Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Scooby Doo I. 22/24 [i] 06:35 Flintstonovci II. 24/25 [i] 07:05 Dařbuján a Pandrhola [i] 08:25 Traja nindžovia vracajú úder [i] 10:05 Priatelia II. 5-6/24 [i] 10:55 Kyle XY II. 7-8/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Old Surehand [i] 15:50 Múmia [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Aljaška v plameňoch [i] 22:05 Mierotvorca [i] 00:30 Most osudu [i] 02:35 Anděl s ďáblem v těle [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Pocoyo II. 49/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 50/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 46 [i] 06:55 Poštár Pat II 47 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 8/39 [i] 07:35 Vladárova nová škola II. 9/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 18/18 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 18/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Zem - sila planéty 3/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Prípad pre Lišiaka [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Miss Universe [i] 22:25 Bozk vdovy [i] 00:05 Intrigánka [i] 01:35 Chodili sme spolu [i] 02:20 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Halali [i] 05:45 Test magazín [i] 05:55 Lovci hadov II. 6/13 [i] 06:20 Mesačný svit II. 6/15 [i] 07:10 Živá panoráma [i] 07:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 10:00 Kapura [i] 10:45 Farmárska revue [i] 11:00 Duchovný portrét\Pavel Uhorskai [i] 11:30 Geneticky modifikovaní atléti [i] 12:30 Svadba v Stredných Plachtinciach [i] 13:10 Ľudská láska [i] 14:10 Námestíčko 9/10 [i] 15:05 Klenotnica [i] 15:45 Slovo [i] 15:50 Orientácie [i] 16:20 Luxusné hotely sveta 9/15 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Umenie 09 [i] 22:05 Odpískané [i] 22:45 Národné parky a ochrana prírody [i] 23:00 MS v krasokorčuľovaní Los Angeles - exhibícia [i] 01:30 Umenie 09 [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Kráľovstvo surikát III. 11 [i] 06:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 06:50 Tutenstein - malý faraón III. [i] 07:20 Spider-Man [i] 07:45 Zrodení pre zabíjanie 17 [i] 08:50 Veľký televízny príbeh: Len spi, malá [i] 10:40 Črepiny PLUS [i] 11:20 Skutočné CSI 5 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:40 Bratia ako sa patrí [i] 16:15 Späť v hre [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Ako som prežil [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 2 [i] 22:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 00:50 Pravda alebo smrť [i] 02:20 Skutočné CSI 5 [i] 03:10 Len spi, malá [i] 04:40 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 18,19 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 32,33 [i] 11:00 Zorro 23,24 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:55 ZDRAVIE + [i] 14:30 Julie Lescautová II. 12 [i] 16:00 Detektív XXL: Cannonball [i] 17:30 Slamený klobúk [i] 19:00 Miazgovci 17,18 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 7,8 [i] 21:40 Skutočný príbeh: Vražedné mlčanie [i] 23:10 V uliciach San Francisca [i] 00:55 Zorro [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pejsvídek a Medvísek [i] 06:25 Garfield a přátelé II 22/26 [i] 06:50 Trojčátka 13/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Stříbrná paruka 3/5 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lolinka a kníráč [i] 14:00 Cesty víry [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:35 Sváteční slovo pedagožky Jaroslavy Wenigerové [i] 14:40 Sňatky z rozumu 2/5 [i] 16:20 Vzhůru dolů! Do nitra Turoldu 2/7 [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 13/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 26/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Svědomí Denisy Klánové [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Dalziel a Pascoe X 5/5 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Huff II 3/13 [i] 00:55 Svět umění: Věda a la Hollywood 4/4 [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Na cestě po jižním Laosu [i] 02:55 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ladí neladí [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 Putování Lucemburskem [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 722/2379 [i] 08:45 Zpověď Kateryny K. [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Mé skryté já [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Konstantin [i] 11:55 Prodaná nevěsta [i] 14:05 POP ART [i] 14:45 Svět umění: Věda a la Hollywood 4/4 [i] 15:35 Znamení a rituály [i] 15:50 Světci a svědci [i] 16:05 Poklady světa [i] 16:20 Magazín Ligy mistrů [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Simpsonovi XIX 10/20 [i] 20:00 El Sistema [i] 20:55 Lidušky [i] 21:20 Co dítě to muzikant [i] 22:00 Na plovárně s Jiřím Weissem [i] 22:25 Pan Harvey zapaluje svíčku [i] 23:50 Michel Legrand 1/2 [i] 00:50 Písničkář, který nezemřel [i] 01:50 Čétéčko [i] 02:10 Kamera na cestách: V srdci Jemenu [i] 03:05 Vzhůru dolů! Do nitra Turoldu 2/7 [i] 03:25 Krásný ztráty [i] 03:50 Na moll [i] 04:35 Film o filmu: Daredevil [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:30 Erupce na Montserratu [i] 07:30 VC Austrálie [i] 10:10 Mr. Bean [i] 10:35 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý [i] 12:15 Dobrá voda 4 [i] 13:40 Past na kachnu [i] 15:10 Četník a mimozemšťané [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 5 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:45 Mr.GS [i] 22:15 Pravidla boje [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas V 12 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Vražda v Las Vegas [i] 02:45 Střepiny [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 Ohnivé léto 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 13 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 8 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé IV 9 [i] 08:00 Svět ve válce 9 [i] 09:10 Svět 2009 [i] 09:45 Návštěva starší sestry [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:50 Blázniví fandové [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:20 Matrix Revolutions [i] 23:55 Jů, vona je chlap! [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Svět ve válce 9 [i] 04:15 Partie [i] 04:55 Sinan Toprak I 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Wintersports Weekend [i] 14:15 Cyklistika [i] 16:30 Veslování [i] 17:30 Krasobruslení [i] 19:00 Wintersports Weekend [i] 19:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 23:00 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Médium III 12 [i] 06:00 Vánoční pohlednice [i] 08:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 7 [i] 11:00 Námořní hlídka II 8 [i] 12:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 14:00 Vánoční pohlednice [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 18:00 Námořní hlídka II 7 [i] 19:00 Námořní hlídka II 8 [i] 20:00 Médium III 13 [i] 21:00 Médium III 14 [i] 22:00 Médium III 15 [i] 23:00 Médium III 16 [i] 00:00 Médium III 17 [i] 01:00 Médium III 18 [i] 02:00 Médium III 19 [i] 03:00 Médium III 20 [i] 04:00 Médium III 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes 21/38 06:00 Prehistorický park 1/6 06:55 Prehistorický park 2/6 07:50 Asiemut 09:00 Limity měst 8/13 09:15 Jamie vaří doma 25/26 09:45 Jamie vaří doma 26/26 10:15 Jamieho drůbeží hostina 11:15 Hvězdný fotbal 4/5 12:10 Everest - člověk proti hoře 4/5 12:35 Renovace Debbie Travisové 23/24 13:30 Podzim na chalupě 4/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 19/21 14:40 Zvířecí rekordmani 3/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 16:20 Hvězdný fotbal 5/5 17:15 Pod dohledem kamer 2/2 18:10 Limity měst 8/13 18:25 Buď já nebo pes 22/38 18:55 Buď já nebo pes 23/38 19:25 Když se Země zatřese 4/4 20:25 Fyziologie duše 3/3 21:15 Lidé a místa na Zemi 19/21 21:30 Rozhodující bitvy 2/3 22:30 Válka 4/14 23:30 Meze poznání 00:30 Zázračná planeta 5/6 01:25 Zázračná planeta 6/6 02:20 Asiemut 03:25 Toulky Maďarskem 13/13 04:00 Zvířecí rekordmani 3/56
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 06:00 Nikdo není sám [i] 07:50 Flicka [i] 09:25 DESmod [i] 10:30 Před kamerou 13 [i] 11:00 John Tucker musí zemřít [i] 12:30 Řeč nepřítele [i] 14:20 U mě dobrý [i] 16:05 Divoké vlny [i] 17:30 Paříži, miluji Tě [i] 19:30 Před kamerou 14 [i] 20:00 Michael Clayton [i] 21:55 Dokonalý trik [i] 00:05 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 01:00 Malá Miss Sunshine [i] 02:40 Jen na sex [i] 04:25 Závan smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 V dostihovém sedle [i] 09:30 Po hlavě [i] 11:30 V 2008 Koncert [i] 12:35 Znovu od začátku [i] 13:55 Bláznivá olympiáda [i] 15:30 Nezvaný host [i] 17:05 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 18:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 20:10 Ideální partie [i] 22:00 Árijský pár [i] 23:55 Satan přichází [i] 01:40 Hory mají oči [i] 03:25 Děti Boží: Znovunalezení [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.