Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:15 Cigánky 17-18/162 [i] 10:55 Slepá nespravodlivosť [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 4/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 7/20 [i] 14:15 Čarodejnice V. 4/23 [i] 15:05 Čistá láska 7-8/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex II. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 12 [i] 21:20 Smrť v službách života [i] 23:05 Myšlienky vraha II. 11/23 [i] 23:55 Gen-X Cops: Zabijaci z Hongkongu [i] 02:00 Angeline oči I. 3/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 16/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 8/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 6/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 6/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 14/22 [i] 09:50 To je vražda,napísala IX 15/22 [i] 10:40 Miesto činu: Kde je Max Gravert? [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 11/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 134/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 135/224 [i] 17:45 Nie je jama ako jama 1/2 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 10/12 [i] 22:00 Žena z Checkpointu Charlie 1/2 [i] 23:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:30 Don Matteo [i] 01:20 Bianca - cesta za šťastím 134/224 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 135/224 [i] 02:50 Slovensko dnes [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Život na mori 6/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 6/6 [i] 04:35 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy z regiónov - [i] 05:30 Správy - Hírek [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:35 Mesačný svit I. 19/23 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Zbojnícke fašiangy 3/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Srdce [i] 11:55 Slováci na Piave [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 International Gypsy Fest 2/2 [i] 13:55 Lassie II 22/26 [i] 14:20 Terítéken - Na tanieri [i] 15:30 Profesionál [i] 15:40 Polícia [i] 15:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Správy z regiónov [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:35 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život v podraste 2/5 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:10 Dobrodružstvá kriminalistiky 10/26 [i] 01:10 Família [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy z regiónov - [i] 02:55 Správy a komentáre [i] 03:29 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 213 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 102 [i] 10:15 Chameleón 17 [i] 11:15 Kosti 13 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 21 [i] 13:15 Chameleón 18 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 19 [i] 15:15 Kosti 14 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 6 [i] 21:20 Panelák 214 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli 18/18 [i] 00:15 Policajt z L. A. II. [i] 01:10 Detroit Rock City [i] 02:40 Luna: Duch veľryby [i] 04:10 MacGyver [i] 04:55 Dr. Hermanová [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 47,48 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 10 [i] 11:00 Život na zámku 50 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Životná šanca [i] 15:35 Pomsta za nespravodlivosť [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 49,50 [i] 19:00 Život na zámku 50 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Pátek není svátek" [i] 21:30 Lampa [i] 00:00 Derrick II. 10 [i] 01:00 Pobrežná hliadka VIII. 20,21 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Provence očima Jana Šmída - Kde vzít inspiraci? [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svobodná matka [i] 10:25 Zpívá Karel Gott [i] 11:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 11:55 Co se to stalo [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Dotek anděla 18/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 8/23 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:40 POKR [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Deadwood III 3/12 [i] 00:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:45 Dotek anděla 18/35 [i] 01:30 Hotel Babylon II 3/8 [i] 02:25 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Recitál skupiny Kamelot [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry 11/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 11/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 Dítě hvězdy [i] 14:15 Tak to vidím já 1/7 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Svět na kolejích [i] 16:20 Království divočiny: Lemuři [i] 16:50 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Braňme se! [i] 20:00 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 3/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 23:15 Brazil [i] 01:35 Tajemství dávných léčitelů 3/3 [i] 02:25 Film point [i] 03:25 Concentus Moraviae 2007 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 23 [i] 09:30 Tajemství sopky 2 [i] 11:35 Beze stopy 7 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 8 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 16 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 11 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 15 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York II 19 [i] 18:30 Ulice 1247, 1248 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 95 [i] 21:20 Druhá šance 4 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 10 [i] 23:05 Střelec [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas V 8 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Na vlastní oči [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 62 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 64 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 23 [i] 07:55 Přátelé III 24 [i] 08:25 M*A*S*H 14 [i] 08:55 Odpadlík III 15 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 10 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 7 [i] 11:55 Drzá Jordan V 8 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice II 26 [i] 13:25 Will & Grace VII 24 [i] 13:55 Čarodějky II 4 [i] 14:50 Médium IV 1 [i] 15:45 Kouzlo lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 25 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 58 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 11 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 13 [i] 00:25 Vraždy v Kitzbühelu 4 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 15 [i] 03:50 Kapitán Kloss 17 [i] 04:45 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Klasické lyžování [i] 10:15 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 27 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 28 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 15 [i] 11:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 15 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Námořní hlídka II 6 [i] 18:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 20:00 Médium II 19 [i] 21:00 Námořní hlídka II 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 23:00 Médium II 19 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 02:00 Jasperský lynč [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 27 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 19/27 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 07:00 Zvířecí rekordmani 14/56 07:50 Maminka stávkuje 2/25 08:25 Maminka stávkuje 3/25 09:00 Svět na talíři 4/5 10:00 Toulky kolem chalupy 1/2 10:55 Co nám prospívá 34/37 11:50 Maminka stávkuje 2/25 12:25 Maminka stávkuje 3/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 14:00 Proč je to tak? 20/27 14:55 Interiéry 13/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 28/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 29/42 16:05 Svět na talíři 4/5 17:05 Co nám prospívá 34/37 18:05 Zvířecí rekordmani 14/56 19:00 Toulky kolem chalupy 1/2 19:55 Proč je to tak? 20/27 20:50 Doktorologie 1/13 21:20 Piráti silnic 7/10 21:50 Piráti silnic 8/10 22:20 Závody ve zbrojení 4/8 23:15 Králové a královny 5/12 23:45 Králové a královny 6/12 00:15 Proč je to tak? 20/27 01:05 Poslední dny slavných 4/7 02:05 Závody ve zbrojení 4/8 03:00 Králové a královny 5/12 03:25 Králové a královny 6/12 03:55 Evropská velkoměsta 9/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divoké vlny [i] 07:25 Hvězdy padají na Henriettu [i] 09:10 U mě dobrý [i] 10:55 U mě dobrý - Film o filmu [i] 11:10 Kouzelná romance [i] 12:55 BAFTA Film Awards 2009 [i] 15:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 16:25 Dr. Dolittle 3 [i] 18:00 Dannyho parťáci 3 [i] 20:00 Na stojáka 54 [i] 20:30 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 21:40 Poslední skotský král [i] 23:40 Zápisky o skandálu [i] 01:10 Hadi v letadle [i] 02:55 DESmod [i] 03:55 Poslední skotský král [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ďábel nosí Pradu [i] 11:45 Nepřemožitelný [i] 13:25 To je náš hit! [i] 15:10 Doba ledová 2 - Obleva [i] 16:40 Cinema, Cinema, Cinema 12 [i] 17:05 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 18:35 V dostihovém sedle [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Hoši z Chuecatown [i] 23:35 Statečné srdce [i] 02:30 Před kamerou 12 [i] 03:00 Leda ve snu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Pánik s asistenciou pri výhre Arizony, Chicago zvládlo prestrelku
Richard Pánik, archívna snímka.

NBA: Clippers ukončili päťzápasovú šnúru prehier
Na snímke Patrick Beverley z Los Angeles Clippers.

Hráči FC Barcelona zvíťazili v zápase 20. kola La Ligy nad Leganes
Ilustračná snímka.

J. Trump vyhral snookrový turnaj turnaj Masters
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V pondelok bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty -3 až 2 stupne Celzia.

Na horskom priechode Zbojská je na ceste zľadovatený sneh
Na archívnej snímke horský priechod Zbojská

Ústavnoprávny výbor parlamentu verejne vypočuje 40 kandidátov na post ústavných sudcov
Verejné vypočutie rovných 40 kandidátov na post ústavných sudcov odštartuje v stredu 23. januára pred Ústavnoprávnym výborom Národnej rady SR. Na ňom sa môže zúčastniť aj prezident ...

SHMÚ upozorňuje na smogovú situáciu v týchto mestách
V okolí Martina, Vrútok, Žiliny a Ružomberka meteorológovia zaznamenali zvýšenú koncentráciu prachových častíc PM10. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ...

Odoberajte podcast Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Video: Iniciatíva Za slušné Slovensko vyzýva Fica, aby sa vzdal kandidatúry na ústavného sudcu
Iniciatíva Za slušné Slovensko vyzýva poslanca Národnej rady SR Roberta Fica, aby sa vzdal kandidatúry na sudcu Ústavného súdu Slovenskej republiky. Podľa nich je ústavný súd nezávislým ...

Pravdepodobne najstarší slovenský rehoľník oslávil 104. narodeniny
Pravdepodobne najstarší rehoľník a kňaz na Slovensku, Akvinas Juraj Gabura, sa 17. januára dožil 104. rokov. Gabura, ktorý je považovaný za otca ...

Satirický film o Leningradskej blokáde vyvoláva polemiku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.