Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 39-40/162 [i] 10:45 Malá Fadetka [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 15/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 18/20 [i] 14:25 Čarodejnice V. 15/23 [i] 15:15 Čistá láska 29-30/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:35 Zabijaci [i] 00:05 Jediný [i] 01:40 Výzva [i] 03:20 Drsný zákon [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 17/26 [i] 08:35 Prírodná brigáda 11/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 5/22 [i] 09:50 Capri 12/12 [i] 11:30 Ľoď lásky 10/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 147/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 19/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 20/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Con Air [i] 23:20 Hráčka [i] 00:50 Prípad pre Samanthu I. 3/22 [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 147/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Hopla! [i] 04:25 Život na mori 17/26 [i] 04:55 Prírodná brigáda 11/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit II. 11/15 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Život v podraste 4/5 [i] 12:00 Herci s taktovkou [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:25 Eurovirtuál [i] 13:40 Família [i] 14:10 Ranč Pri zelenej sedme 7/28 [i] 14:35 Večer na tému . . [i] 16:05 Štvorlístok [i] 16:45 Mama to vie najlepšie [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 10/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Následky vojen [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Haló, tu Kórea [i] 22:15 Medicína [i] 23:15 Nočný filmový klub [i] 00:50 Dobrodružstvá kriminalistiky 16/26 [i] 01:40 Kým prídeme na svet ... [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Udalosti ČT [i] 03:30 Správy - Hírek [i] 03:40 Správy z regiónov - [i] 03:59 Záver vysielania 04:30 Správy a komentáre [i] 04:50 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 224 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 111 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 8 [i] 11:15 Klaun 1/45 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 8 [i] 13:15 Chameleón 27 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 5 [i] 15:15 Kosti II 3 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 225 [i] 20:45 Dievča mojich snov [i] 22:50 Vražedný spánok [i] 00:45 C. S. I. : Kriminálka New York III. [i] 01:30 Kosti II [i] 02:15 Chameleón [i] 03:00 Pán šeliem [i] 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 69,70 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 21 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank II. 1,2/16 [i] 12:35 Lampa [i] 15:10 Pane, vy jste vdova! [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 71,72 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 9 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 13 [i] 21:00 Siska 25 [i] 22:00 Chobotnica III. 1/7 [i] 23:00 Derrick II. 21 [i] 00:10 Pobrežná hliadka X. [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 07:00 All Saints V. 7/43 [i] 08:00 Wildfire II. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 10:00 Pohřešovaní II. 18/18 [i] 11:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 61/219 [i] 13:00 Wildfire II. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 2/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 17:00 All Saints V. 8/43 [i] 18:00 Wildfire II. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 3/22 [i] 21:00 Můj nejhorší týden 13/16 [i] 21:30 Skleněný dům [i] 23:30 Satisfakce 8/10 [i] 00:30 Noční show Davida Lettermana 62/219 [i] 01:20 Vzkvétající město 2/18 [i] 02:10 Můj nejhorší týden 13/16 [i] 02:40 Skleněný dům [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Válení sudů na sněžném skútru [i] 06:25 Opravdu velké věci 1 [i] 07:20 Jízda: Rat Rods [i] 08:15 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 08:45 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 11:00 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 11:55 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana [i] 12:50 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 13:45 Špinavé práce: Pštrosí farmář [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Grand Kaňonem na bruslích [i] 15:05 Opravdu velké věci 2 [i] 16:00 Pátá rychlost 9 [i] 16:30 Pátá rychlost 10 [i] 17:00 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 17:30 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 18:00 Americký chopper: Byron Nelson 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 20:00 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 21:00 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 22:00 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 23:00 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 00:00 Možné i nemožné 5 [i] 01:00 Opravdu velké věci 2 [i] 01:55 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 02:50 Americký chopper: Byron Nelson 1 [i] 03:45 Pátá rychlost 9 [i] 04:10 Pátá rychlost 10 [i] 04:40 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jazzový orchestr činohry ND v Praze [i] 09:50 Kdo je Svatopluk Havelka [i] 10:15 Příště u Vás se Stanislavem [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 29/35 [i] 14:25 Kde peníze pomáhají [i] 14:35 Haf! 57/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 26/26 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 5/13 [i] 15:50 Svět Elmo 46/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 7/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 13/21 [i] 20:55 13. komnata Miroslava Etzlera [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě IV 1/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Konec rozkvětu [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Dotek anděla 29/35 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Krásný ztráty [i] 04:00 Na dno Macochy [i] 04:30 Ajťáci 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 12/12 [i] 05:15 Jak se žije otcům na mateřské podle Romana Motyčky [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Kde peníze pomáhají [i] 13:20 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Byla jednou jedna planeta 13/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Lillehammer 1994 2/4 [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:50 Kus dřeva ze stromu [i] 16:10 Vítejte v Tate galerii 3/15 [i] 16:15 Rodina a já [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Haf! 57/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Buddha, včely a obří sršně [i] 20:50 Temně lákavý svět [i] 22:00 Posedlost šermem [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci 3/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Fantomem archivu [i] 23:55 Gorodok 4/20 [i] 00:20 Ženy Charty 77 [i] 00:35 Samizdat 14/15 [i] 01:35 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:55 Hledám práci [i] 03:20 Rodina a já [i] 03:40 Buty Kosmostour 2000 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 34 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 5 [i] 11:25 Beze stopy 18 [i] 12:20 Komisař Rex 3 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 27 [i] 14:10 Kobra 11 IX 6 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 4 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 18:30 Ulice 1269, 1270 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, jahody [i] 21:35 Instinkt [i] 23:55 Octopus 2 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Tabu [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:30 Áčko [i] 04:35 Ohnivé léto 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 10 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 10 [i] 07:55 Přátelé IV 14 [i] 08:25 M*A*S*H 25 [i] 08:55 Odpadlík IV 4 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 21 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 18 [i] 11:55 Drzá Jordan V 21 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 11 [i] 13:25 Will & Grace VIII 11 [i] 13:55 Čarodějky II 15 [i] 14:50 Médium IV 12 [i] 15:45 Bouřlivé setkání [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 15 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Swordfish: Operace Hacker [i] 23:25 Mizera [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Ve jménu zákona III 9 [i] 03:55 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Artušův meč [i] 07:15 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshop 12:00 Šťastná ruka [i] 13:35 Skejťák 2. [i] 15:05 Padělatel [i] 16:35 Druhá míza [i] 18:30 Vůle přežít [i] 20:10 Měsíc a hvězdy [i] 21:55 Odsouzeni k boji [i] 23:30 Zavaleni [i] 01:05 Země svobodných [i] 02:40 Andělé pomsty [i] 04:10 Skejťák 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:00 Bowling [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 08:00 Rodinné záležitosti [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 25 [i] 11:00 McBride: Jako buldok [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 26 [i] 15:00 Rodinné záležitosti [i] 17:00 Drzá Jordan III 2 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 22:00 Nebezpečná seznamka [i] 00:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 02:00 Jasperský lynč [i] 04:00 McLeodovy dcery V 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Michael Schumacher - Rudý baron [i] 06:00 Nová tvář Ruska [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 25 [i] 07:55 Maminka stávkuje 24 [i] 08:30 Maminka stávkuje 25 [i] 09:05 Vaříme s Billem 13 [i] 09:35 Islandské gejzíry [i] 10:05 Jaro na chalupě 04 [i] 11:00 Co nám prospívá 07 [i] 11:50 Maminka stávkuje 24 [i] 12:25 Maminka stávkuje 25 [i] 13:00 Putování 04 [i] 13:55 Dennodenně Einstein [i] 14:55 Interiéry - Orient 08 [i] 15:15 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 16:10 Vaříme s Billem 13 [i] 16:40 Islandské gejzíry [i] 17:10 Co nám prospívá 07 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 25 [i] 19:00 Jaro na chalupě 04 [i] 19:55 Lewis Hamilton - Neautorizovaný příběh [i] 20:55 Doktorologie - Urologie, gynekologie 12 [i] 21:20 Vychytávky 09 [i] 21:50 Vychytávky 10 [i] 22:20 Válka v severní Evropě - Spálená země 02 [i] 23:20 Poslední dny slavných - Sharon Tateová [i] 00:15 Dennodenně Einstein [i] 01:10 Interpol 01 [i] 02:05 Válka v severní Evropě - Spálená země 02 [i] 03:00 Poslední dny slavných - Sharon Tateová [i] 03:55 Místa ve Středomoří - Korsika 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 O rodičích a dětech [i] 07:50 Angel [i] 09:50 Kdekoli, jen ne tady [i] 11:45 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 14:30 Perfektní záskok [i] 16:10 Nové sčítání hlasů [i] 18:05 Když se smůla lepí na paty [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 20:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 21:55 Ghost Rider [i] 23:45 Bratři Solomonovi [i] 01:15 Motel smrti [i] 02:40 Nezkrotná Dee Dee [i] 04:00 Stephanie Daley [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Wall Street [i] 12:05 Vražda je tak snadná [i] 13:35 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 14:05 Číslo 2 [i] 15:40 Na rybách [i] 17:15 John Tucker musí zemřít [i] 18:45 Hudbu složil, slova napsal [i] 20:25 U ledu [i] 22:00 Dopravní apokalypsa [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Požitek z lásky 9 [i] 23:50 Poslední smích [i] 01:20 Práce na farmě [i] 02:55 Po stopách zabijáka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Vítězství ducha [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 29 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 30 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Pobřeží krokodýlů [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Bludný bígl [i] 10:00