Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 13-14/162 [i] 10:45 V srdci búrky [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 2/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 5/20 [i] 14:20 Čarodejnice V. 2/23 [i] 15:10 Čistá láska 3-4/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 12/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Športové noviny [i] 19:55 Na telo - Prezidentské voľby 2009 [i] 20:30 Ordinácia v ružovej záhrade III. 11 [i] 22:00 Generálova dcéra [i] 00:15 Don Juan DeMarco [i] 02:25 Angeline oči I. 2/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 14/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 6/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 4/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 4/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 12/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Apollónia 1/2 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 9/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 130/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 131/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Inšpektor Lewis 2/4 [i] 23:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:40 Don Matteo [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 130/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 131/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Život na mori 4/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 4/6 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit I. 17/23 [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 2/6 [i] 12:00 Kde je .. [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Klenotnica [i] 13:35 Cez Karpaty [i] 13:55 Lassie II 20/26 [i] 14:20 Eva,Eva [i] 15:10 Magazín ligy majstrov [i] 15:50 Test magazín [i] 16:00 Národnostný magazín [i] 16:25 Národnostné správy - mix [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Správy z regiónov [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Natura 2000 [i] 17:35 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:15 Večerníček [i] 20:10 Keno 10 [i] 20:20 Planéta Zem I. 1/5 [i] 21:10 Imaginácie [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy z regiónov - [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MacGyver [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 211 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 100 [i] 10:15 Chameleón 15 [i] 11:15 Kosti 11 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 19 [i] 13:15 Chameleón 16 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 17 [i] 15:15 Kosti 12 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 De Facto Špeciál [i] 20:55 Policajt z L. A. II. 5 [i] 21:55 Panelák 212 [i] 22:45 Dexter 3 [i] 23:45 Sám a sám [i] 01:45 Dexter [i] 02:35 Policajt z L. A. II. 5 [i] 03:20 KRIMI NOVINY 03:35 NOVINY TV JOJ 04:00 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 43,44 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 8 [i] 11:00 Život na zámku 48 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 15:30 "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 45,46 [i] 19:00 Život na zámku 48 [i] 20:00 Muž na radnici 9 [i] 21:15 Mravnostné oddelenie II. 1/16 [i] 22:00 Posledný svedok 5,6 [i] 23:35 Derrick II. [i] 00:35 Pobrežná hliadka VIII. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muzikanti 4/4 [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí 11/12 [i] 10:15 Když jsme se tak sešli... [i] 10:55 Setkání se sousedy [i] 11:40 Ve znamení dřevěného kola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 16/35 [i] 14:30 Soudkyně Amy V 6/23 [i] 15:15 Dětská encyklopedie světa II [i] 15:20 Z rodu Lucemburků [i] 15:40 Věda je zábava 18/26 [i] 16:05 Pomáhejme si [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry 11/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 11/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho V 3/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Chcete mě? [i] 00:00 Vltava v obrazech 8/86 [i] 00:20 Dotek anděla 16/35 [i] 01:05 Poklady světa [i] 01:20 Vodácká putování [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Karel Bušina [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Jan Jindřich Grasel – Loupežník bez hranic [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Tiberius Gracchus [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Mezi námi zvířaty [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Na pomoc životu - trombóza [i] 15:40 Vltava v obrazech 8/86 [i] 16:00 Svět zázraků: Ushuaia 14/26 [i] 16:25 Caravaggio [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 9/10 [i] 17:25 To jsou věci! 7/10 [i] 17:50 Divnopis - Hajany [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 1/30 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Malý zloděj, velký zloděj [i] 22:15 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Exegi monumentum? [i] 01:05 Titova cesta [i] 02:05 Souboj vojevůdců 11/13 [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:10 Znamení a rituály [i] 03:25 Světci a svědci [i] 03:40 Sváteční slovo vojenského kaplana [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:25 Exit 316 - Mise: 3:16 zemřel [i] 04:40 Jak se žije fotbalovým rozhodčím podle Dagmar Smržové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 21 [i] 09:30 Tajemství sopky 1 [i] 11:30 Beze stopy 5 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 6 [i] 13:15 Lenssen & spol. 50 [i] 13:45 Ženatý se závazky 14 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 9 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 13 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 17 [i] 18:30 Ulice 1243, 1244 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 94 [i] 21:25 Kriminálka New York III 3 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Útěk z L. A. [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 7 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Občanské judo [i] 02:55 Áčko [i] 04:10 Směr jih 60 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 62 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:50 Will & Grace VII 21 [i] 08:20 Přátelé III 22 [i] 08:50 M*A*S*H 12 [i] 09:20 Panelák 93 [i] 10:05 Odpadlík III 13 [i] 10:55 Právo a pořádek IV 8 [i] 11:55 To je vražda, napsala V 5 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice II 24 [i] 13:25 Will & Grace VII 22 [i] 13:55 Čarodějky II 2 [i] 14:50 Médium III 21 [i] 15:50 Růže v bouři [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 57 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 12 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu I 11 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu 3 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona II 13 [i] 03:40 Svět 2009 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Watts [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 22 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 24 [i] 08:00 Cesta lásky a naděje [i] 10:00 McLeodovy dcery VI [i] 11:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 13 [i] 15:00 Cesta lásky a naděje [i] 17:00 Námořní hlídka II 4 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Médium II 17 [i] 21:00 Námořní hlídka II 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 23:00 Médium II 17 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 4 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 02:00 Společná řeč [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 23 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 3/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 4/13 07:00 Zvířecí rekordmani 12/56 07:50 Maminka stávkuje 23/25 08:25 Maminka stávkuje 24/25 09:00 Svět na talíři 2/5 10:00 Jamieho drůbeží hostina 10:55 Co nám prospívá 32/37 11:50 Maminka stávkuje 23/25 12:25 Maminka stávkuje 24/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 3/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 4/13 14:00 Proč je to tak? 18/27 14:55 Interiéry 11/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 24/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 25/42 16:05 Svět na talíři 2/5 17:05 Co nám prospívá 32/37 18:05 Zvířecí rekordmani 12/56 19:00 Jamieho drůbeží hostina 19:55 Proč je to tak? 18/27 20:50 Doktorologie 12/13 21:20 Piráti silnic 3/10 21:50 Piráti silnic 4/10 22:20 Závody ve zbrojení 2/8 23:15 Králové a královny 1/12 23:45 Králové a královny 2/12 00:15 Proč je to tak? 18/27 01:05 Poslední dny slavných 2/7 02:05 Závody ve zbrojení 2/8 03:00 Králové a královny 1/12 03:25 Králové a královny 2/12 03:55 Evropská velkoměsta 7/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Starší syn [i] 07:25 Hračky [i] 09:25 Harry Potter a Fénixův řád [i] 11:40 Princezna [i] 13:10 Americká kratochvíle [i] 14:55 Spider-Man 3 [i] 17:10 Propast [i] 19:30 Křižovatka smrti 3 [i] 21:00 Californication II. 11 [i] 21:30 Na stojáka 46 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 22:55 Dopisy z Iwo Jimy [i] 01:10 Lady Jane [i] 02:50 Po stopách zabijáka [i] 04:25 Křižovatka smrti 3 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Rocky Balboa [i] 11:40 Árijský pár [i] 13:40 Číslo 2 [i] 15:10 Hospodská láska [i] 16:40 Christina Aquilera: Back to basics [i] 17:45 Divočáci [i] 19:25 Marie a její muži [i] 20:45 Garfield 2 [i] 22:00 Góóól! II [i] 23:50 Tři malá prasátka [i] 02:00 Práce na farmě [i] 03:30 Garfield 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Winnipeg postúpil do 2. kola, Philadelphia sa ešte udržala v hre
Ilustračná snímka.

NBA: Indiana otočila duel s Clevelandom, James sa zapísal do histórie
Útočník Clevelandu Cavaliers LeBron James.

Sporting CP narazí vo finále UEFA Futsal Cup-u na Movistar Inter FS
Ilustračná fotografia.

Vo finále Európskej ligy v basketbale narazí Šopron na Jekaterinburg
Vo finále basketbalovej Európskej ligy žien na seba narazia UMMC Jekaterinburg a domáci Šopron BsK. Jekaterinburg zvíťazil v prvom piatkovom semifinále v ...

Aktuálne správy

Sobota bude nádherná, teploty na slnku budú atakovať tridsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty dosiahnu 20 až 25 stupňov Celzia.

Bratislava otvorí obyvateľom i návštevníkom cez víkend svoje brány
Ilustračná snímka.

Pri letisku v Bratislave otvorili vyhliadku na fotenie lietadiel, je prístupná aj pre cyklistov
Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vytvorilo v blízkosti dráhy 31 vyhliadku pre pozorovanie príletov a odletov lietadiel. Nachádza sa za plotom letiska a je určená pre verejnosť, rodiny s deťmi a ...

SaS chce občanom umožniť voliť aj na veľvyslanectvách v zahraničí
Ilustračná snímka.

Pri fotení vo Vysokých Tatrách sa pádom z chodníka zranil turista
Ilustračná fotografia.

Na cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a Hniezdne sa opäť pracuje
Na výstavbe takmer štyri kilometre dlhej cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a obec Hniezdne sa opäť pracuje. Ide o jeden z úsekov vybudovaných v rámci druhej etapy ...

Trnavské divadlo uvádza v slovenskej premiére hru Rodinný parlament
GIlustračná snímka.

V Nemecku vyhodia ročne 18 miliónov ton potravín. WWF vyzýva na zmenu
Nemecká pobočka Svetového fondu na ochranu prírody (WWF) vyzvala v piatok na vytvorenie a prijatie národnej stratégie pre zníženie potravinového odpadu v Nemecku, ktorý podľa ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.