Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 21-22/162 [i] 10:45 Pád na dno [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 6/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 9/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 6/23 [i] 15:10 Čistá láska 11-12/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 3/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Zámena manželiek 3 [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:10 Ničivá stopa [i] 00:45 Krycie meno Lobo [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 17/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 10/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 8/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 2/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 18/22 [i] 09:50 Vôňa zločinu [i] 11:25 Ľoď lásky 1/25 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Bianca - cesta za šťastím 138/224 [i] 14:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky I. 1/313 [i] 17:20 Sila lásky I. 2/313 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Apollónia 2/2 [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 5/17 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 19/22 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:15 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 138/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Život na mori 8/26 [i] 04:20 Prírodná brigáda 2/12 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Polícia [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Vojenský obvod ZÁHORIE Áno! Nie? [i] 06:15 Tempo [i] 06:30 Mesačný svit I. 23/23 [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Kemp 2008 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 Orientácie [i] 12:45 Luxusné hotely sveta 8/15 [i] 13:15 Lassie II 24/26 [i] 13:40 Klik [i] 13:55 Umenie 09 [i] 14:25 TKN [i] 15:00 Odpískané [i] 15:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:10 Test magazín [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:45 Počasie [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 3/6 [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:25 TKN [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy z regiónov - [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 MacGyver [i] 06:45 Zvieracia klinika [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Vášnivý tanec [i] 10:15 Návrat do Modrej lagúny [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Ako som prežil [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 21 [i] 15:15 Kosti 16 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 216 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 4 [i] 21:30 Profesionáli II. 4 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Stopárov sprievodca po Galaxii [i] 02:25 Autosalón [i] 02:50 Čarodejník [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 51,52 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 12 [i] 11:00 Život na zámku 52/52 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 5,6 [i] 15:30 Skutočný príbeh: Vysoká hra [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 53,54 [i] 19:00 Život na zámku 52/52 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 21:35 Filmová klasika: Podfuk [i] 22:55 Derrick II. 12 [i] 23:55 Pobrežná hliadka IX. 6,7 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 7,8/56 [i] 09:00 Sňatky z rozumu 1/5 [i] 10:30 Moje rodina II 12/13 [i] 11:00 Objevování planety Oceán 5/13 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 20/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 9/23 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 9/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 9/10 [i] 21:00 Na cestě po jižním Laosu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 12/40 [i] 22:25 Kmotr II 2/2 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 17/18 [i] 01:05 Dotek anděla 20/35 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 11/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Gary Player [i] 10:20 Dny teroru [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Vačti z Trinidadu [i] 12:55 Dětská encyklopedie světa II [i] 13:00 Z rodu Lucemburků [i] 13:20 ETV 1 5/6 [i] 13:30 Eat it 5/6 [i] 13:35 Papoušek Paulie [i] 15:05 Pod stálým dohledem [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FK Teplice - AC Sparta Praha [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 12/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 22:00 V odborné péči 25/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:00 Totem, tabu a andělé [i] 00:40 Otevřená srdce [i] 02:30 Knižní svět [i] 03:00 Vráceno v restituci 3/8 [i] 03:15 Máte slovo 04:00 POKR [i] 04:25 Československý filmový týdeník 721/2379 [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 25 [i] 09:30 Zkáza lodi Estonia [i] 11:35 Beze stopy 9 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 10 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 18 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 13 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 17 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 21 [i] 18:30 Ulice 1251, 1252 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 4 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 11 [i] 22:30 Divoká jízda [i] 00:10 4400 3 [i] 00:55 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Sinan Toprak I 8 [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř I 1 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VIII 1 [i] 07:55 Přátelé IV 3 [i] 08:25 M*A*S*H 16 [i] 08:55 Odpadlík III 17 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 12 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 9 [i] 11:55 Drzá Jordan V 11 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 2 [i] 13:25 Will & Grace VIII 2 [i] 13:55 Čarodějky II 6 [i] 14:50 Médium IV 3 [i] 15:45 Dlouhá cesta ke štěstí [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 69 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 12 [i] 23:25 Žralok I 12 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 5 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 17 [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Curling [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:30 Biatlon [i] 17:30 Wintersports Weekend [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 31 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 32 [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 11:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 15:00 Na jeden večer [i] 17:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Médium II 20 [i] 21:00 Námořní hlídka II 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 23:00 Médium II 20 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 31 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 2/56 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 07:00 Zvířecí rekordmani 16/56 07:50 Maminka stávkuje 6/25 08:25 Maminka stávkuje 7/25 09:00 Prostřeno pod širým nebem 1/6 09:30 Prostřeno pod širým nebem 2/6 10:00 Pohlednice z chalupy 1/6 10:30 Pohlednice z chalupy 2/6 10:55 Co nám prospívá 36/37 11:50 Maminka stávkuje 6/25 12:25 Maminka stávkuje 7/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 14:00 Proč je to tak? 22/27 14:55 Interiéry 15/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 32/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 33/42 16:05 Prostřeno pod širým nebem 1/6 16:35 Prostřeno pod širým nebem 2/6 17:05 Co nám prospívá 36/37 18:05 Zvířecí rekordmani 16/56 19:00 Pohlednice z chalupy 1/6 19:30 Pohlednice z chalupy 2/6 20:00 Proč je to tak? 22/27 20:50 Doktorologie 3/13 21:20 Posedlost rychlostí 1/3 22:20 Závody ve zbrojení 6/8 23:15 Králové a královny 9/12 23:45 Králové a královny 10/12 00:15 Proč je to tak? 22/27 01:05 Poslední dny slavných 6/7 02:05 Závody ve zbrojení 6/8 03:00 Králové a královny 9/12 03:25 Králové a královny 10/12 03:55 Evropská velkoměsta 11/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 07:10 Tři dolary [i] 09:05 Kouzelná romance [i] 10:50 Miss Potter [i] 12:25 Superpes [i] 13:45 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 15:25 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 16:40 Štěstí na dosah [i] 18:35 Jaký otec, taková dcera [i] 20:00 Hairspray [i] 21:55 Paříži, miluji Tě [i] 23:55 Jen na sex [i] 01:35 Hairspray [i] 03:30 Paříži, miluji Tě [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Strážce [i] 11:50 Seznam [i] 13:20 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 13:50 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 15:55 Bláznivá olympiáda [i] 17:25 V 2008 Koncert [i] 18:30 Góóól! II [i] 20:25 Agent v sukni 2 [i] 22:00 Návrat na vrchol [i] 00:05 Californication II. : Blues všedního dne 11 [i] 00:35 Řekni, že mě miluješ 6 [i] 01:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 02:35 Krvavý diamant [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Hernandez prestupuje do West Hamu za 16 miliónov libier
Mexický futbalista Javier Hernandez prestúpil z Bayeru Leverkusen do West Hamu United. Anglický klub zaplatil nemeckému za jeho služby šestnásť miliónov libier, útočník ...

Vo veku 87 rokov zomrel grandslamový a daviscupový víťaz M.Rose
Vo veku 87 rokov zomrel bývalý tenisový grandslamový a daviscupový šampión a neskôr úspešný tréner Mervyn Rose z Austrálie. O smrti člena Medzinárodnej tenisovej siene ...

Bernardeschi podpísal s Juventusom kontrakt do 30. júna 2022
Federico Bernardeschi, archívne foto.

NBA: Koby Altman riadnym generálnym manažérom Clevelandu
Koby Altman sa stal riadnym generálnym manažérom basketbalového tímu NBA Cleveland Cavaliers. Toto leto najprv pracoval na dočasnej báze, po neúspešnom finále play off ...

Aktuálne správy

FOTO: Trojnásobný expremiér Mečiar sa dožíva 75 rokov
Vladimír Mečiar, archívne foto.

Od podpisu zákona o národnej bezpečnosti a vzniku CIA uplynie 70 rokov
Ilustračná snímka

Vatikánsky kardinál Pell sa postavil pred súd pre sexuálne obvinenia
Kardinál George Pell, archívne foto.

Trump prisľúbil Libanonu pomoc s utečencami: Nie som Asadov fanúšik
Donald Trump, archívne foto.

Arabské krajiny rozšírili zoznam teroristov napojených na Katar
Skupina štyroch arabských krajín, ktoré sa snažia izolovať Katar pre údajnú podporu extrémizmu, oznámili včera zaradenie ďalších 18 jednotlivcov a organizácií na svoj ...

Senát schválil začatie debaty o zrušení Obamacare. Trump pocítil úľavu
Na archívnej snímke nový prezident Donald Trump kráča po boku odchádzajúceho Baracka Obamu.

Mnohostranný umelec Albert Marenčin sa dožíva úctyhodného jubilea
Albert Marenčin, archívne foto.

Svet si druhýkrát pripomenie Medzinárodný deň za zachovanie ekosystému
Mangrovové lesy pobrežnej oblasti Sundarbans na pomedzí Bangladéša a Indie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.