Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 20/40 [i] 06:40 Scooby Doo I. 18/24 [i] 07:05 Flintstonovci II. 20/25 [i] 07:35 O medveďovi Ondrejovi [i] 08:30 Šišaté hlavy v New Yorku [i] 10:00 Priatelia I. 23-24/24 [i] 10:55 Kyle XY II. 3-4/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Poklad na Striebornom jazere [i] 16:20 Kráska z Manhattanu [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Trója [i] 23:20 Strelení [i] 00:55 Súdny deň [i] 02:25 Búrka [i] 03:55 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Motormagazín [i] 05:50 Postav dom, zasaď strom [i] 06:15 Pocoyo II. 41/52 [i] 06:20 Pocoyo II. 42/52 [i] 06:30 Krajina zvierat [i] 06:35 Poštár Pat II 38 [i] 06:55 Poštár Pat II 39 [i] 07:10 Mickey Mouseov klub II. 4/39 [i] 07:30 Vladárova nová škola II. 5/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 14/18 [i] 08:20 Elá hop! [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 15/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Zem - sila planéty 1/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 OTO 2008 [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Cez palubu [i] 22:10 Dvojitý trojuholník [i] 23:50 Atómové tornádo [i] 01:20 Chodili sme spolu [i] 02:05 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:35 Halali [i] 06:05 Československý filmový týždenník [i] 06:15 Test magazín [i] 06:25 Lovci hadov II. 4/13 [i] 06:45 Mesačný svit I. 15/23 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Môj dom - môj hrad [i] 08:55 Kapura [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:50 Najmenší ľudia na svete [i] 10:40 Televízne osobnosti - Viera Mikulášová-Škridlová [i] 11:50 Dievča s blankytnými očami [i] 12:55 Zuzanka Hraškovie [i] 14:05 Retro noviny [i] 14:20 Námestíčko 7/10 [i] 15:10 Gombasek 1992 [i] 15:55 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Futbalová Corgoň liga [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:45 Umenie 09 [i] 22:15 Odpískané [i] 23:10 Európska klasika [i] 01:15 Poltón [i] 01:45 Umenie 09 [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:55 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kráľovstvo surikát III. 7 [i] 05:50 Kutil Manny [i] 06:15 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:00 Karate Kid [i] 07:35 Zrodení pre zabíjanie 15 [i] 08:40 Veľký televízny príbeh: Stratená nevinnosť [i] 10:40 Črepiny PLUS [i] 11:20 Skutočné CSI 3 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:40 Španglicky ľahko a rýchlo [i] 16:20 Znásilnil ma telocvikár [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 24,25/25 [i] 22:00 X-Men 2 [i] 00:50 Semeno pochybnosti [i] 02:30 Skutočné CSI 3 [i] 03:20 Stratená nevinnosť [i] 04:50 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 12,13 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 24,25 [i] 11:00 Zorro 19,20 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:55 ZDRAVIE+ [i] 14:25 Julie Lescautová II. 10 [i] 15:55 Big Ben XIII. - Vojna v kempe [i] 17:30 "Hop - a je tu lidoop" [i] 19:00 Miazgovci 9,10 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 3,4 [i] 21:35 Ponížená [i] 23:00 V uliciach San Francisca 24,25 [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Míša Kulička v zoologické zahradě 7/7 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 20/26 [i] 06:50 Trojčátka 11/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Stříbrná paruka 1/5 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dítě hvězdy [i] 14:00 Leonie ze Švýcarska [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 14:55 Sváteční slovo vojenského kaplana Jana Kozlera [i] 15:00 Neporažená armáda [i] 16:20 Vodácká putování [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 11/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 24/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Dívka a kouzelník [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Zprávy 22:15 Branky, body, vteřiny 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Dalziel a Pascoe X 3/5 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Huff II 1/13 [i] 01:10 Svět umění: Věda a la Hollywood 2/4 [i] 02:00 Uvolněte se, prosím [i] 02:45 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Akustika srdce aneb Panu profesorovi s láskou [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 720/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: 3:16 zemřel [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Tiberius [i] 12:00 Noc rozhodnutí [i] 13:10 Hodina obrany [i] 13:55 Terra musica [i] 14:40 Svět umění: Věda a la Hollywood 2/4 [i] 15:35 Znamení a rituály [i] 15:50 Světci a svědci [i] 16:05 Poklady světa [i] 16:20 Magazín Ligy mistrů [i] 16:50 Buly [i] 19:30 Jak se točí golf [i] 19:35 Simpsonovi XIX 8/20 [i] 20:00 Exegi monumentum? [i] 20:55 Titova cesta [i] 22:00 Na plovárně s Antonínem Huvarem [i] 22:25 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:35 Rozvedená žena [i] 00:35 Pocta pro Ellingtona 1/2 [i] 01:25 Zázraky přírody [i] 02:35 Čétéčko [i] 02:55 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 6/7 [i] 03:50 Vodácká putování [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:50 Chvilka hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Tajemný oceán [i] 06:50 Dobrodružství Antje a jejích přátel 17, 18 [i] 07:25 3-2-1 Tučňáci! 22 [i] 07:50 Pirátova rodinka 12 [i] 08:25 Domácí vězení [i] 10:25 McBride: Žena tří mužů [i] 12:10 Dobrá voda 2 [i] 13:35 Smrt talentovaného ševce [i] 15:15 Četník se žení [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 3 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Neslušný návrh [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas V 6 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Střepiny [i] 02:00 Když Burian prášil [i] 04:10 Směr jih 59 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 9 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 4 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé III 20 [i] 08:00 Svět ve válce 7 [i] 09:15 Svět 2009 [i] 09:50 Dvojí nasazení - Berlín [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 Od devíti do pěti [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:20 Zátaras [i] 23:20 Superpoldové [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Svět ve válce 7 [i] 03:50 Partie [i] 04:20 Sinan Toprak I 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 10:00 Severská kombinace [i] 10:45 Biatlon [i] 11:45 Severská kombinace [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 19:30 Wintersports Weekend [i] 20:00 Severská kombinace [i] 20:30 Rychlobruslení [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 07:00 Případy advokáta Kingdoma II 4 [i] 08:00 Jenom láska 2/2 [i] 10:00 Jezdkyně [i] 12:00 Jenom láska 2/2 [i] 14:00 Lupič z povolání [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 18:00 Život v buši III 8 [i] 19:00 Alenka v říši divů [i] 22:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Lupič z povolání [i] 04:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jimmova farma - Farmářské historky 4/6 06:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 06:55 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 07:45 Země krásná neznámá 15/16 08:40 Singapur 2/2 09:15 Jamie vaří doma 17/26 09:45 Jamie vaří doma 18/26 10:15 Jamie vaří doma 19/26 10:45 Jamie vaří doma 20/26 11:15 Hvězdný fotbal 2/5 12:10 Everest - člověk proti hoře 2/5 12:35 Renovace Debbie Travisové 21/24 13:30 Podzim na chalupě 2/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 17/21 14:40 Zvířecí rekordmani 1/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 16:20 Hvězdný fotbal 3/5 17:15 Podvody s identitou: Ukradený život 2/2 18:20 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 18:50 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 19:25 Když se Země zatřese 2/4 20:25 Fyziologie duše 1/3 21:25 Slavné bitvy Británie 8/8 22:30 Válka 2/14 23:30 Geologická pouť 4/5 00:30 Zázračná planeta 1/6 01:25 Zázračná planeta 2/6 02:20 Země krásná neznámá 15/16 03:10 Toulky Maďarskem 9/13 03:45 Toulky Maďarskem 10/13 04:20 O lidech a myších
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 06:00 Hvězdy padají na Henriettu [i] 07:50 Jaký otec, taková dcera [i] 09:10 Nelly Furtado - Loose [i] 10:35 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 10:55 Návrat lásky [i] 12:50 Budiž světlo [i] 14:20 Dannyho parťáci 3 [i] 16:20 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 17:55 Dobrý den, smutku [i] 19:30 Před kamerou 12 [i] 20:00 O rodičích a dětech [i] 21:50 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 23:50 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 00:40 Let 93 [i] 02:10 Řetězová reakce [i] 03:55 Hadi v letadle [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:30 Poslední den na obzoru [i] 11:05 Nepřemožitelný [i] 12:45 Před kamerou 11 [i] 13:15 Pitva mimozemšťana [i] 14:50 To je náš hit! [i] 16:35 Doba ledová 2 - Obleva [i] 18:05 Návrat na vrchol [i] 20:15 Ďábel nosí Pradu [i] 22:00 Vím kdo mě zabil [i] 23:45 Moje superbejvalka [i] 01:20 Dveře dokořán [i] 03:15 Po sexu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.