Psí hlídka - nejlepší z nejlepších [i] 19:00 Největší extrémy: Gurmáni [i] 20:00 Bílý útočí nad hladinou