Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 21-22/162 [i] 10:45 Pád na dno [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 6/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 9/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 6/23 [i] 15:10 Čistá láska 11-12/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 3/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Zámena manželiek 3 [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:10 Ničivá stopa [i] 00:45 Krycie meno Lobo [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 17/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 10/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 8/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 2/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 18/22 [i] 09:50 Vôňa zločinu [i] 11:25 Ľoď lásky 1/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 138/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 1/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 2/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Apollónia 2/2 [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 5/17 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 19/22 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:15 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 138/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Život na mori 8/26 [i] 04:20 Prírodná brigáda 2/12 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Polícia [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Vojenský obvod ZÁHORIE Áno! Nie? [i] 06:15 Tempo [i] 06:30 Mesačný svit I. 23/23 [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Kemp 2008 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 Orientácie [i] 12:45 Luxusné hotely sveta 8/15 [i] 13:15 Lassie II 24/26 [i] 13:40 Klik [i] 13:55 Umenie 09 [i] 14:25 TKN [i] 15:00 Odpískané [i] 15:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:10 Test magazín [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 3/6 [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:25 TKN [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy z regiónov - [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 MacGyver [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Vášnivý tanec [i] 10:15 Návrat do Modrej lagúny [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Ako som prežil [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 21 [i] 15:15 Kosti 16 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 216 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 4 [i] 21:30 Profesionáli II. 4 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Stopárov sprievodca po Galaxii [i] 02:25 Autosalón [i] 02:50 Čarodejník [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 51,52 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 12 [i] 11:00 Život na zámku 52/52 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 5,6 [i] 15:30 Skutočný príbeh: Vysoká hra [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 53,54 [i] 19:00 Život na zámku 52/52 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 21:35 Filmová klasika: Podfuk [i] 22:55 Derrick II. 12 [i] 23:55 Pobrežná hliadka IX. 6,7 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 7,8/56 [i] 09:00 Sňatky z rozumu 1/5 [i] 10:30 Moje rodina II 12/13 [i] 11:00 Objevování planety Oceán 5/13 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 20/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 9/23 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 9/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 9/10 [i] 21:00 Na cestě po jižním Laosu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 12/40 [i] 22:25 Kmotr II 2/2 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 17/18 [i] 01:05 Dotek anděla 20/35 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 11/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Gary Player [i] 10:20 Dny teroru [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Vačti z Trinidadu [i] 12:55 Dětská encyklopedie světa II [i] 13:00 Z rodu Lucemburků [i] 13:20 ETV 1 5/6 [i] 13:30 Eat it 5/6 [i] 13:35 Papoušek Paulie [i] 15:05 Pod stálým dohledem [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FK Teplice - AC Sparta Praha [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 12/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 22:00 V odborné péči 25/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:00 Totem, tabu a andělé [i] 00:40 Otevřená srdce [i] 02:30 Knižní svět [i] 03:00 Vráceno v restituci 3/8 [i] 03:15 Máte slovo 04:00 POKR [i] 04:25 Československý filmový týdeník 721/2379 [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 25 [i] 09:30 Zkáza lodi Estonia [i] 11:35 Beze stopy 9 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 10 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 18 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 13 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 17 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 21 [i] 18:30 Ulice 1251, 1252 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 4 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 11 [i] 22:30 Divoká jízda [i] 00:10 4400 3 [i] 00:55 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Sinan Toprak I 8 [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 1 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 1 [i] 07:55 Přátelé IV 3 [i] 08:25 M*A*S*H 16 [i] 08:55 Odpadlík III 17 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 12 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 9 [i] 11:55 Drzá Jordan V 11 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 2 [i] 13:25 Will & Grace VIII 2 [i] 13:55 Čarodějky II 6 [i] 14:50 Médium IV 3 [i] 15:45 Dlouhá cesta ke štěstí [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 69 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 12 [i] 23:25 Žralok I 12 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 5 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 17 [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Curling [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:30 Biatlon [i] 17:30 Wintersports Weekend [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 31 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 32 [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 11:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 15:00 Na jeden večer [i] 17:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Médium II 20 [i] 21:00 Námořní hlídka II 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 23:00 Médium II 20 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 31 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 2/56 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 07:00 Zvířecí rekordmani 16/56 07:50 Maminka stávkuje 6/25 08:25 Maminka stávkuje 7/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem 1/6 09:30 Prostřeno pod širým nebem 2/6 10:00 Pohlednice z chalupy 1/6 10:30 Pohlednice z chalupy 2/6 10:55 Co nám prospívá 36/37 11:50 Maminka stávkuje 6/25 12:25 Maminka stávkuje 7/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 14:00 Proč je to tak? 22/27 14:55 Interiéry 15/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 32/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 33/42 16:05 Prostřeno pod širým nebem 1/6 16:35 Prostřeno pod širým nebem 2/6 17:05 Co nám prospívá 36/37 18:05 Zvířecí rekordmani 16/56 19:00 Pohlednice z chalupy 1/6 19:30 Pohlednice z chalupy 2/6 20:00 Proč je to tak? 22/27 20:50 Doktorologie 3/13 21:20 Posedlost rychlostí 1/3 22:20 Závody ve zbrojení 6/8 23:15 Králové a královny 9/12 23:45 Králové a královny 10/12 00:15 Proč je to tak? 22/27 01:05 Poslední dny slavných 6/7 02:05 Závody ve zbrojení 6/8 03:00 Králové a královny 9/12 03:25 Králové a královny 10/12 03:55 Evropská velkoměsta 11/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 07:10 Tři dolary [i] 09:05 Kouzelná romance [i] 10:50 Miss Potter [i] 12:25 Superpes [i] 13:45 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 15:25 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 16:40 Štěstí na dosah [i] 18:35 Jaký otec, taková dcera [i] 20:00 Hairspray [i] 21:55 Paříži, miluji Tě [i] 23:55 Jen na sex [i] 01:35 Hairspray [i] 03:30 Paříži, miluji Tě [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Strážce [i] 11:50 Seznam [i] 13:20 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 13:50 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 15:55 Bláznivá olympiáda [i] 17:25 V 2008 Koncert [i] 18:30 Góóól! II [i] 20:25 Agent v sukni 2 [i] 22:00 Návrat na vrchol [i] 00:05 Californication II. : Blues všedního dne 11 [i] 00:35 Řekni, že mě miluješ 6 [i] 01:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 02:35 Krvavý diamant [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.