Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Smotánka [i] 05:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 22/40 [i] 06:35 Scooby Doo I. 20/24 [i] 07:05 Flintstonovci II. 22/25 [i] 07:35 Ako sa Franta naučil báť [i] 08:15 Traja nindžovia [i] 10:00 Prezidenstké voľby 2009 - prvé kolo [i] 11:00 Kyle XY II. 5-6/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Crusoe [i] 16:05 Pasca [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 22:30 Dvojitý zásah [i] 00:35 Krvavé stopy [i] 02:20 Príliš dlhé zásnuby [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Motormagazín [i] 05:35 Postav dom, zasaď strom [i] 06:05 Pocoyo II. 45/52 [i] 06:10 Pocoyo II. 46/52 [i] 06:20 Poštár Pat II 42 [i] 06:35 Poštár Pat II 43 [i] 06:50 Mickey Mouseov klub II. 6/39 [i] 07:15 Vladárova nová škola II. 7/26 [i] 07:35 Kim Perfektná IV. 16/18 [i] 08:00 Elá hop ! [i] 08:25 Góóól [i] 09:00 Mimoriadne správy [i] 09:10 Krajina zvierat [i] 09:15 Pestrá rodinka 17/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:25 Zem - sila planéty 2/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot [i] 14:30 Strašidlo z Cantervillu [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Armageddon [i] 22:45 Fatálny inštinkt [i] 00:25 Chodili sme spolu [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:15 Test magazín [i] 06:25 Lovci hadov II. 5/13 [i] 06:45 Mesačný svit I. 22/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Stať sa mužom 2 [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Svätá omša pri príležitosti 70.výročia Malej vojny [i] 11:30 Československý filmový týždenník [i] 11:40 Osobnosti tv.obrazovky - Oldo Hlaváček [i] 12:55 Zorenka [i] 14:00 Retro noviny [i] 14:10 Anjeli strážni [i] 14:40 Námestíčko 8/10 [i] 15:35 Luxusné hotely sveta 8/15 [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Orientácie [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:10 Umenie 09 [i] 21:45 Odpískané [i] 22:40 Európska klasika [i] 23:35 Umenie 09 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Kráľovstvo surikát III. 9 [i] 06:15 Kutil Manny [i] 06:40 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:00 Karate Kid [i] 07:35 Zrodení pre zabíjanie 16 [i] 08:35 Veľký televízny príbeh: Niet úniku [i] 10:30 Voľba Prezidenta SR 2009 [i] 11:15 Voľba Prezidenta SR 2009 - Analýzy [i] 11:50 Črepiny PLUS [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:40 10 prikázaní samca [i] 15:30 Návrat do Modrej lagúny [i] 17:40 PROMI NOVINY ŠPECIÁL [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový seriál TV JOJ: Ako som prežil [i] 21:00 Nová séria: C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 22:00 Z pekla [i] 00:35 10 prikázaní samca [i] 02:00 Skutočné CSI 4 [i] 03:00 Niet úniku [i] 04:30 Erotický let [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 4,5 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 28,29 [i] 11:00 Zorro 21,22 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 14:00 ZDRAVIE+ [i] 14:35 Julie Lescautová II. 11 [i] 16:00 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 17:30 "Babičky dobíjejte přesne" [i] 19:00 Miazgovci 13,14 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 5,6 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Vysoké stávky [i] 23:00 V uliciach San Francisca [i] 00:50 Zorro [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pejsvídek a Medvísek [i] 06:20 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 06:45 Trojčátka 12/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Stříbrná paruka 2/5 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zakletém hadovi [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo religionisty Martina Staňka [i] 14:45 Sňatky z rozumu 1/5 [i] 16:20 Vzhůru dolů! Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 12/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 25/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Herbert v ringu [i] 20:50 Daleko do Nashvillu [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Zprávy 22:05 Branky, body, vteřiny 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Dalziel a Pascoe X 4/5 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Huff II 2/13 [i] 01:00 Svět umění: Věda a la Hollywood 3/4 [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Na cestě po Atlantidě [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Televizní klub neslyšících 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 721/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Znovu a navždy [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Povstání v Judeji [i] 12:00 Křídlovka pro Majoránka [i] 13:00 Notes [i] 13:45 Svět umění: Věda a la Hollywood 3/4 [i] 14:35 Znamení a rituály [i] 14:50 Světci a svědci [i] 15:05 Poklady světa [i] 15:20 Vyhlášení nejlepšího handicapovaného sportovce Česka [i] 16:20 Magazín Ligy mistrů [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Simpsonovi XIX 9/20 [i] 20:00 Tibet volá po svobodě [i] 20:55 Bardo hodiny smrti [i] 21:55 Na plovárně s Václavem Sůrou [i] 22:20 Mezi dvěma ohni [i] 23:50 Pocta pro Ellingtona 2/2 [i] 00:30 Čétéčko [i] 00:50 Tour de France aneb Peklo na kolech [i] 02:55 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 7/7 [i] 03:50 Vzhůru dolů! Za tajemstvím Punkvy [i] 04:10 Krásný ztráty [i] 04:35 Za svědky minulosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Tajemný oceán [i] 06:50 Dobrodružství Antje a jejích přátel 21, 22 [i] 07:20 3-2-1 Tučňáci! 24 [i] 07:50 Pirátova rodinka 15 [i] 08:20 Moje první láska [i] 10:15 McBride: To je vražda, madam [i] 11:55 Dobrá voda 3 [i] 13:20 Řetěz [i] 15:05 Četník ve výslužbě [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 4 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:45 Mr.GS [i] 22:15 Prvotní strach [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 9 [i] 01:20 Novashopping 01:45 Divoké dny [i] 03:10 Střepiny [i] 04:10 Směr jih 64 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 11 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 6 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé IV 2 [i] 08:00 Svět ve válce 8 [i] 09:10 Svět 2009 [i] 09:45 Dvojí nasazení - Mnichov [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:50 Angličan, který vylezl na kopec [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:20 Dlouhý polibek na dobrou noc [i] 23:45 Komici na šňůře [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Svět ve válce 8 [i] 04:20 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Wintersports Weekend [i] 16:30 Curling [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Motorismus [i] 20:00 Tenis [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:55 Závěr vysílání 01:00 Wintersports Weekend [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 06:00 Sladká láska [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 3 [i] 11:00 Námořní hlídka II 4 [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 14:00 Zamilovaní sousedé [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 18:00 Námořní hlídka II 3 [i] 19:00 Námořní hlídka II 4 [i] 20:00 Potíže v ráji [i] 22:00 Tajemství mého muže [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Zamilovaní sousedé [i] 04:00 Sladká láska [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 06:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 06:50 Na Falklandy s Nigelem Marvenem 07:45 Země krásná neznámá 16/16 08:55 Limity měst 7/13 09:15 Jamie vaří doma 21/26 09:45 Jamie vaří doma 22/26 10:15 Jamie vaří doma 23/26 10:45 Jamie vaří doma 24/26 11:15 Hvězdný fotbal 3/5 12:10 Everest - člověk proti hoře 3/5 12:35 Renovace Debbie Travisové 22/24 13:30 Podzim na chalupě 3/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 18/21 14:40 Zvířecí rekordmani 2/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 16:20 Hvězdný fotbal 4/5 17:15 Pod dohledem kamer 1/2 18:10 Limity měst 7/13 18:25 Buď já nebo pes 20/38 18:55 Buď já nebo pes 21/38 19:25 Když se Země zatřese 3/4 20:25 Fyziologie duše 2/3 21:15 Lidé a místa na Zemi 18/21 21:30 Rozhodující bitvy 1/3 22:30 Válka 3/14 23:30 Geologická pouť 5/5 00:30 Zázračná planeta 3/6 01:25 Zázračná planeta 4/6 02:20 Země krásná neznámá 16/16 03:25 Toulky Maďarskem 11/13 03:55 Toulky Maďarskem 12/13 04:30 Malí mniši
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 06:00 Mimzy [i] 07:35 Princezna [i] 09:05 Propast [i] 11:25 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 12:35 Americká kratochvíle [i] 14:20 Tři dolary [i] 16:15 Kouzelná romance [i] 18:00 Miss Potter [i] 19:30 Před kamerou 13 [i] 20:00 Mé druhé já [i] 22:00 Hlava nehlava [i] 00:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 00:55 Dva týdny [i] 02:30 Stěhování pana McAllistera [i] 04:00 Před kamerou 13 [i] 04:30 Krédo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Lovecká sezóna [i] 09:25 Vánoční únos [i] 10:55 Hvězdný záskok [i] 12:40 Před kamerou 12 [i] 13:15 Garfield 2 [i] 14:30 Strážce [i] 16:15 Půjčovna mozků [i] 17:35 Seznam [i] 19:05 Jak jíst smažené žížaly [i] 20:30 Tsunami: Následky 2 [i] 22:00 Tři malá prasátka [i] 00:05 Číslo 2 [i] 01:35 Na sklonku života [i] 02:50 Marie a její muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
Hráč Miami Heat's Goran Dragič (v strede)

Rusko chce mať svoj hokejový tím v Pjongčangu
Úvahy o neúčasti ruských hokejistov na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu sú nateraz pravdepodobne vyriešené. Ruská hokejová federácia (FHR) vydala vyhlásenie, ...

Video: V NHL sa hralo 15 zápasov, Tatar skóroval a Cehlárik nepremenil samostatný nájazd
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v sezóne, no nezabránil domácej prehre Detroitu Red Wings 2:6 proti Edmontonu Oilers v stredajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar ...

Aktuálne správy

Po oblohe budú plávať mraky, no dovolia slnku potešiť nás
Vo štvrtok nás čaká polooblačné až oblačné počasie. Teploty sa budú pohybovať medzi príjemnými 6 až 11 stupňami Celzia.

Andrej Kiska otvoril v Mexiku podnikateľské fórum
Slovenský prezident Andrej Kiska v Mexiku.

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Najmenej dôveryhodným politikom je Kotleba, v prvej trojke aj Fico a Danko
Najmenej dôveryhodným politickým lídrom je i naďalej Marian Kotleba (Kotleba - ĽSNS), ktorému neverí 77 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, ...

Ústavný súd eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do VÚC
Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS) k dnešnému dňu eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do orgánov územnej samosprávy konaných 4. novembra ...

Bývalý konateľ spoločnosti Carlton Property Erik M. odmieta obvinenie
Na archívnej fotografii je bratislavský hotel Carlton.

Jiří Stivín, nekorunovaný kráľ jam session oslavuje 75. narodeniny
Na archívnej snímke Jiří Stivín.

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny
Americká speváčka a herečka Miley Cyrusová oslavuje vo štvrtok 23. novembra 25 rokov.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.