Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 11-12/162 [i] 10:45 Poklad Muskaly [i] 12:30 Zajtrajšie noviny 1/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 4/20 [i] 14:15 Čarodejnice V. 1/23 [i] 15:05 Čistá láska 1-2/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 11/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Zámena manželiek 2 [i] 21:50 Paľba [i] 22:20 112 [i] 23:05 Smrtiace kobylky [i] 00:45 Hriešne prázdniny v Malibu [i] 02:25 Angeline oči I. 1/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 13/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 5/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 3/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 3/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 11/22 [i] 09:50 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Atómové tornádo [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 8/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 128/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 129/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Apollónia 1/2 [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 4/17 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 18/22 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:10 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 128/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 129/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Život na mori 3/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 3/6 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Profesionál [i] 05:10 Polícia [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Kemp 2008 [i] 06:25 Mesačný svit I. 16/23 [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Stiesnení vodou [i] 11:35 Cez Karpaty [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 13:25 Lassie II 19/26 [i] 13:50 Klik [i] 14:05 Umenie 09 [i] 14:30 Cesty nádeje [i] 15:10 Odpískané [i] 16:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Správy z regiónov [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Natura 2000 [i] 17:35 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:15 Večerníček [i] 20:10 Keno 10 [i] 20:20 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 2/6 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:05 Magazín ligy majstrov [i] 22:35 Eurokino [i] 00:15 Anjeli strážni [i] 00:40 Cesty nádeje [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy z regiónov - [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 Zvieracia klinika [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 Španglicky ľahko a rýchlo [i] 09:25 X-Men 2 [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Chameleón 15 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 16 [i] 15:15 Kosti 11 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 211 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 3 [i] 21:30 Profesionáli II. 3 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Zelený svet [i] 02:40 Autosalón [i] 03:00 Môj bratranec Vinny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 41,42 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 7 [i] 11:00 Život na zámku 47 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 3,4 [i] 15:30 Ponížená [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 43,44 [i] 19:00 Život na zámku 47 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 21:35 Filmová klasika: "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 23:00 Derrick II. 7 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VIII. 14,15 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 5,6/56 [i] 09:00 Neporažená armáda [i] 10:20 Moje rodina II 11/13 [i] 10:50 Objevování planety Oceán 4/13 [i] 11:40 David Vršecký: 10 let k titulu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 15/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 5/23 [i] 15:20 Kde peníze pomáhají [i] 15:25 Simpsonovi XIX 8/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2009 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 8/10 [i] 21:00 Na cestě po Atlantidě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 11/40 [i] 22:25 Kmotr II 1/2 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:45 Sex ve městě III 16/18 [i] 01:15 Dotek anděla 15/35 [i] 02:00 Muzikanti, hrejte [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 10/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Folklorika [i] 10:50 Osudové okamžiky [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Děti v Čechách 10/10 [i] 12:55 Záhady starého Egypta 10/10 [i] 13:10 ETV 1 4/6 [i] 13:15 Eat it 4/6 [i] 13:25 Pettson a Fiškus - Pettsonův slib [i] 14:40 Na plovárně s Antonínem Huvarem [i] 15:05 Boj o život na zahrádce 2/2 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 AC Sparta Praha - 1. FC Brno [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Bella Lakatos se skupinou Szakcsi [i] 20:00 Souboj vojevůdců 11/13 [i] 20:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:40 Jak se žije fotbalovým rozhodčím podle Dagmar Smržové [i] 21:55 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:05 V odborné péči 24/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Iberia [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Vráceno v restituci 2/8 [i] 02:55 Máte slovo 03:40 POKR [i] 04:10 Československý filmový týdeník 720/2379 [i] 04:20 Akustika srdce aneb Panu profesorovi s láskou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 20 [i] 09:30 14 hodin strachu [i] 11:30 Beze stopy 4 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 5 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 13 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 8 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 12 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 16 [i] 18:30 Ulice 1241, 1242 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 3 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 10 [i] 22:35 Šílený rande [i] 00:10 4400 2 [i] 00:55 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 61 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:50 Will & Grace VII 20 [i] 08:20 Přátelé III 21 [i] 08:50 M*A*S*H 11 [i] 09:20 Panelák 92 [i] 10:05 Odpadlík III 12 [i] 10:55 Právo a pořádek IV 7 [i] 11:55 To je vražda, napsala V 4 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice II 23 [i] 13:25 Will & Grace VII 21 [i] 13:55 Čarodějky II 1 [i] 14:50 Médium III 20 [i] 15:50 Návrat do ráje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 68 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 11 [i] 23:25 Žralok I 11 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu 2 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 12 [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Wintersports Weekend [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Tenis [i] 00:45 Biatlon [i] 02:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 22 [i] 08:00 Vánoční pohlednice [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 11:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 15:00 Vánoční pohlednice [i] 17:00 Námořní hlídka II 3 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Médium II 16 [i] 21:00 Námořní hlídka II 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 23:00 Médium II 16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 1/56 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 07:00 Zvířecí rekordmani 11/56 07:50 Maminka stávkuje 21/25 08:25 Maminka stávkuje 22/25 09:00 Svět na talíři 1/5 10:00 Jamie v Austrálii 10/10 10:55 Co nám prospívá 31/37 11:50 Maminka stávkuje 21/25 12:25 Maminka stávkuje 22/25 13:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 14:00 Proč je to tak? 17/27 14:55 Interiéry 10/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 22/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 23/42 16:05 Svět na talíři 1/5 17:05 Co nám prospívá 31/37 18:05 Zvířecí rekordmani 11/56 19:00 Jamie v Austrálii 10/10 19:55 Proč je to tak? 17/27 20:50 Doktorologie 11/13 21:20 Piráti silnic 1/10 21:50 Piráti silnic 2/10 22:20 Závody ve zbrojení 1/8 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 00:15 Proč je to tak? 17/27 01:05 Poslední dny slavných 1/7 02:05 Závody ve zbrojení 1/8 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 03:50 Evropská velkoměsta 6/12 04:55 Proč je to tak? 17/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 06:00 Budiž světlo [i] 07:30 U mě dobrý - Film o filmu [i] 07:45 Dannyho parťáci 3 [i] 09:45 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 11:20 Dobrý den, smutku [i] 12:55 Starší syn [i] 14:20 Hračky [i] 16:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:35 Princezna [i] 20:00 Dokonalý trik [i] 22:05 Na stojáka 53 [i] 22:35 Vlajky našich otců [i] 00:45 Osobní stážce: nový začátek [i] 02:15 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 03:50 Dokonalý trik [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:30 Návrat na vrchol [i] 13:40 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 15:10 Rocky Balboa [i] 16:50 Árijský pár [i] 18:45 Číslo 2 [i] 20:15 Jasný terč [i] 22:00 Hory mají oči [i] 23:45 Californication II. : In utero 10 [i] 00:15 Řekni, že mě miluješ 5 [i] 01:10 Skrytá identita [i] 03:40 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.