Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 35-36/162 [i] 10:45 Únos letu 847 [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 13/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 16/20 [i] 14:25 Čarodejnice V. 13/23 [i] 15:15 Čistá láska 25-26/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Na telo - Prezidentské voľby 2009 - Duel [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:10 Ako básnici nestrácajú nádej [i] 00:30 Nepriateľ môjho nepriateľa [i] 02:15 Vražedná stretávka I. 13/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 22/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 17/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 15/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 9/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 3/22 [i] 09:50 Lewis 4/4 [i] 11:25 Ľoď lásky 8/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 145/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 15/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 16/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kvalifikácia na MS vo futbale 2010 [i] 22:25 Prišiel náš čas [i] 23:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:35 Prípad pre Samanthu I. 1/22 [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Svet v obrazoch [i] 02:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 145/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Život na mori 15/26 [i] 04:20 Prírodná brigáda 9/12 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit II. 9/15 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Uralské rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem I. 3/5 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 5/26 [i] 13:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 14:00 Ranč Pri zelenej sedme 5/28 [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:40 Diagnóza 131 [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Srdce [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:10 Dobrodružstvá kriminalistiky 14/26 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy z regiónov - [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 222 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 109 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 6 [i] 11:15 Kosti 22/22 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 6 [i] 13:15 Chameleón 25 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 3 [i] 15:15 Kosti II 1/21 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 223 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 4 [i] 21:45 Kosti II [i] 22:30 NOVÝ SERIÁL TV JOJ: Rádio Hijó 0,8 Košice 3,2 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 100 horúcich tigríc [i] 01:30 Črepiny [i] 02:00 Runaway - Skrytá identita [i] 03:30 Pán šeliem [i] 04:10 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 65,66 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 19 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 13,14 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Muž na radnici 11/11 [i] 14:40 Mravnostné oddelenie II. 3 [i] 15:30 Posledný svedok 9,10 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 67,68 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 7 [i] 20:00 Romantická streda: Muž, ktorému tečie do topánok [i] 21:35 Zmätok v srdci 1,2/13 [i] 00:45 Derrick II. 19 [i] 01:50 Pobrežná hliadka X. [i] 03:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 07:00 All Saints V. 5/43 [i] 08:00 Wildfire II. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 10:00 Pohřešovaní II. 16/18 [i] 11:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 114/219 [i] 13:00 Wildfire II. 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 15:00 Zastánci blahobytu 12/13 [i] 15:30 Zastánci blahobytu 13/13 [i] 16:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 17:00 All Saints V. 6/43 [i] 18:00 Wildfire II. 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 20:00 Třetí hlídka IV. 1/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 5/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 1/20 [i] 23:00 Satisfakce 6/10 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 60/219 [i] 01:00 Zastánci blahobytu 12/13 [i] 01:30 Zastánci blahobytu 13/13 [i] 02:00 CSI: New York V. 5/20 [i] 02:50 All Saints [i] 03:40 Zastánci blahobytu 12/13 [i] 04:05 Zastánci blahobytu 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 06:00 Kaskadérští fanatici 9 [i] 06:25 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 07:20 Jízda: Eleanor [i] 08:15 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 08:45 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: El Pitts proti Haroldu Pontarellimu [i] 11:55 Jízda: Autoservis 702 Motoring [i] 12:50 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 13:45 Špinavé práce: Čistič bahna [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Závod tažených padáků [i] 15:05 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Chevrolet El Camino [i] 17:00 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 17:30 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 18:00 Americký chopper: Austrálie - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 20:00 Špinavé práce: Střešní asfaltér [i] 21:00 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 3 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 23:00 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 3 [i] 01:00 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 01:55 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 02:50 Americký chopper: Austrálie - část 2 [i] 03:45 Z ubožáka boháčem, americký styl: Chevrolet El Camino [i] 04:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Bílá místa [i] 09:35 Na návštěvě u Horníčků [i] 10:35 Já truchlivý bůh [i] 11:20 Melodie, které se vracejí s Karlem Hálou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 13/13 [i] 13:50 Dotek anděla 27/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 15/23 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 13/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 3/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon II 5/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Kuře melancholik [i] 01:00 Dotek anděla 27/35 [i] 01:45 Hledání ztraceného času 2 [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:50 Tajné akce StB 13/40 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Závan východního větru [i] 09:35 Exit 316 - Mise: Mé skryté já [i] 09:55 Metropolitní muzeum umění 1/4 [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 16/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 20/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 3/3 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Vivat Španělsko! 12/12 [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 7/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 12/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Bosé nohy v parku [i] 22:10 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Náš denní chléb [i] 00:45 Cizinec [i] 02:15 Divadlo žije! [i] 02:40 Q [i] 03:10 POP ART [i] 03:45 Zoom [i] 04:00 Deset století architektury [i] 04:15 Pointer Sisters: Live 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 32 [i] 09:30 Komisař Rex [i] 11:20 Beze stopy 16 [i] 12:15 Komisař Rex 1 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 25 [i] 14:10 Kobra 11 IX 4 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 2 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 18:30 Ulice 1265, 1266 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 ČR - Slovensko [i] 22:40 Přepadení 13. okrsku [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 14 [i] 01:20 Novashopping 01:45 112 [i] 02:10 DO-RE-MI [i] 02:55 Áčko [i] 04:05 Ohnivé léto 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 8 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 8 [i] 07:55 Přátelé IV 12 [i] 08:25 M*A*S*H 23 [i] 08:55 Odpadlík IV 2 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 19 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 16 [i] 11:55 Drzá Jordan V 19 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 9 [i] 13:25 Will & Grace VIII 9 [i] 13:55 Čarodějky II 13 [i] 14:50 Médium IV 10 [i] 15:45 Jarní vánice [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IV 13 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 8 [i] 23:20 Krysař Willard [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona III 7 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Real je naše vášeň [i] 07:25 Tetovaná Tereza [i] 09:00 Teleshop 12:00 Synův pokoj [i] 13:40 Hollywoodské safari [i] 15:10 Šťastná ruka [i] 16:45 Kdo je Cletis Tout? [i] 18:20 Padělatel [i] 19:50 Baltimorský zázrak [i] 21:35 Andělé pomsty [i] 23:05 Anatomie pekla [i] 00:25 Konkurs [i] 02:20 Nepřítel mého nepřítele [i] 03:55 Hollywoodské safari [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 15:00 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Olympiáda [i] 19:55 Golf [i] 21:55 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 22:45 Sports Destination [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 23 [i] 11:00 McBride: Rekviem [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Námořní hlídka II 13 [i] 18:00 McBride: Rekviem 3 [i] 21:00 Médium IV 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 23:00 Médium III 22 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 02:00 Jak ukrást Sinatru [i] 04:00 McLeodovy dcery V 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedná hra [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 23 [i] 07:55 Maminka stávkuje 20 [i] 08:30 Maminka stávkuje 21 [i] 09:05 Vaříme s Billem - Staré dobré časy 09 [i] 09:35 Vaříme s Billem - Na cestách 10 [i] 10:05 Jaro na chalupě 02 [i] 10:55 Co nám prospívá 05 [i] 11:50 Maminka stávkuje 20 [i] 12:25 Maminka stávkuje 21 [i] 13:00 Putování 02 [i] 13:55 Most přes Golden Gate [i] 14:55 Interiéry - Kov 06 [i] 15:15 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 16:10 Vaříme s Billem - Staré dobré časy 09 [i] 16:40 Vaříme s Billem - Na cestách 10 [i] 17:10 Co nám prospívá 05 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 23 [i] 19:00 Jaro na chalupě 02 [i] 19:50 Stroj, který nás stvořil [i] 20:50 Doktorologie - Pneumologie 10 [i] 21:20 Vychytávky 05 [i] 21:50 Vychytávky 06 [i] 22:15 Nukleární žraloci - Peklo pod hladinou 03 [i] 23:15 Kdo zabil Dianu? [i] 00:10 Márnice [i] 01:00 Podsvětí amerických měst - Las Vegas 03 [i] 01:55 Nukleární žraloci - Peklo pod hladinou 03 [i] 02:55 Kdo zabil Dianu? [i] 03:50 Místa ve Středomoří - Francouzská riviéra 06 [i] 04:55 Stroj, který nás stvořil [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 14 [i] 06:00 Anna a král [i] 08:25 Malí rošťáci [i] 09:50 Létající Skot [i] 11:30 Pravý Američan [i] 13:05 Marie Antoinetta [i] 15:05 Bláznivej tábor [i] 16:30 Přehlížený [i] 18:10 Marie [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 13 [i] 20:00 Michael Clayton [i] 21:55 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 23:15 Vycházející slunce [i] 01:20 Nezkrotná Dee Dee [i] 02:40 Michael Clayton [i] 04:35 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jak jíst smažené žížaly [i] 11:25 Říkej mi strýčku [i] 12:55 Rihanna [i] 14:15 Srdce v roztoužení [i] 15:50 Šťastná rodina [i] 17:10 Síly temna [i] 18:45 Most do země Terabithia [i] 20:20 Z úst do úst [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Požitek z lásky 9 [i] 22:55 Hollywoodland [i] 01:00 Oktoberfest [i] 02:50 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 04:20 Před kamerou 14 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:00 Veterinární policie Phoenix: Slib matce [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 25 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 26 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Deníky velkého krokodýla - zvláštní vydání [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 6 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Slib matce [i] 10:00 Hmyz očima Ruuda: Ze všech sil [i] 11:00 Záchrana australských zvířat: Šťastná kachna [i] 11:30 SOS živočišné říše 13 [i] 12:00 Zvířecí kamerou: Techno džungle [i] 13:00 Zvířecí policie: Dům bíglů [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Namibie [i] 15:00 Veterinární policie Houston: Codyho návrat [i] 16:00 Veterinární policie Houston: Nezdolné hříbě