Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Od zítřka nečaruji [i] 06:35 Malý zajac Bugs a priatelia I. 23/40 [i] 07:00 Scooby Doo I. 21/24 [i] 07:25 Flintstonovci II. 23/25 [i] 07:55 Ahoj, Robbie! III. 8/10 [i] 08:50 Bratia z divočiny [i] 10:35 Priatelia II. 3-4/24 [i] 11:35 Zlatíčka pre každého [i] 13:35 Vášnivý tanec [i] 16:05 Živelná pohroma [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 NEVESTA PRE MILIONÁRA [i] 21:30 Dosť! [i] 23:50 Americká kliatba [i] 01:20 Ľahký cieľ [i] 03:00 Chvenie 3 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Prírodná brigáda 6/12 [i] 05:30 Zmenáreň [i] 06:00 Extra [i] 06:25 Pocoyo II. 47/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 48/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 44 [i] 06:55 Poštár Pat II 45 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 7/39 [i] 07:35 Vladárova nová škola II. 8/26 [i] 08:00 Kim Perfektná IV. 17/18 [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:20 Klik [i] 10:35 Tajomstvá Palm Springs 3/8 [i] 11:15 Hopla! [i] 11:45 Zlaté hity [i] 12:30 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 8/20 [i] 13:25 Motormagazín [i] 13:45 Robin Hood I 12/13 [i] 14:35 Cárov emisár 1/2 [i] 16:10 Cárov emisár 2/2 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Ja a Luke [i] 22:50 Výťah smrti [i] 00:40 Hriešnice [i] 02:10 Takí sme boli [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 8/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Cesaria Evora [i] 06:45 Mesačný svit II. 5/15 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Príroda [i] 08:35 Extr@ English 28/30 [i] 09:00 Ako plynul čas berlínskou ulicou [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Zdravíčko, pán doktor [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 14:05 Stať sa mužom 3 [i] 14:55 Poltón [i] 15:30 Kapura [i] 16:15 Farmárska revue [i] 16:30 Elixír [i] 17:00 Geneticky modifikovaní atléti [i] 18:00 Anglicko-Slovensko [i] 20:15 Keno 10 [i] 20:25 Jan Kaplický - profil [i] 21:15 Anjeli strážni [i] 21:45 Retro noviny [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:20 Slovenský bigbít 7 [i] 00:05 GEN.sk [i] 00:15 Anjeli strážni [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:59 Záver vysielania 04:25 Správy STV [i] 04:45 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MacGyver [i] 05:50 Kráľovstvo surikát III. 10 [i] 06:15 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:40 Spider-Man [i] 08:10 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák 220 [i] 09:45 Lilo & Stitch [i] 11:40 Ulzana [i] 13:40 Rýchlejší ako smrť [i] 16:00 Falošná pravda [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Späť v hre [i] 22:10 Hviezdna pechota [i] 00:50 Kutyil s. r. o. II. 4 [i] 01:35 Ulzana [i] 03:10 Falošná pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 16,17 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 30,31 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 12 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Chobotnica II. 6/6 [i] 15:00 Siska 24 [i] 16:00 Svokor [i] 17:25 Skrotenie zlého muža [i] 19:00 Miazgovci 15,16 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 12 [i] 21:35 Detektív XXL: Cannonball [i] 23:10 V uliciach San Francisca 30,31 [i] 00:55 Svokor [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 13/26 [i] 06:40 Sezamová angličtina 7,8/52 [i] 07:10 Kromaňonec 13/21 07:35 Ovečka Shaun 2/40 [i] 07:40 Záhada hradu Černá růže 4/13 [i] 08:05 Malý televizní kabaret [i] 08:25 Doma chutná nejlépe: Joe z Libanonu [i] 08:40 Babar, sloní král [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Souboj o poklad Yankee Zephyru [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Království divočiny: Kostlín kubánský [i] 13:30 Mezi námi zvířaty [i] 13:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 13/26 [i] 14:20 Doktor Martin 12/23 [i] 15:10 Stůl pro pět [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:45 Plány a touhy 1/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ceny Thálie 2008 [i] 21:30 Operace: Zlomený šíp [i] 23:15 Zprávy 23:20 Branky, body, vteřiny 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Zmizení [i] 01:20 Čas přání 1/2 [i] 03:50 13. komnata Kláry Janečkové [i] 04:15 Folklorika [i] 04:40 Veselý malíř vážně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na pomoc životu - nemalobuněčný karcinom plic [i] 05:20 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 06:00 Kus dřeva ze stromu [i] 06:15 Vítejte v Tate galerii 2/15 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Tisíc let české myslivosti [i] 07:25 Na plovárně s Václavem Sůrou [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Země lidí [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 2 [i] 11:00 Horko v Česku [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Christina Aguilera [i] 14:45 Země jako ledová koule [i] 15:35 Kamera na cestách: V srdci Jemenu [i] 16:30 O češtině [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Divadlo žije! [i] 20:00 Les Království [i] 20:30 Slovinsko - Česko [i] 22:50 Zpověď Kateryny K. [i] 23:50 Noc s Andělem [i] 01:20 Abbey Road: Live 8/12 [i] 03:10 Sešli se... [i] 03:55 ČT Live - Jarek Nohavica [i] 04:50 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Dobrodružství Antje a jejích přátel 23, 24 [i] 06:40 3-2-1 Tučňáci! 25 [i] 07:05 Pirátova rodinka 16, 17 [i] 08:05 Odvrácená tvář hor 12 [i] 09:00 Eso [i] 10:15 Utopenec na útěku [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Muži v offsidu [i] 14:20 Dva miliony hledají tátu [i] 16:10 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pán domu [i] 21:55 Údolí stínů [i] 00:30 Švindl [i] 03:15 Novashopping 03:35 Volejte Novu [i] 04:40 Ohnivé léto 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 12 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 7 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 15 [i] 08:30 Přátelé IV 8 [i] 09:00 Autosalon [i] 09:55 Wolffův revír IV [i] 10:55 Drzá Jordan V 16 [i] 11:55 Agentura Jasno 12 [i] 12:50 Closer II 4 [i] 13:50 Spiklenci [i] 16:10 Rychlá změna [i] 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Panic je nanic [i] 22:15 Matrix Reloaded [i] 00:55 Vetřelec: Vzkříšení [i] 02:50 Volejte Věštce 04:30 Helicops II 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Krasobruslení [i] 11:00 Curling [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Curling [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Cyklistika [i] 21:30 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Pro wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 5 [i] 11:00 Námořní hlídka II 6 [i] 12:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 14:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 18:00 Námořní hlídka II 5 [i] 19:00 Námořní hlídka II 6 [i] 20:00 Médium III 2/2 [i] 21:00 Médium III 4 [i] 22:00 Médium III 5 [i] 23:00 Médium III 6 [i] 00:00 Médium III 7 [i] 01:00 Médium III 8 [i] 03:00 Médium III 10 [i] 04:00 Médium III 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 26/27 06:00 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste 07:00 Tutanchamón - Tajemství mladého faraóna 08:00 Legendy kulatého stolu 2/3 09:00 Zázračná planeta 5/6 10:00 Zázračná planeta 6/6 10:55 Klima, počasí, katastrofy 5/5 11:25 Tajemný vodní svět 11:55 Mysleti zeleně 4/14 12:20 Design a designéři 10/13 12:35 Renovace Debbie Travisové 22/24 13:30 Podzim na chalupě 3/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 18/21 14:40 Zvířecí rekordmani 2/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 16:25 Hvězdný fotbal 4/5 17:20 Pod dohledem kamer 1/2 18:15 Lidé a místa na Zemi 18/21 18:30 Buď já nebo pes 20/38 19:00 Buď já nebo pes 21/38 19:30 Když se Země zatřese 3/4 20:30 Fyziologie duše 2/3 21:20 Lidé a místa na Zemi 18/21 21:35 Rozhodující bitvy 1/3 22:35 Válka 3/14 23:35 Geologická pouť 5/5 00:35 Vůně dálek 7/8 01:35 Vůně dálek 8/8 02:35 Tunel v Hangzhou 3/4 03:10 Tunel v Hangzhou 4/4 03:40 Toulky Maďarskem 11/13 04:15 Toulky Maďarskem 12/13 04:50 Buď já nebo pes 20/38
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 BAFTA Film Awards 2009 [i] 08:05 Šílená láska [i] 09:40 Vratné lahve [i] 11:20 Dobrý den, smutku [i] 12:55 Let 93 [i] 14:25 Úžasný den [i] 15:55 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 16:15 O rodičích a dětech [i] 18:05 Štěstí na dosah [i] 20:00 Dannyho parťáci 3 [i] 22:00 Superbad [i] 23:50 Dopisy z Iwo Jimy [i] 03:05 Propast [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Jste zralí na lásku? [i] 09:25 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 10:30 Strážce [i] 12:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 15:00 Návrat na vrchol [i] 17:05 Marie Antoinetta [i] 19:05 Hospodská láska [i] 20:35 Zloději a vyděrači [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 7 [i] 22:55 Rocky Balboa [i] 00:35 Dohoda [i] 03:05 Tři malá prasátka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Montrealu, Chára s 3 pluskami
Na archívnej snímke sa Tomáš Tatar a jeho spoluhráč Brendan Gallagher radujú z gólu.

NBA: Houston zvíťazil v Atlante, Harden sa zapísal do histórie
Hráč Houston Rockets James Harden, archívna snímka.

Inter Miláno dostal od vedenia Serie A podmienečný trest, v derby zazneli rasistické prejavy
Vedenie talianskej najvyššej súťaže Serie A udelilo futbalovému klubu Inter Miláno podmienečný trest na jeden rok za rasistické prejavy fanúšikov "nerazzurri" počas víkendového mestského derby ...

Tarasovová s Morozovom sú na MS lídrami po krátkom programe
Ruská športová dvojica Jevgenia Tarasovová a Vladimir Morozov, archívna snímka.

Aktuálne správy

Slovenskí lekári si pripomínajú 21 rokov od prvej transplantácie srdca
Ilustračná snímka.

Dnes nás čaká slnečný deň, využite ho naplno
Na snímke pučiace kvety magnólie medzi obytnými domami v Starom meste v Bratislave 19. marca 2019.

Výjazdové rokovanie vlády v regiónoch pokračuje v stredu v Lipanoch
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

Trump nominoval A. Brinkovú na post veľvyslankyne USA na Slovensku
Na archívnej snímke americký prezident Donald Trump.

Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes overí kvalitu vody zo studní
Bratislavská vodárenská spoločnosť, ilustračná snímka.

Sneh sa dlho neudrží: Pod na lyže, spusť sa prvý
Ilustračná snímka.

Pred 95 rokmi sa narodil nezabudnuteľný herec Jozef Kroner
Záber z filmu Obchod na korze, Jozef Kroner, archívna snímka.

Brigitte Bardot hrozí ďalšie stíhanie za rasistické výroky
Brigitte Bardotová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.