Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 27-28/162 [i] 10:50 Vysnívaný sused [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 9/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 12/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 9/23 [i] 15:15 Čistá láska 17-18/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 14 [i] 21:15 Rádio 2 [i] 22:15 Sklenený dom [i] 00:15 Myšlienky vraha II. 12/23 [i] 01:05 Chlipnosť nadovšetko [i] 02:35 112 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 20/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 13/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 11/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 5/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 21/22 [i] 09:55 Miesto činu:Manila [i] 11:25 Ľoď lásky 4/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 141/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 7/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 8/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 11/12 [i] 22:00 Žena z Checkpointu Charlie 2/2 [i] 23:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:35 Don Matteo [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 141/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 11/26 [i] 04:15 Prírodná brigáda 5/12 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy z regiónov - [i] 05:25 Správy - Hírek [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit II. 3/15 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Zlodarov les [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Hľadanie - Dokument o živote a tvorbe Ernesta Zmetáka [i] 12:00 Kozi-kuzi-kuzuka [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Trezor [i] 13:25 Sféry dôverné [i] 14:30 Ranč Pri zelenej sedme 1/28 [i] 15:05 Profesionál [i] 15:15 Polícia [i] 15:30 Halali [i] 15:55 Naša Európa [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život v podraste 3/5 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Halali [i] 00:10 Dobrodružstvá kriminalistiky 11/26 [i] 01:00 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy z regiónov - [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:19 Záver vysielania 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 218 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 106 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 2 [i] 11:15 Kosti 18 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 3 [i] 13:15 Chameleón 22 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 15:15 Kosti 19 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 21:20 Panelák 219 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli II. 1 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 01:00 Sprisahanie [i] 02:40 Hriešne ženy [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:35 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 57,58 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 15 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 5,6 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Všetko, čo si kedy želala [i] 15:30 Láska je čudná vec [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 59,60 [i] 19:00 Newyorskí policajti I. 3 [i] 20:00 Hviezdne kino: V podstate sme normálni [i] 21:30 Lampa [i] 00:00 Derrick II. 15 [i] 01:00 Pobrežná hliadka IX. 12,13 [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Moje nejmilejší žena [i] 10:30 Zpívání v Grandu [i] 11:10 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla 23/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 12/23 [i] 15:20 Vzhůru dolů! Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Žijeme digitalizací [i] 22:40 POKR [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Deadwood III 4/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla 23/35 [i] 01:35 Hotel Babylon II 4/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech Brno 03:50 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Vyškovec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa 12/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 12/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 O zakletém hadovi [i] 14:10 Tak to vidím já 2/7 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Kostlín kubánský [i] 16:30 Kde peníze pomáhají [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:35 Game Page [i] 20:00 Horko v Česku [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 4/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 1/14 [i] 00:35 Kinaři všech zemí, spojte se! [i] 02:15 Ceny Alfréda Radoka 2008 02:45 Film point [i] 03:00 Totem, tabu a andělé [i] 03:45 Jubilejní koncert Symfonického orchestru hl.města Prahy [i] 04:40 Film o filmu: Umučení Krista
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 28 [i] 09:25 Tajemství sopky 4 [i] 11:05 Mr. Bean [i] 11:35 Beze stopy 12 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI 13 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 21 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 16 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 20 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 18:30 Ulice 1257, 1258 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 97 [i] 21:20 Druhá šance 5 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 11 [i] 23:05 Hurikán [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V 11 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 04:05 Ohnivé léto 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 4 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 4 [i] 07:55 Přátelé IV 6 [i] 08:25 M*A*S*H 19 [i] 08:55 Odpadlík III 20 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 15 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 12 [i] 11:55 Drzá Jordan V 14 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 5 [i] 13:25 Will & Grace VIII 5 [i] 13:55 Čarodějky II 9 [i] 14:50 Médium IV 6 [i] 15:50 Čas poznání [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 60 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 12 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 15 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 7 [i] 01:15 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona III 3 [i] 03:45 Kapitán Kloss 18 [i] 04:40 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:45 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Curling [i] 16:45 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Cyklistika [i] 21:30 Krasobruslení [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:49 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 08:00 Lupič z povolání [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 11:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 15:00 Lupič z povolání [i] 17:00 Námořní hlídka II 10 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 20:00 Médium III 1/2 [i] 21:00 Námořní hlídka II 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 23:00 Médium III 1/2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 McLeodovy dcery V 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 24/27 06:00 Ostrovy snů 2/4 07:00 Zvířecí rekordmani 19/56 07:50 Maminka stávkuje 12/25 08:25 Maminka stávkuje 13/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1/3 10:00 Životospráva na chalupě 1/3 10:55 Co nám prospívá 1/37 11:50 Maminka stávkuje 12/25 12:25 Maminka stávkuje 13/25 13:00 Ostrovy snů 2/4 14:00 Proč je to tak? 25/27 14:55 Interiéry 2/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 38/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 16:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1/3 17:10 Co nám prospívá 1/37 18:05 Zvířecí rekordmani 19/56 19:00 Životospráva na chalupě 1/3 20:00 Proč je to tak? 25/27 20:50 Doktorologie 6/13 21:20 Michael Schumacher - Rudý baron 22:20 Milionářské hračky 1/2 23:15 Život pod vládou Napoleona 2/2 00:15 Proč je to tak? 25/27 01:05 Kdo zabil Dianu? 02:00 Milionářské hračky 1/2 02:55 Život pod vládou Napoleona 2/2 03:50 Místa ve Středomoří 2/24
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 07:30 Haló, tady Shirlee [i] 09:00 Řeč nepřítele [i] 10:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 13:00 Robin Hood [i] 14:40 Kněz je poděs [i] 16:10 Wing Commander [i] 17:50 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 18:10 Okamžik zlomu [i] 20:00 Na stojáka 47 [i] 20:30 Bratři Solomonovi [i] 22:00 Jako malé děti [i] 00:15 Hexina [i] 01:45 Bratři Solomonovi [i] 03:15 Jako malé děti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:30 Hra na svádění [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 13:20 BAFTA Film Awards 2009 [i] 15:20 Happy Feet [i] 17:05 Svatba jako překvapení [i] 18:40 Zpáteční cesta [i] 20:25 Moje superbejvalka [i] 22:00 Jasný terč [i] 23:45 Práce na farmě [i] 01:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 02:30 Hvězdný záskok [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.