Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 15-16/162 [i] 10:40 Nikto ju neochránil [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 3/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 6/20 [i] 14:15 Čarodejnice V. 3/23 [i] 15:05 Čistá láska 5-6/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Športové noviny [i] 19:55 Na telo - Prezidentské voľby 2009 [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:05 Pavučina hrôzy [i] 23:50 36 hodín [i] 01:30 Vražedná stretávka I. 11/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 15/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 7/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 5/26 [i] 08:25 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 13/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:35 Inšpektor Lewis 2/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 10/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 132/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 133/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 10/24 [i] 21:00 Dr.House II. 11/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:20 Miesto činu: Kde je Max Gravert? [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:35 Don Matteo [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 132/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 133/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Život na mori 5/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit I. 18/23 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:35 Uralské rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem I. 1/5 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Cez Karpaty [i] 13:00 Kvarteto [i] 13:30 Lassie II 21/26 [i] 13:55 5 minút po dvanástej [i] 14:55 Elixír [i] 15:35 Slováci na Piave [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Správy z regiónov [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Natura 2000 [i] 17:35 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:15 Večerníček [i] 20:10 Keno 10 [i] 20:25 Magická osmička [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov - [i] 22:05 Terítéken - Na tanieri [i] 23:05 Konečná dolina [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy z regiónov - [i] 01:20 Správy STV [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 212 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 101 [i] 10:15 Chameleón 16 [i] 11:15 Kosti 12 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 20 [i] 13:15 Chameleón 17 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 18 [i] 15:15 Kosti 13 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 213 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 21:45 Svieža štvorka 12 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Super jazda [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 MacGyver [i] 04:00 Super jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 45,46 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 9 [i] 11:00 Život na zámku 49 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Muž na radnici 9 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie II. 1/16 [i] 15:25 Posledný svedok 5,6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 47,48 [i] 19:00 Život na zámku 49 [i] 20:00 Romantická streda: Životná šanca [i] 21:35 Pomsta za nespravodlivosť [i] 23:10 Derrick II. 9 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VIII. 18,19 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:20 Doktor z vejminku 7/7 [i] 11:10 Setkání se sousedy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 11/13 [i] 13:45 Dotek anděla 17/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 7/23 [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 11/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 1/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon II 3/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Ceremoniář [i] 00:40 Dotek anděla 17/35 [i] 01:25 Dopis [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 11/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Generace "0" [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Exit 316 - Mise: 3:16 zemřel [i] 09:55 U nás v Evropě [i] 10:10 Caravaggio [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 14/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 18/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:40 Chcete mě? [i] 15:00 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 1/3 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Zoom [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Tři životy Jana Pokorného [i] 20:30 Apartmá v hotelu Plaza [i] 22:20 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Tajemství dávných léčitelů 3/3 [i] 00:05 Občan Kane [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:30 Q [i] 02:55 Terra musica [i] 03:40 Zoom [i] 03:50 Deset století architektury [i] 04:05 Sochař [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 22 [i] 09:30 Tajemství z minulosti [i] 11:30 Beze stopy 6 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 7 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 15 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 10 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 14 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 18 [i] 18:30 Ulice 1245, 1246 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:35 Beze stopy VII 11 [i] 21:25 Odložené případy VI 3 [i] 22:15 Na vlastní oči [i] 23:00 Nepohodlný svědek [i] 00:40 Novashopping 01:05 Ozbrojen a nevinný [i] 02:35 112 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 63 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 22 [i] 07:55 Přátelé III 23 [i] 08:25 M*A*S*H 13 [i] 08:55 Odpadlík III 14 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 9 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 6 [i] 11:55 Drzá Jordan V 7 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice II 25 [i] 13:25 Will & Grace VII 23 [i] 13:55 Čarodějky II 3 [i] 14:50 Médium III 22 [i] 15:45 Hudba v srdcích [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 6 [i] 23:20 Odznak zrady [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona II 14 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:35 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 17:15 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Olympiáda [i] 21:25 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 22:45 Sports Destination [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Pro wrestling [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 24 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 25 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 08:00 Směr východ [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 11:00 Expert na vraždu [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 15:00 Směr východ [i] 17:00 Námořní hlídka II 5 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Médium II 18 [i] 21:00 Námořní hlídka II 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 23:00 Médium II 18 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 25 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 18/27 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 5/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 6/13 07:00 Zvířecí rekordmani 13/56 07:50 Maminka stávkuje 25/25 08:25 Maminka stávkuje 1/25 09:00 Svět na talíři 3/5 10:00 Jamie vaří pro vás a zdravě 10:55 Co nám prospívá 33/37 11:50 Maminka stávkuje 25/25 12:25 Maminka stávkuje 1/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 5/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 6/13 14:00 Proč je to tak? 19/27 14:55 Interiéry 12/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 26/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 27/42 16:05 Svět na talíři 3/5 17:05 Co nám prospívá 33/37 18:05 Zvířecí rekordmani 13/56 19:00 Jamie vaří pro vás a zdravě 19:55 Proč je to tak? 19/27 20:50 Doktorologie 13/13 21:20 Piráti silnic 5/10 21:50 Piráti silnic 6/10 22:20 Závody ve zbrojení 3/8 23:15 Králové a královny 3/12 23:45 Králové a královny 4/12 00:15 Proč je to tak? 19/27 01:05 Poslední dny slavných 3/7 02:05 Závody ve zbrojení 3/8 03:00 Králové a královny 3/12 03:25 Králové a královny 4/12 03:55 Evropská velkoměsta 8/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Americká kratochvíle [i] 07:45 Před kamerou 12 [i] 08:15 Spider-Man 3 [i] 10:30 Propast [i] 12:50 Jack [i] 14:40 Divoké vlny [i] 16:05 U mě dobrý [i] 17:50 Kouzelná romance [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 11 [i] 20:00 O rodičích a dětech [i] 21:50 Dva týdny [i] 23:25 Neznámý svůdce [i] 01:15 Polibek smrti [i] 02:55 J.A.R. koncert [i] 04:00 O rodičích a dětech [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Hospodská láska [i] 11:30 Divočáci [i] 13:05 Před kamerou 12 [i] 13:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 15:10 Marie a její muži [i] 16:30 Ďábel nosí Pradu [i] 18:15 Nepřemožitelný [i] 20:00 Jste zralí na lásku? [i] 21:30 Californication II. : Blues všedního dne 11 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 22:55 Zloději a vyděrači [i] 00:20 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 01:40 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:05 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.