Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:10 Cigánky 25-26/162 [i] 11:00 Zakázané tajomstvá [i] 12:35 Zajtrajšie noviny 8/23 [i] 13:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 11/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 8/23 [i] 15:10 Čistá láska 15-16/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:15 Svedok v ohrození [i] 23:05 Nevesta cez internet [i] 00:50 Vražedná stretávka I. 12/13 [i] 01:45 Angeline oči I. 4-5/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 19/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 12/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 10/26 [i] 08:35 Prírodná brigáda 4/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 20/22 [i] 09:50 Inšpektor Lewis 3/4 [i] 11:25 Ľoď lásky 3/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 140/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 5/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 6/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 12/24 [i] 21:00 Dr.House II. 13/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Miesto činu:Manila [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:50 Don Matteo [i] 01:55 Správy STV [i] 02:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 140/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Život na mori 10/26 [i] 04:20 Prírodná brigáda 4/12 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit II. 2/15 [i] 07:10 Národnostný magazín český [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Uralské rozprávky 4/4 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem I. 2/5 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Zbojníckym chodníčkom [i] 13:05 Vojenský obvod ZÁHORIE Áno! Nie? [i] 13:30 Lassie II 26/26 [i] 13:55 5 minút po dvanástej [i] 14:55 Elixír [i] 15:35 Diagnóza 130 [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Hľadanie - Dokument o živote a tvorbe Ernesta Zmetáka [i] 21:00 Kozi-kuzi-kuzuka [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Noc v archíve [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy z regiónov - [i] 01:30 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 217 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 105 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 1/24 [i] 11:15 Kosti 17 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 2 [i] 13:15 Chameleón 21 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 15:15 Kosti 18 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 218 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 21:45 Svieža štvorka 13/13 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 100 sladkých dievčat [i] 01:30 Črepiny [i] 02:00 Guľka v hlave [i] 04:00 KRIMI NOVINY 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 55,56 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 14 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 3,4 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Muž na radnici 10 [i] 14:45 Mravnostné oddelenie II. 2 [i] 15:30 Posledný svedok 7,8 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 57,58 [i] 19:00 Newyorskí policajti I. 2 [i] 20:00 Romantická streda: Všetko, čo si kedy želala [i] 21:35 Láska je čudná vec [i] 23:00 Derrick II. 14 [i] 00:00 Pobrežná hliadka IX. 10,11 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Osmý div světa [i] 11:50 Dívka toulavá [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 12/13 [i] 13:45 Dotek anděla 22/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 11/23 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 12/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 2/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon II 4/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Král zlodějů [i] 00:50 Dotek anděla 22/35 [i] 01:35 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 12/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Generace "0" [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Chcete mě? [i] 09:35 Exit 316 - Mise: Znovu a navždy [i] 09:55 Soutine [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 15/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 19/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:45 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 2/3 [i] 15:50 Deset století architektury [i] 16:05 Vivat Španělsko! 11/12 [i] 16:20 Zoom [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Narodil jsem se fotografem [i] 20:30 Prázdniny v Římě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Kinaři všech zemí, spojte se! [i] 00:55 Skvělí Ambersonové [i] 02:25 Toulavá kamera [i] 02:50 Divadlo žije! [i] 03:15 Q [i] 03:40 Notes [i] 04:25 Zoom [i] 04:40 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 27 [i] 09:30 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 11:30 Beze stopy 11 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 12 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 20 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 15 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 19 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 18:30 Ulice 1255, 1256 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:35 Beze stopy VII 12 [i] 21:20 Odložené případy VI 4 [i] 22:10 Na vlastní oči [i] 22:55 Spiknutí [i] 00:35 Dívka na telefon [i] 02:05 Novashopping 02:25 112 [i] 02:55 Áčko [i] 04:10 Směr jih 66 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 3 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 3 [i] 07:55 Přátelé IV 5 [i] 08:25 M*A*S*H 18 [i] 08:55 Odpadlík III 19 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 14 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 11 [i] 11:55 Drzá Jordan V 13 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 4 [i] 13:25 Will & Grace VIII 4 [i] 13:55 Čarodějky II 8 [i] 14:50 Médium IV 5 [i] 15:45 Rozervaná srdce [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 7 [i] 23:25 Kdo s koho [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Ve jménu zákona III 2 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:30 Curling [i] 14:30 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:20 Jezdectví [i] 19:30 Jachting [i] 19:45 Cyklistika [i] 21:45 Krasobruslení [i] 01:15 Fotbal [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 08:00 Nepotrestaná vražda [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 11:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 15:00 Nepotrestaná vražda [i] 17:00 Námořní hlídka II 9 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Médium II 22 [i] 21:00 Námořní hlídka II 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 23:00 Médium II 22 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 McLeodovy dcery V 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 23/27 06:00 Ostrovy snů 1/4 07:00 Zvířecí rekordmani 18/56 07:50 Maminka stávkuje 10/25 08:25 Maminka stávkuje 11/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem 5/6 09:30 Prostřeno pod širým nebem 6/6 10:00 Pohlednice z chalupy 5/6 10:30 Pohlednice z chalupy 6/6 11:00 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem 11:50 Maminka stávkuje 10/25 12:25 Maminka stávkuje 11/25 13:00 Ostrovy snů 1/4 14:00 Proč je to tak? 24/27 14:55 Interiéry 1/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 36/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 37/42 16:05 Prostřeno pod širým nebem 5/6 16:35 Prostřeno pod širým nebem 6/6 17:05 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem 18:05 Zvířecí rekordmani 18/56 19:00 Pohlednice z chalupy 5/6 19:30 Pohlednice z chalupy 6/6 20:00 Proč je to tak? 24/27 20:50 Doktorologie 5/13 21:20 Posedlost rychlostí 3/3 22:20 Závody ve zbrojení 8/8 23:15 Život pod vládou Napoleona 1/2 00:15 Proč je to tak? 24/27 01:05 Poslední dny slavných - Sharon Tateová 02:00 Závody ve zbrojení 8/8 02:55 Život pod vládou Napoleona 1/2 03:55 Místa ve Středomoří 1/24
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dr. Dolittle [i] 07:25 Divoké vlny [i] 08:50 Dobrý den, smutku [i] 10:25 Nikdo není sám [i] 12:15 O rodičích a dětech [i] 14:05 Haló, tady Shirlee [i] 15:35 Řeč nepřítele [i] 17:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 12 [i] 20:00 Mé druhé já [i] 22:00 Netopýři: Chuť krve [i] 23:25 Deník zabijáka [i] 00:55 Mé druhé já [i] 02:55 Netopýři: Chuť krve [i] 04:25 Deník zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Po hlavě [i] 12:00 Obchod století [i] 13:20 Marie a její muži [i] 14:35 Marie Antoinetta [i] 16:35 Robinsonovi [i] 18:10 To je náš hit! [i] 19:55 Pitva mimozemšťana [i] 21:30 Californication II. : A žili šťastně… 12 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 22:55 Mafiánské hity [i] 00:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 01:30 Statečné srdce [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.