TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 27-28/162 [i] 10:50 Vysnívaný sused [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 9/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 12/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 9/23 [i] 15:15 Čistá láska 17-18/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 14 [i] 21:15 Rádio 2 [i] 22:15 Sklenený dom [i] 00:15 Myšlienky vraha II. 12/23 [i] 01:05 Chlipnosť nadovšetko [i] 02:35 112 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 20/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 13/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 11/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 5/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 21/22 [i] 09:55 Miesto činu:Manila [i] 11:25 Ľoď lásky 4/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 141/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 7/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 8/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 11/12 [i] 22:00 Žena z Checkpointu Charlie 2/2 [i] 23:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:35 Don Matteo [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 141/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 11/26 [i] 04:15 Prírodná brigáda 5/12 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy z regiónov - [i] 05:25 Správy - Hírek [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit II. 3/15 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Zlodarov les [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Hľadanie - Dokument o živote a tvorbe Ernesta Zmetáka [i] 12:00 Kozi-kuzi-kuzuka [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Trezor [i] 13:25 Sféry dôverné [i] 14:30 Ranč Pri zelenej sedme 1/28 [i] 15:05 Profesionál [i] 15:15 Polícia [i] 15:30 Halali [i] 15:55 Naša Európa [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život v podraste 3/5 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Halali [i] 00:10 Dobrodružstvá kriminalistiky 11/26 [i] 01:00 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy z regiónov - [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:19 Záver vysielania 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 218 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 106 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 2 [i] 11:15 Kosti 18 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 3 [i] 13:15 Chameleón 22 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 15:15 Kosti 19 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 21:20 Panelák 219 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli II. 1 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 01:00 Sprisahanie [i] 02:40 Hriešne ženy [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:35 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 57,58 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 15 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 5,6 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Všetko, čo si kedy želala [i] 15:30 Láska je čudná vec [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 59,60 [i] 19:00 Newyorskí policajti I. 3 [i] 20:00 Hviezdne kino: V podstate sme normálni [i] 21:30 Lampa [i] 00:00 Derrick II. 15 [i] 01:00 Pobrežná hliadka IX. 12,13 [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Moje nejmilejší žena [i] 10:30 Zpívání v Grandu [i] 11:10 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla 23/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 12/23 [i] 15:20 Vzhůru dolů! Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Žijeme digitalizací [i] 22:40 POKR [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Deadwood III 4/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla 23/35 [i] 01:35 Hotel Babylon II 4/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech Brno 03:50 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Vyškovec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa 12/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 12/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 O zakletém hadovi [i] 14:10 Tak to vidím já 2/7 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Kostlín kubánský [i] 16:30 Kde peníze pomáhají [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:35 Game Page [i] 20:00 Horko v Česku [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 4/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 1/14 [i] 00:35 Kinaři všech zemí, spojte se! [i] 02:15 Ceny Alfréda Radoka 2008 02:45 Film point [i] 03:00 Totem, tabu a andělé [i] 03:45 Jubilejní koncert Symfonického orchestru hl.města Prahy [i] 04:40 Film o filmu: Umučení Krista
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 28 [i] 09:25 Tajemství sopky 4 [i] 11:05 Mr. Bean [i] 11:35 Beze stopy 12 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI 13 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 21 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 16 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 20 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 18:30 Ulice 1257, 1258 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 97 [i] 21:20 Druhá šance 5 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 11 [i] 23:05 Hurikán [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V 11 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 04:05 Ohnivé léto 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 4 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 4 [i] 07:55 Přátelé IV 6 [i] 08:25 M*A*S*H 19 [i] 08:55 Odpadlík III 20 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 15 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 12 [i] 11:55 Drzá Jordan V 14 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 5 [i] 13:25 Will & Grace VIII 5 [i] 13:55 Čarodějky II 9 [i] 14:50 Médium IV 6 [i] 15:50 Čas poznání [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 60 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 12 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 15 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 7 [i] 01:15 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona III 3 [i] 03:45 Kapitán Kloss 18 [i] 04:40 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:45 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Curling [i] 16:45 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Cyklistika [i] 21:30 Krasobruslení [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:49 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 08:00 Lupič z povolání [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 11:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 15:00 Lupič z povolání [i] 17:00 Námořní hlídka II 10 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 20:00 Médium III 1/2 [i] 21:00 Námořní hlídka II 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 23:00 Médium III 1/2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 McLeodovy dcery V 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 24/27 06:00 Ostrovy snů 2/4 07:00 Zvířecí rekordmani 19/56 07:50 Maminka stávkuje 12/25 08:25 Maminka stávkuje 13/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1/3 10:00 Životospráva na chalupě 1/3 10:55 Co nám prospívá 1/37 11:50 Maminka stávkuje 12/25 12:25 Maminka stávkuje 13/25 13:00 Ostrovy snů 2/4 14:00 Proč je to tak? 25/27 14:55 Interiéry 2/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 38/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 16:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1/3 17:10 Co nám prospívá 1/37 18:05 Zvířecí rekordmani 19/56 19:00 Životospráva na chalupě 1/3 20:00 Proč je to tak? 25/27 20:50 Doktorologie 6/13 21:20 Michael Schumacher - Rudý baron 22:20 Milionářské hračky 1/2 23:15 Život pod vládou Napoleona 2/2 00:15 Proč je to tak? 25/27 01:05 Kdo zabil Dianu? 02:00 Milionářské hračky 1/2 02:55 Život pod vládou Napoleona 2/2 03:50 Místa ve Středomoří 2/24
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 07:30 Haló, tady Shirlee [i] 09:00 Řeč nepřítele [i] 10:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 13:00 Robin Hood [i] 14:40 Kněz je poděs [i] 16:10 Wing Commander [i] 17:50 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 18:10 Okamžik zlomu [i] 20:00 Na stojáka 47 [i] 20:30 Bratři Solomonovi [i] 22:00 Jako malé děti [i] 00:15 Hexina [i] 01:45 Bratři Solomonovi [i] 03:15 Jako malé děti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:30 Hra na svádění [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 13:20 BAFTA Film Awards 2009 [i] 15:20 Happy Feet [i] 17:05 Svatba jako překvapení [i] 18:40 Zpáteční cesta [i] 20:25 Moje superbejvalka [i] 22:00 Jasný terč [i] 23:45 Práce na farmě [i] 01:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 02:30 Hvězdný záskok