Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 37-38/162 [i] 10:50 Cena za život [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 14/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 17/20 [i] 14:25 Čarodejnice V. 14/23 [i] 15:15 Čistá láska 27-28/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 16 [i] 21:15 Rádio 4 [i] 22:25 Úkryt [i] 00:40 Myšlienky vraha II. 13/23 [i] 01:30 Zubaté ostrie [i] 03:35 Jake a Tlsťoch IV. 23/24 [i] 04:20 Wolffov revír II. 18/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 16/26 [i] 08:35 Prírodná brigáda 10/12 [i] 09:05 To je vražda,napísala X 4/22 [i] 09:55 Vinegar Hill [i] 11:25 Ľoď lásky 9/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 146/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 17/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 18/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 12/12 [i] 22:00 Účelové lži [i] 23:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:30 Prípad pre Samanthu I. 2/22 [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 146/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Život na mori 16/26 [i] 04:15 Prírodná brigáda 10/12 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit II. 10/15 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Zlatý zmok [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Srdce [i] 11:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Elixír [i] 13:20 Mama to vie najlepšie [i] 13:45 Ranč Pri zelenej sedme 6/28 [i] 14:15 Terítéken - Na tanieri [i] 15:25 Profesionál [i] 15:35 Polícia [i] 15:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:10 Eurovirtuál [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život v podraste 4/5 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Dobrodružstvá kriminalistiky 15/26 [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:55 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy z regiónov - [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:15 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 223 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 110 [i] 10:15 Klaun [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 7 [i] 13:15 Chameleón 26 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 4 [i] 15:15 Kosti II 2 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 10 [i] 21:20 Panelák 224 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli II. 5 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 10 [i] 01:00 Unesený [i] 03:10 Pán šeliem [i] 04:35 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 67,68 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 20 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 15,16/16 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Zmätok v srdci 1,2/13 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 69,70 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 8 [i] 20:00 Hviezdne kino: Pane, vy jste vdova! [i] 21:40 Lampa [i] 00:15 Derrick II. 20 [i] 01:15 Pobrežná hliadka X. [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 07:00 All Saints V. 6/43 [i] 08:00 Wildfire II. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 10:00 Pohřešovaní II. 17/18 [i] 11:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 60/219 [i] 13:00 Wildfire II. 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 1/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 17:00 All Saints V. 7/43 [i] 18:00 Wildfire II. 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 2/22 [i] 21:00 Alias V. 7/17 [i] 22:00 Boj o čas 1/13 [i] 23:00 Satisfakce 7/10 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 61/219 [i] 01:00 Vzkvétající město 1/18 [i] 02:00 Alias V. 7/17 [i] 02:55 Boj o čas 1/13 [i] 03:50 Vzkvétající město 1/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Závod tažených padáků [i] 06:25 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 07:20 Jízda: Autoservis 702 Motoring [i] 08:15 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 08:45 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 09:10 Možné i nemožné 3 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 11:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Chevrolet El Camino [i] 11:55 Jízda: Rat Rods [i] 12:50 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 13:45 Špinavé práce: Střešní asfaltér [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Válení sudů na sněžném skútru [i] 15:05 Opravdu velké věci 1 [i] 16:00 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 17:00 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 17:30 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 18:00 Americký chopper: Austrálie - část 3 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 20:00 Špinavé práce: Pštrosí farmář [i] 21:00 Vězněm v cizině 3 [i] 22:00 Posledních 24 hodin: Anna Nicole Smith [i] 23:00 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 00:00 Možné i nemožné 4 [i] 01:00 Opravdu velké věci 1 [i] 01:55 Vězněm v cizině 3 [i] 02:50 Americký chopper: Austrálie - část 3 [i] 03:45 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 04:40 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vysněný dům pana Blandingse [i] 10:30 Zpívá Karel Gott [i] 11:35 To nejlepší z Naivních cest [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla 28/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 16/23 [i] 15:25 Vzhůru dolů! 2/7 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood III 5/12 [i] 00:05 Sólo pro... Iva Křižana [i] 00:45 Dotek anděla 28/35 [i] 01:30 Hotel Babylon II 5/8 [i] 02:25 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Regiony ČT24 04:35 Generace "0" [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? 13/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 13/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Království hraček [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Lolinka a kníráč [i] 14:35 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 15:00 Tak to vidím já 3/7 [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:45 Království divočiny: Poklady [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Tisíc let české myslivosti [i] 17:10 Nijaký život [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Televizní klub neslyšících [i] 20:00 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 20:55 Historie.eu [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vráceno v restituci 5/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 2/14 [i] 00:10 Olověná bublina 1/6 [i] 00:40 Koloběh "života" [i] 02:05 Czech Grand Design [i] 03:10 Copak není moucha mojí sestrou? [i] 03:30 Film point [i] 04:30 Než přijede záchranka 7/13 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 33 [i] 09:30 Nevidím zlo, neslyším zlo [i] 11:40 Beze stopy 17 [i] 12:35 Komisař Rex 2 [i] 13:35 Ženatý se závazky 26 [i] 14:10 Kobra 11 IX 5 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 3 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 18:30 Ulice 1267, 1268 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 99 [i] 21:20 Druhá šance 6 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 12 [i] 23:05 Temný anděl [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V 15 [i] 01:35 Novashopping 01:55 DO-RE-MI [i] 02:40 Áčko [i] 04:05 Ohnivé léto 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 9 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 9 [i] 07:55 Přátelé IV 13 [i] 08:25 M*A*S*H 24 [i] 08:55 Odpadlík IV 3 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 20 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 17 [i] 11:55 Drzá Jordan V 20 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 10 [i] 13:25 Will & Grace VIII 10 [i] 13:55 Čarodějky II 14 [i] 14:50 Médium IV 11 [i] 15:45 Léto u moře [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 14 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 62 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 13 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 17 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 10 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona III 8 [i] 03:40 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Synův pokoj [i] 07:05 Kdo je Cletis Tout? [i] 09:00 Teleshop 12:00 Artušův meč [i] 13:30 Bigfoot [i] 15:00 Sladká pomsta [i] 16:30 Baltimorský zázrak [i] 18:15 Zabít Elizabeth [i] 19:50 Druhá míza [i] 21:45 Lekce umírání [i] 23:15 Země svobodných [i] 00:50 Zavaleni [i] 02:25 Pochybná sláva [i] 04:20 Bigfoot [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Pro Wrestling [i] 01:00 Motorismus [i] 01:50 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 08:00 Zamilovaní sousedé [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 25 [i] 15:00 Zamilovaní sousedé [i] 17:00 Drzá Jordan III 1 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl 4 [i] 21:00 Médium IV 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 23:00 Médium IV 1 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 02:00 Zápas o mou dceru [i] 04:00 McLeodovy dcery V 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Singapur 01 [i] 06:35 Singapur 02 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani 24 [i] 08:00 Maminka stávkuje 22 [i] 08:35 Maminka stávkuje 23 [i] 09:10 Vaříme s Billem 11 [i] 09:40 Vaříme s Billem 12 [i] 10:10 Životospráva na chalupě 03 [i] 11:00 Co nám prospívá 06 [i] 11:50 Maminka stávkuje 22 [i] 12:25 Maminka stávkuje 23 [i] 13:00 Putování 03 [i] 13:55 Stroj, který nás stvořil [i] 14:55 Interiéry - Nátěry 07 [i] 15:15 Nigel Marven a tučňáci [i] 16:10 Vaříme s Billem 11 [i] 16:40 Vaříme s Billem 12 [i] 17:10 Co nám prospívá 06 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 24 [i] 19:00 Životospráva na chalupě 03 [i] 19:55 Michael Schumacher - Rudý baron [i] 20:50 Doktorologie - Anesteziologie 11 [i] 21:20 Vychytávky 07 [i] 21:50 Vychytávky 08 [i] 22:15 Válka v severní Evropě 01 [i] 23:15 Beckham [i] 00:10 Stroj, který nás stvořil [i] 01:15 Podsvětí amerických měst - Philadelphia 04 [i] 02:15 Válka v severní Evropě 01 [i] 03:10 Beckham [i] 04:05 Místa ve Středomoří - Monako 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pravý Američan [i] 07:35 Bláznivej tábor [i] 09:05 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 09:30 Marie [i] 10:55 Last minute Maroko [i] 12:25 O rodičích a dětech [i] 14:15 Angel [i] 16:10 Štěstí ve hře [i] 18:10 Kdekoli, jen ne tady [i] 20:00 Na stojáka 55 [i] 20:30 Šprti [i] 22:20 Dopravní apokalypsa [i] 23:15 Superbad [i] 01:05 Kdo je tady ředitel? [i] 02:40 Do pětadvaceti [i] 04:10 Šprti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Srdce v roztoužení [i] 11:30 Šťastná rodina [i] 12:50 Most do země Terabithia [i] 14:25 Divná sešlost [i] 16:15 Wall Street [i] 18:20 Vražda je tak snadná [i] 19:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:00 Lady Jane [i] 23:40 Deset položek a méně [i] 01:00 Neznámý svůdce [i] 02:45 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Nejsilnější článek [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 27 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 28 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Žralok velrybí na Divokém západě [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 8 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Uvězněný v podzemí [i] 10:00 Hmyz očima Ruuda: Hmyzí ráj [i] 11:00 Záchrana australských zvířat: Příběh netopýra Luckyho [i] 11:30 SOS živočišné říše 1 [i] 12:00 Místo činu - příroda 1 [i] 13:00 Zvířecí policie: Lepší život [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Madagaskar - ostrov zapomenutý v čase [i] 15:00 Skrytý život: Úžasná společenství [i] 16:00 Austin Stevens: Nejnebezpečnější…: Chřestýši Divokého západu [i] 17:00 Veterinární policie Phoenix: Uvězněný v podzemí [i] 18:00 Soupeření s přírodou: Delfín [i] 19:00 Zázrační psi 9 [i] 19:30 Zázrační psi 10 [i] 20:00 Místo činu - příroda 1 [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Mečoun útočí