Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 11-12/162 [i] 10:45 Poklad Muskaly [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 1/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 4/20 [i] 14:15 Čarodejnice V. 1/23 [i] 15:05 Čistá láska 1-2/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 11/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Zámena manželiek 2 [i] 21:50 Paľba [i] 22:20 112 [i] 23:05 Smrtiace kobylky [i] 00:45 Hriešne prázdniny v Malibu [i] 02:25 Angeline oči I. 1/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 13/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 5/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 3/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 3/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 11/22 [i] 09:50 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Atómové tornádo [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 8/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 128/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 129/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Apollónia 1/2 [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 4/17 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 18/22 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:10 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 128/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 129/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Život na mori 3/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 3/6 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Profesionál [i] 05:10 Polícia [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Kemp 2008 [i] 06:25 Mesačný svit I. 16/23 [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Stiesnení vodou [i] 11:35 Cez Karpaty [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 13:25 Lassie II 19/26 [i] 13:50 Klik [i] 14:05 Umenie 09 [i] 14:30 Cesty nádeje [i] 15:10 Odpískané [i] 16:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Správy z regiónov [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Natura 2000 [i] 17:35 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:15 Večerníček [i] 20:10 Keno 10 [i] 20:20 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 2/6 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:05 Magazín ligy majstrov [i] 22:35 Eurokino [i] 00:15 Anjeli strážni [i] 00:40 Cesty nádeje [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy z regiónov - [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 Zvieracia klinika [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 Španglicky ľahko a rýchlo [i] 09:25 X-Men 2 [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Chameleón 15 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 16 [i] 15:15 Kosti 11 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 211 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 3 [i] 21:30 Profesionáli II. 3 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Zelený svet [i] 02:40 Autosalón [i] 03:00 Môj bratranec Vinny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 41,42 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 7 [i] 11:00 Život na zámku 47 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 3,4 [i] 15:30 Ponížená [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 43,44 [i] 19:00 Život na zámku 47 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 21:35 Filmová klasika: "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 23:00 Derrick II. 7 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VIII. 14,15 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 5,6/56 [i] 09:00 Neporažená armáda [i] 10:20 Moje rodina II 11/13 [i] 10:50 Objevování planety Oceán 4/13 [i] 11:40 David Vršecký: 10 let k titulu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 15/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 5/23 [i] 15:20 Kde peníze pomáhají [i] 15:25 Simpsonovi XIX 8/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 8/10 [i] 21:00 Na cestě po Atlantidě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 11/40 [i] 22:25 Kmotr II 1/2 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:45 Sex ve městě III 16/18 [i] 01:15 Dotek anděla 15/35 [i] 02:00 Muzikanti, hrejte [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 10/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Folklorika [i] 10:50 Osudové okamžiky [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Děti v Čechách 10/10 [i] 12:55 Záhady starého Egypta 10/10 [i] 13:10 ETV 1 4/6 [i] 13:15 Eat it 4/6 [i] 13:25 Pettson a Fiškus - Pettsonův slib [i] 14:40 Na plovárně s Antonínem Huvarem [i] 15:05 Boj o život na zahrádce 2/2 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 AC Sparta Praha - 1. FC Brno [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Bella Lakatos se skupinou Szakcsi [i] 20:00 Souboj vojevůdců 11/13 [i] 20:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:40 Jak se žije fotbalovým rozhodčím podle Dagmar Smržové [i] 21:55 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:05 V odborné péči 24/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Iberia [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Vráceno v restituci 2/8 [i] 02:55 Máte slovo 03:40 POKR [i] 04:10 Československý filmový týdeník 720/2379 [i] 04:20 Akustika srdce aneb Panu profesorovi s láskou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 20 [i] 09:30 14 hodin strachu [i] 11:30 Beze stopy 4 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 5 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 13 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 8 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 12 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 16 [i] 18:30 Ulice 1241, 1242 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 3 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 10 [i] 22:35 Šílený rande [i] 00:10 4400 2 [i] 00:55 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 61 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:50 Will & Grace VII 20 [i] 08:20 Přátelé III 21 [i] 08:50 M*A*S*H 11 [i] 09:20 Panelák 92 [i] 10:05 Odpadlík III 12 [i] 10:55 Právo a pořádek IV 7 [i] 11:55 To je vražda, napsala V 4 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice II 23 [i] 13:25 Will & Grace VII 21 [i] 13:55 Čarodějky II 1 [i] 14:50 Médium III 20 [i] 15:50 Návrat do ráje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 68 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 11 [i] 23:25 Žralok I 11 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 2 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 12 [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Wintersports Weekend [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Tenis [i] 00:45 Biatlon [i] 02:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 22 [i] 08:00 Vánoční pohlednice [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 11:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 15:00 Vánoční pohlednice [i] 17:00 Námořní hlídka II 3 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Médium II 16 [i] 21:00 Námořní hlídka II 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 23:00 Médium II 16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 1/56 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 07:00 Zvířecí rekordmani 11/56 07:50 Maminka stávkuje 21/25 08:25 Maminka stávkuje 22/25 09:00 Svět na talíři 1/5 10:00 Jamie v Austrálii 10/10 10:55 Co nám prospívá 31/37 11:50 Maminka stávkuje 21/25 12:25 Maminka stávkuje 22/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 14:00 Proč je to tak? 17/27 14:55 Interiéry 10/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 22/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 23/42 16:05 Svět na talíři 1/5 17:05 Co nám prospívá 31/37 18:05 Zvířecí rekordmani 11/56 19:00 Jamie v Austrálii 10/10 19:55 Proč je to tak? 17/27 20:50 Doktorologie 11/13 21:20 Piráti silnic 1/10 21:50 Piráti silnic 2/10 22:20 Závody ve zbrojení 1/8 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 00:15 Proč je to tak? 17/27 01:05 Poslední dny slavných 1/7 02:05 Závody ve zbrojení 1/8 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 03:50 Evropská velkoměsta 6/12 04:55 Proč je to tak? 17/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 06:00 Budiž světlo [i] 07:30 U mě dobrý - Film o filmu [i] 07:45 Dannyho parťáci 3 [i] 09:45 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 11:20 Dobrý den, smutku [i] 12:55 Starší syn [i] 14:20 Hračky [i] 16:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:35 Princezna [i] 20:00 Dokonalý trik [i] 22:05 Na stojáka 53 [i] 22:35 Vlajky našich otců [i] 00:45 Osobní stážce: nový začátek [i] 02:15 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 03:50 Dokonalý trik [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:30 Návrat na vrchol [i] 13:40 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 15:10 Rocky Balboa [i] 16:50 Árijský pár [i] 18:45 Číslo 2 [i] 20:15 Jasný terč [i] 22:00 Hory mají oči [i] 23:45 Californication II. : In utero 10 [i] 00:15 Řekni, že mě miluješ 5 [i] 01:10 Skrytá identita [i] 03:40 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.