Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 19-20/162 [i] 10:40 Krvavý Mesiac [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 5/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 8/20 [i] 14:15 Čarodejnice V. 5/23 [i] 15:05 Čistá láska 9-10/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Česká spojka [i] 23:40 Legenda o Červenom drakovi [i] 01:10 Americký kickboxer [i] 02:45 Posledný drak [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 7/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 1/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 16/22 [i] 09:45 To je vražda,napísala IX 17/22 [i] 10:35 Capri 10/12 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Zámok s olivovníkmi 12/13 [i] 14:15 Zámok s olivovníkmi 13/13 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 136/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 137/224 [i] 17:45 Nie je jama ako jama 2/2 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:25 Zbohom Blues [i] 23:25 Netvor 2/2 [i] 00:55 Don Matteo [i] 01:55 Bianca - cesta za šťastím 136/224 [i] 02:40 Bianca - cesta za šťastím 137/224 [i] 03:20 Slovensko dnes [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Reportéri [i] 04:35 Život na mori 7/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit I. 20/23 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Život v podraste 2/5 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Národné kultúrne pamiatky II. [i] 12:40 Família [i] 13:10 Lassie II 23/26 [i] 13:35 Večer na tému . . [i] 15:05 Separé [i] 15:40 Vojenský obvod ZÁHORIE Áno! Nie? [i] 16:10 Tempo [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:35 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Lode slobody 2/2 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov - [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:45 Ropa-celosvetový problém [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 Správy z regiónov - [i] 03:00 Správy a komentáre [i] 04:30 Správy z regiónov - [i] 04:50 Správy - Hírek [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 214 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 103 [i] 10:15 Chameleón 18 [i] 11:15 Kosti 14 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 22 [i] 13:15 Chameleón 19 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 20 [i] 15:15 Kosti 15 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 215 [i] 20:45 Hriešny tanec [i] 22:50 Noci s nepriateľom [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. [i] 01:50 Kosti [i] 02:35 Chameleón [i] 03:20 Škandál v Irvine [i] 04:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 49,50 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 11 [i] 11:00 Život na zámku 51 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:00 Lampa [i] 15:35 "Pátek není svátek" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 51,52 [i] 19:00 Život na zámku 51 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 11 [i] 21:00 Siska 23 [i] 22:00 Chobotnica II. 5 [i] 23:10 Derrick II. 11 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VIII. 22/22 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:10 Zázračné dítě [i] 10:20 Píseň o myši a jedu [i] 10:25 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 19/35 [i] 14:30 Haf! 55/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 24/26 [i] 15:20 Příběhy staré Indie [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 3/13 [i] 15:45 Svět Elmo 44/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 5/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 11/21 [i] 21:00 13. komnata Dagmar Kludské [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě III 17/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Vražedné hospodyně [i] 00:45 Dotek anděla 19/35 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Krásný ztráty [i] 04:20 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 04:30 Ajťáci 1/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Svět Aloise Mikulky [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Tři životy Jana Pokorného [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Byla jednou jedna planeta 11/26 [i] 14:25 Sportovci světa: ZOH Albertville 1992 [i] 16:05 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 16:10 Rodina a já [i] 16:30 Chcete je? [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Haf! 55/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Rozpad kontinentů [i] 20:55 Novecento [i] 22:00 Ceny Alfréda Radoka 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci 1/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 23:50 Gorodok 2/20 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:50 Samizdat 12/15 [i] 01:45 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Rodina a já [i] 03:30 Svět na kolejích [i] 03:50 Festival duchovní hudby Olomouc 2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 24 [i] 09:25 Julie Lescaut VI 3 [i] 11:35 Beze stopy 8 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI 9 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 17 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 12 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 16 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 20 [i] 18:30 Ulice 1249, 1250 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 3 [i] 22:10 Deuce Bigalow: Evropský gigolo [i] 23:50 Noc filmových nadějí V [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 65 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 24 [i] 07:55 Přátelé III 25 [i] 08:25 M*A*S*H 15 [i] 08:55 Odpadlík III 16 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 11 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 8 [i] 11:55 Drzá Jordan V 9 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 1 [i] 13:25 Will & Grace VIII 1 [i] 13:55 Čarodějky II 5 [i] 14:50 Médium IV 2 [i] 15:45 Trny v údolí květin [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Zelená je tráva [i] 23:25 Od kolébky do hrobu [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Ve jménu zákona II 16 [i] 03:55 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 28 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 08:00 Sestra i matka [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 15:00 Sestra i matka [i] 17:00 Námořní hlídka II 7 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 22:00 Potíže v ráji [i] 00:00 Společná řeč [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 29 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 20/27 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 07:00 Zvířecí rekordmani 15/56 07:50 Maminka stávkuje 4/25 08:25 Maminka stávkuje 5/25 09:00 Svět na talíři 5/5 10:00 Toulky kolem chalupy 2/2 10:55 Co nám prospívá 35/37 11:50 Maminka stávkuje 4/25 12:25 Maminka stávkuje 5/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 14:00 Proč je to tak? 21/27 14:55 Interiéry 14/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 30/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 31/42 16:05 Svět na talíři 5/5 17:05 Co nám prospívá 35/37 18:05 Zvířecí rekordmani 15/56 19:00 Toulky kolem chalupy 2/2 19:55 Proč je to tak? 21/27 20:50 Doktorologie 2/13 21:20 Piráti silnic 9/10 21:50 Piráti silnic 10/10 22:20 Závody ve zbrojení 5/8 23:15 Králové a královny 7/12 23:45 Králové a královny 8/12 00:15 Proč je to tak? 21/27 01:05 Poslední dny slavných 5/7 02:05 Závody ve zbrojení 5/8 03:00 Králové a královny 7/12 03:25 Králové a královny 8/12 03:55 Evropská velkoměsta 10/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dr. Dolittle 3 [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy 11 [i] 08:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 09:25 Úžasná a milovaná [i] 11:10 Dannyho parťáci 3 [i] 13:10 Úžasný den [i] 14:40 Budiž světlo [i] 16:10 Robin Hood [i] 17:50 Vratné lahve [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 20:00 Okamžik zlomu [i] 21:50 Koření života [i] 23:30 Osobní stážce: nový začátek [i] 01:05 Číslo 23 [i] 02:40 Deník zabijáka [i] 04:15 Gorila [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:30 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 13:00 V dostihovém sedle [i] 14:30 Před kamerou 12 [i] 15:00 Škvára [i] 16:45 Robinsonovi [i] 18:15 Happy Feet [i] 20:00 Marie Antoinetta [i] 22:00 Příměří [i] 23:50 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 00:45 Jasný terč [i] 02:30 Zpáteční cesta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.