Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Smotánka [i] 05:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 22/40 [i] 06:35 Scooby Doo I. 20/24 [i] 07:05 Flintstonovci II. 22/25 [i] 07:35 Ako sa Franta naučil báť [i] 08:15 Traja nindžovia [i] 10:00 Prezidenstké voľby 2009 - prvé kolo [i] 11:00 Kyle XY II. 5-6/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Crusoe [i] 16:05 Pasca [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 22:30 Dvojitý zásah [i] 00:35 Krvavé stopy [i] 02:20 Príliš dlhé zásnuby [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Motormagazín [i] 05:35 Postav dom, zasaď strom [i] 06:05 Pocoyo II. 45/52 [i] 06:10 Pocoyo II. 46/52 [i] 06:20 Poštár Pat II 42 [i] 06:35 Poštár Pat II 43 [i] 06:50 Mickey Mouseov klub II. 6/39 [i] 07:15 Vladárova nová škola II. 7/26 [i] 07:35 Kim Perfektná IV. 16/18 [i] 08:00 Elá hop ! [i] 08:25 Góóól [i] 09:00 Mimoriadne správy [i] 09:10 Krajina zvierat [i] 09:15 Pestrá rodinka 17/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:25 Zem - sila planéty 2/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot [i] 14:30 Strašidlo z Cantervillu [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Armageddon [i] 22:45 Fatálny inštinkt [i] 00:25 Chodili sme spolu [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:15 Test magazín [i] 06:25 Lovci hadov II. 5/13 [i] 06:45 Mesačný svit I. 22/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Stať sa mužom 2 [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Svätá omša pri príležitosti 70.výročia Malej vojny [i] 11:30 Československý filmový týždenník [i] 11:40 Osobnosti tv.obrazovky - Oldo Hlaváček [i] 12:55 Zorenka [i] 14:00 Retro noviny [i] 14:10 Anjeli strážni [i] 14:40 Námestíčko 8/10 [i] 15:35 Luxusné hotely sveta 8/15 [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Orientácie [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:10 Umenie 09 [i] 21:45 Odpískané [i] 22:40 Európska klasika [i] 23:35 Umenie 09 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Kráľovstvo surikát III. 9 [i] 06:15 Kutil Manny [i] 06:40 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:00 Karate Kid [i] 07:35 Zrodení pre zabíjanie 16 [i] 08:35 Veľký televízny príbeh: Niet úniku [i] 10:30 Voľba Prezidenta SR 2009 [i] 11:15 Voľba Prezidenta SR 2009 - Analýzy [i] 11:50 Črepiny PLUS [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:40 10 prikázaní samca [i] 15:30 Návrat do Modrej lagúny [i] 17:40 PROMI NOVINY ŠPECIÁL [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový seriál TV JOJ: Ako som prežil [i] 21:00 Nová séria: C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 22:00 Z pekla [i] 00:35 10 prikázaní samca [i] 02:00 Skutočné CSI 4 [i] 03:00 Niet úniku [i] 04:30 Erotický let [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 4,5 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 28,29 [i] 11:00 Zorro 21,22 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 14:00 ZDRAVIE+ [i] 14:35 Julie Lescautová II. 11 [i] 16:00 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 17:30 "Babičky dobíjejte přesne" [i] 19:00 Miazgovci 13,14 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 5,6 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Vysoké stávky [i] 23:00 V uliciach San Francisca [i] 00:50 Zorro [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pejsvídek a Medvísek [i] 06:20 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 06:45 Trojčátka 12/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Stříbrná paruka 2/5 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zakletém hadovi [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo religionisty Martina Staňka [i] 14:45 Sňatky z rozumu 1/5 [i] 16:20 Vzhůru dolů! Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 12/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 25/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Herbert v ringu [i] 20:50 Daleko do Nashvillu [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Zprávy 22:05 Branky, body, vteřiny 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Dalziel a Pascoe X 4/5 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Huff II 2/13 [i] 01:00 Svět umění: Věda a la Hollywood 3/4 [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Na cestě po Atlantidě [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Televizní klub neslyšících 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 721/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Znovu a navždy [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Povstání v Judeji [i] 12:00 Křídlovka pro Majoránka [i] 13:00 Notes [i] 13:45 Svět umění: Věda a la Hollywood 3/4 [i] 14:35 Znamení a rituály [i] 14:50 Světci a svědci [i] 15:05 Poklady světa [i] 15:20 Vyhlášení nejlepšího handicapovaného sportovce Česka [i] 16:20 Magazín Ligy mistrů [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Simpsonovi XIX 9/20 [i] 20:00 Tibet volá po svobodě [i] 20:55 Bardo hodiny smrti [i] 21:55 Na plovárně s Václavem Sůrou [i] 22:20 Mezi dvěma ohni [i] 23:50 Pocta pro Ellingtona 2/2 [i] 00:30 Čétéčko [i] 00:50 Tour de France aneb Peklo na kolech [i] 02:55 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 7/7 [i] 03:50 Vzhůru dolů! Za tajemstvím Punkvy [i] 04:10 Krásný ztráty [i] 04:35 Za svědky minulosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Tajemný oceán [i] 06:50 Dobrodružství Antje a jejích přátel 21, 22 [i] 07:20 3-2-1 Tučňáci! 24 [i] 07:50 Pirátova rodinka 15 [i] 08:20 Moje první láska [i] 10:15 McBride: To je vražda, madam [i] 11:55 Dobrá voda 3 [i] 13:20 Řetěz [i] 15:05 Četník ve výslužbě [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 4 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:45 Mr.GS [i] 22:15 Prvotní strach [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 9 [i] 01:20 Novashopping 01:45 Divoké dny [i] 03:10 Střepiny [i] 04:10 Směr jih 64 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 11 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 6 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé IV 2 [i] 08:00 Svět ve válce 8 [i] 09:10 Svět 2009 [i] 09:45 Dvojí nasazení - Mnichov [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:50 Angličan, který vylezl na kopec [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:20 Dlouhý polibek na dobrou noc [i] 23:45 Komici na šňůře [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Svět ve válce 8 [i] 04:20 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Wintersports Weekend [i] 16:30 Curling [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Motorismus [i] 20:00 Tenis [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:55 Závěr vysílání 01:00 Wintersports Weekend [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 06:00 Sladká láska [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 3 [i] 11:00 Námořní hlídka II 4 [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 14:00 Zamilovaní sousedé [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 18:00 Námořní hlídka II 3 [i] 19:00 Námořní hlídka II 4 [i] 20:00 Potíže v ráji [i] 22:00 Tajemství mého muže [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Zamilovaní sousedé [i] 04:00 Sladká láska [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 06:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 06:50 Na Falklandy s Nigelem Marvenem 07:45 Země krásná neznámá 16/16 08:55 Limity měst 7/13 09:15 Jamie vaří doma 21/26 09:45 Jamie vaří doma 22/26 10:15 Jamie vaří doma 23/26 10:45 Jamie vaří doma 24/26 11:15 Hvězdný fotbal 3/5 12:10 Everest - člověk proti hoře 3/5 12:35 Renovace Debbie Travisové 22/24 13:30 Podzim na chalupě 3/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 18/21 14:40 Zvířecí rekordmani 2/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 16:20 Hvězdný fotbal 4/5 17:15 Pod dohledem kamer 1/2 18:10 Limity měst 7/13 18:25 Buď já nebo pes 20/38 18:55 Buď já nebo pes 21/38 19:25 Když se Země zatřese 3/4 20:25 Fyziologie duše 2/3 21:15 Lidé a místa na Zemi 18/21 21:30 Rozhodující bitvy 1/3 22:30 Válka 3/14 23:30 Geologická pouť 5/5 00:30 Zázračná planeta 3/6 01:25 Zázračná planeta 4/6 02:20 Země krásná neznámá 16/16 03:25 Toulky Maďarskem 11/13 03:55 Toulky Maďarskem 12/13 04:30 Malí mniši
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 06:00 Mimzy [i] 07:35 Princezna [i] 09:05 Propast [i] 11:25 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 12:35 Americká kratochvíle [i] 14:20 Tři dolary [i] 16:15 Kouzelná romance [i] 18:00 Miss Potter [i] 19:30 Před kamerou 13 [i] 20:00 Mé druhé já [i] 22:00 Hlava nehlava [i] 00:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 00:55 Dva týdny [i] 02:30 Stěhování pana McAllistera [i] 04:00 Před kamerou 13 [i] 04:30 Krédo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Lovecká sezóna [i] 09:25 Vánoční únos [i] 10:55 Hvězdný záskok [i] 12:40 Před kamerou 12 [i] 13:15 Garfield 2 [i] 14:30 Strážce [i] 16:15 Půjčovna mozků [i] 17:35 Seznam [i] 19:05 Jak jíst smažené žížaly [i] 20:30 Tsunami: Následky 2 [i] 22:00 Tři malá prasátka [i] 00:05 Číslo 2 [i] 01:35 Na sklonku života [i] 02:50 Marie a její muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.