Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 19-20/162 [i] 10:40 Krvavý Mesiac [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 5/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 8/20 [i] 14:15 Čarodejnice V. 5/23 [i] 15:05 Čistá láska 9-10/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Česká spojka [i] 23:40 Legenda o Červenom drakovi [i] 01:10 Americký kickboxer [i] 02:45 Posledný drak [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 7/26 [i] 08:30 Prírodná brigáda 1/12 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 16/22 [i] 09:45 To je vražda,napísala IX 17/22 [i] 10:35 Capri 10/12 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Zámok s olivovníkmi 12/13 [i] 14:15 Zámok s olivovníkmi 13/13 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 136/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 137/224 [i] 17:45 Nie je jama ako jama 2/2 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:25 Zbohom Blues [i] 23:25 Netvor 2/2 [i] 00:55 Don Matteo [i] 01:55 Bianca - cesta za šťastím 136/224 [i] 02:40 Bianca - cesta za šťastím 137/224 [i] 03:20 Slovensko dnes [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Reportéri [i] 04:35 Život na mori 7/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit I. 20/23 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Život v podraste 2/5 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Národné kultúrne pamiatky II. [i] 12:40 Família [i] 13:10 Lassie II 23/26 [i] 13:35 Večer na tému . . [i] 15:05 Separé [i] 15:40 Vojenský obvod ZÁHORIE Áno! Nie? [i] 16:10 Tempo [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:35 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Lode slobody 2/2 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov - [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:45 Ropa-celosvetový problém [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 Správy z regiónov - [i] 03:00 Správy a komentáre [i] 04:30 Správy z regiónov - [i] 04:50 Správy - Hírek [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 214 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 103 [i] 10:15 Chameleón 18 [i] 11:15 Kosti 14 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 22 [i] 13:15 Chameleón 19 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 20 [i] 15:15 Kosti 15 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 215 [i] 20:45 Hriešny tanec [i] 22:50 Noci s nepriateľom [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. [i] 01:50 Kosti [i] 02:35 Chameleón [i] 03:20 Škandál v Irvine [i] 04:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch III. 49,50 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 11 [i] 11:00 Život na zámku 51 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:00 Lampa [i] 15:35 "Pátek není svátek" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 51,52 [i] 19:00 Život na zámku 51 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 11 [i] 21:00 Siska 23 [i] 22:00 Chobotnica II. 5 [i] 23:10 Derrick II. 11 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VIII. 22/22 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:10 Zázračné dítě [i] 10:20 Píseň o myši a jedu [i] 10:25 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 19/35 [i] 14:30 Haf! 55/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 24/26 [i] 15:20 Příběhy staré Indie [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 3/13 [i] 15:45 Svět Elmo 44/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 5/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 11/21 [i] 21:00 13. komnata Dagmar Kludské [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě III 17/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Vražedné hospodyně [i] 00:45 Dotek anděla 19/35 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Krásný ztráty [i] 04:20 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 04:30 Ajťáci 1/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Svět Aloise Mikulky [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Tři životy Jana Pokorného [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Byla jednou jedna planeta 11/26 [i] 14:25 Sportovci světa: ZOH Albertville 1992 [i] 16:05 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 16:10 Rodina a já [i] 16:30 Chcete je? [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Haf! 55/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Rozpad kontinentů [i] 20:55 Novecento [i] 22:00 Ceny Alfréda Radoka 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci 1/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 23:50 Gorodok 2/20 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:50 Samizdat 12/15 [i] 01:45 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Rodina a já [i] 03:30 Svět na kolejích [i] 03:50 Festival duchovní hudby Olomouc 2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 24 [i] 09:25 Julie Lescaut VI 3 [i] 11:35 Beze stopy 8 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI 9 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 17 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 12 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 16 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 20 [i] 18:30 Ulice 1249, 1250 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 3 [i] 22:10 Deuce Bigalow: Evropský gigolo [i] 23:50 Noc filmových nadějí V [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 65 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 24 [i] 07:55 Přátelé III 25 [i] 08:25 M*A*S*H 15 [i] 08:55 Odpadlík III 16 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 11 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 8 [i] 11:55 Drzá Jordan V 9 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice III 1 [i] 13:25 Will & Grace VIII 1 [i] 13:55 Čarodějky II 5 [i] 14:50 Médium IV 2 [i] 15:45 Trny v údolí květin [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Zelená je tráva [i] 23:25 Od kolébky do hrobu [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Ve jménu zákona II 16 [i] 03:55 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 28 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 08:00 Sestra i matka [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 15:00 Sestra i matka [i] 17:00 Námořní hlídka II 7 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 22:00 Potíže v ráji [i] 00:00 Společná řeč [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 29 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 20/27 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 07:00 Zvířecí rekordmani 15/56 07:50 Maminka stávkuje 4/25 08:25 Maminka stávkuje 5/25 09:00 Svět na talíři 5/5 10:00 Toulky kolem chalupy 2/2 10:55 Co nám prospívá 35/37 11:50 Maminka stávkuje 4/25 12:25 Maminka stávkuje 5/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 14:00 Proč je to tak? 21/27 14:55 Interiéry 14/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 30/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 31/42 16:05 Svět na talíři 5/5 17:05 Co nám prospívá 35/37 18:05 Zvířecí rekordmani 15/56 19:00 Toulky kolem chalupy 2/2 19:55 Proč je to tak? 21/27 20:50 Doktorologie 2/13 21:20 Piráti silnic 9/10 21:50 Piráti silnic 10/10 22:20 Závody ve zbrojení 5/8 23:15 Králové a královny 7/12 23:45 Králové a královny 8/12 00:15 Proč je to tak? 21/27 01:05 Poslední dny slavných 5/7 02:05 Závody ve zbrojení 5/8 03:00 Králové a královny 7/12 03:25 Králové a královny 8/12 03:55 Evropská velkoměsta 10/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dr. Dolittle 3 [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy 11 [i] 08:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 09:25 Úžasná a milovaná [i] 11:10 Dannyho parťáci 3 [i] 13:10 Úžasný den [i] 14:40 Budiž světlo [i] 16:10 Robin Hood [i] 17:50 Vratné lahve [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 13 [i] 20:00 Okamžik zlomu [i] 21:50 Koření života [i] 23:30 Osobní stážce: nový začátek [i] 01:05 Číslo 23 [i] 02:40 Deník zabijáka [i] 04:15 Gorila [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:30 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 13:00 V dostihovém sedle [i] 14:30 Před kamerou 12 [i] 15:00 Škvára [i] 16:45 Robinsonovi [i] 18:15 Happy Feet [i] 20:00 Marie Antoinetta [i] 22:00 Příměří [i] 23:50 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 00:45 Jasný terč [i] 02:30 Zpáteční cesta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.