Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Wolffov revír II. 9/26 [i] 06:00 DNES [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 21/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 19/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 21/25 [i] 07:45 Ahoj, Robbie! III. 7/10 [i] 08:40 Správne známosti [i] 10:30 Priatelia II. 1-2/24 [i] 11:25 Kozmetička a zviera [i] 13:25 Pozor, dieťa, Mr. Bean! [i] 13:55 Policajt zo škôlky [i] 16:05 Život, alebo niečo také [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ako sa zrodila SuperStar [i] 21:55 Prezidentské voľby 2009 - prvé reakcie [i] 22:20 Prezidentské voľby 2009 - prvé výsledky [i] 23:30 Sám v temnote [i] 01:20 Neviditeľné zlo [i] 02:45 Krutosť a láska [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Prírodná brigáda 1/12 [i] 05:30 Zmenáreň [i] 06:00 Extra [i] 06:25 Pocoyo II. 43/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 44/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 40 [i] 06:55 Poštár Pat II 41 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 5/39 [i] 07:35 Vladárova nová škola II. 6/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 15/18 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Superchyty [i] 09:20 Pestrá rodinka 16/36 [i] 09:45 Si v obraze? [i] 10:15 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:40 Klik [i] 11:00 Tajomstvá Palm Springs 2/8 [i] 11:50 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 7/20 [i] 12:45 Motormagazín [i] 13:10 Robin Hood I 11/13 [i] 13:55 Podivné dedičstvo [i] 16:05 Novodobí Robinsoni [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:30 Taký bol ... [i] 22:00 Voľba prezidenta [i] 23:00 Stav milosti [i] 01:10 Novodobí Robinsoni [i] 02:50 Takí sme boli [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 7/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy a komentáre [i] 05:50 Ropa-celosvetový problém [i] 06:45 Mesačný svit I. 21/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Cez Karpaty [i] 08:35 Extr@ English 27/30 [i] 09:00 Lode slobody 2/2 [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:20 GEN.sk [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 14:00 Stať sa mužom 2 [i] 14:50 Poltón [i] 15:15 Separé [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:35 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Jozef Kroner - pocta majstrovi [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:00 Trate života Jozefa Kronera [i] 22:30 Retro noviny [i] 22:50 Kino na Dvojke [i] 00:20 Slovenský bigbít 6 [i] 01:15 GEN.sk [i] 01:25 Anjeli strážni [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Kráľovstvo surikát III. 8 [i] 06:10 Kutil Manny [i] 06:40 Pinocchio [i] 07:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:25 Karate Kid [i] 07:55 Súdna sieň [i] 08:50 Panelák 215 [i] 09:35 Všetko je dovolené! [i] 11:35 Apači [i] 13:30 Smrtonosná pasca [i] 16:00 Hriešny tanec [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Neporaziteľná [i] 22:00 Voľba Prezidenta SR 2009 [i] 23:00 Beznádej [i] 01:35 Kutyil s. r. o. II. [i] 02:15 Apači [i] 03:45 Smrtonosná pasca [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 2,3 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 11 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chobotnica II. 5 [i] 14:55 Siska 23 [i] 15:55 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 18:00 "Třicet panen a Pythagoras" [i] 19:00 Miazgovci 11,12 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 11 [i] 21:40 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 23:15 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 00:55 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 12/26 [i] 06:40 Sezamová angličtina 5,6/52 [i] 07:10 Kromaňonec 12/21 07:30 Ovečka Shaun 1/40 [i] 07:40 Záhada hradu Černá růže 3/13 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe: Antonio ze Španělska [i] 08:10 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 08:30 Papoušek Paulie [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 MravenecZ [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Lemuři [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 12/13 [i] 14:30 Doktor Martin 11/23 [i] 15:20 Šeherezáda 2/2 [i] 17:00 Šaty dělaj' člověka [i] 17:10 Experiment [i] 17:40 Smrt soudního znalce 6/6 [i] 18:30 Evropa - výlet časem [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ceny Anděl 2008 [i] 21:35 Zprávy 21:40 Branky, body, vteřiny 21:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:55 Ponorka [i] 01:15 13. komnata Dagmar Kludské [i] 01:40 Pošta pro tebe [i] 02:35 Blues ze Staré Pekárny 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 ...a tuhle znáte? [i] 04:05 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putovali hudci [i] 05:40 Vesnice nebo městečko? [i] 05:55 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 06:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 9/10 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis - Hajany [i] 07:00 Na pomoc životu - trombóza [i] 07:20 To jsou věci! 7/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Rozpad kontinentů [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 4 [i] 11:00 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 New Order: Live [i] 14:40 Pod stálým dohledem [i] 15:35 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 7/7 [i] 16:35 O češtině [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Divadlo žije! [i] 20:00 Zlatá šedesátá 12/26 [i] 21:00 Historia naturae [i] 21:10 Byt [i] 21:20 Piknik s Weismannem [i] 21:30 Zahrada [i] 21:45 Tichý týden v domě [i] 22:05 Kostnice [i] 22:20 Artmix [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:45 Abbey Road: Live 7/12 [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:25 Je to jenom rokenrol [i] 03:05 ČT Live - I. Kelarová a I. Bittová [i] 03:55 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Dobrodružství Antje a jejích přátel 19, 20 [i] 06:35 3-2-1 Tučňáci! 23 [i] 07:05 Pirátova rodinka 13, 14 [i] 08:00 Odvrácená tvář hor 11 [i] 09:00 Eso [i] 10:15 Zběsilá jízda [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kdybych byl tátou [i] 14:15 Hledám maminku [i] 16:00 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mission: Impossible 3 [i] 22:25 Souboj cti [i] 00:10 Soumrak nad Manhattanem [i] 02:05 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Babicovy dobroty [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:35 Směr jih 63 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 10 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 5 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 14 [i] 08:00 Přátelé IV 1 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 Wolffův revír IV [i] 10:35 Drzá Jordan V 10 [i] 11:35 Agentura Jasno 11 [i] 12:35 Closer II 3 [i] 13:35 3: Dale Earnhardtův příběh [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Tottenham Hotspur - Chelsea FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Moderní Popelka [i] 22:10 Poslední skaut [i] 00:20 Vetřelec 3 [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Helicops II 3 [i] 04:55 Helicops II 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Tenis [i] 20:30 Tanec [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Bojové sporty [i] 00:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 5 [i] 07:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 10:00 Námořní hlídka II 1 [i] 11:00 Námořní hlídka II 2 [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 14:00 Život v deltě [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 18:00 Námořní hlídka II 1 [i] 19:00 Námořní hlídka II 2 [i] 20:00 Tajemství mého muže [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 00:00 Vždyť je tak mladá [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Případy advokáta Kingdoma II 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 21/27 06:00 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada 07:00 Dávní bohové 5/6 07:30 Dávní bohové 6/6 08:00 Legendy kulatého stolu 1/3 09:00 Zázračná planeta 3/6 10:00 Zázračná planeta 4/6 10:55 Klima, počasí, katastrofy 3/5 11:25 Klima, počasí, katastrofy 4/5 11:55 Mysleti zeleně 3/14 12:20 Design a designéři 9/13 12:35 Renovace Debbie Travisové 21/24 13:30 Podzim na chalupě 2/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 17/21 14:40 Zvířecí rekordmani 1/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 16:25 Hvězdný fotbal 3/5 17:20 Podvody s identitou: Ukradený život 2/2 18:25 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 18:55 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 19:30 Když se Země zatřese 2/4 20:30 Fyziologie duše 1/3 21:30 Slavné bitvy Británie 8/8 22:35 Válka 2/14 23:35 Geologická pouť 4/5 00:35 Vůně dálek 5/8 01:35 Vůně dálek 6/8 02:35 Tunel v Hangzhou 1/4 03:10 Tunel v Hangzhou 2/4 03:40 Toulky Maďarskem 9/13 04:15 Toulky Maďarskem 10/13 04:50 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako Mike 2 [i] 07:35 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 08:35 Bělásek [i] 10:25 Harry Potter a Fénixův řád [i] 12:40 Starší syn [i] 14:10 Dokonalý trik [i] 16:15 Kněz je poděs [i] 17:45 Spider-Man 3 [i] 20:00 Jako malé děti [i] 22:15 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 23:45 Vlajky našich otců [i] 01:55 Lady Jane [i] 03:35 Pláž [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Happy Feet [i] 09:45 Hra na svádění [i] 11:10 Velký [i] 12:50 Divoký Stomp [i] 14:40 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 15:05 Ideální partie [i] 16:55 Všichni královi muži [i] 19:00 Lovecká sezóna [i] 20:25 Tsunami: Následky 1 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 6 [i] 22:50 Skrytá identita [i] 01:20 Árijský pár [i] 03:15 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.