Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 15-16/162 [i] 10:40 Nikto ju neochránil [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 3/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 6/20 [i] 14:15 Čarodejnice V. 3/23 [i] 15:05 Čistá láska 5-6/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Športové noviny [i] 19:55 Na telo - Prezidentské voľby 2009 [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:05 Pavučina hrôzy [i] 23:50 36 hodín [i] 01:30 Vražedná stretávka I. 11/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 15/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 7/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 5/26 [i] 08:25 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 13/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:35 Inšpektor Lewis 2/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 10/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 132/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 133/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 10/24 [i] 21:00 Dr.House II. 11/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:20 Miesto činu: Kde je Max Gravert? [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:35 Don Matteo [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 132/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 133/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Život na mori 5/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit I. 18/23 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:35 Uralské rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem I. 1/5 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Cez Karpaty [i] 13:00 Kvarteto [i] 13:30 Lassie II 21/26 [i] 13:55 5 minút po dvanástej [i] 14:55 Elixír [i] 15:35 Slováci na Piave [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Správy z regiónov [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Natura 2000 [i] 17:35 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:15 Večerníček [i] 20:10 Keno 10 [i] 20:25 Magická osmička [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov - [i] 22:05 Terítéken - Na tanieri [i] 23:05 Konečná dolina [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy z regiónov - [i] 01:20 Správy STV [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 212 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 101 [i] 10:15 Chameleón 16 [i] 11:15 Kosti 12 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 20 [i] 13:15 Chameleón 17 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 18 [i] 15:15 Kosti 13 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 213 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 21:45 Svieža štvorka 12 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Super jazda [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 MacGyver [i] 04:00 Super jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 45,46 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 9 [i] 11:00 Život na zámku 49 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Muž na radnici 9 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie II. 1/16 [i] 15:25 Posledný svedok 5,6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 47,48 [i] 19:00 Život na zámku 49 [i] 20:00 Romantická streda: Životná šanca [i] 21:35 Pomsta za nespravodlivosť [i] 23:10 Derrick II. 9 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VIII. 18,19 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:20 Doktor z vejminku 7/7 [i] 11:10 Setkání se sousedy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 11/13 [i] 13:45 Dotek anděla 17/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 7/23 [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 11/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 1/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon II 3/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Ceremoniář [i] 00:40 Dotek anděla 17/35 [i] 01:25 Dopis [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 11/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Generace "0" [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Exit 316 - Mise: 3:16 zemřel [i] 09:55 U nás v Evropě [i] 10:10 Caravaggio [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 14/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 18/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:40 Chcete mě? [i] 15:00 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 1/3 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Zoom [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Tři životy Jana Pokorného [i] 20:30 Apartmá v hotelu Plaza [i] 22:20 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Tajemství dávných léčitelů 3/3 [i] 00:05 Občan Kane [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:30 Q [i] 02:55 Terra musica [i] 03:40 Zoom [i] 03:50 Deset století architektury [i] 04:05 Sochař [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 22 [i] 09:30 Tajemství z minulosti [i] 11:30 Beze stopy 6 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 7 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 15 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 10 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 14 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 18 [i] 18:30 Ulice 1245, 1246 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:35 Beze stopy VII 11 [i] 21:25 Odložené případy VI 3 [i] 22:15 Na vlastní oči [i] 23:00 Nepohodlný svědek [i] 00:40 Novashopping 01:05 Ozbrojen a nevinný [i] 02:35 112 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 63 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 22 [i] 07:55 Přátelé III 23 [i] 08:25 M*A*S*H 13 [i] 08:55 Odpadlík III 14 [i] 09:55 Právo a pořádek IV 9 [i] 10:55 To je vražda, napsala V 6 [i] 11:55 Drzá Jordan V 7 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice II 25 [i] 13:25 Will & Grace VII 23 [i] 13:55 Čarodějky II 3 [i] 14:50 Médium III 22 [i] 15:45 Hudba v srdcích [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 6 [i] 23:20 Odznak zrady [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona II 14 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:35 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 17:15 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Olympiáda [i] 21:25 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 22:45 Sports Destination [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Pro wrestling [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 24 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 25 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 08:00 Směr východ [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 11:00 Expert na vraždu [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 15:00 Směr východ [i] 17:00 Námořní hlídka II 5 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Médium II 18 [i] 21:00 Námořní hlídka II 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 23:00 Médium II 18 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 25 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 18/27 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 5/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 6/13 07:00 Zvířecí rekordmani 13/56 07:50 Maminka stávkuje 25/25 08:25 Maminka stávkuje 1/25 09:00 Svět na talíři 3/5 10:00 Jamie vaří pro vás a zdravě 10:55 Co nám prospívá 33/37 11:50 Maminka stávkuje 25/25 12:25 Maminka stávkuje 1/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 5/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 6/13 14:00 Proč je to tak? 19/27 14:55 Interiéry 12/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 26/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 27/42 16:05 Svět na talíři 3/5 17:05 Co nám prospívá 33/37 18:05 Zvířecí rekordmani 13/56 19:00 Jamie vaří pro vás a zdravě 19:55 Proč je to tak? 19/27 20:50 Doktorologie 13/13 21:20 Piráti silnic 5/10 21:50 Piráti silnic 6/10 22:20 Závody ve zbrojení 3/8 23:15 Králové a královny 3/12 23:45 Králové a královny 4/12 00:15 Proč je to tak? 19/27 01:05 Poslední dny slavných 3/7 02:05 Závody ve zbrojení 3/8 03:00 Králové a královny 3/12 03:25 Králové a královny 4/12 03:55 Evropská velkoměsta 8/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Americká kratochvíle [i] 07:45 Před kamerou 12 [i] 08:15 Spider-Man 3 [i] 10:30 Propast [i] 12:50 Jack [i] 14:40 Divoké vlny [i] 16:05 U mě dobrý [i] 17:50 Kouzelná romance [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 11 [i] 20:00 O rodičích a dětech [i] 21:50 Dva týdny [i] 23:25 Neznámý svůdce [i] 01:15 Polibek smrti [i] 02:55 J.A.R. koncert [i] 04:00 O rodičích a dětech [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Hospodská láska [i] 11:30 Divočáci [i] 13:05 Před kamerou 12 [i] 13:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 15:10 Marie a její muži [i] 16:30 Ďábel nosí Pradu [i] 18:15 Nepřemožitelný [i] 20:00 Jste zralí na lásku? [i] 21:30 Californication II. : Blues všedního dne 11 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 22:55 Zloději a vyděrači [i] 00:20 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 01:40 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:05 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.