Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:15 Cigánky 31-32/162 [i] 11:00 Matka vie všetko najlepšie [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 11/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 14/20 [i] 14:25 Čarodejnice V. 11/23 [i] 15:15 Čistá láska 21-22/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Zámena manželiek 4 [i] 22:00 Paľba [i] 22:30 112 [i] 23:10 Prežiť [i] 01:35 Klaun [i] 03:20 112 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 15/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 13/26 [i] 08:35 Prírodná brigáda 7/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 1/22 [i] 09:50 Agatha Christie : Poirot [i] 11:30 Ľoď lásky 6/25 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 143/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 11/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 12/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Krása všedných dní [i] 21:55 Zúfalé manželky IV. 6/17 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 20/22 [i] 23:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:25 Don Matteo [i] 01:30 Svet v obrazoch [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 143/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 13/26 [i] 04:20 Prírodná brigáda 7/12 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Profesionál [i] 05:40 Polícia [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Mesačný svit II. 7/15 [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Strach [i] 11:45 Liečba alkoholovej závislosti [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Luxusné hotely sveta 9/15 [i] 13:45 Ranč Pri zelenej sedme 3/28 [i] 14:15 Klik [i] 14:30 Umenie 09 [i] 14:55 Cesty nádeje [i] 15:35 Odpískané [i] 16:15 Človek [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Z lásky k zvieratám 13 [i] 18:40 VAT [i] 19:05 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 4/6 [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Eurokino [i] 00:25 Dobrodružstvá kriminalistiky 12/26 [i] 01:15 Anjeli strážni [i] 01:40 Naša Európa [i] 02:05 Moja misia [i] 02:35 Udalosti ČT [i] 03:10 Správy z regiónov - [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Správy - Hírek [i] 04:00 Správy a komentáre [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 MacGyver [i] 05:55 Zvieracia klinika [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 Bratia ako sa patrí [i] 09:45 Smrtonosná pasca 3 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 2 [i] 13:15 Ako som prežil [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas I. 1/23 [i] 15:15 Kosti 21 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 221 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 5 [i] 21:30 Profesionáli II. 5 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Banditi [i] 02:30 Autosalón [i] 02:55 Keby som bol bohatý [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 61,62 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 17 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 9,10 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Doktorka Quinnová 7,8 [i] 15:25 Vražedné mlčanie [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 63,64 [i] 19:10 Newyorskí policajti I. 5 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 3 [i] 21:35 Filmová klasika: Kladivo na čarodejnice [i] 23:20 Derrick II. 17 [i] 00:25 Pobrežná hliadka IX. [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    05:00 Třeba mě sežer IV. 16/24 [i] 06:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 07:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 08:00 Wildfire II. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 22/22 [i] 10:00 Pohřešovaní II. 14/18 [i] 11:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 112/219 [i] 13:00 Wildfire II. 5/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 22/22 [i] 15:00 Zastánci blahobytu 8/13 [i] 15:30 Zastánci blahobytu 9/13 [i] 16:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 17:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 18:00 Wildfire II. 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 20:00 Painkiller Jane 21/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni IV. Speciál [i] 22:00 Uklízeč 13/13 [i] 23:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 113/219 [i] 01:00 Zastánci blahobytu 8/13 [i] 01:30 Zastánci blahobytu 9/13 [i] 02:00 Lost - Ztraceni IV. Speciál [i] 02:50 Uklízeč 13/13 [i] 03:40 Zastánci blahobytu 8/13 [i] 04:05 Zastánci blahobytu 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 06:00 Kaskadérští fanatici: Surf tažený vrtulníkem [i] 06:25 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 07:20 Jízda: Drifting [i] 08:15 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i] 08:45 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i] 09:10 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 10:05 Bořiči mýtů: Most, po kterém se nesmí pochodovat [i] 11:00 Pátá rychlost 7 [i] 11:30 Pátá rychlost 8 [i] 11:55 Jízda: Pekelně silný terénní vůz [i] 12:50 Smrtelné nebezpečí: Hory [i] 13:45 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 14:40 Kaskadérští fanatici: Skokan na chopperu [i] 15:05 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 16:00 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 17:00 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 17:30 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 18:00 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 19:00 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 20:00 Špinavé práce: Deratizační firma Vexcon [i] 21:00 Nejtvrdší kmeny na světě: Zlatokopové [i] 22:00 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 23:00 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 1 [i] 01:00 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 01:55 Nejtvrdší kmeny na světě: Zlatokopové [i] 02:50 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 03:45 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 04:40 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 9,10/56 [i] 09:00 Sňatky z rozumu 2/5 [i] 10:40 Moje rodina II 13/13 [i] 11:10 Objevování planety Oceán 6/13 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 25/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 13/23 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 09/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 10/10 [i] 21:00 Na cestě po Ománu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 13/40 [i] 22:30 Kmotr III 1/2 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 18/18 [i] 01:10 Dotek anděla 25/35 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 12/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Knižní svět [i] 10:50 Čétéčko [i] 11:10 ...hlavně, když kape [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Zábavná škola - Dětská encyklopedie světa II [i] 12:45 Z rodu Lucemburků [i] 13:05 ETV 1 6/6 [i] 13:10 Eat it 6/6 [i] 13:20 Babar, sloní král [i] 14:35 Chris z Louisiany [i] 14:50 Fokus ČT24 [i] 15:15 Země jako ledová koule [i] 16:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Souboj vojevůdců 13/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije otcům na mateřské podle Romana Motyčky [i] 22:00 V odborné péči 26/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Ponorka [i] 04:00 Vráceno v restituci 4/8 [i] 04:15 POKR [i] 04:40 Československý filmový týdeník 722/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 30 [i] 09:30 Časovaná bomba [i] 11:30 Beze stopy 14 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 15 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 23 [i] 14:10 Kobra 11 IX 2 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 22 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 4 [i] 18:30 Ulice 1261, 1262 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 5 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 12 [i] 22:35 Agent z Hong-Kongu [i] 00:15 4400 4 [i] 01:00 DO-RE-MI [i] 01:45 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Will & Grace VIII 6 [i] 08:00 Přátelé IV 10 [i] 08:30 M*A*S*H 21 [i] 09:00 Odpadlík III 22 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 17 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 14 [i] 11:55 Drzá Jordan V 17 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 7 [i] 13:25 Will & Grace VIII 7 [i] 13:55 Čarodějky II 11 [i] 14:50 Médium IV 8 [i] 15:45 Květ života [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 70 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 13 [i] 23:25 Žralok I 13 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu 8 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona III 5 [i] 03:45 Autosalon [i] 04:25 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Cíl: Země [i] 09:00 Teleshop 12:00 Fixlování [i] 13:50 Dokonalí andílkové [i] 15:25 Synův pokoj [i] 17:05 Opilí slávou [i] 18:55 Šťastná ruka [i] 20:30 Tetovaná Tereza [i] 22:00 Nepřítel mého nepřítele [i] 23:35 Řezník [i] 01:10 Afghanistán [i] 02:55 Bestie Karla [i] 04:40 Dokonalí andílkové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Veslování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 08:00 Přítel pod stromečkem [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 11:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 22 [i] 15:00 Alenka v říši divů [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 20:00 Drzá Jordan III 1 [i] 21:00 Námořní hlídka II 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 23:00 Médium III 20 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 02:00 Jasperský lynč [i] 04:00 McLeodovy dcery V 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ostrovy snů 4/4 07:00 Zvířecí rekordmani 21/56 07:50 Maminka stávkuje 16/25 08:25 Maminka stávkuje 17/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 3/3 10:00 Životospráva na chalupě 3/3 10:55 Co nám prospívá 3/37 11:50 Maminka stávkuje 16/25 12:25 Maminka stávkuje 17/25 13:00 Ostrovy snů 4/4 14:00 Proč je to tak? 27/27 14:55 Interiéry 4/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 42/42 15:40 Budapešť nadivoko 16:15 Prostřeno pod širým nebem Španělska 3/3 17:10 Co nám prospívá 3/37 18:05 Zvířecí rekordmani 21/56 19:00 Životospráva na chalupě 3/3 20:00 Proč je to tak? 27/27 20:50 Doktorologie 8/13 21:20 Vychytávky 1/13 21:50 Vychytávky 2/13 22:15 Nukleární žraloci 1/3 23:15 Audrey Hepburn: Kouzelná Audrey 00:10 Proč je to tak? 27/27 01:00 Podsvětí amerických měst 1/4 01:55 Nukleární žraloci 1/3 02:55 Audrey Hepburn: Kouzelná Audrey 03:55 Místa ve Středomoří 4/24
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Řeč nepřítele [i] 07:50 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 08:15 U mě dobrý [i] 10:00 Divoké vlny [i] 11:25 Paříži, miluji Tě [i] 13:25 Návrat lásky [i] 15:20 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 16:30 Řetězová reakce [i] 18:15 Americká kratochvíle [i] 20:00 Fontána [i] 21:35 Na stojáka 54 [i] 22:05 Hlava nehlava [i] 00:00 Krédo [i] 01:25 Fontána [i] 03:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 04:00 Hlava nehlava [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ztřeštěné léto [i] 11:30 Poslední den na obzoru [i] 13:00 Nelly Furtado - Loose [i] 14:20 Hra na svádění [i] 15:45 Vánoční únos [i] 17:15 Obchod století [i] 18:35 Divoký Stomp [i] 20:25 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 22:00 Vím kdo mě zabil [i] 23:45 Californication II. : A žili šťastně… 12 [i] 00:15 Řekni, že mě miluješ 7 [i] 01:10 Hoši z Chuecatown [i] 02:45 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:00 Nezkrotná příroda: Záchrana březí tygřice [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 21 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 22 [i]