Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Wolffov revír II. 9/26 [i] 06:00 DNES [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 21/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 19/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 21/25 [i] 07:45 Ahoj, Robbie! III. 7/10 [i] 08:40 Správne známosti [i] 10:30 Priatelia II. 1-2/24 [i] 11:25 Kozmetička a zviera [i] 13:25 Pozor, dieťa, Mr. Bean! [i] 13:55 Policajt zo škôlky [i] 16:05 Život, alebo niečo také [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ako sa zrodila SuperStar [i] 21:55 Prezidentské voľby 2009 - prvé reakcie [i] 22:20 Prezidentské voľby 2009 - prvé výsledky [i] 23:30 Sám v temnote [i] 01:20 Neviditeľné zlo [i] 02:45 Krutosť a láska [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Prírodná brigáda 1/12 [i] 05:30 Zmenáreň [i] 06:00 Extra [i] 06:25 Pocoyo II. 43/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 44/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 40 [i] 06:55 Poštár Pat II 41 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 5/39 [i] 07:35 Vladárova nová škola II. 6/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 15/18 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Superchyty [i] 09:20 Pestrá rodinka 16/36 [i] 09:45 Si v obraze? [i] 10:15 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:40 Klik [i] 11:00 Tajomstvá Palm Springs 2/8 [i] 11:50 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 7/20 [i] 12:45 Motormagazín [i] 13:10 Robin Hood I 11/13 [i] 13:55 Podivné dedičstvo [i] 16:05 Novodobí Robinsoni [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:30 Taký bol ... [i] 22:00 Voľba prezidenta [i] 23:00 Stav milosti [i] 01:10 Novodobí Robinsoni [i] 02:50 Takí sme boli [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 7/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy a komentáre [i] 05:50 Ropa-celosvetový problém [i] 06:45 Mesačný svit I. 21/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Cez Karpaty [i] 08:35 Extr@ English 27/30 [i] 09:00 Lode slobody 2/2 [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:20 GEN.sk [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 14:00 Stať sa mužom 2 [i] 14:50 Poltón [i] 15:15 Separé [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:35 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Jozef Kroner - pocta majstrovi [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:00 Trate života Jozefa Kronera [i] 22:30 Retro noviny [i] 22:50 Kino na Dvojke [i] 00:20 Slovenský bigbít 6 [i] 01:15 GEN.sk [i] 01:25 Anjeli strážni [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Kráľovstvo surikát III. 8 [i] 06:10 Kutil Manny [i] 06:40 Pinocchio [i] 07:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:25 Karate Kid [i] 07:55 Súdna sieň [i] 08:50 Panelák 215 [i] 09:35 Všetko je dovolené! [i] 11:35 Apači [i] 13:30 Smrtonosná pasca [i] 16:00 Hriešny tanec [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Neporaziteľná [i] 22:00 Voľba Prezidenta SR 2009 [i] 23:00 Beznádej [i] 01:35 Kutyil s. r. o. II. [i] 02:15 Apači [i] 03:45 Smrtonosná pasca [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 2,3 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 11 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chobotnica II. 5 [i] 14:55 Siska 23 [i] 15:55 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 18:00 "Třicet panen a Pythagoras" [i] 19:00 Miazgovci 11,12 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 11 [i] 21:40 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 23:15 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 00:55 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 12/26 [i] 06:40 Sezamová angličtina 5,6/52 [i] 07:10 Kromaňonec 12/21 07:30 Ovečka Shaun 1/40 [i] 07:40 Záhada hradu Černá růže 3/13 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe: Antonio ze Španělska [i] 08:10 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 08:30 Papoušek Paulie [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 MravenecZ [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Lemuři [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 12/13 [i] 14:30 Doktor Martin 11/23 [i] 15:20 Šeherezáda 2/2 [i] 17:00 Šaty dělaj' člověka [i] 17:10 Experiment [i] 17:40 Smrt soudního znalce 6/6 [i] 18:30 Evropa - výlet časem [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ceny Anděl 2008 [i] 21:35 Zprávy 21:40 Branky, body, vteřiny 21:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:55 Ponorka [i] 01:15 13. komnata Dagmar Kludské [i] 01:40 Pošta pro tebe [i] 02:35 Blues ze Staré Pekárny 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 ...a tuhle znáte? [i] 04:05 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putovali hudci [i] 05:40 Vesnice nebo městečko? [i] 05:55 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 06:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 9/10 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis - Hajany [i] 07:00 Na pomoc životu - trombóza [i] 07:20 To jsou věci! 7/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Rozpad kontinentů [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 4 [i] 11:00 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 New Order: Live [i] 14:40 Pod stálým dohledem [i] 15:35 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 7/7 [i] 16:35 O češtině [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Divadlo žije! [i] 20:00 Zlatá šedesátá 12/26 [i] 21:00 Historia naturae [i] 21:10 Byt [i] 21:20 Piknik s Weismannem [i] 21:30 Zahrada [i] 21:45 Tichý týden v domě [i] 22:05 Kostnice [i] 22:20 Artmix [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:45 Abbey Road: Live 7/12 [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:25 Je to jenom rokenrol [i] 03:05 ČT Live - I. Kelarová a I. Bittová [i] 03:55 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Dobrodružství Antje a jejích přátel 19, 20 [i] 06:35 3-2-1 Tučňáci! 23 [i] 07:05 Pirátova rodinka 13, 14 [i] 08:00 Odvrácená tvář hor 11 [i] 09:00 Eso [i] 10:15 Zběsilá jízda [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kdybych byl tátou [i] 14:15 Hledám maminku [i] 16:00 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mission: Impossible 3 [i] 22:25 Souboj cti [i] 00:10 Soumrak nad Manhattanem [i] 02:05 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Babicovy dobroty [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:35 Směr jih 63 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 10 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 5 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 14 [i] 08:00 Přátelé IV 1 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 Wolffův revír IV [i] 10:35 Drzá Jordan V 10 [i] 11:35 Agentura Jasno 11 [i] 12:35 Closer II 3 [i] 13:35 3: Dale Earnhardtův příběh [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Tottenham Hotspur - Chelsea FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Moderní Popelka [i] 22:10 Poslední skaut [i] 00:20 Vetřelec 3 [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Helicops II 3 [i] 04:55 Helicops II 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Tenis [i] 20:30 Tanec [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Bojové sporty [i] 00:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 5 [i] 07:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 1 [i] 11:00 Námořní hlídka II 2 [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 14:00 Život v deltě [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 18:00 Námořní hlídka II 1 [i] 19:00 Námořní hlídka II 2 [i] 20:00 Tajemství mého muže [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 00:00 Vždyť je tak mladá [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Případy advokáta Kingdoma II 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 21/27 06:00 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada 07:00 Dávní bohové 5/6 07:30 Dávní bohové 6/6 08:00 Legendy kulatého stolu 1/3 09:00 Zázračná planeta 3/6 10:00 Zázračná planeta 4/6 10:55 Klima, počasí, katastrofy 3/5 11:25 Klima, počasí, katastrofy 4/5 11:55 Mysleti zeleně 3/14 12:20 Design a designéři 9/13 12:35 Renovace Debbie Travisové 21/24 13:30 Podzim na chalupě 2/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 17/21 14:40 Zvířecí rekordmani 1/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 16:25 Hvězdný fotbal 3/5 17:20 Podvody s identitou: Ukradený život 2/2 18:25 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 18:55 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 19:30 Když se Země zatřese 2/4 20:30 Fyziologie duše 1/3 21:30 Slavné bitvy Británie 8/8 22:35 Válka 2/14 23:35 Geologická pouť 4/5 00:35 Vůně dálek 5/8 01:35 Vůně dálek 6/8 02:35 Tunel v Hangzhou 1/4 03:10 Tunel v Hangzhou 2/4 03:40 Toulky Maďarskem 9/13 04:15 Toulky Maďarskem 10/13 04:50 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako Mike 2 [i] 07:35 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 08:35 Bělásek [i] 10:25 Harry Potter a Fénixův řád [i] 12:40 Starší syn [i] 14:10 Dokonalý trik [i] 16:15 Kněz je poděs [i] 17:45 Spider-Man 3 [i] 20:00 Jako malé děti [i] 22:15 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 23:45 Vlajky našich otců [i] 01:55 Lady Jane [i] 03:35 Pláž [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Happy Feet [i] 09:45 Hra na svádění [i] 11:10 Velký [i] 12:50 Divoký Stomp [i] 14:40 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 15:05 Ideální partie [i] 16:55 Všichni královi muži [i] 19:00 Lovecká sezóna [i] 20:25 Tsunami: Následky 1 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 6 [i] 22:50 Skrytá identita [i] 01:20 Árijský pár [i] 03:15 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami
Slovenská tenista Magdaléna Rybáriková, archívna snímka.

NHL: Tampa vyhrala vo Washingtone po predĺžení
Na snímke brankár Tampa Bay Andrei Vasilevskiy.

Wales zvíťazil v generálke na SR nad Trinidadom a Tobagom
Ilustračná snímka

Svetový pohár v biatlone (šprint – Oslo): Anastasia Kuzminová môže získať malý glóbus
Nórske Oslo od štvrtku do nedele hostí posledné kole Svetového pohára v biatlone 2018/2019. Na severe Európy sa skompletizuje zoznam držiteľov veľkých a malých glóbusov. Jeden z malých ...

Aktuálne správy

Štvrtkovú jasnú oblohu spríjemnia teploty na hranici 15 stupňov
Ilustračná snímka.

Vo veku 96 rokov zomrel česko-slovenský vojnový veterán Milan Píka
Milan Píka, archívna snímka.

Podporiť ľudí s Downovým syndrómom možno aj obutím si rôznych ponožiek
Ilustračná snímka.

Mayová: Teraz je na poslancoch, čo bude ďalej s brexitom
Theresa Mayová, archívna snímka.

Nový Zéland zákazal predaj automatických a poloautomatických zbraní
Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová vo štvrtok vyhlásila, že v krajine bude zakázaný predaj a používanie útočných pušiek a poloautomatických zbraní. ...

Komisárka OSN pre ľudské práva je znepokojená situáciou vo Venezuele
Michelle Bacheletová, archívna snímka.

Dvadsať rokov narastá záujem o poéziu, uviedla OSN
Ilustračná snímka.

Najlepším klubovým filmom za rok 2018 je Tiesňové volanie
Kino Lumiére, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.