Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Cigánky 29-30/162 [i] 10:30 Indián [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 10/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 13/20 [i] 14:25 Čarodejnice V. 10/23 [i] 15:15 Čistá láska 19-20/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Pán domu [i] 23:15 Matrix Revolutions [i] 01:40 Drak prichádza [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:00 Wolffov revír II. 14/26 [i] 04:50 DNES [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 12/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 6/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 22/22 [i] 09:50 Capri 11/12 [i] 11:25 Ľoď lásky 5/25 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 142/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 9/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 10/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Mafia! [i] 22:55 Potkany [i] 00:20 Don Matteo [i] 01:10 Správy STV [i] 01:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:50 Ľoď lásky 5/25 [i] 02:40 Bianca - cesta za šťastím 138/224 [i] 03:25 Slovensko dnes [i] 03:35 Správy STV [i] 04:05 Góly body sekundy [i] 04:10 Reportéri [i] 04:35 Život na mori 12/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy z regiónov - [i] 05:25 Správy - Hírek [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit II. 4/15 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Život v podraste 3/5 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Zišli sa gorali [i] 12:55 Família [i] 13:20 Naša Európa [i] 13:50 Ranč Pri zelenej sedme 2/28 [i] 14:15 Večer na tému . . [i] 15:55 Naša pani učiteľka [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Ako plynul čas berlínskou ulicou [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov - [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:50 Cesaria Evora [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Udalosti ČT [i] 03:55 Správy z regiónov - [i] 04:10 Správy - Hírek [i] 04:15 Udalosti ČT [i] 04:50 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 219 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 107 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 3 [i] 11:15 Kosti 19 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 4 [i] 13:15 Chameleón 23 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 25/25 [i] 15:15 Kosti 20 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 220 [i] 20:45 Film týždňa: Rýchlejší ako smrť [i] 23:15 Nemilosrdná sestrička [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 4 [i] 01:45 Kosti 20 [i] 02:30 Chameleón 23 [i] 03:15 Elita [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 59,60 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 16 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 7,8 [i] 12:35 Črepiny PLUS [i] 13:00 Lampa [i] 15:30 V podstate sme normálni [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 61,62 [i] 19:00 Newyorskí policajti I. 4 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 12 [i] 21:00 Siska 24 [i] 22:00 Chobotnica II. 6/6 [i] 23:10 Derrick II. 16 [i] 00:10 Pobrežná hliadka IX. 14,15 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Případ zamilovaného synovce [i] 09:30 A máte nás holky v hrsti [i] 10:10 Studující [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 10:25 Příště u Vás z 39. ročníku [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 24/35 [i] 14:25 Kde peníze pomáhají [i] 14:35 Haf! 56/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 25/26 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 4/13 [i] 15:50 Svět Elmo 45/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 6/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 12/21 [i] 20:55 13. komnata Kláry Janečkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 18/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Losování Euromiliony 23:05 Pancéřová holka [i] 00:45 Dotek anděla 24/35 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Pošta pro tebe [i] 04:25 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 04:30 Ajťáci 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 11/12 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Narodil jsem se fotografem [i] 11:05 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:35 Šikulové [i] 13:55 Byla jednou jedna planeta 12/26 [i] 14:25 Sportovci světa: Lillehammer 1994 [i] 15:25 Evropa dnes [i] 15:55 Kus dřeva ze stromu [i] 16:10 Vítejte v Tate galerii 2/15 [i] 16:15 Rodina a já [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Haf! 56/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí [i] 20:55 Czech Grand Design [i] 22:00 Copak není moucha mojí sestrou? [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci 2/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 23:55 Gorodok 3/20 [i] 00:20 Ženy Charty 77 [i] 00:35 Samizdat 13/15 [i] 01:35 Duke Ellington! [i] 02:10 Horko v Česku [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Rodina a já [i] 03:55 Vyhlášení nejlepšího handicapovaného sportovce Česka
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 29 [i] 09:25 Julie Lescaut VI 4 [i] 11:30 Beze stopy 13 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 14 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 22 [i] 14:15 Kobra 11 IX 1 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 21 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 18:30 Ulice 1259, 1260 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Cesta kolem světa za 80 dní [i] 22:25 Lidožrout [i] 00:05 Air Marshal [i] 01:40 Novashopping 02:00 Jedna noc s vrahem [i] 04:10 Ohnivé léto 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 5 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 5 [i] 07:55 Přátelé IV 7 [i] 08:25 M*A*S*H 20 [i] 08:55 Odpadlík III 21 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 16 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 13 [i] 11:55 Drzá Jordan V 15 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 6 [i] 13:25 Will & Grace VIII 6 [i] 13:55 Čarodějky II 10 [i] 14:50 Médium IV 7 [i] 15:50 Útesy lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Fanaticky zamilován [i] 23:35 Matrix [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Ve jménu zákona III 4 [i] 04:40 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Cyklistika [i] 21:30 Krasobruslení [i] 01:15 Fotbal [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 08:00 Baron a ostrý Bill [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 11:00 Jane Doeová: Oči [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 15:00 Baron a ostrý Bill [i] 17:00 Námořní hlídka II 11 [i] 18:00 Jane Doeová: Oči [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 22:00 Rezidence Jericho [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 02:00 Rezidence Jericho [i] 04:00 McLeodovy dcery V 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 25/27 06:00 Ostrovy snů 3/4 07:00 Zvířecí rekordmani 20/56 07:50 Maminka stávkuje 14/25 08:25 Maminka stávkuje 15/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 2/3 10:00 Životospráva na chalupě 2/3 10:55 Co nám prospívá 2/37 11:50 Maminka stávkuje 14/25 12:25 Maminka stávkuje 15/25 13:00 Ostrovy snů 3/4 14:00 Proč je to tak? 26/27 14:55 Interiéry 3/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 40/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 41/42 16:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 2/3 17:10 Co nám prospívá 2/37 18:05 Zvířecí rekordmani 20/56 19:00 Životospráva na chalupě 2/3 20:00 Proč je to tak? 26/27 20:50 Doktorologie 7/13 21:20 Lewis Hamilton - Neautorizovaný příběh 22:20 Milionářské hračky 2/2 23:15 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste 00:10 Proč je to tak? 26/27 01:00 Ženy JFK - odhalené skandály 02:00 Milionářské hračky 2/2 02:55 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste 03:55 Místa ve Středomoří 3/24
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 12 [i] 06:00 Jack [i] 07:50 Kněz je poděs [i] 09:20 U mě dobrý - Film o filmu [i] 09:35 Wing Commander [i] 11:15 Okamžik zlomu [i] 13:05 Jako Mike 2 [i] 14:40 Návrat lásky [i] 16:30 Nelly Furtado - Loose [i] 17:55 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 20:00 Poslední skotský král [i] 22:00 Zápisky o skandálu [i] 23:30 Křižovatka smrti 3 [i] 01:00 Po stopách zabijáka [i] 02:35 Otisk [i] 03:55 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mladí Titáni v Tokiu [i] 11:15 Před kamerou 13 [i] 11:50 Svatba jako překvapení [i] 13:25 Doba ledová 2 - Obleva [i] 14:55 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 16:55 Góóól! II [i] 18:50 Agent v sukni 2 [i] 20:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 22:00 Démon pomsty [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 00:25 Tsunami: Následky 1 [i] 02:00 Tsunami: Následky 2 [i] 03:30 Na sklonku života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Pánik s asistenciou pri výhre Arizony, Chicago zvládlo prestrelku
Richard Pánik, archívna snímka.

NBA: Clippers ukončili päťzápasovú šnúru prehier
Na snímke Patrick Beverley z Los Angeles Clippers.

Hráči FC Barcelona zvíťazili v zápase 20. kola La Ligy nad Leganes
Ilustračná snímka.

J. Trump vyhral snookrový turnaj turnaj Masters
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V utorok tuhá zima neudrie, no treba rátať s hmlou
Ilustračná snímka.

V pondelok bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty -3 až 2 stupne Celzia.

Na horskom priechode Zbojská je na ceste zľadovatený sneh
Na archívnej snímke horský priechod Zbojská

Ústavnoprávny výbor parlamentu verejne vypočuje 40 kandidátov na post ústavných sudcov
Verejné vypočutie rovných 40 kandidátov na post ústavných sudcov odštartuje v stredu 23. januára pred Ústavnoprávnym výborom Národnej rady SR. Na ňom sa môže zúčastniť aj prezident ...

SHMÚ upozorňuje na smogovú situáciu v týchto mestách
V okolí Martina, Vrútok, Žiliny a Ružomberka meteorológovia zaznamenali zvýšenú koncentráciu prachových častíc PM10. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ...

Odoberajte podcast Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Pravdepodobne najstarší slovenský rehoľník oslávil 104. narodeniny
Pravdepodobne najstarší rehoľník a kňaz na Slovensku, Akvinas Juraj Gabura, sa 17. januára dožil 104. rokov. Gabura, ktorý je považovaný za otca ...

Satirický film o Leningradskej blokáde vyvoláva polemiku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.