Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:10 Cigánky 33-34/162 [i] 10:55 Čaro dúhy [i] 12:40 Zajtrajšie noviny 12/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 15/20 [i] 14:25 Čarodejnice V. 12/23 [i] 15:15 Čistá láska 23-24/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 15 [i] 21:15 Rádio 3 [i] 22:15 Krajina policajtov [i] 00:15 Erasmus 2: Priatelia sú späť [i] 02:30 Smotánka [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 21/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 16/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 14/26 [i] 08:35 Prírodná brigáda 8/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 2/22 [i] 09:50 Krása všedných dní [i] 11:25 Ľoď lásky 7/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 144/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 13/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 14/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Lewis 4/4 [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:40 Don Matteo [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 144/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 14/26 [i] 04:20 Prírodná brigáda 8/12 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit II. 8/15 [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 4/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Drotárske ozveny [i] 13:35 Z lásky k zvieratám 13 [i] 14:05 VAT [i] 14:35 Ranč Pri zelenej sedme 4/28 [i] 15:00 Mapa spomienok č.2 [i] 15:55 Magazín ligy majstrov [i] 16:35 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 5/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem I. 3/5 [i] 20:55 Diagnóza 131 [i] 21:10 Slovenské miniatúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:25 Dobrodružstvá kriminalistiky 13/26 [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Moja misia [i] 02:20 Správy z regiónov - [i] 02:35 Správy STV [i] 03:00 Správy - Hírek [i] 03:10 Správy a komentáre [i] 03:45 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Správy z regiónov - [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 221 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 108 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 5 [i] 11:15 Kosti 21 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 5 [i] 13:15 Chameleón 24 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 2 [i] 15:15 Kosti 22/22 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 9 [i] 21:20 Panelák 222 [i] 22:00 Dexter 5 [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 9 [i] 00:55 Moje druhé ja [i] 02:35 Dexter [i] 03:30 Pán šeliem [i] 04:10 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 63,64 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 18 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 11,12 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Vraždy v Midsomeri IX. 3 [i] 15:15 Kladivo na čarodejnice [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 65,66 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 6 [i] 20:00 Muž na radnici 11/11 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 3 [i] 22:00 Posledný svedok 9,10 [i] 23:35 Derrick II. 18 [i] 00:35 Pobrežná hliadka IX. 22/22 [i] 01:20 Pobrežná hliadka X. 1/22 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 07:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 08:00 Wildfire II. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 10:00 Pohřešovaní II. 15/18 [i] 11:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 113/219 [i] 13:00 Wildfire II. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 15:00 Zastánci blahobytu 10/13 [i] 15:30 Zastánci blahobytu 11/13 [i] 16:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 17:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 18:00 Wildfire II. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 20:00 Painkiller Jane 22/22 [i] 21:00 Dr. House III. 13/24 [i] 22:00 Dr. House III. 14/24 [i] 23:00 Můj nejhorší týden 12/12 [i] 23:30 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 00:30 Noční show Davida Lettermana 114/219 [i] 01:30 Zastánci blahobytu 10/13 [i] 02:00 Zastánci blahobytu 11/13 [i] 02:25 Dr. House III. 13/24 [i] 03:15 Dr. House III. 14/24 [i] 04:05 Zastánci blahobytu 10/13 [i] 04:30 Zastánci blahobytu 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Skokan na chopperu [i] 06:25 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 07:20 Jízda: Pekelně silný terénní vůz [i] 08:15 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 08:45 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 11:00 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 11:55 Jízda: Eleanor [i] 12:50 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 13:45 Špinavé práce: Deratizační firma Vexcon [i] 14:40 Kaskadérští fanatici 9 [i] 15:05 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: El Pitts proti Haroldu Pontarellimu [i] 17:00 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 17:30 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 18:00 Americký chopper: Austrálie - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 20:00 Špinavé práce: Čistič bahna [i] 21:00 Rizikové stavby: Vlaky [i] 22:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 23:00 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 00:00 Možné i nemožné 2 [i] 01:00 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 01:55 Rizikové stavby: Vlaky [i] 02:50 Americký chopper: Austrálie - část 1 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: El Pitts proti Haroldu Pontarellimu [i] 04:40 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:10 Skok [i] 11:10 Javory [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 26/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 14/23 [i] 15:20 Dětská encyklopedie světa II [i] 15:25 Z rodu Lucemburků [i] 15:50 Věda je zábava 20/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? 13/13 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Den D 1/13 [i] 22:25 Případy inspektora Lynleyho VI 1/2 [i] 23:55 Chcete mě? [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Vltava v obrazech 10/86 [i] 00:35 Dotek anděla 26/35 [i] 01:25 Poklady světa [i] 01:40 Vzhůru dolů! 2/7 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Primárius [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Konstantin Veliký [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Vltava v obrazech 10/86 [i] 15:15 Svět zázraků: Ushuaia 16/26 [i] 15:45 Metropolitní muzeum umění 1/4 [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Max [i] 22:15 Film o filmu: Královna Alžběta - Zlatý věk [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženy Charty 77 [i] 23:30 Musilok [i] 00:00 Lidušky [i] 00:20 Co dítě to muzikant [i] 01:00 Souboj vojevůdců 13/13 [i] 01:45 Náš venkov [i] 02:05 Znamení a rituály [i] 02:15 Světci a svědci [i] 02:30 Sváteční slovo pedagožky Jaroslavy [i] 02:35 Cesty víry [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:10 Exit 316 - Mise: Mé skryté já [i] 03:30 Žijeme digitalizací [i] 04:15 Pointer Sisters: Live 1/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 31 [i] 09:30 Vášnivost [i] 11:30 Beze stopy 15 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 16 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 24 [i] 14:10 Kobra 11 IX 3 [i] 15:10 Hvězdná brána VII 1 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 18:30 Ulice 1263, 1264 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 98 [i] 21:15 Kriminálka New York III 5 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Válka policajtů [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V 13 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:05 Ohnivé léto 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Will & Grace VIII 7 [i] 08:00 Přátelé IV 11 [i] 08:30 M*A*S*H 22 [i] 09:00 Odpadlík IV 1 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 18 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 15 [i] 11:55 Drzá Jordan V 18 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 8 [i] 13:25 Will & Grace VIII 8 [i] 13:55 Čarodějky II 12 [i] 14:50 Médium IV 9 [i] 15:45 Rackové ve větru [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 61 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 16 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu I 13 [i] 00:05 Vraždy v Kitzbühelu 9 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Ve jménu zákona III 6 [i] 03:30 Svět 2009 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Fixlování [i] 09:00 Teleshop 12:00 Real je naše vášeň [i] 13:35 Bigfoot [i] 15:05 Básník války [i] 16:45 Tetovaná Tereza [i] 18:15 Sladká pomsta [i] 19:45 Kdo je Cletis Tout? [i] 21:20 Pochybná sláva [i] 23:15 Konkurs [i] 01:10 Řezník [i] 02:45 Bez šance [i] 04:20 Bigfoot [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 12:45 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:50 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 08:00 Strom splněných přání [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 22 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 23 [i] 15:00 Strom splněných přání [i] 17:00 Námořní hlídka II 12 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář 2 [i] 21:00 Námořní hlídka II 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 23:00 Médium III 21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 McLeodovy dcery V 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 27/27 06:00 Děti Afriky 07:00 Zvířecí rekordmani 22/56 07:50 Maminka stávkuje 18/25 08:25 Maminka stávkuje 19/25 09:00 Vaříme s Billem 7/13 09:30 Vaříme s Billem 8/13 10:00 Jaro na chalupě 1/4 10:55 Co nám prospívá 4/37 11:50 Maminka stávkuje 18/25 12:25 Maminka stávkuje 19/25 13:00 Putování 1/4 13:55 Mrakodrapy - symboly moderní doby 14:55 Interiéry 5/16 15:15 Nigel Marven kontra nosorožec 16:10 Vaříme s Billem 7/13 16:40 Vaříme s Billem 8/13 17:10 Co nám prospívá 4/37 18:05 Zvířecí rekordmani 22/56 19:00 Jaro na chalupě 1/4 19:50 Mrakodrapy - symboly moderní doby 20:50 Doktorologie 9/13 21:20 Vychytávky 3/13 21:50 Vychytávky 4/13 22:15 Nukleární žraloci 2/3 23:15 Ženy JFK - odhalené skandály 00:10 Forenzní laboratoř 01:00 Podsvětí amerických měst 2/4 01:55 Nukleární žraloci 2/3 02:50 Ženy JFK - odhalené skandály 03:50 Místa ve Středomoří 5/24 04:55 Mrakodrapy - symboly moderní doby
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Návrat lásky [i] 07:55 Řetězová reakce [i] 09:40 Americká kratochvíle [i] 11:25 Příběh zrození [i] 13:05 Mimzy [i] 14:40 Hairspray [i] 16:35 Budiž světlo [i] 18:10 Starší syn [i] 19:35 Stav obležení [i] 21:30 Na stojáka 47 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Požitek z lásky 9 [i] 22:55 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 00:55 Vlajky našich otců [i] 03:05 Dopisy z Iwo Jimy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Hra na svádění [i] 11:25 Obchod století [i] 12:45 Divoký Stomp [i] 14:35 Před kamerou 14 [i] 15:10 Velký [i] 16:50 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 18:20 Robinsonovi [i] 19:55 Všichni královi muži [i] 22:00 Krvavý diamant [i] 00:20 Leda ve snu [i] 01:50 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 02:15 Všichni královi muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana v poušti [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 23 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 24 [i] 07:00 Zápisník lovce krokodýlů: Katastrofické dny [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 3 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 4 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana v poušti [i] 10:00 Hmyz očima Ruuda: Hmyzí superhrdinové [i] 11:00 Záchrana australských zvířat: Špatná reputace [i] 11:30 SOS živočišné říše 12 [i] 12:00 Přirozený svět: Kočky z mokřin [i] 13:00 Zabijáci oceánu [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Říční vlk a Ostrov hadů [i] 15:00 Zvířata od A po Ž: Medvědi na sjezdovce [i] 15:30 Zvířata od A po Ž: Sokol stěhovavý - ptačí stíhačka [i] 16:00 Místo činu divočina: Maso z divočiny [i] 17:00 Veterinární policie Phoenix: Záchrana v poušti [i] 18:00 Soupeření s přírodou: Netopýři [i] 19:00 Zázrační psi 5 [i] 19:30 Zázrační psi 6 [i] 20:00 Přirozený svět: Kočky z mokřin [i] 21:00 Veterinární policie Houston: Codyho návrat [i] 22:00 Veterinární policie Houston: Nezdolné hříbě [i] 23:00 Veterinární policie Phoenix: Slib matce