Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 23-24/162 [i] 10:50 Trpká pomsta [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 7/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 10/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 7/23 [i] 15:10 Čistá láska 13-14/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 13 [i] 21:15 Rádio 1 [i] 22:10 Collateral [i] 00:30 Erazmus alebo Priatelia po španielsky [i] 02:35 Paľba [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 18/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 11/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 9/26 [i] 08:35 Prírodná brigáda 3/12 [i] 09:05 To je vražda,napísala IX 19/22 [i] 09:55 Apollónia 2/2 [i] 11:25 Ľoď lásky 2/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 139/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 3/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 4/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 22:00 Chodili sme spolu [i] 22:50 Inšpektor Lewis 3/4 [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:20 Don Matteo [i] 02:20 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:40 Bianca - cesta za šťastím 139/224 [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Život na mori 9/26 [i] 04:25 Prírodná brigáda 3/12 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy z regiónov - [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:55 Mesačný svit II. 1/15 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 3/6 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Zišli sa gorali [i] 13:15 VAT [i] 13:40 Lassie II 25/26 [i] 14:05 Mapa spomienok č.1 [i] 15:10 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Test magazín [i] 15:45 Národnostný magazín český [i] 16:15 Národnostné správy - mix [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Planéta Zem I. 2/5 [i] 20:55 Diagnóza 130 [i] 21:15 Slovenské miniatúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy z regiónov - [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:25 MacGyver [i] 06:15 Panelák 216 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 104 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 24/24 [i] 11:15 Kosti 16 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 1/24 [i] 13:15 Chameleón 20 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 22 [i] 15:15 Kosti 17 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 7 [i] 21:20 Panelák 217 [i] 22:00 Dexter 4 [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 7 [i] 01:00 Sex v armáde [i] 02:35 Dexter 4 [i] 03:30 KRIMI NOVINY 03:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 53,54 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 13 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank 1,2/16 [i] 12:35 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 15:40 Podfuk [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 55,56 [i] 19:00 Newyorskí policajti I. 1/22 [i] 20:00 Muž na radnici 10 [i] 21:10 Mravnostné oddelenie II. 2 [i] 22:00 Posledný svedok 7,8 [i] 23:35 Derrick II. 13 [i] 00:35 Pobrežná hliadka IX. 8,9 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:10 Slovácko sa nesúdí 12/12 [i] 10:45 Život plný písniček - R. A. Dvorský [i] 11:15 Jak se naučit švédsky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 21/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 10/23 [i] 15:20 Dětská encyklopedie světa II [i] 15:25 Z rodu Lucemburků [i] 15:45 Věda je zábava 19/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa 12/13 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 12/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho V 4/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Chcete mě? [i] 00:05 Vltava v obrazech 9/86 [i] 00:25 Dotek anděla 21/35 [i] 01:10 Poklady světa [i] 01:25 Vzhůru dolů! Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Fokus ČT24 [i] 09:35 Mýty a fakta historie: Povstání v [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Vltava v obrazech 9/86 [i] 15:15 Svět zázraků: Ushuaia 15/26 [i] 15:45 Soutine [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Puč [i] 22:00 Skalpel není všechno [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženy Charty 77 [i] 23:25 Luboš Andršt "60" [i] 00:20 Tibet volá po svobodě [i] 01:15 Bardo hodiny smrti [i] 02:15 Souboj vojevůdců 12/13 [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:20 Znamení a rituály [i] 03:30 Světci a svědci [i] 03:45 Sváteční slovo religionisty [i] 03:50 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:25 Exit 316 - Mise: Znovu a navždy [i] 04:40 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 26 [i] 09:25 Tajemství sopky 3 [i] 11:30 Beze stopy 10 [i] 12:20 Můj přítel Monk VI 11 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 19 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 14 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 18 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 22 [i] 18:30 Ulice 1253, 1254 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 96 [i] 21:25 Kriminálka New York III 4 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Tichý spojenec [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 10 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Občanské judo [i] 02:55 Áčko [i] 04:10 Směr jih 65 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 2 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 2 [i] 07:55 Přátelé IV 4 [i] 08:25 M*A*S*H 17 [i] 08:55 Odpadlík III 18 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 13 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 10 [i] 11:55 Drzá Jordan V 12 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 3 [i] 13:25 Will & Grace VIII 3 [i] 13:55 Čarodějky II 7 [i] 14:50 Médium IV 4 [i] 15:45 Volání minulosti [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 59 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 14 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu I 12 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu 6 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona III 1 [i] 03:40 Svět 2009 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Curling [i] 14:30 Watts [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Biatlon [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Krasobruslení [i] 21:00 Krasobruslení [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 32 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 08:00 Hříbě [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 18 [i] 11:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 18 [i] 15:00 Hříbě [i] 17:00 Námořní hlídka II 8 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Médium II 21 [i] 21:00 Námořní hlídka II 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 23:00 Médium II 21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 McLeodovy dcery V 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 22/27 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 13/13 06:30 Islandské gejzíry 07:00 Zvířecí rekordmani 17/56 07:50 Maminka stávkuje 8/25 08:25 Maminka stávkuje 9/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem 3/6 09:25 Prostřeno pod širým nebem 4/6 09:55 Pohlednice z chalupy 3/6 10:25 Pohlednice z chalupy 4/6 10:55 Co nám prospívá 37/37 11:50 Maminka stávkuje 8/25 12:25 Maminka stávkuje 9/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 13/13 13:30 Islandské gejzíry 14:00 Proč je to tak? 23/27 14:55 Interiéry 16/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 34/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 35/42 16:05 Prostřeno pod širým nebem 3/6 16:35 Prostřeno pod širým nebem 4/6 17:05 Co nám prospívá 37/37 18:05 Zvířecí rekordmani 17/56 19:00 Pohlednice z chalupy 3/6 19:30 Pohlednice z chalupy 4/6 20:00 Proč je to tak? 23/27 20:50 Doktorologie 4/13 21:20 Posedlost rychlostí 2/3 22:20 Závody ve zbrojení 7/8 23:15 Králové a královny 11/12 23:45 Králové a královny 12/12 00:15 Proč je to tak? 23/27 01:05 Poslední dny slavných 7/7 02:00 Závody ve zbrojení 7/8 02:55 Králové a královny 11/12 03:25 Králové a královny 12/12 03:55 Evropská velkoměsta 12/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 11 [i] 06:00 Superpes [i] 07:25 Superman: Soudný den [i] 08:40 Štěstí na dosah [i] 10:35 DESmod [i] 11:35 Jaký otec, taková dcera [i] 13:00 Dr. Dolittle [i] 14:25 Divoké vlny [i] 15:50 Dobrý den, smutku [i] 17:25 Nikdo není sám [i] 19:10 O rodičích a dětech [i] 21:00 Californication II. 12 [i] 21:30 Na stojáka 54 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 22:55 Malá Miss Sunshine [i] 00:35 Gorila [i] 02:20 Na ostří nože [i] 04:15 Malá Miss Sunshine [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Góóól! II [i] 11:50 Obchod století [i] 13:10 Po hlavě [i] 15:10 Ďábel nosí Pradu [i] 16:55 Mladí Titáni v Tokiu [i] 18:10 Marie Antoinetta [i] 20:10 Divoký Stomp [i] 22:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 23:25 Po sexu [i] 00:40 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 01:45 Dohoda [i] 03:15 Hluboko pod kůží [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.