Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Scooby Doo I. 22/24 [i] 06:35 Flintstonovci II. 24/25 [i] 07:05 Dařbuján a Pandrhola [i] 08:25 Traja nindžovia vracajú úder [i] 10:05 Priatelia II. 5-6/24 [i] 10:55 Kyle XY II. 7-8/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Old Surehand [i] 15:50 Múmia [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Aljaška v plameňoch [i] 22:05 Mierotvorca [i] 00:30 Most osudu [i] 02:35 Anděl s ďáblem v těle [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Pocoyo II. 49/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 50/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 46 [i] 06:55 Poštár Pat II 47 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 8/39 [i] 07:35 Vladárova nová škola II. 9/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 18/18 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 18/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Zem - sila planéty 3/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Prípad pre Lišiaka [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Miss Universe [i] 22:25 Bozk vdovy [i] 00:05 Intrigánka [i] 01:35 Chodili sme spolu [i] 02:20 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Halali [i] 05:45 Test magazín [i] 05:55 Lovci hadov II. 6/13 [i] 06:20 Mesačný svit II. 6/15 [i] 07:10 Živá panoráma [i] 07:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 10:00 Kapura [i] 10:45 Farmárska revue [i] 11:00 Duchovný portrét\Pavel Uhorskai [i] 11:30 Geneticky modifikovaní atléti [i] 12:30 Svadba v Stredných Plachtinciach [i] 13:10 Ľudská láska [i] 14:10 Námestíčko 9/10 [i] 15:05 Klenotnica [i] 15:45 Slovo [i] 15:50 Orientácie [i] 16:20 Luxusné hotely sveta 9/15 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Umenie 09 [i] 22:05 Odpískané [i] 22:45 Národné parky a ochrana prírody [i] 23:00 MS v krasokorčuľovaní Los Angeles - exhibícia [i] 01:30 Umenie 09 [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Kráľovstvo surikát III. 11 [i] 06:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 06:50 Tutenstein - malý faraón III. [i] 07:20 Spider-Man [i] 07:45 Zrodení pre zabíjanie 17 [i] 08:50 Veľký televízny príbeh: Len spi, malá [i] 10:40 Črepiny PLUS [i] 11:20 Skutočné CSI 5 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:40 Bratia ako sa patrí [i] 16:15 Späť v hre [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Ako som prežil [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 2 [i] 22:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 00:50 Pravda alebo smrť [i] 02:20 Skutočné CSI 5 [i] 03:10 Len spi, malá [i] 04:40 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 18,19 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 32,33 [i] 11:00 Zorro 23,24 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:55 ZDRAVIE + [i] 14:30 Julie Lescautová II. 12 [i] 16:00 Detektív XXL: Cannonball [i] 17:30 Slamený klobúk [i] 19:00 Miazgovci 17,18 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 7,8 [i] 21:40 Skutočný príbeh: Vražedné mlčanie [i] 23:10 V uliciach San Francisca [i] 00:55 Zorro [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pejsvídek a Medvísek [i] 06:25 Garfield a přátelé II 22/26 [i] 06:50 Trojčátka 13/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Stříbrná paruka 3/5 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lolinka a kníráč [i] 14:00 Cesty víry [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:35 Sváteční slovo pedagožky Jaroslavy Wenigerové [i] 14:40 Sňatky z rozumu 2/5 [i] 16:20 Vzhůru dolů! Do nitra Turoldu 2/7 [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 13/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 26/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Svědomí Denisy Klánové [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Dalziel a Pascoe X 5/5 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Huff II 3/13 [i] 00:55 Svět umění: Věda a la Hollywood 4/4 [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Na cestě po jižním Laosu [i] 02:55 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ladí neladí [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 Putování Lucemburskem [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 722/2379 [i] 08:45 Zpověď Kateryny K. [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Mé skryté já [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Konstantin [i] 11:55 Prodaná nevěsta [i] 14:05 POP ART [i] 14:45 Svět umění: Věda a la Hollywood 4/4 [i] 15:35 Znamení a rituály [i] 15:50 Světci a svědci [i] 16:05 Poklady světa [i] 16:20 Magazín Ligy mistrů [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Simpsonovi XIX 10/20 [i] 20:00 El Sistema [i] 20:55 Lidušky [i] 21:20 Co dítě to muzikant [i] 22:00 Na plovárně s Jiřím Weissem [i] 22:25 Pan Harvey zapaluje svíčku [i] 23:50 Michel Legrand 1/2 [i] 00:50 Písničkář, který nezemřel [i] 01:50 Čétéčko [i] 02:10 Kamera na cestách: V srdci Jemenu [i] 03:05 Vzhůru dolů! Do nitra Turoldu 2/7 [i] 03:25 Krásný ztráty [i] 03:50 Na moll [i] 04:35 Film o filmu: Daredevil [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:30 Erupce na Montserratu [i] 07:30 VC Austrálie [i] 10:10 Mr. Bean [i] 10:35 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý [i] 12:15 Dobrá voda 4 [i] 13:40 Past na kachnu [i] 15:10 Četník a mimozemšťané [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 5 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:45 Mr.GS [i] 22:15 Pravidla boje [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas V 12 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Vražda v Las Vegas [i] 02:45 Střepiny [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 Ohnivé léto 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 13 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 8 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé IV 9 [i] 08:00 Svět ve válce 9 [i] 09:10 Svět 2009 [i] 09:45 Návštěva starší sestry [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:50 Blázniví fandové [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:20 Matrix Revolutions [i] 23:55 Jů, vona je chlap! [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Svět ve válce 9 [i] 04:15 Partie [i] 04:55 Sinan Toprak I 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Wintersports Weekend [i] 14:15 Cyklistika [i] 16:30 Veslování [i] 17:30 Krasobruslení [i] 19:00 Wintersports Weekend [i] 19:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 23:00 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Médium III 12 [i] 06:00 Vánoční pohlednice [i] 08:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 7 [i] 11:00 Námořní hlídka II 8 [i] 12:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 14:00 Vánoční pohlednice [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 18:00 Námořní hlídka II 7 [i] 19:00 Námořní hlídka II 8 [i] 20:00 Médium III 13 [i] 21:00 Médium III 14 [i] 22:00 Médium III 15 [i] 23:00 Médium III 16 [i] 00:00 Médium III 17 [i] 01:00 Médium III 18 [i] 02:00 Médium III 19 [i] 03:00 Médium III 20 [i] 04:00 Médium III 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes 21/38 06:00 Prehistorický park 1/6 06:55 Prehistorický park 2/6 07:50 Asiemut 09:00 Limity měst 8/13 09:15 Jamie vaří doma 25/26 09:45 Jamie vaří doma 26/26 10:15 Jamieho drůbeží hostina 11:15 Hvězdný fotbal 4/5 12:10 Everest - člověk proti hoře 4/5 12:35 Renovace Debbie Travisové 23/24 13:30 Podzim na chalupě 4/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 19/21 14:40 Zvířecí rekordmani 3/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 16:20 Hvězdný fotbal 5/5 17:15 Pod dohledem kamer 2/2 18:10 Limity měst 8/13 18:25 Buď já nebo pes 22/38 18:55 Buď já nebo pes 23/38 19:25 Když se Země zatřese 4/4 20:25 Fyziologie duše 3/3 21:15 Lidé a místa na Zemi 19/21 21:30 Rozhodující bitvy 2/3 22:30 Válka 4/14 23:30 Meze poznání 00:30 Zázračná planeta 5/6 01:25 Zázračná planeta 6/6 02:20 Asiemut 03:25 Toulky Maďarskem 13/13 04:00 Zvířecí rekordmani 3/56
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 06:00 Nikdo není sám [i] 07:50 Flicka [i] 09:25 DESmod [i] 10:30 Před kamerou 13 [i] 11:00 John Tucker musí zemřít [i] 12:30 Řeč nepřítele [i] 14:20 U mě dobrý [i] 16:05 Divoké vlny [i] 17:30 Paříži, miluji Tě [i] 19:30 Před kamerou 14 [i] 20:00 Michael Clayton [i] 21:55 Dokonalý trik [i] 00:05 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 01:00 Malá Miss Sunshine [i] 02:40 Jen na sex [i] 04:25 Závan smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 V dostihovém sedle [i] 09:30 Po hlavě [i] 11:30 V 2008 Koncert [i] 12:35 Znovu od začátku [i] 13:55 Bláznivá olympiáda [i] 15:30 Nezvaný host [i] 17:05 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 18:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 20:10 Ideální partie [i] 22:00 Árijský pár [i] 23:55 Satan přichází [i] 01:40 Hory mají oči [i] 03:25 Děti Boží: Znovunalezení [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.